Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dandulina
21. jún 2013

Nam sa dievcatko podarilo take 3 dni pred ovulkou..po ovulacii sme sa uz nesnazli. Rychlejsie spermie ziju kratko a su to chlapci ;)..tie co su pomalsie, ziju dlhsie a vedia si na vajicko pockat, su dievcatka ;)..takto to tusim je..a nam to vyslo ;)

blizennec
21. jún 2013

@ratatooy a podle čeho se pozná, jestli je chlap pouze nositelem např Y a "umí" pouze chlapečky nebo jestli by to někdy mohla být třeba i holčička? 🙂 @sorciera24 ? 🙂

babika2012
21. jún 2013

chlap je stale nositelom chromozomu XY a zena XX, takze jedine chlap ovplyvnuje pohlavie babatka 😉

j.a.n.e.7
22. jún 2013

Nám vyšli obe deti podľa "metódy" o rýchlejšich a pomalších spermiách, takže určite na tom niečo je (hoci príroda je vynaliezavá, ak sa napr. snažíte o dievča robíte čo máte pár dní pred ovuláciou, tak to tú ovuláciu niekedy môže posunúť aj pár dní vopred a preto môže aj z milovania v "predstihu" byť chlapček). Ale pravdu povediac, pohlavie prvého dieťaťa- syna sme cielene neovplyvňovali (lenže to sme boli novomanželia 🙂 a dcérku sme skúsili a trafili len na jeden pokus, cca 4 dni pred predpokladanou ovuláciou, no lenže tá nastala trocha skôr ako som predpokladala (čo ma zarazilo, lebo dovtedy bola okolo 17 dňa a teraz už v 15 bolo po všetkom), ale aj tak bolo z toho dievčatko 🙂

natalyaas
22. jún 2013

Hm aj moj sen je mat dcerku... mam za sebou 2tehotenstva z toho jedno neuspesne a druhe uspesne. V oboch pripadoch chlapec... s manzelom by sne chceli este jedno... 3roky mame sex bez ochrany a vzdy bol 100% opatrnny ale teraz si nedava pozor prestali sme to riesit 🙂 len by ma zaujmalo musi to byt 3dni pred ovu??? Nemoze to byt tyzden ?🙂 tuzim mat dcerku ale ak v budunosti sa zadari nebudem lutovat ze dalsi syn 🙂

emilia25
22. jún 2013

aj my chceme dievcatko mame 3 chlapcov tak dufam ze nam to tento raz vyjde aj ked zas trochu pchybujem kedze muz je zo 4 chlapov a tiez robi iba chlapcov tak aj teraz to bude asi skor chlapec ale hlavne ide o zdravicko ci bude chlapec alebo dievcatko je jedno.a co je zas tiez zaujimave ze moj brat zas robi iba dievcatka.

zaira301
22. jún 2013

@dandulina ,presne ako píšeš, aj mne to takto vysvetloval doktor.....ja mam chlapca a my sme sa snažili hlavne keď som mala plodne dni a mala som chlapca......a prve tehotenstvo, to bol tiez chlapec ale bohužial to som potratila.....

emilia25
22. jún 2013

no u nas sme druheho syna splodili ked som este spinila po menzese a stacilo raz lebo manzel siel do blavy a ked prisiel o 2 tyzdne som mu uz vravela ake zmeny na mojom tele uz nastali.cize raz ked muz robi iba chlapov moze splodit na zaciatku vstrede na konci vzdy splodi len chlapca.

jenyska4
23. jún 2013

Mělo by to být holky takto...třeba Vám to pomuže....ženské spermie jsou pomalejší, ale mají delší životnost....ty klučičí jsou rychlejší a mají kratší životnost. Pokud budete mít styk v den bílkového hlenu, měl by být vždy tři dny před ovulací tak spermie v tomto hlenu krásně přežijí....klučičí nepřežijí za to ty holčičí si na vajíčko počkají, takže šance na holčičku je obrovská.......Duležité je mít styk tři dny...dva dny před ovulací, pak už jen vyčkávat zda se menstruace dostaví či ne.... Též je dobré, když sex vynecháte týden před datumem plánovaného oplodnění....prostě, aby manžel měl týdenní pust. JEDNOU MĚ PAN DOKTOR ŘEKL, ŽE velká šance na holčičku je tři dny před ovulací a když k tomu manžel bude po pustu tak je šance největší....samo, že ani orální sex také ne. Todle vychází Všem mým kamarádkám....z babských rad se uvádí poloha na boku, aby nebyl penis zasunutý moc hluboko, aby měly šanci se dostat dovnitř i holky a navíc klučičí spermie v kyselém prostředí se necítí moc fajn. Ještě jedna rada, kterou vyzkoušela moje kamarádka je udělat si výplach citronovou vodou, aby bylo prostředí kyselé, má ted dvě holky po sobě, předtím jen samí kluci... 🙂

ratatooy
23. jún 2013

@blizennec poznaji to jen na genetice jinde se to nepozná

ivaana2
26. jún 2013

@jenyska4 tak jak to teda je lebo ja som nasla toto.. Pre dievčatko sa milujte pomerne často, pretože častý pohlavný styk znižuje počet spermií Y v ejakuláte
Ak chcete chlapca, milujte sa menej, pretože tak sa podiel spermií Y zvyšuje...

emilia25
26. jún 2013

zaujimave ale myslim ze u nas taketo veci nefunguju.mozme mat 10 deti vzdy to budu sami chlapci mozme pracovat na zaciatku vstrede cyklu na konci vzdy je to len chlapec.myslim ze je len o genoch ked ma v genoch chlap ze to bude chlap bude robit len chlapov ked ma v genoch ze to bude dievca tak to budu same baby.ale mam svagra ktory prvu mal dievku a jeho priatelka mala uz 2 synov ale pri druhej priatelke ktora mala 2 dievky z prveho manzelstva ma syna je to aj o zene si myslim.

diusik
8. júl 2013

@sorciera24 prosim ta,ty sa vyznas v tych vypoctoch?Nemohla by si prosim ta aj mne vypocitat?Diky

diusik
8. júl 2013

@emilia25 sledovala si si hlien?Robila ovulacne testy?Lebo nestaci len vypocitat ovulku,musis to mat aj "fyzicky "potvrdene

cawes
8. júl 2013

@ivaana2 vyskusane a aj tak chlap

sorciera24
8. júl 2013

@diusik mohla, potrebujem datumy narodenia tvoje , manzelove a tvojich deti.....mozes radsej IP

emilia25
8. júl 2013

@diusik pri druhom synovi nam stacil jeden pohlavny styk a to som este spinila co mi akurat koncila.manzel na dalsi den isiel do prace a prisiel o dva tyzdne a uz som vedela ze som tehotna.takze si myslim ze kedy kolvek moj manzel chce dieta moje telo sa tomu prisposobi a hned uvolni vajicko aj mimo plodnych dni.a ked ma silnejsie a rychlejsie muzske spermie tak vzdy to bude len chlapec.

jenyska4
8. júl 2013

@sorciera24 ahoj moc bych od tebe chhtěla poradit.-) za pár dní mám ovulku a moc si přejeme holčičku 😉 prosím 🙂

sorciera24
8. júl 2013

@jenyska4 tato metoda nesuvisi s ovulkou a prve dieta sa vypocitat neda (az tie dalsie, lebo sa odvijaju od pohlavia prveho)....prve je o nahode;)

jenyska4
8. júl 2013

@sorciera24 mám dva kluky 14 let a 4 roky 😉 byla bych tedy moc ráda za holčičku 🙂

sorciera24
8. júl 2013

@jenyska4 potrebujem datumy narodenia tebe, manzela a a vasich deti.....pis IP

diusik
13. júl 2013

zienky a moze byt sanca na dievcatko aj ked bol styk na ovulaciu?Alebo to je uplne vylucene?
@jenyska4
@j.a.n.e.7
@dandulina
diky

jenyska4
13. júl 2013

@diusik ahojky uvádí se, že třicent procent...před ovulkou 70 procent holka a na ovulku 30 procent, ale není to ničím podložené 😀

jenyska4
14. júl 2013

jo kdo chce holku dejte každý večer dvě decky bílého vína...až do ovulace ok? pak pište výsledky...koho znám tak jedinný učiný rcept... 😉 a v pipince musíte mít kyselo nejlíp vaginální tablety s vitaminem C a nebo bílý jogurt to mě bylo poraděno 🙂

jenyska4
14. júl 2013

@ivaana2 Ivuš nevím co se kde píše, ale fakt je ten, že u kukýška jsme s manžou nevylezli téměř z postele , celý týden na dovči pršelo, takže nám nezbylo nic než ten utulný pokojíček místo moře a byli jsme tenkrát hooodně zamilovaní, otěhotněla jsme ihned co jsme se začali snažit. Takže první cyklus, ale jakř íkám promilovali jsme se k miminku a opravdu si manžel chvíli neodpočinul. Ted po letech je to samo jiné, dvě děti a ted , když se snažíme o tu holku jdeme na to jinak...snažíme se druhý cyklus, ten minulý jsem si vypočítala koza blbě ovulku a ted jak kukám na testy tak asi taky 😒

jarkalada
14. júl 2013

Já nevím, ale jak je pak podle tadytěch všech možných pověr a propočtů možné, že někdo má přirozeně dvojčata - kluka a holku? 😎 Se museli ti dva přece milovat v jeden den- ať to bylo před nebo po ovulaci, za úplňku nebo za sedm let, co se obměňuje krev atd...

snowmiss
14. júl 2013

http://www.chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-di... ... aj ked to cosi stoji... bude to chlapec.. ako sme chceli 🙂

jenyska4
15. júl 2013

@snowmiss a věříš tomu ju?Taky bych to brala, ale jak objednat, když jsem z čech 😒

jenyska4
15. júl 2013

@jarkalada no však joooo 😉 to není zaručené 🙂 ty mužeš jen zvýšit neppatrně procento toho pohlaví, které chceš, ale neovlivníš to přeci uplně to je blbost 🙂 chceš holku tak tomu pomužeš tím, že uděláš pár věcí, které doporučí, ale jistotu nemáš nikdy .-) ani na utz to až pak co na nás vykoukne, ale hooodně holek co mě radili mají holku páč se řídili tím co se dočetli, ale já osobně na výpočet krve nevěřím a ani na čínský kalendář dle něho by jsme měli holku 🙂 hihi

hajajanka
15. júl 2013

Dievcatko sa robi rovnako ako chlapcek. Ucia to v 7. triede na zakladnej skole 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre