Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
4. aug 2015

@bohjelaska Mne zobral krv a povedal, ze keď bude pod 1000, tak ze to ešte na sone, neni nic vidieť, ale ze keď bude nad 1000, tak to už musel vidieť a bude to znamenať, ze to mu si byt uložene asi niekde inde 😢

misicka35
6. aug 2015

@bohjelaska Ahoj. Tak sa zase ozyvam... 🙂 Tak som sa dotesila... ☹ Bola som dnes zase na krv a HCG klesa, takže potracam... no co už... 😢 hlavne, aby som nemusela ísť na čistenie... vo pondelok alebo v utorok mam ísť zase na krv aj sono, ci sa to samo cisti... tak dufam, ze hej. Ale prestavam krvácať, tak neviem 😒 Najhorsie na tom, je ze sa už k vám nepridam, lebo muž už nechce... 😢 Tak ti moc drzim palce, aby to vyslo aspoň tebe...

bohjelaska
6. aug 2015

@misicka35 Ach jaj, tak som tomu verila ☹ Škoda. Ja tiež nie som na tom lepšie, lebo my sme ani neskúšali, len hneď po MS. Potom sme mali nezhody a to som už ani chuť nemala ☹ A tak prešli aj plodné dni. A je po mojich plánoch. 😒 A ktovie čo a či bude ďalej. Aj mňa obchádza optimizmus. No nevadí, hlavu hore 🙂 Máme krásne dve deti a ty máš aj dievčatko, keď sa nemýlim, tak sa tešme z toho čo máme, aj keď túžiť tak skoro neprestanem 😔 Ale bolo mi s tebou dobre, aj keď len tak virtuálne 🙂 Drž sa a papa

misicka35
6. aug 2015

@bohjelaska Aj ja som veru dufala, ze do tretice, to už ozaj vyjde. No človek mieni, pánboh meni... A ako skoro pred ovulkou, ste skusali? Bolo to moc skoro? Žeby vydrzali sperminici 😉 Ja som su veru dnes aj poplakala... Mam už dievčatko, len už ma 9 rokov aj ona si nic iné ani na narodeniny, na meniny,Vianoce, proste nic nechce len sestricku, alebo teda aspoň surodenca. Vies, ja mam chlapceka 6 ročneho aj je veľmi vážne chorý, a ja sa boj im, ze keby sa mu nedajbože nieco stalo, ze mi zostane len Linda a to fakt naozaj nechcem 😢 Ved možno neskôr ešte skusim muza nejako zmanipulovat 😀 Musiiiiim. Ale aj mne tu je sa tebou fajn, tak mozme sa aspoň tu baviť ďalej, ci? A tebe keď to nevyjde teraz, tak aspoň možno počkas na mna 😉

bohjelaska
6. aug 2015

@misicka35 Jej potešila si ma, že to nevzdávaš, veď ani ja nechcem. Skúšali sme hneď na 5. deň, tak by to mohlo vysť, len vtedy, keď by ovulka bola cez MS,alebo na jej konci, čo veeeľmi pochybujem. Nevadí, začíname odznova, veď nič nekončí, práve naopak začína 🙂 Moji už prestali prosiť o súrodenca, ale viem, že by sa veľmi potešili, no asi to už vzdali. 😒 To s tých tvojim chlapčekom je mi veľmi ľúto, neviem si ani predstaviť mať vážne choré dieťa. Nám len raz hrozil zápal mozgových blán a bola som hotová 😢 Musíš byť veľmi silná, keď to zvládaš a ešte túžiš po bábätku. Obdivujem ťa, ja neviem ako by som to zvládala. Každý problém dosť silno prežívam a to som ešte nič také veľmi ťažké neprežila. 😝

misicka35
7. aug 2015

@bohjelaska No tak to ste skusali asi ozaj asi skoro. Ale co ty vies? Možno zrovna to vyjde... Alebo počkas na mňa 😀 Ja neviem, keď to takto odchadza, tak ci to mam brat ako MS, a potom pride normalna MS zas, alebo potom budem mat zas akože šestonedelie.. no neviem. Nevies? To s malym nemam bohvieco, ale co už narobim. Aj ty by si to zvladla, nic iné by ti neostavalo, tak ako mne. Muž aj preto moc nechce ďalšie babo, lebo s malym chodim furt po nemocniciach a stále nieco. Muž mi iba povedal, ze keď teraz potratim, ze už skončil a už ďalej nebudeme pokúšať. No uvidim, ci bude potom dávať pozor... uvidime, lebo ja to nevzdaaaaam!!!!

bohjelaska
7. aug 2015

@misicka35 Určite ťa počkám 😀 aj keď teraz sa už budem snažiť to brať s ľahkosťou, bez prílišného upínania sa na to 😒 a možno sa to práve vtedy podarí 😉

petra95
7. aug 2015

Dievčatá aké máte skúsenosti s výpočtom od Dr.Jonáša. Sedí to? Či je to stále 50:50 ?

misicka35
7. aug 2015

@bohjelaska Tak to som rada, ze ma pockas 🙂 Len musim nieco vymysliet na toho môjho mangela 😀 Aj ja som povedala, ze už to budem brat ináč, lebo je to na nervy a potom to aj tak akosi konci na hovno už mňa, takže zase len nervy. Tak už budeme v klude a už to musi vyjsť!!! 😉

misicka35
7. aug 2015

@petra95 Dala si si spraviť výpočet priamo Jonášovi alebo myslis ten výpočet na internete?

bohjelaska
7. aug 2015

@petra95 Ja by som takým veciam neverila, niekomu to vyjde, niekomu nie a takto je to aj bez tých peňazí, ktoré na tom zarába 😉

bohjelaska
7. aug 2015

@misicka35 Veď to, celé je to na nervy a pri tom by to malo byť nakrajšie obdobie. Veď človek sa väčšinou snaží, aby neotehotniel a teraz by sme si to mali užívať 🙂 Len tí naši manželia 😝 Aspoň ten môj je niekedy tak nervy 😖 a potom, že sa máme milovať 😝 Ja potrebujem byť v pohode a potom to pôjde 🙂

misicka35
8. aug 2015

@bohjelaska Boze ozaj nemame rovnakých mužov??? 😀 Lebo to je jak u nás...

bohjelaska
8. aug 2015

@misicka35 😀 😀 😀 Možno majú dvojníkov a ani o tom nevedia 😀

misicka35
8. aug 2015

@bohjelaska No jedine, lebo ináč neviem neviem 😀. Máš nieco nove? Ja strašne krvacam, úplne kusy... 😒

sebaastian
8. aug 2015

@petra95 ahoj ja som si dala spravit vypocet kedy najlepsie otehotniet plodne dni kedy mam a kedy splodime dievca a kedy chlapca a blablabla a vtedy ked som mu posielala vsetky udaje uz som bola tehotna co som nevedela....snazili sme sa niekolko rokov tak uz som sa dala nahovorit aj na jonasovu metodu
A vysledok je taky ze: podla Jonasa by som mala v case oplodnenia splodit dievcatko ehm cakame chlapca a plodne dni podla vypoctu mi naplanoval na dni kedy som mala menzes skratka je to mrhanie peniazkov.

bohjelaska
8. aug 2015

@misicka35 Ach jaj, telo sa musí vyčistiť. Keby si si nerobila test, ano by si nevedela, že si bola tehotná. A čudovala by si sa čo je toto. No budeš to mať za sebou a možte sa pustiť do ďalšieho plodenia 😉 A dúfam, že sa raz dočkáme nielen tehotenstva, ale hlavne krásneho bábätka 🙂

misicka35
8. aug 2015

@bohjelaska No dufam, ze je to vo poriadku. No len ešte musim potom toho môjho muza nejako spracovať... alebo znásilňovať 😀 😀 😀. Ved to, ze babatka sa dočkať je umenie tusim 😒

mimzy123
8. aug 2015

ahojte, takze mi sme skusali10DC, prsia bolia uz teraz. Ale sa asi nezadari, lebo mam problem zo zubom, beriem antibiotika.

@misicka35 je mi luto, ze sa ti to nakoniec nepodarilo, treba mysliet pozitivne, ze nabuduce sa to podari

opica
9. aug 2015

@petra95 mne vypocital dievca a cakame chalana,mojuz skonstayoval,ze na jeho pocest mu dame meno jonas...podla mna nefunguje nic, proste je to 50:50

misicka35
9. aug 2015

@mimzy123 No ved aj teraz som myslela pozitívne a dufala, ze do tretice to už vyjde... a prd... 😒 No keď ta bolia prsia, tak to je dobre znamenie 😉 . A kedy si mala ovulku? Koľko dni pred ňou ste sa snazili? Ja som ten článok citala a tiež som sa snazila podla jeho ísť 😀 Antibiotika by nemali nic spraviť... tak treba veriiiit 😉

majorosovalucia
12. aug 2015

Ahojte,ja som si dala tiez vypocitat jonas metodu este minuly rok niekedy v septembri,zo zaciatku to nevychadzalo tak ako to vypocitali.Mala som zdravotne problemy,potom som to neriesila a nezaoberala sa tym.A predstavte si otehotnela som v aprili no hned potratila cize dalsie biochemicke tehot. Ale hned dalsi cyklus som otehotnela znova.Aj chvalabohu sa vcas podchytila pricina takze viem kde bol problem.Minule som si spomenula na jonasa tak som to vytiahla.Priznam sa v maji som zacala merat bazal.teplotu,aj ovul.testy som mala.A ked som pozerala toho jonasa tak mi to presne sedelo aj april aj maj ako to vyratali vs.meranie teploty a ovul.testy.Ja si hlavne myslim,ze to je hlavne vsetko v hlave.Ked sme sa velmi snazili skoro 2 roky a priznam sa minuly rok v lete mi to velmi liezlo na karbid,milovanie sa zmenilo na iba sex a pod.Chvalabohu som si to uvedomila a sekla som s tym.Mozno kvoli tym zdravot.problemom,proste som sa nemala cas zaoberat stale len tuzbou otehotniet.Nechcem tu nikomu radit ani nic podobne,len sa podelit o to svoje.Prajem pekny vecer.

mimzy123
17. aug 2015

ahojte, myslite, ze by to uz mohlo byt? MS mam dostat az v nedelu, ale ja som nevydrzala a kupila clearblue, samozrejme sa mi zobrazilo, ze nie som tehu, cize minus. Foto po rozorati na teste. Asi mam este nizku hladinu hcg.

misicka35
17. aug 2015

@mimzy123 A koľko dni máš po ovulke? Neviem ci tieto digi testy nemaju druhu palicku vždy, len pri tehu musi byt silna... tak neviem...

mimzy123
17. aug 2015

@misicka35 Nie nema vzdy dve, mam to zistene. Tie ciarky mam este silnejsie nez na foto, tu je to o trocha slabsie vidiet.

michaela1109
17. aug 2015

@mimzy123 ja som mala tak isto a ešte slabšie čiarky aj negatívny som mala.jeden a bola som v 8 tyzdni 🙂

misicka35
17. aug 2015

@mimzy123 No tak bodaj by ti to vyslo 😉 Drzim palce. A koľko si po ovulke ?

mimzy123
18. aug 2015

@misicka35 tak dnes 11 DPO plus minus jeden den, presne netusim, bolel ma zub v tedy tak sa mi to mohlo trocha posunut

misicka35
18. aug 2015

@mimzy123 Aj neskusala si ešte test? Už by ti aj palickovy obyčajný 10kovy mal ukázať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre