Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

peknykvietok
18. apr 2018

@babydesire áno jasné, to je mi je jasné, že nie otehotnieť pred ovu, ale že do ovu vydržia dievčenské, hmmmm, no uvidíme, máme troch chlapcov a tí sú určite počas ovu splodení..... ak Pán Boh dá, tak ubde aj dievčatko a jasné, zdravie je najdôležitejšie

peknykvietok
18. apr 2018

@gabi24 jeeeeej, vážne, gratulujem, ak môžeš, tak prosím Ťa napíš zhrnutie, čo všetko si robila, aby bolo dievčatko 😉😍

gabi24
18. apr 2018

@peknykvietok nic ine, len som si sledovala ovulaciu ovu testami a hned ako sa ukazali dve silne ciarky, sme prestali so snazenim 😉 a vyslo to

peknykvietok
18. apr 2018

@gabi24 hmmm, no nám sa takto podaril tretí chlapec, ale ja mávam ovuláciu na druhý deň po pozitívnom ovu teste, tak asi to bolo málo pred ovu, teraz skúšame viac dní pred ovu 😉 teším sa s Tebou, že Ti vyšlo vytúžené dievčatko a želám veľa zdravia obom do šťasthého konca ❤👧

gabi24
18. apr 2018

@peknykvietok dakujeme 😚

nikuska744
18. apr 2018

ako znižujete ph stravou? Čo jete? Čo nejete?

nikollll
19. apr 2018

@nikuska744 ja som pila magnézium, vit. C, citrónovú vodu, acidka... Strava zameraná na vapnik. Zospodu som na zníženie skúsila ten lactofee. Tam bolo ale upozornenie, že ak sa snažíte otehotniet; tak nedavat, lebo ničí väčšinu spermií. Ale keďže ženské majú rady kyslé, tak u nas sa uchytila práve tá. A to som mala iba 2 dni po vybratí telieska... Ako treba vyskúšať, aj keď všetko je dané tam hore ;) pekný den

babydesire
20. apr 2018

@nikuska744 ja tiez magnezium,kysle uhorky ci cibulku v naleve ,zeleninovy salat a pridavala som viac octu nez zvycajne,sladke ale pomenej nechcela som zas stlstnut,,, nemohla som na nete najst ziadne schopne odporucania co jest co uzivat aby som znizila ph,,len toto co som napisala..vsade pisu ako odkyslit organizmus ale ako dosiahnut opak to sa nikde nepise..aj pripravky z lekarne su na odkyslenie... Ale urcite opatrne aby si to stym zakyslenim neprehnala,nieje to zdraviu prospesne vraj ..Drzim palce 😉

babydesire
20. apr 2018

@nikollll mne sa zda ze citron skor sposobuje opak a teda znizuje kyslost a zvysuje zasaditost..niesom si ista ale nieco som vtedy citala,lebo tiez som bola presvedcena ze ked je nieco chutovo kysele tak to bude sposobovat zakyslenie a nieje to tak,,treba to najst niekde na googli

babydesire
20. apr 2018

@nikollll teda tie co sa snazia otehotniet a chcu dievcatko 🙂

nikollll
20. apr 2018

@babydesire to ja pijem citrónovú vodu všeobecne. Stále. Je pravda, že toto som ,,postupe,, ako na dievčatko nenašla. Takže môže byť. 🙂

bienennest
20. apr 2018

Precitaj si tento clanok, su v nom vsetky potrebne informacie k tejto teme -
https://www.slovenskypacient.sk/pohlavie-dietat...

nelinkabublinka
16. máj 2018

Dámy, podeľte sa so svojimi skúsenosťami vo WIKI pod článkom Ako splodiť dievčaťko 😀
https://www.modrykonik.sk/snazime-sa/ako-splodit-dievcatko/

tomboogirl
1. jún 2018

damy skusili sme to presne podla rady, a v den 7 mojho cycle (teda skoro tyzden pred ovulaciou) sme splodili krasne dietatko s este krajsim pipikom!!! :D

obaja sme odjakziva chceli dievcatko, tak sme to planovali, pocitali a planovali - ale priroda to chcela uplne inak ;) Chcem podotknut ze teoria chlapcenskych rychlejsich spermi ktore do par dni umru je opodstatnena len na zvysene statistickej pravdepodobnosti, ale nie absolutne vylucenie danej moznosti pocatia chlapca.

ako moj gynekolog povedal, je to vzdy 50 na 50, takze budte rady, ze ste tehotne :D

alison11
1. jún 2018

@babydesire Písala tu stránku
@bienennest trošku vyšie a máš pravdu citron je zásaditý v organizme a taktiež na chlapca je ok.

zabka1987
2. jan 2019

@morena32 ahoj podarila sa baba?

morena32
8. jan 2019

@zabka1987 Ahoj, tak musim povedat, ze nas treti potomok prisiel uplne necakane, takze som svoje vlastne rady nestihla vyskusat, no a je to samozrejme treti chlapec 🙂), uz mame 13 mesiacov, takze u nas je skore traja chlapci po sebe

zabka1987
8. jan 2019

@morena32 hih nás štvrtý prišiel takto no žiaľ nedostal šancu na život 😪 my máme teraz pauzu koli cisárskemu no uvidím, ale extra experimentovať nebudem ak sa náhodou odhodlám. Ale vyskúšala som si pomerať to pH 😊 a umná to aj sedí lebo mam často mykozu, takže keby znizim pH možno sa zadari. 3 a 4 bolo 4-5 dní pred ovu a chlapček takže toto na mňa nesedí

morena32
8. jan 2019

@zabka1987 no hej s tou ovulaciou to niekomu vyjde, niekomu nie, ja si myslim, ze to az taky vplyv nema na pohlavie, ci dieta bolo splodene 3,4 dni pred ovulaciou, alebo pocas nej, je to len o zvysenie pravdepodobnosti, ale to je velmi male percento, je velmi vela dievcatiek splodenychpocas ovulacie, ci den pred nou,a vela chlapcekov splodenych dokonca aj 5,6 dni pred ovulaciou,podla mna najviac zavazia hormony, ph, drzim palce nech to vyjde nabuduce podla zelania, ale najviac nech je len zdravucke babtko
Ja som nasho tretieho tak oplakala, az sa za to hanbim, ale mozno dobre, pretoze som to dostala zo seba von a teraz som taka vyrovnana zo svojimi chlapcami, uz nie som taka upnuta na dievcatko, aj dobre, ze sa podaril treti chlapec u nas, myslim, ze to bola taka lekcia od zivota, ze niektore veci nemusime mat az tak po kontrolou, hlavne si mame vazit zivot

zabka1987
8. jan 2019

@morena32 presne ako píšeš a neboj nie si sama, štvrtého som tiež o plakala a nakoniec som o neho prišla v 6mesiaci a to bola skutočne lekcia pre mňa 😪 co by som ta to dala len nech je tu. Ináč si myslím ze to aj tak asi neovplivnim, proste su nám dopriať chlapci iba a už som. S tým skutočne vyrovnaná. Zdravie dieťaťa vždy bude prvoradé a keď ho uvidíš si ho zamiluješ ihneď 😍 ináč moji chalani sú partaci, ani neviem ze sú doma keď sú prázdniny. Ma to svoje výhody

tomboogirl
8. jan 2019

@morena32 svata pravda

poul006
31. jan 2019

@zabka1987 mozem sa spytat, cim ste si merali ph? Ci klasickymi indikacnymi papierikmi alebo tymi vatovymi?

zabka1987
31. jan 2019

@poul006 mam také špeciálne do pošvy. Odfotim keď budem doma

poul006
31. jan 2019

@zabka1987 dakujem 😊

tomboogirl
1. feb 2019

@zabka1987 plne suhlasim! vzdy sme snivali o dievcatku, a teraz ako mame nasho chlapa (4 dni pred ovulaciou, takze sme boli prekvapen 🤷‍♀️) a ako ho mame brali by sme aj 5 chlapcov 😂 zivot vie preco nam ich poslal

sonya6
27. apr 2019

@zabka1987 prosim ta odfotis aj mne??

zabka1987
27. apr 2019

@sonya6
@poul006 žienky toto je to

sonya6
27. apr 2019

@zabka1987 kupujes v lekarni?

zabka1987
27. apr 2019

@sonya6 nie práveže, cez net a tuším len jedna stránka to predáva. Idem kuk kde som objednala

macik166
27. apr 2019

@zabka1987 hoď potom link

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre