Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

voskovka
10. sep 2013

@luciky no a ked mas nepravidelny mozes ratat kolko chces.....
@diusik tebe drzim zuby nechty na to dievca....aj ja by som chcela tretie dievcatko

lasicka2
10. sep 2013

@kotatko1232 Dobre vediet 🙂 ..Ja by som tiez druhe chcela zasa dievcatko,aj ked moj mm chce syna,ale ved chciet moze 😀 ..Ja sa budem inspirovat Vami 🙂

dadushka007
10. sep 2013

my sme mali styk 5 dni pred ovulaciou (nakolko sme si davali pozor, aby som neotehotnela), nasledne podla vsetkych vypoctov a prepoctov to malo byt dievcatko a je to chlapec....cize podla mna je to vzdy 50:50 a ovplyvnit sa to neda 🙂

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka_mk
11. sep 2013

@voskovka Jeeej aj tu si?Dozviem sa tu nieco,co v Jonasovej skupine nie? 😨

tehulka_mk
11. sep 2013

Baby,som v tejto teme nova 🙂 Privitate ma nejakymi extra radami ako na to,ked chceme princeznu? 🙂

lusi79
14. sep 2013

kocky ako je to vlastne s tým hlienom,,to ked ho uz mam, taky priesvitný tak to uz je ovulacia, alebo len bude za take 2-3 dni,,hmmm, fakt neviem,,,ze ked zacne hlien tak sa este môzme snazit 😅 😅 😅

maarlie
15. sep 2013

@lusi79 sorry za výraz ale u mňa to vyzerá ako priesvitný sopeľ. priateľ tomu hovorí prišiel slimák 😀

voskovka
15. sep 2013

@tehulka_mk ja som vsade xixixiix 🙂
ja som po ovu....len ci bude taka alebo onaka....uvidime o 2 tyzdne

ivaana2
15. sep 2013

@voskovka a ty uz skusas??? ci sa len pripravujes ..co vsetko si skusala???ja uz mam s toho stres....tak strasne by som chcela 3tie dievca

lusi79
15. sep 2013

@maarlie 😀 slimák 😀 a teda to uz je ovulacia, alebo iba bude??? 😕

voskovka
15. sep 2013

@ivaana2 co ja viem ja som mala teraz prvu spontannu ovulku bez leikov bez nicoho na jar som brala clostil,pichali pregnyl,duphaston kvapky kdejake a nic.....
potom som uzivala antikoncepciu vravim kasleme na to a teraz zase zle pecenove testy tak som poslednu antiku mala v auguste....teraz som bez nej a nabehla ovulka....som uplne prekvapena......
vies co strasne som tuzila po holke ale ked to bude chalan na potrat nikdy nepojdem len koli tomu pohlaviu 🙂
2 sekcie za sebou teraz by bola tretia takze do viac tehotienstiev by som uz neriskovala.....
to mas ako v lote....bud padne alebo nepadne...bud chlapec alebo dievca 🙂

maarlie
16. sep 2013

@lusi79 takýto výtok znamená začiatok ovulácie. niekde som čítala,že 4 dni po ňom sú plodné dni.

babulinka29
17. sep 2013

@voskovka Ahoj voskovka som v tejto téme nová...tiež by som chcela hrozne tretie bábo dievčatko tak moc po nej túžim tiež som si dala vypočítať pohlavie u Dr Jonáša ale na moje sklamanie mi vyrátal tak, že sa snažíme od marca a dievčatko mi vyrátal v októbri a v decembri......snažíme sa cca pol roka ale zatiaľ neúspešne...začala som piť alchemilkový čaj beriem kyselinu listovú tak snáď len niečo zaberie..........ale tiež ak by sa zadarilo a bol by to aj do tretice chlapec tak neľutujem, hlavne aby to bolo zdravé ale túžba po dcérke je veľká🙂

voskovka
17. sep 2013

@babulinka29 ja budem zvedava ci menzes dojde..... 😀

babulinka29
17. sep 2013

@voskovka tak držím palce 🙂 ja očakávam menzes až 6. októbra ale potešilo by ma keby neprišiel chlapci sú už veľký tak by sme si ďalšie miminko užili a mladší syn ten sa teší a chce mať sestričku

voskovka
17. sep 2013

@babulinka29 to aj mne vcera starsi povedal pytam sa ho chces sestricku alebo bratceka a on ze sestricku romanku....som zostala v uzase

babulinka29
17. sep 2013

@voskovka moja kamoška porodila pred mesiacom a má dievčatko a môj mladší ten teraz stále otravuje, chodil by na návštevy a len by pestoval a stále omiela mami a už si tehotná? taký je zlatý a najnovšie zahlásil, že prečo nemáme namiesto toho staršieho syna radšej dievčatko.......aspoň by sa vraj nehádali....ale verím, že by pomáhali ako by sa dalo

voskovka
17. sep 2013

@babulinka29 mna minuly tyzden bolelo brucho a ten mladsi zase chodil ze ci tam mam babetko a taketo reci.....muž sa len rehotal...tak uvidime.....ako starych mas?

babulinka29
17. sep 2013

@voskovka starší mal tento rok 13 a mladší 7 🙂 takže mám doma jedného pubertiaka a hrozne by som chcela dievčatko tak po nej túžim už aj moja mama sa nevie dočkať každý mesiac len čakám ale vždy príde mrcha a znovu sklamanie.......mňa dneska nejako pobolieva v podbrušku ani neviem z čoho lebo mám týždeň po mrche ale pilne sa snažíme 🙂 len ja nikdy neviem kedy mám ovulku nejako to nesledujem teda netuším iba tak že si to vyrátam približne a tá mi vychádza na víkend tak to aby sme sa pilne snažili tento týždeň...pri chlapcoch som otehotnela hneď po mrche a bez problémov pri druhom som vysadila antikoncepciu a do mesiaca som bola tehotná len teraz sa tomu nejako nechce

eliska3
17. sep 2013

@babulinka29 ahoj, aj mne vyrátal Jonáš termín na dievčatko v októbri, len to vychádza asi týždeň po ovu, tak som veľmi zvedavá, či sa podarí. Budeme si držať päste 🙂

babulinka29
17. sep 2013

@eliska3 no aj mne to vychádza po ovulke a dokonca sa mi to križuje so zelenými dňami tak ktohovie......ono veriť si verím, len čo ak zase by to bol chlapec juj troch chlapcov a plus manžel neviem neviem 🙂

adulienka16
17. sep 2013

Aj ja mam dvoch chlapcov a chcely by som dievčatko da sa to vypočítať?čítala som ze pred ovu?

alchemilkazltozelena
17. sep 2013

my sme skusali 2 dni pred ovu a vyslo to, dufame ze to bude baba 🙂

lenkaaknel24
17. sep 2013

@adulienka16 ahoj,ja som presne tiež v takej situácii,mám dvoch chlapcov a do tretice by som to chcela risknúť či by sa podarilo dievčatko 😒 Čítala som o všeliakých metódach,ale najviac sa mi pozdáva skúšať niekoľko dní pred ovuláciou.Tak sa necháme prekvapiť či sa to podarí,bola by som veľmi šťastná ak by to vyšlo pretože mám za sebou už dva cisárske a toto by bol tretí a posledný. 😉
@alchemilkazltozelena ahoj,už som natrafila na pár tvojich príspevkov 🙂 gratulujem ,že si sa konečne dočkala a držím palce aby bolo všetko v poriadku.Budem teda netrpezlivo čakať či sa ti to dievčatko potvrdí ak to bolo dva dni pred ovu 😉

adulienka16
17. sep 2013

@lenkaaknel24
@alchemilkazltozelena dufam ze vam to vide a držím palce aby to bolo to dievčatko. Dajte vedieť Ďakujem🙂

alchemilkazltozelena
18. sep 2013

@lenkaaknel24
@adulienka16

jeeej zlate ste, dakujem baby 🙂 dam vediet, jasne 😉

babulinka29
18. sep 2013

no aj my skúšame pred ovu len keď ja ani neviem kedy mám ovu 🙂 tak rátam tých 14 -15 dní od mrchy tak to vychádza tak na dnes skúšali sme tak dúfam, že to vyjde 🙂
držím všetkým palce 🙂

ivaana2
18. sep 2013

baby ja som sa na to pytala mojho gynek. a sa smial ze su to take povedacky ale ze za skusku nic nedas ...myslim to ze pred ovu su dievcatka ...baby a tusim ze som to sem uz davala ze som citala novy clanok ..a tam bolo pisane ze 5 dni pred ovu dievca 3-4 je to 50 na 50 a v den ovu a po ovu chlkapec tak vyberte si ..🙂

ivaana2
18. sep 2013

oprava tam malo byt 2-3 dni je to 50na 50

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre