Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bohjelaska
21. jún 2015

@misicka35 No ja neviem, či by som to v sebe udržala, keby to vyšlo. V takú chvíľu by som to asi chcela vykričať do celého sveta 😀

misicka35
22. jún 2015

@bohjelaska Ja som minulý rok otehotnela vo novembri a povedala som to až keď som musela ísť do nemicnice na kyretáž... aj to som povedala mamine a aj to len preto, lebo som potrebovala postrážiť malu. Aj to ešte bola na vianoce cela rodina by nás... A aj tak to na prd dopadlo... Takže to je asi jedno, ci to poviem ci nie. Ako sa dnes máš? Nieco nove?

bohjelaska
22. jún 2015

☹ joj to mi je ľúto. Ja som si takým neprešla, no musí to byť veľmi ťažké. Dnes ma pobolievalo v podbrušku aj celý deň som mala taký pocit plnosti, no nechcem si nič nahovárať. Možno som sa len trochu prejedla včera na oslave 🙂

misicka35
22. jún 2015

@bohjelaska Aj mňa dnes bolelo podbrusko ale fakt ze dosť... úplne jak na MS... no som na nás zvedavaaaaa. Mohlo by to byt dobre znamenie, nie? Teba prsia neboleli vo predchadzajucich tehotenstvach? Ja som mala MA ešte aj predminulý rok vo lete, tak moc dufam, ze do tretice to už vyjde 😉

bohjelaska
22. jún 2015

Tie prsia nejako zvlášť necítim a ako bolo predtým nejako moc nepamätám, to bolo už dávno 🙂
Tentokrát to určite vyjde 🙂 A mohlo by aj čím skôr 😉

misicka35
22. jún 2015

Lebo mňa vždy boleli aj mala som ich ako melony nafuknute. Vždy som vedela podľa toho. Ale asi je ešte skoro, ze? Lebo ako som citala tak až na 5 až 7 deň sa zacina uhniezdovat. Tak možno tie bolesti boli onoooo 😉 To by bolo uuuuplne ze supeeeer. Máš pocit, ze to tentokrát vyslo?

bohjelaska
22. jún 2015

No ja mám skoro každý mesiac, že to vyšlo 😀 A ako dlho sa uhniezďuje? Čo by som mala cítiť? Joj keby už bol piatok 😉

misicka35
22. jún 2015

No po uhniezdeni už by sa mal začať pomalicky vylučovať ten HCG hormón. Neviem, co cítit... niekoho pichne, niekoho boli podbruško aj niekto neciti nic... takže ťažko povedať. Boze veru, už aby bol piatok. Ale ja som ešte nikdy netestovala skôr... ja až keď MS neprisla. Tak neviem neviem, ale som nedočkavec nedočkavý 😀

bohjelaska
22. jún 2015

Ja som testovala, no bola som sklamaná. Tak teraz musím vydržať do piatku. 😒 Stále sa sledujem a to tiež nie je veľmi dobré. Ale tá nádej, žeby predsa stojí zato 🙂

misicka35
22. jún 2015

Aj ja sa sledujem.... ako pako si pripadam... 😝 Nechapala som,ako na to moze niekto stále myslieť aj sledovať sa a teraz to robim aj JAAAA!!!! No hruza 😲

emilia25
22. jún 2015

No baby ako na to dievčatko poraďte mám 3 chslsnou.a takú princeznicku by som chcela zatiaľ mám len susedovu keď sa pridu hrať k nám vtedy tá túžba ach.

bohjelaska
22. jún 2015

No veď, asi keď to teraz nevyjde dám si leto také voľnejšie, lebo mi ešte prepne z toho. A možno práve vtedy sa to podarí, veď viacerým to tak vyšlo, nie? ja by som nebola taká nedočkavá, len keby som mala tak o 10 rokov menej 😝

bohjelaska
22. jún 2015

@emilia25 Skúšať 2-3 dni pred ovu, no ono sa to ľahko hovorí, no vôbec to nie je také jednoduché 😝 Tá túžba aj mňa ženie ešte skúsiť, no uvidíme...

misicka35
22. jún 2015

@bohjelaska aj ja tomu potom necham voľný priebeh. Ale ako sa to da keď to ma byt 2,3 pred ovulkou? Tak to musim testovať, ci chcem, ci nie... no nie? Ci ako?

bohjelaska
22. jún 2015

@misicka35 pozitívny test neznamená, že ovulácia aj prebehne, folik by mal prasknúť do 12-48 hodín, takže to nikdy nie je isté ☹

misicka35
22. jún 2015

No ja viem ale ako teda ináč spravime to dievčatko????

bohjelaska
22. jún 2015

😀 Pánu Bohu poručeno 🙂

misicka35
22. jún 2015

Aleeee.... 😒

emilia25
22. jún 2015

@bohjelaska dakujem uz len ukecať muža ten sa ale boji ze bude dálsi chalan a na koniec skončíme pri futbalocej jedennsstke.a furt vsetko chlapi.ale chýba to dievčatko rozovucke.

bohjelaska
22. jún 2015

Alebo chodiť pravidelne k lekárovi, nech to sleduje a presne určí, no ja na to nemám čas a môj chlap by mi už asi priniesol lieky z psychiatrie 😀

bohjelaska
22. jún 2015

@emilia25 No to verím, môjmu je to tak trochu jedno ale mne už nie 😖 A to mám dvoch chalanov, no ja mám pocit, že ich je plný dom 😝

sasena033
22. jún 2015

Podla mna na to recept nie je je to proste 50/50 keby sa to vedeli a dalo kazda si baplanuje co chce no bohuzial to tak nefunguje ziadny tipy triky vypocty ale vsetkym drzim palce

misicka35
23. jún 2015

@emilia25 Tak to ano, štyria chalani, to už je asi fakt dosť 😲 Aj neskusala si Jonáša? Lebo ja mam dceru podla neho. Len teraz mi nevie vypočítať pohlavie aj dievčatko mi vychádza až na október aj to jeho straaaaasne ďaleko, tak skusam tie 2,3 dni pred ovulkou

misicka35
23. jún 2015

@bohjelaska No tak to kebyze riešim s doktorom, tak by môj muž spravil asi to iste 😀 Alebo by radšej so mnou ani nespaval 😀 To ja musim všetko tak nenápadne 😉

e_z
23. jún 2015

@emilia25 Zopár receptov na dievčatko nájdeš aj tu: https://www.modrykonik.sk/ako-splodit-dievcatko/ Nám sa podarilo na jeden šup obe pohlavia, ale recept na toto nemám. A na tých 3 chalanov doma sú aj pozitívne veci: nemáš dom plý Bárbin, Monsteriek a poníkov, keď sú vši v škôlke, tak sa nedesíš, že ako ich budeš vyčesávať z tých dlhých vláskov....🙂

maartinkaa
23. jún 2015

jeeeej, sem som volakedy davno prispievala aj ja,,,,mali sme uz dvoch chalanov, a chceli sme dievcatko 😀 boli z nej dvojicky chlapci, tak sme si dievku adoptovali 😀

misicka35
23. jún 2015

@maartinkaa Aaaale to fakt? Tak to jeho krasne 🙂 Aj ste sa drzali rad, ktorý sú tu ako na dievčatko a aj tak chlapci z toho?

maartinkaa
23. jún 2015

@misicka35 nie, otehotnela som skor, ako som nieco vyskusala 😀 malinka je nadherna, a chalani ju zboznuju, tak to malo byt, a my sme velmi stastni, ze to nebolo inak 😉

misicka35
23. jún 2015

Tak to verim, ze ste šťastní 🙂 Presne tak, je to ako to malo byť. Jeho to nadherne 🙂

evittam
23. jún 2015

Ahojte kočky, tak že existuje nejaký "recept" na to ako splodiť chlapca alebo dievča vôbec neverím a nemyslím, že existuje 🙂 . Jediné čo vyšlo sesternici tak je MUDr.Jonáš a počula som dobré ohlasy. No a nám to nejak vyšlo samé od seba - vôbec som neriešila, či bude druhé chlapec al.dievča, ale vyšlo to. Hlavné je, že sú tie naše dietky zdravé. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre