Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misulkaa17
11. sep 2017

@alison11 Ahooj uz vieme bude to dievčatko vyšlo nám to,tak sa tešíme 🙂

faca
11. sep 2017

@misulkaa17 super,teším sa spolu s vami😙

sandrasstini
11. sep 2017

@misulkaa17 aj si vyuzila dake rady tu?

misulkaa17
11. sep 2017

@sandrasstini Držali sme sa toho,ze sme to skúšali dva dni pred ovuláciou,ostala som tehotná a vyšlo nám to,ze to bude dievčatko 🙂

alison11
11. sep 2017

@misulkaa17 Ahoj,jej teším sa svami 🙂

tindes
18. sep 2017

@lucyy1312 aj mne tiez vsade vychadzalo ze dievca a je to junak ako hrom 😅😅

babydesire
19. sep 2017

My mame chlapceka,chceme dievcatko...pri synovi som sa drzala rady zvysit sancu otehotnenia a tak sme mali sex kazdy druhy den (samozrejme ze vzdy mal orgazmus). Chceli sme dietatko,zdrave dietatko,pohlavie sme neriesili...o prve sme prisli v 10tt ..tusili sme ze to bolo dievca a pri druhom sme obaja mali tusaka na chlapca a aj tak bolo...v novembri hned po svadbe chceme sa zacat znovu snazit. Ale ak je pravda ze pred ovulkou -dievca a po ovulke - chlapec a my sme mali sex aj pred aj po tak ta chlapcenska boli sikovnejsia.

Este som pocula ze aj ph posvy mo,e ovplyvnit pohlavie,,cim kyslejsie prostredie - teda nizsie ph tym vacsia pravdepodobnost ze to bude dievca...ako mozem ovplyvnit ph v posve?co mam jest?

zuzicka256
19. sep 2017

To srandujete ze? Nie je to jedno?

alison11
20. sep 2017

@babydesire Od sladkého je telo prekyslenejšie.Nuž neviem či naozaj môže ph v pošve ovplyvniť pohlavie nuž za pokus nič nedáš,aj ja jem vposlednom čase viac sladkého...ale či sa nám podarí otehtoneiť,keďže bel liekov sa mi ani jeden zo synov neudržal samovoľne potratím,nuž uvidím,len toľko viem,že nechcem nič brať.

nini1010
20. sep 2017

Tak vam poviem damy.Taketo capiny budete riesit az kym nedajboh jedneho dna nepotratite.Potom zistite ze jedine co je dolezite je donosit zive a zdrave dietatko,nic ine.

babydesire
20. sep 2017

@nini1010 ano mas pravdu.a veru ze aj sme tu take ktore maju za sebou tuto bolestivu skusenost a verim tomu ze kazda milujuca matka chce v prvom rade zive a zdrave dietatko bez ohladu na pohlavie... Ak budem mat to stastie znovu mat dietatko bude pre mna najdolezitejsie jeho zivot a zdravie aj keby to bol znovu chlapec,budem ho milovat rovnako ako nasho prvorodeneho! Len neviem co je zle natom ze diskutujeme o tom ci a ako sa da ovplyvnit pohlavie dietatka,resp.zvysit sancu na konkretne pohlavie... Tvoje odsudzovanie je uplne mimo ☹

babydesire
20. sep 2017

@alison11 aha to ma mrzi ☹ vsak ja tiez nechcem nic brat okrem kyseliny listovej a liekov na stitnu zlazu..skor som mala na mysli stravu. No uvidime,hlavne nech su deticky zdrave 🙂

alison11
21. sep 2017

@babydesire Tak zdravá strava neuškodí,veď jasné uvidíme,my sme sa začlai snažiť...tak uvidíme o mesiac či sa zadarilo.Držím vám palce 🙂

derdia
21. sep 2017

My mame 10 rocne dievcatko, ktore neskutocne milujeme😁ako aj vy vase dietky...a teraz nam doktor hned povedal,ze budeme mat druhu babu😉Dcerka sa nesmierne tesi, a my tiez...velmi ju lubime, a tesime sa nu...ja dakujem Bohu,ze on riadi pohlavia a da kazdemu podla vlastneho usudku...pretoze keby sme my ludia mali tu moznost este aj toto ovplyvnit znicili by sme uz ozaj aj to posledne nad cim vdakabohu nemame moc😉A dufam,ze sa nikdy tak nestane😏Kazda normalna mamina miluje svoje dietatko bez ohlafu na pohlavie...Ja dakujem Bohu,za dve dievcatka😁Nech su len zdrave a naaavzdy stastne😉a k tomu ako sa to ovplyvnit ja neviem...podla mna zalezi naozaj od toho,ze dievcenske spermie su rychlejsie...takE ked trafite ovulku tak to bude baba...a ked to bude take dva tri dni pred ovulkou,spermie chlapcenske pockaju a bude chlapes...ale ci je to pravda neviem😁

alison11
21. sep 2017

@derdia Opačne je to zo spermiami,my sma sa pri ovulke trafili na chalanov,a v tom máte pravdu že je zázrak už samotné otehotnenie a aj to aké pohlavie je dané od boha,ja som si oboch synov vymodlila,ale terza ako rastú mi chýba parťáčka keďže chalani všade idú za ockom a aj rozoberajú hračky, proste ja pri takých činostiach ostávam sama...a teda mi chýba dcérka a ke´dže som emdzi synmi rpišla na začiatku tehu o 3 plodíky,a svokra tvrdí že nie som súca dievča vynosiť tak to bolí viac a chcem jej dokázať že vieme mať aj dievčatko.Predca ženám sú bližšie dievčence i keď milujeme aj svojich malých chlapov 🙂 nemenila by som ich za nič. Aj keby sme mali ďalšieho chlapčeka by som bola šťastná.

derdia
21. sep 2017

My sa smejeme, ze keby chceme dalsie, tak by to urcite boli baby dvojicky😁😁😁ale mozno niekedy v buducnosti este nejake babenko budeme chciet😉

alison11
21. sep 2017

@derdia Nič krajšie nie je ako mať drobučké dieťatko 🙂 a aj tehulkovanie...neviem si rpedstaviť život bez detí.

kkubekova
21. sep 2017

@babydesire
Kasli na premudrele reci. Kazdy ma svoj zivot, svoje problemy. Ty chces dcerku a ja nevidim dovod, preco by si preto nemohla urobit maximum. Nerobi to z teba zlu matku a predpokladam, ze vsetkym je jasne, ze aj ked bude mat chlapceka, tak ho budes lubit a starat sa o neho.
Precitaj si diskusiu par stran dozadu - tusim na str.184 je odpoved na tvoju otazku od morena32 a plus toto som nasla:
morena32
Dievcata, samotne ph tiez nestaci, treba kombinovat viacere metody, napr dievcenska dieta je uvadzana ako 80% uspesna, v tomto plne suhlasim s evithal, pretoze pocas vojen sa rodilo ovela viac dievcat, pretoze bolo malo stravy, zenske telo, ked nema dost kalorii dostane signal, prepne akoby na tzv pohotovostny rezim, jednoducho telo to vie a vajicko pusti dnu zensku spermiu, pretoze naozaj si myslim, ze rychlost spermie nerozhoduje, ph ma plus eliminovat chlapcenske, pre zvysenie pravdepodobnosti, zenske vajicko je bunka oocyt, ktory ma membranu ta ma urcitu priepustnost, za prestupi cez membranu su zodpovedne iony sodika draslika a vapnika, takto funguje cinnost srdca, prennos vzruchu latkova vymena. vapnik je preto odporuceny v dievcenskej diete, meni polaritu vajicka, iony vapnika podporuju selektivnu priepustnost memrany, kedze strava bohata na vapnik robi dievcata, tak zrejme ovplyvnuje priepustnost prave v prospech dievcata, jednoducho tam chlapcenska spermia neprejde, kludne moze byt styk aj pocas ovulacie a moze tam prist ako prva chlapcenska spermia, vajicka ma polaritu nastavenu k negativne nabitym dievcenskym spermiam. Naboj spermii bol vedecky dokazany, tspermie nemaju ten naboj pre nic za nic ten uzko suvisi prave s priepustnostou membrany
Jednoducho priroda vie co robi, ma to dobre zariadene, zeny su odolnejsie uz ako spermie, ale aj v zivote vseobecne, plati zakon zachovnia druhu, nic co sa deje v prirode nie je nahoda-neextije nahodny jav-takisto ani v ludskom tele, vsetko ma svoj poriadok a pricinu, preto ani vyber pohlavia nie je nahoda.

Drzim palce!

babydesire
22. sep 2017

@kkubekova vdaka,,to su zaujimave informacie..hm.. 🙂 no uvidime...samozrejme ze premna i mojho snubenca je dolezite zdrave dietatko,ale tak preco by som nemohla trebars nastavit svoj jedalnicek tak aby som ovplyvnila pohlavie,teda aspon to skusit...ja viem ze mozno pre niektorych je to hlupost,ze tuzia po aspon jednom dietatku,zdravom dietatku,ze nemozu mat atd..lenze pre nich nieje urcena tato diskusia..ja sa tiez nezapajam do tych ktore sa ma netykaju..ked som potratila bola som v diskusiach kde zeny zazili to iste...no mas pravdu,kaslat na hlupe nazory 🙂

Stale vravim,hlavne nech sa zadari a nech je co je ale nech je zdravucke 🙂 a este raz vdaka.. 😉

sasajanaj
23. okt 2017

chceli sme dievčatko a jonáš vyrátal. Máme dievčatko, vyšlo na prvý pokus.

stefania100
23. okt 2017

@sasajanaj Gratulujeme 😘 Ako sa vam to podarilo? 😍

tindes
25. nov 2017

@kalerabik1 veru akurat to ratam moj muz je o tri roky starsi a vzdy bude mat on vyssi vysledok ako ja.. ☹ ach jo ..

alison11
25. nov 2017

@tindes To nemusí mať nič spoločné z vyším vekom tvojho muža o 3 roky,moja mama má aj exmanžela o 5 rokov strašieho a aj terajšieho a má z ex mňa a brata a z terajším našu sestru.Ja verím na osud,čiže tam hore je dané kto čo bude mať.Ja mám dvoch synov aj mi je ľúto,že dcérku nemáme ale ľúbim ich nadovšetko a nemenila by som. 🙂Sú našimi zázrakmi a darmi od Boha.

kondaska1
25. nov 2017

@kkubekova vsetko sice krasne napisala, ale ako tak rozmyslam tak mi tam viacere veci ako laikovi nesedia. Ako prve, v prirode ked je nedostatok, akykolvek, druh sa prestava rozmnozovat, cize aj zeny pocas toho ked bola napr vojna a bol nedostatok potravy, chudli a chradli tak skor ako to ze sa rodili dievcata, zeny praveze prestavali menstruovat.
Tiez sa hovori, ak sa rodi vela chlapcov bude vojna. Ako to moje vajicka mozu vediet? 😀
Tak isto nedava zmysel preco by vajicko v urcitom case nedostatku alebo niecoho nadbytku, vpustilo dnu iba zensku spermiu? Vyvijajuci sa plod a jeho naroky na ziviny az do porodu su uplne rovnake u oboch pohlavi, telu je jedno ci zivi chlapca alebo dievca. Skor dava zmysel, ze nemam dost samo pre seb, tak predsa nebudem rozdavat a vyzivovat druhy organizmus a nie,ze dievca ano ale chlapca neprijmem. Tiez sa prvych niekolko tyzdnov vyvijaju akoby obojpohlavne, zarodok v sebe nesie znaky muzskeho aj zenskeho pohlavia.
Co sa tyka tej polarity na tom nieco moze byt, ze sa to do URCITEJ miery da ovplyvnit, ale tiez nie 100%. Inak by to predsa fungovalo a nebola by tu tato debata 😉
Zrejme sme este uplne nepochopili cely tento mechanizmus a preto je pohlavie dietatka este nase ocakavanie a tuzba ako volba.

V kazdom pripade kazda buduca maminka ma urcitu predstavu a snazi sa ju naplnit, to je uplne prirodzene. Raz to vyjde a raz zial nie...

zaba209362
2. jan 2018

@monika92
Dobrý deň
Plánujeme dieťa a chceli by sme konečne dievčatko keď už máme dvoch chlapcov.
Ako sa mi to podarí?
Muž je narodený 7.2.1980 a ja 4.6.1988
Ďakujem.

alison11
2. jan 2018

@zaba209362 Ahoj,tá pani to vie vypočítať čo ste jej písali?

gabi24
2. jan 2018

Ahojte, my sa tiez zaciname tento rok snazit o sestricku k nasmu Oliverovi metodou styku dva/tri dni pred ovulkou. Len uz teraz viem, ze nevydrzim cakat do 20tt a dam si pohlavie zistit z krvi uz v 12tt. Drzte prosim palce, aby sa cim nam vsetkym cim skor zadarili hlavne zdrave babatka a pohodove tehu kazdej 😚

misulkaa17
8. jan 2018

Baby všetkým držím palčeky,ktoré túžia po dievčatku aby vam to vyšlo nám to vyšlo a 14.11.2017 sa nám narodilo naše vytúžene dievčatko 🙂 takze uz mame doma párik 🙂

nikollll
2. feb 2018

Ahojte 🙂 tak ja by som sa s vami chcela podeliť o svoju skúsenosť. Kedze som si povedala, ze za vyskusanie nic nedam, tak som sa tomu trosku povenovala a prave tuto na som nasla od jednej zienky taky ako postup na dievcatko. Ponahlat sme sa neponahlali, tak som skusila. Kazdy den som si davala vitamin C a magnezium, pila matový čaj a citronovu vodu. Skusila som aj ten lactofeel zo spodu si davat. Manžel si daval C tiez ( to bolo ale u nho nenaorinovane :D to si daval poslene mesiace stale ) A strava - to bolo tiez tak , ze nie kvoli tomu , ze by sme chceli dievku. Bola som prejedena masa a tak mi to s tou stravou zapasovalo - fičala som na ovsených kašiach asi 2 mesiace pred otehotnenim. Ja som inak klobásková :D takže neviem, či by som sa toho dokázala vzdať, keby toho nemam cez :D vraj je ta stava tiez olezita. Sex som velmi neriesila , že pred alebo po. Kedže mame uz jedno dieta, tak moc sme si nenavyberali, že kedy :D no vyslo to na den pre ovulaciou.
Potom uz teda pocas tehotenstva som skusala ten test so sodou. Ta mi nesumela. Tiez som vyskusala ten zazrak s prstienkom - nad dlanou sa kyval, na bruskom krutil ( tu som to ale nasla rozne na nete, tak neviem ktore z toho si vybrať :D ) Soda vysla aj mojim 3 znamym. A pri malom mi nebolo zle vobec. Teraz som vracala 2 tyzdne a este aj teraz v 5 mesiaci neviem skoro nic do seba dostat. Chuti mi malo, chut na sladke sa u mna pri dievcatku nepotvrila. Som závisla na citronovej vode. A este zafungoval aj moj pocit , že to bude dievcatko. Nejako som to citila....
Cinsky kalendár vobec nesedel napr.
Tak to je len taka moja osobna skusenost, mozno aj nahoda... tazko povedat. Ja som to chcela vyskusat, ci sa podari. A podarilo sa 🙂 No ak je to aj ine pohlavie ako by ste chceli, usmev, radosť v očiach vasho dietatka a ta vzajomna laska medzi vami, zdravie vas vsetkych.... to vsetko je rovnako dolezite ci je to chlapcek alebo dievcatko 🙂

liya2012
2. feb 2018

Psychiater...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre