Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

zabzulka
21. aug 2013

tak holky, přidávám se..doma mám krásného chlapečka a pořád si říkám, že ta holčička by nebyla k zahození..každopádně dodržet pravidlo "sex před ovulací" se mi moc nedaří..asi tomu nechám volný průběh, nejsem už nejmladší, tak budu ráda, když vůbec ještě nějaké děcko budu mít.

nikky81
21. aug 2013

@lllllllllllll ved ja tiez :D, ale ked vidim ze to tu napisal muz tak som si hned spomenula na môjho 😀, lebo ten to tiez vravel 😀.

kataol
21. aug 2013

@tunylyk no mě tohle přijde už uhozené trochu 😀 asi nejlogičtější mi přijde podle té ovulace jestlli před nebo po se sexuje...

tesorina
21. aug 2013

@ivaana2
Na holčičku by se mělo dodržovat několik věcí:
1) strava několik měsíců předem bohatá na vápník a hořčík, nesolit, omezit sodík a draslík v jídle, popř.užívat vápník, hořčík v tabletách
2) okyselit prostředí v pochvě, použít se dají vaginální tablety s vit.C, nebo přijdete i na jiné způsoby
3) styk 3-4 dny před ovulací, zjistit se to dá ovulačními testy
4) před ovulací hladovět aby klesl cukr v krvi
je toho hodně a nic není 100%, ale holkách co toto dodržely se podařily holčičky i po 3 klukách 😉

jenyska4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenyska4
22. aug 2013

@tesorina kočičko tak jsme to nevydržel a začali jsme se snažit už tento měsíc🙂 myslím na Tebe jak dopadneš ty a drž mě palce všechny tvoje rady jsem dodržela🙂 😲 děkuji ti

h0sher
22. aug 2013

@lllllllllllll je to statisticky dokazane: takisto som to spomenul u gynekologa a on vravel ze statisticky je 99% ludi co robili u radarovych,ze maju dievcata 😝

tesorina
22. aug 2013

@jenyska4 ahojky, tak ty jsi mě předběhla o měsíc, já začnu až v tom září 😀 je to strašný, už nejím přes 2 měsíce nic slaného a pořád samé jogurty, kefíry a tvarohy uff. Moc bych ti přála aby ti vyšla ta tvoje vytoužená holčička a uvidíme jestli se ti to povedlo už tento měsíc. Dej mě určitě vědět. Pro mě to bude první mimčo, ale taky sním o holčičce. Ohledně toho oparu já jsem měla stejný opar taky 😒 před 2 týdny a jsem ráda, že jsem se ho už zbavila 😝 tak držím pěsti a myslím na tebe 😉

lenkaks
22. aug 2013

Ahojte,pridávam sa ku vám...prvých dvoch máme chlapcov,pri prvom som otehotnela neplánovane,pri druhom som si robila ovulacne testy,keksikovali sme hlavne cez ovulku a ďalší chlapček.Tretie sa nám akosi priplietlo do cesty 😀 boli sme s mužom na jeho školení,sami dvaja po dlhom čase bez detí,sme si to ozaj užili,ale ani raz naostro...mala som 2 dni po mrche...potom zase dlho nič,až keď má napadlo,že mi tuším meškajú,spravila som si test a hneď koľajnice! A prednedávnom sme sa dozvedeli,že zase chalan 😀 dr poslal muža na školenie,že ako sa robia baby 😀 čínsky kalendár mi vychádza baba,"prstienikove vestenie" baba,babo bolo splodene pred ovulkou a je to aj tak chalan!! 😀 😀 😀

zabzulka
23. aug 2013

@jenyska4 to jste museli mít s mužem doma opravdu veselo 🙂 pokud jsi to všechno dodržela a klaplo to, tak to bude baba jak vyšitá..přeju ať to vyjde.. já si holku taky přeju, ale jsem moc líná, abych všechno dodržovala..kefíry piju pořád, ale tím to tak asi končí, jím zdravě a sex jen do ovulace nehrozí ani náhodou, protože jedeme každý den 😎

ivaana2
26. aug 2013

baby ja som dnes dostala vypocet od jonasa ale mam par x babu a vsetko chalan a len raz z dobrou zivotnostou inac vsetko sa mi prekriva zo zelenymi dnami ..tak som stoho smutna...vyslo to vobec niekomu tak ze sa neprekrivali dni a mali pohlavie take ake ste chceli???? tak uz iba ten styk pred ovu. my treba vyskusat ...inac som citala novy clanok o tom ze sa musi 5dni pred ovu a je to baba ked 3 a 2 dni pred ovu tak je to uz 50 na 50 a den a dni po je chalan ....a ako to vyslo vam???? popripade babenky nejake ine navody ako na babu 😉 mate???

tesorina
26. aug 2013

@ivaana2 ahoj, taky mám rozpis od Jonáše, ale co jsem četla tak to někomu sedí a někomu ne 😖 i když zpětně jsem to zjištovala na kamarádky a vždycky pohlaví vyšlo. Mě se celý rok překrývá se zelenými dny. Nejlepší je zkombinovat více metod. Přečti si 4 nejdůležitější kroky, viz výše 😉

luciky
27. aug 2013

já mám taky rozpis od Jonáše, nějak jsem to nepochopila s těmi zelenýmy dny, překrývají se mi taky pořád a další věc je, že teď v srpnu mi vyšla ovulace i na ty dny od jonáše a nezadařilo se a teď v září mám kluka, ale úplně jiný dny než bude ovulace, protože mám krátký cykly, v říjnu holka zas úplně mimo ovulaci...takže asi na to kašlu 🙄

lucijeta
27. aug 2013

my jsme otěhotněli přesně v den podle jonáše, kolem 20DC a opravdu to bude kluk jak předpověděl 😉

luciky
28. aug 2013

@lucijeta a měla si ovu ověřenou i třeba dle testů nebo bazálky? mně totiž přijde divný, když vim, že mám ovu 13-14DC, tak otěhotnět 18DC jak mi vypočítal jonáš, to mi hlava nebere...

lucijeta
28. aug 2013

@luciky ovu jsem bez clostibegytu nemívala, takže jsem ani nepočítala že nějaká bude když nic neberu.. nic jsem nesledovala.. test vyšel pozitivní až kolem 35DC takže fakt splození vycházelo na den podle jonáše (a později už ani nic nebylo) a i pohlaví sedí, možná haluz možná ne 😅

luciky
28. aug 2013

@lucijeta no tak to mi jako haluz nepřijde, to si prostě měla tu ovulaci v ty dny jak ti vypočítal Jonáš, to chápu...jenže já mám vysledovanou ovu 13-14DC takže pochybuju, že bych mohla otěhotnět 18DC jak vypočítal Jonáš, když vajíčko je schopno oplození max 24h

tesorina
29. aug 2013

@luciky Někdy během cyklu mohou být i dvě ovulace, takže všechno je možné 😉

luciky
29. aug 2013

@tesorina nevěřim 😀 radši, tenhle měsíc to zkusim podle svoji ovu ať si Jonáš říká co chce a uvidíme 😎

tesorina
30. aug 2013

@luciky jo určitě bych na to nespoléhala, nejlepší je, když se tvoje ovu shoduje s Jonášem 😉

lucijeta
30. aug 2013

@tesorina @luciky nejlepší je nic nesledovat a jen na to pravidelně skočit a ono to jednou přijde 😉

aduso01
30. aug 2013

@lenkaks ešte môže byť aj dievčatko,ak sa doktor pomýlil 😉 aj my máme po 3 chalanoch dievčatko 😝 ,tiež sme neplánovali a vyšlo 😵 ,čínsky mi vyšiel,aj s prstienkami a presne sedí 🙂 ,ešte som skúšala krúžiť prstienkom nad bruškom-rovnako 🙂 ,ale stále som neverila až ked som mala malinku v náruči 🙂 🙂 🙂

hankamisa
30. aug 2013

ahojky. tak nevím. ovulace mi vychází na 15-17.9. ale podle jonáše bych měla být plodná 24.9. takže ovu uplně jinde.čtu,že se vám překrývají nějaké zelené dny.mohu vědět jak jak nebo jste na to přišly?

januzza80
30. aug 2013

Holky,teda,ze bych si nicila snazeni nejakym Jonasem a pdobne.Clovek si to ma uzit a stejne tomu pomuze jen priroda nic jineho.

katkaking
30. aug 2013

Ahojte ja mam skusenost ze pred ovu je baba, po ovu chlapec...asi by som teda skusala otehotniet pred ovu. A nesuhlasim s tym ze je vajicko schopne oplodnenia 24 hod....ja som s malym otehotnela na 5.den po ovu....

miku1
30. aug 2013

@jenyska4 Priznám sa, že po prečítaní tvojho príspevku sme sa s mužom riadne nasmiali 🙂 Napísala si to super 🙂 Aj keď sme síce nič z toho čo sa tu píše s manželom nevyskúšali, tak sa nám narodili 2 krásne dievčatká. Osobne sa priznám, že na takéto "odporúčania" neverím, ale klobúk dole pred každým, kto je ochotný týmto všetkým prejsť, len aby dosiahol svoj sen - tu konkrétne dievčatko 🙂 Držím palce, nech vám to všetkým vyjde. PS(Je tu aj téma - Ako si urobiť chlapca? - toto by zaujímalo môjho muža, ktorý sa nevzdáva nádeje, že raz splodí pokračovateľa rodu 🙂 )

lenkaks
31. aug 2013

@aduso01 už to mám potvrdené 2 Dr a na vlastné oči som aj ja videla vrabca s vajkami 😀 ten už určite do pôrodu neodpadne 😀

urbanovapatricia
31. aug 2013

u nás som si vypočítala pravdepodobnosť v rodine,podľa narodených detí.Ja som najstaršia a mám v poradí mladšiu sestru a mladšieho brata.Môj muž je najstarší a má 2 mladšie sestry.To som ja a manžel.Teraz naši súrodenci.Moja sestra má 2 synov.Jeho sestry majú 1 dievča,1 chlapca,dievča je vždy staršie.Nám sa prvý narodil chlapec.Takže druhé by malo byť dievča,to aj vyšlo.A ešte som brala do úvahy radu jednej pani.Každých 7 rokov sa vraj mení krv,čiže ak som mala syna v 30,dievča by bolo po 35,dcéra je 7 rokov po synovi.A mama mi povedala,lebo som tiež veľmi chcela 2. dievča,že si to mám už pri zarábaní vsugerovať a na nič iné nemyslieť a že to vijde.mala som aj od Jonáša a celý rok som neotehotnela,tak tomu moc neverím.Ale keď ti mám povedať pravdu,čo si naozaj myslím,že ten Y chromozom má len chlap,takže o tom,či bude chlapec-XY alebo dievča-XX rozhoduje on.A tak radu ani nejako nedávam,skôr vám prajem,aby ste si to pri zarábaní užili a možno ak budete ozaj veľmi túžiť po tom dievčatku,tak ako sme ho veľmi chceli aj my,tak vám sa to určite podarí.Prajem veľa krásnych nocí a ešte krajší život potom .Ahoj.jana

aduso01
31. aug 2013

@lenkaks tak to nie 🙂

luciky
1. sep 2013

@hankamisa když si objednáš výpočet přímo od jonáše, tak si pak zapisuješ MS a od toho se počítají zelené dny a od jonáše je výpočet 4 červené dny a píše tam, že když se překrývají, tak je šance na dané pohlaví jen 70%

@januzza80 tipla bych, že máš holku i kluka co? proč tomu svýmu snu nepomoct 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre