Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bohjelaska
3. sep 2015

@misicka35 Joj tušáka mám, tentokrát to bolo iné, tak verím o to viac 😉 Len či to stačilo 😝 Hej mala som tiež tak v máji, keď som bola služobne v Bulharsku a sa mi spúšťala v jeden deň, potom deň nič a potom pomaly riadne. Myslím, že to bolo aj z toho tepla, lebo tam už bolo riadne horúco a tu ešte chladno a organizmus bol prehriaty 😝 A v júli na dovolenke tiež tak podobne. Myslím, že v teple je to voľajako zmätené 😀

misicka35
3. sep 2015

@bohjelaska A v com sa ti to zda byt iné? No bodaj by ti to vyslo. No je mozne, ze to mam takto dodrbkane že minuleho mesiaca keď som ju mala 9 dni. No len nech pride už co najskor nech skonci kým pojem do tej Prahy. Ale sak teraz už neni take teplooooo 😕

bohjelaska
3. sep 2015

@misicka35 Iné to bolo v prístupe môjho manžela, dokonca sme sa spoločne za bábätko pomodlili a to sa stalo prvý krát. Je to iné, ak sme v tom dvaja 🙂 A bodaj by sme boli v tom. Ak nie, tak skúšame ďalej 🙂 Keď ho to začalo baviť, no nemôžeme prestať 😀 Určite máš to ešte trochu rozhádzané po minulom mesiaci, no nech sa to rýchlo upraví nech môžete pokračovať. 🙂 nech to stihnete v najbližšom cykle 🙂

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misicka35
4. sep 2015

@bohjelaska Jaaaj tak to je dobre, ze aj on to chce rovnako ako ty. Jasne ze by bola blbost skončiť, keď ho to zacalo bavit. A drzim palce aby to modlenie pomohlo. Ja o tom sa mužov radšej ani nehovorim. Pokiaľ nedava pozor, tak už len z toho som rada 😉 No mohli by sa rozbehnúť veru a pokracujeme v oktobri 🙂 Ale tebe straaaasne prajem aby to vyslo

misicka35
4. sep 2015

@bohjelaska Tak dnes komunisti dorazili... ako som cakala... tak aspoň ze sú aspoň presni... 😝 Tak v oktobri ďalší pokus... Ale tebe drzim palce, aby už ďalší pokus nemusel byt aj tesila by som sa aspoň sa tebou 😉

bohjelaska
5. sep 2015

@misicka35 No, včera som dostala super ponuku do práce. Samozrejme, že som ju prijala, aj keď ma napadlo, čo ak sa to podarilo a ja o tu prácu prídem. Aj napriek tomu všetkému by som si to bábätko priala 🙂 . A tebe prajem, aby ste to stihli pokiaľ pôjdete do nemocnice 🙂 Ja budem rada, či to vyjde a teraz výnimočne aj keď to nevyjde 😉

malalucka3
5. sep 2015

Ahojte kocenky...Trosku som tu behala a nasla som Vase forum....Preto by som bla rada aby ste poradili ako na to ked chceme dievcatko????zaciname rozmyslat o snazeni sa...🙂

bohjelaska
5. sep 2015

@malalucka3 Naša teória je 2-3 dni pred ovuláciou, no zatiaľ sa mi nepodarilo, tak nemôžem potvrdiť 😉

malalucka3
5. sep 2015

@bohjelaska no tak to by sme mali aj my vyskusat.....

bohjelaska
5. sep 2015

veľa šťastia, nech sa ti to podarí čím skôr 🙂

malalucka3
5. sep 2015

dakujem pekne.....dufam ze na vianoce to bude ako darcek drahemu pod stromcek.....alebo ak nie tak na Valentina...🙂

bohjelaska
5. sep 2015

@malalucka3 No tak to by bolo ozaj najkrajší darček 🙂

malalucka3
5. sep 2015

@bohjelaska vy sa uz dlho snazite???mozno aj vam sa podari a Vianoce🙂

misicka35
5. sep 2015

@bohjelaska No tak aspoň nejaka potešujúca sprava 🙂 A možno sa aj zadarilo a bude to uplne super. A keby si aj bola teraz tehotna, tak by si nemohla aj pracovať? A keď nebudeš nahodou tehu teraz, tak určite keď zacnes robiť, tak prides na iné myslienky a sa skôr aj zadari 😉 Tak prajem ti tak ci tak hlavne nech ti všetko vyjde 🙂

misicka35
5. sep 2015

@malalucka3 No veru tak aspoň 2 dni pred ovulkou na dievčatko... Len nám to tak akosi tiež nevyslo 😒 A ešte co som sa tu docitala, tak baba by mala byt bez orgazmu a hneď potom si ľahnúť na pravý bok. Ale zatiaľ to tiež neman overene, keďže sa ešte nezadarilo... Tak prajem veľa stasia. A už máš nejake deti, keď chces dievčatko?

bohjelaska
5. sep 2015

@malalucka3 Snažíme sa 15 mesiacov a bolo by to super, keby to vyšlo do Vianoc 🙂 A vy ako dlho sa snažíte?

bohjelaska
5. sep 2015

@misicka35 No mohla by som pracovať, pokiaľ by som nemusela ísť na rizikové. Len ktovie, či by ma vzali po materskej 😝 Ale to zatiaľ neriešim 🙂 Teším sa, len je to krok do neznáma. Ale ako vravíš prídem na iné myšlienky a možno preto sa skôr zadarí 🙂

malalucka3
6. sep 2015

Bohjelaska@ my sa este nesnazime....my to len preberame....momentalne prerabame byt a potom by sa do noveho bytiku hodilo babo...

misicka35
6. sep 2015

@bohjelaska No ved uvidis ako sa to všetko vyvinie a podari 😉 Už len čakať 🙂

bohjelaska
6. sep 2015

@misicka35 Celý víkend som mala bolesti a kŕče v bruchu, no skôr si myslím, že je to od stresu 😝

misicka35
7. sep 2015

@bohjelaska Noooo... to bolo mohol byť dobrý začiatok 😝

misicka35
9. sep 2015

@bohjelaska Ahoj. Ako sa máš? Nieco nove? Koľko DPO už si? Nejake citaky, priznaky? Mne dnes už odisli komunisti chválabohu... Ale v pondelok odchadzam a ovulka by mala byť asi vo štvrtok takze tento mesiac nic z toho. Tak dufam ze aspon ty potešiš 😉

bohjelaska
9. sep 2015

@misicka35 Ahoj, ja zarezávam v novej robote, tak sa nestíham ani sledovať. Len včera ráno mi klesla teplota, no dnes už bola zase hore, tak neviem. Skôr si myslím, že asi nič 😒 som 9 DPO. Takže to nestíhate ☹ škoda, tak dúfam, že tam nebudete dlho a stihnete o mesiac 😉

misicka35
9. sep 2015

@bohjelaska A ako v novej práci? A Co vlastne robis? Ale ved to si mohla mat ten inplantacny pokles, ci ako sa to vola... nie? To by bolo dobre znamenie 🙂 Aj budeš ah testovst, ci pockas na MS? No je to skoro... ale aj ja dufam, ze sa vratim aspoň tak aby sme stihli buduci mesiac. No uvidime...

bohjelaska
9. sep 2015

@misicka35 Učím deti na základke a z dediny som sa po 15 rokoch dostala do mesta, tak sa teším 🙂 Aj keď mi je smutno za mojimi bývalými. 😢 No to by som sa tešila, kebyže to vyšlo, keď ja však žiadnu zmenu necítim 😒 Uvidím, či vydržím netestovať, ale mám už len jeden testík, tak musím šetriť. Papa 😉

misicka35
10. sep 2015

@bohjelaska Jaj tak to musis mať pevne nervy keď máš taku pracu 😉 Nic nove? Ze pichanie vo podbrušku alebo nieco podobne? Ja od 1 Dc pijem alchemilku s malinkou nadejou, ze by ovulka prisla aspon o jeden deň skôr 😀 A kedy cakas, necakas MS? Ale ved testy dokupis, keď bude treba 😝

bohjelaska
10. sep 2015

@misicka35 Teraz sa mi dosť zle pozoruje, lebo stále ma čosi bolí, no skôr to pripisujem stresu 😒 Ale veď uvidíme.Možno by som aj mala niečo piť, ja si dávam len kyselinu listovú.Testy dokúpim, no už sa mi ani nechce testovať, lebo sa bojím tej beloby ☹ a tak mi tá nádej vydrží dlhšie 🙂

misicka35
11. sep 2015

@bohjelaska No ved uvidis, co sa z toho viac vykluje 😉. Ja pijem alchemilkovy čaj, gynex a kopu vitaminov som sebe aj muzovi nasadila 😀 tak dufam, ze budu mat nejaky efekt 😝. Poznam to sklamanie pri tom testovani... aj si vždy poviem, ze nebudem... a aj tak nikdy nevydrzim 😀

bohjelaska
11. sep 2015

@misicka35 Tak ako som predpokladala, nevydržala som a musela som sa presvedčiť, že tá beloba ma nikdy nesklame ☹ Ostáva mi už len nádej, že teplotu mám stále hore, uvidíme zajtra ráno 12DPO 😒 A vy ako snažíte 🙂 možno to stihnete, keď máte takú podporu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre