Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

nikuska744
2. feb 2018

to by aj mňa zaujímalo

gabi24
10. feb 2018

vyslo tooo, k dnesnym meninam som dostala najkrajsi darcek 🙂 uvidime, ci to vide na dievcatko, snazili sme sa len pred ovu a kontrolovala som si to ovu testami...drzte prosim palce, nech je hlavne vsetko v poriadku a pohlavie si budem davat zistovat z krvi tak sa ozvem za cca 10t

gabi24
10. feb 2018
alison11
10. feb 2018

@gabi24 Super,gratulujem a držím palce 🙂

mirkavic
10. feb 2018

@gabi24 super aj ja gratulujem a som zvedava ci bude dievcatko 🙂 😉

alison11
10. feb 2018

@nikollll Krásne napísané a tie skúsenosti sú na úsmevné spomienky 🙂.veru nie vždy všetko sedí ale aspoň dačo ako tá sóda 🙂.A zdravie a radosť dieťatka je na nezaplatenie 🙂 .A najhlavnejšie.Veľa zdravíčka vám obom.

nikollll
11. feb 2018

@alison11 Ďakujeme veľmi pekne 🙂 každej jednej žienke želám zdravé, krasne , vytúžené dieťatko. Ten pocit byť matkou je neopisatelny a mal by byť dopriaty každej jednej , ktorá sa chce O dieťatko starať s láskou 🙂 A aj keď pôrod a niekedy aj to tehotenstvo dajú riadne žene zabrať, muži majú Z jednej strany aj smolu - cítiť pohyby V brušku a priviesť ho na svet- tie pocity sú nenahraditeľné 🙂 krásnY večer , užívajte tehotenstvo tehulky a snazilky nech sa ku nám rýchlo pripoja ;)

vikusss
11. feb 2018

@janculovi presne takto to počíta aj Jonas podľa mňa a áno presne tak to aj je

stefania100
12. feb 2018

@alison11 Prosim Vas a ako funguje ta soda...? 😇😘

alison11
12. feb 2018

@stefania100 Dáš za lyžičku sódy do nejakej plastovej nádobky a nacikáš naň ak veľmi šumí bude chlapček ak málo tak dievčatko

atika11
12. feb 2018

Nefunguje to.neverte tomu.Mam to vyskúšané.

alison11
12. feb 2018

@atika11 Sú baby,ktorým to fungovalo medzi snažilkami v druhej skupine písala jedna.

macik166
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
atika11
12. feb 2018

Tak náhoda.Mam chlapca aj dievča.Pri oboch mi to vychádzalo inak.Ph moču súvisí aj so stravou.Neverte takým bludom.☺️

stefania100
14. feb 2018

@atika11 Viete mozno aku stravu uprednostnit ak niekto tuzi po dievcatku...? 😇 Dakujem 😘

atika11
14. feb 2018

Podľa mňa sa to nedá ovplyvniť,niekde píšu,že viac vápnika a magnézia.Skor sa riadiť podľa ovulácie,ale ani to nie je 100 percent, určite.Ja som sa modlila za dcérku.Vsetko už je vopred dané a my sme slabí v takomto rozhodovaní.Urcite neveriť kalendárom čínskym 🤦,sóde a iným hovadinam.Keby sa to dalo naplánovať, každý má čo si praje,ale to je nemožné.A neupínať sa veľmi na to.

alison11
14. feb 2018

@atika11 Vtomto máš pravdu keby sa dalo ovplivniť tak každý by mal podľa želania 🙂Ja mám oboch vymodlených,a som šťastná,že mám dvoch chalanov i ekď občas túžim mať aj dcérku,ale sú obdobia ako aj teraz že som rada,že mám len chalanov.A iste máme dané už dopredu čo máme mať a aj v akom poradí.A najhlavnejšie je zdravie.

peknykvietok
12. apr 2018

@gabi24 ahoj, tak čo, dávala si si zisťovať pohlavie z krvi?

gabi24
12. apr 2018

@peknykvietok ahoj, akurat dnes som bola na krv, dozviem sa za 5 prac.dni. Ale podla sona mi dr.odhaduje babu, ale tak to mi odhadla uz v 11t, co mi pride skoro a teraz v 13t to nebolo tak pekne vidiet, ale ona si stale mysli, ze to vyzera na babu, tak som sama zvedava 🙂

peknykvietok
13. apr 2018

@gabi24 jeeej tak to je super, niektorí dr. to vedia zistiť fakt aj takto skoro, keď majú dobrý ultrazvuk a dosť skúseností, no neradi to takto skoro hovoria, no ale keď Ti povedala, tak jej ver, tak daj potom vedieť čo Ti vyšlo z krvi, to by malo byť hodnoverné nie? ....a čo všetko si robila, aby to bolo dievčatko?

peknykvietok
13. apr 2018

@babydesire ahoj, čítam túto tému a pozerám, že čakáš bbätko už aj viete čo to bude?

gabi24
13. apr 2018

@peknykvietok len som si sledovala ovulaciu a "planovala" sex pred ovulaciou 😉

peknykvietok
13. apr 2018

@gabi24 a ako testami, či si merala teplotu? ...fuuha pred ovu sa ťažšie plánuje ako počas a koľko dní pred ovu sa ti podarilo otehu? želám Ti zdravé bábätko a ako bonus vytúžené dievčatko 😉

gabi24
13. apr 2018

@peknykvietok len ovu testami, ale ja som pravidelnu menstruaciu, takze aj ovulacia mi vychadzala podla aplikacie, testy ju len potvrdili. My sme mali sex cely "plodny tyzden" ako nastupil hlien a skoncili sme, ked test ukazal pozitivnu ovu, to mohlo byt cca 2dni pres

peknykvietok
13. apr 2018

@gabi24 aha takto, takže ešte aj v deň pozit. ovu testu hmmmm, lebo ja mám odpozorované, že ovulku mám asi na druhý deň od pozit. testu, ďakujem za info a daj potom vedieť, čo to nakoniec bude 😘

babydesire
16. apr 2018

@peknykvietok ahoj..ano,podla vsetkeho to bude naozaj to vytuzene dievcatko 😀 Gynekolog nam to uz dvakrat potvrdil a povedal to s istotou,bez nejakeho zavahania. Tazko povedat ci to je nahoda,ved sanca je vzdy 50/50 alebo ci ozaj pomohlo ze som sa snazila jedlom znizit PH ale to neviem isto ci sa mi podarilo (sladkosti,kysle uhorky ci cibulku v naleve,magnezium...). Sex sme mali kazdy druhy den po dobu dva a pol tyzdna od prveho dna ms...takze aj po ovulacii,,takze som "riskovala" ze sa trafime na chlapca,ale predsa to bude dievcatko. Myslim ze nieco na tych radach bude. A neviem ci poznas carovanie s prstienkom.ten mi ukazal ze budem mat tri deti - chlapca,dievca a chlapca. Mame chlapca,teraz cakame dievca 😀 Nahoda?

peknykvietok
16. apr 2018

@babydesire jeeeej fakt, tak ale vlastne vevieš, či si otehu pred ovu? ....na prstienky a Jonáša neverím, takže jediné čo skúšam, tak je strava a snažiť sa pred ovu, no zatiaľ sa mi takto nedarí otehotnieť, tak uvidíme ...... a gratulujem k dievčatku..... a keď sme si ešte ako študentky na výške na intráku robili s prsteňom, tak mi vyšli štyri dievčatá a zatiaľ mám troch chlapcov 😝😅😀

babydesire
18. apr 2018

@peknykvietok
No vlastne,ak sa mam spravne vyjadrit,otehotniet pred ovulkou sa neda..ide o to zevraj "dievcenske" spermie su pomalsie no zivotaschopnejsie ako "chlapcenske" ktore sice ziju kratsie ale su rychlejsie a preto:sex povedzme dva dni pred ovulkou (za predpokladu ze presne vies kedy je) ma za nasledok to ze ked uz potom sex nemas tak "chlapcenske" spermie zomru,teda vacsina. a ostava vacsina "dievcenskych",takze je vyssia pravdepodobnost ze sa niektora dostane k vajicku.naopak sex v case ovu ma za nasledok to ze "chlapcenske" spermie ktore su rychlejsie sa skor dostanu k vajicku ako "dievcenske" a preto je vyssia pravdepodobnost na chlapca. Ja som mala kratsi cyklus v poslednych mesiacoch pred otehu. A kedze sme mali sex kazdy druhy treti den po dobu dva a pol tyzdna tak som sance vyrovnala,resp.vacsiu sancu mali "chlapcenske" spermie kedze v case ovu boli pri vajicku skor,ale kedze vraj neznasaju kyslejsie prostredie a ja som sa ho snazila vytvorit jedlom a magnezkom tak som zrejme zvyhidnila tie dievcenske..tazko povedat,su to len dohady.no hlavne je aby bolo dietatko uplne v poriadku a pohlavie to je uz druhorade,,ale tesime sa,ak sa doktor nemyli,ze budeme mat malu nezbednicu k nasmu nezbednikovi 🙂 a dakujem..hlavne aby vsetko dobre dopadlo. A drzim palce nech uz sa podari mala slecna 🙂

blairgossip
18. apr 2018

Ludia dufam ze viete ze pohlavie potomka zalezi od toho, ci vyhra spermia s chromozomom X Alebo Y .. a to sa ovplyvnit neda..

gabi24
18. apr 2018

vyslo nam to, cerste info z medirexu 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre