Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

lucyy1312
17. jan 2016

@kleofaszkutya na takéto rady tu všetci čakáme.. a potom sa to tu takto pekne zahlcuje sprostosťami.

kleofaszkutya
17. jan 2016

@lucyy1312 Ja som so sprostostami nezacal.

bohjelaska
17. jan 2016

@misicka35 Ďakujem, ale nič, zatiaľ. Ach jaj. ☹

lucyy1312
17. jan 2016

@kleofaszkutya bože a to tu chalan rieši, mal by si si nájsť nejakú mužskú stránku..

misicka35
17. jan 2016

@bohjelaska Ani malilinky dusik? Tak dufam, ze je to este skoro a este sa druha ciarka ukaze...

bohjelaska
17. jan 2016

@misicka35 Neviem, myslím, že by už bolo vidieť aspoň máličko 😒

misicka35
18. jan 2016

@bohjelaska koľko DPO si asi? Ani náznak tam nebol?

bohjelaska
18. jan 2016

@misicka35 Neviem, lebo som nemerala, až neskôr, ale aj potom som mala nízku teplotu. Skôr si myslím, že nebola ovulka, nikto mi to nevie vysvetliť. 😒 Zajtra ráno ešte raz otestujem.

misicka35
18. jan 2016

@bohjelaska Tak sem hod zajtra testik, budem netrpezlivo čakať

bohjelaska
18. jan 2016

@misicka35 Keď budem mať čo ukazovať, som už presvedčená, že nič nebude, ak áno...odpadnem 😀

misicka35
18. jan 2016

@bohjelaska Ako nechcem ti zle... ale ako veľmi ti príjem aby si odpadla 😀

bohjelaska
18. jan 2016

@misicka35 😀 😀 😀 Aj ja sama sebe 😀

99zuzula
18. jan 2016

@kleofaszkutya ale toto nie je tema: "Ako na to, ked chcem byt dievcatko" 😆😆
To musis niekde na stranke pre transsexualov hladat.

misicka35
19. jan 2016

@bohjelaska No co test dnes?

bohjelaska
19. jan 2016

@misicka35 No neodpadla som, žiadne prekvapenie nenastalo 😢

stanusa89
19. jan 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

my sme nejako neriesili ze co chceme, isli sme nato a podarilo sa :D

misicka35
19. jan 2016

@bohjelaska Aaaleeee... fakt nic? ☹

bohjelaska
19. jan 2016

@misicka35 Nič, tak už len počkať na mrchu mrchavú ☹

misicka35
19. jan 2016

@bohjelaska No teda... skoda... ☹

misicka35
21. jan 2016

@bohjelaska Ahoj. No co nove? Dufam, ze nieco pozitívne 🙂 Ja som dnes bola na velkom morfologickom sone a babatko vyzera byt zdravucke v poriadku 🙂 Tak som moc rada. Ale nepotesil ma, lebo ze mam nizko placentu az sa dotyka krčku ☹ Tak ze to treba sledovať, lebo je to nebezpecne. Tak od dnes nic nerobim 😉 Aaaa ešte niečo.... potvrdil nám dievčatko 😀

bohjelaska
21. jan 2016

Jeej teším sa s tebou, len vydržte, ešte 4 mesiace, takže už väčšiu polku máte za sebou 🙂 O chvíľočku kočíkuješ 🙂 Môj divný cyklus pokračuje. Zatiaľ mrchaňa nedošla, zajtra ak nebude, tak bude 1. deň meškania. Ale tomuto cyklu neverím, chcem už novýýý 😠

misicka35
21. jan 2016

@bohjelaska Som presne v polke... a do leta ešte taaaaaak dalekooooooo :-/ A ty si neskusala ešte test? Alebo by si mohla zajtra, keď nepride. Mozno sa už nieco ukaze 😉

bohjelaska
21. jan 2016

@misicka35 Nemám už test, musím kúpiť, a neviem ako zajtra budem stíhať, skôr čakám, že ani nebudem musieť...

misicka35
21. jan 2016

@bohjelaska No len pekne zajtra kup a sprav, keď nepride mršina 😉

malalucka3
22. jan 2016

U nas nic....prisla cervena navsteva:(

bohjelaska
22. jan 2016

@misicka35 Teraz som robila testík a nič, ani náznak. Už keby tu bola tá mršina, aby sme mohli začať odznova. Ešte to nevzdávam 😉

angela5
22. jan 2016

tie co chcete dievcatko, teraz je na to najlepsi cas (na oplodnenie) Vcerajsok, dnes a zajtra su dni v zenskom znameni..

misicka35
22. jan 2016

@bohjelaska Fakt ani malilinký naznačik??? Tak ale stále je nadej, kým mrcha mechata nepríde...

sandynkaaa
24. jan 2016

@angela5 Ahoj.Kde si vycitala tie zenske a muzske znamenia?Da sa to pozriet aj spatne?Dakujem

misicka35
24. jan 2016

@bohjelaska Ahoj. No co nove? Dufam ze mrchana neprisla a už ani tak skoro nepride 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre