Ako dlho ste špinili po potrate v 17. týždni?

vkovacova
9. jún 2014

ahoj,je to vela odpovedi na moju otazku len vsetky su uz neskoreho datumu,tak sa chcem len spytat ako dlho ste spinili po potrate,a ci z vas este aj po dvoch dnoch vypavali take zrazenini,doteraz som to nemala lebo som este po potom lezala dva dni v nemocnici,ale dnes som sa trosku presla asi by sa to nemalo,ale uz som nevydrzala len tak lezat na posteli stale a pozerat sa do blba chcela som aspon na chvillu prist na ine myslienky,a este po ako case ste znovu nastupili do prace,viem je to individualne ale moja praca je fyzicky narocna.dakujem

bublinka1s
9. jún 2014

Ahoj , ja som o babatko prisla tiez v 17tt, koli zanedbanej infekcii, v nemocnici som bola 6dni na antibiotikach , krvacala som a neskor len spinila asi 16 dni, po 5 tyzdnoch som dostala mrchu, stalo sa mi to v marci, odtiekla plodova voda a moj zdravy chlapcek neprezil lebo bol este malinky , zomrel pocas porodu ;( doteraz to boli a myslim nanho kazdy den, zelam vela sil a kludne sa ozvi ak budes daco potrebovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre