Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

panterka
13. apr 2008

maart, tak Hyneček se zatím na brášku taky mooooc těší 😉 hladí mi bříško, povídá si s ním a pomáhal nám i jméno vybírat 😉 prostě zatím to je velkej brácha, tak doufám, že ho to nepřejde, až se malej narodí... ale on je takovej dobráček, že věřím tomu, že ne 😵

panterka
13. apr 2008

maart, moje mamka druhýho bráchu porodila doma, protože nestihla přijet sanitka 😀 tak tak moc rychlý bych to zas nemusela 😀

maart
13. apr 2008

Fakt jo? Doma? No to je mazec, tak to neeee, takhle rychly to fakt zase byt nemusi 😀 ....jo a Panterko, ta pocurana zed, to je uzasna fotka 🙂 ....Hynek je krasnej klucik, taky takovej blondacek jako ten muj starsi.

panterka
13. apr 2008

maart, kluci jsou taky úžasný 😵 hlavně na tý fotečce se sestřičkou 🙂 jé, já si zatím nedokážu představit dvě děti... jsem taky zvědavá, jestli tenhle prcek bude taky modrookej blonďák po taťkovi, nebo tmavovlasej po mě 😉

maart
13. apr 2008

...no, tak takhle je to u nas, starsi blondacek s sedivyma ocima po tatovi, mladsi tmavouckej po mne...tak to se potom v cervnu podivam k Tobe do albika, jestli tam bude tmavej Jachymek 🙂 ....no a prdolka je zase svetloucka po tatovi. A muzu Ti rict, ze jsem uplne cekala, ze bude tmava...no a vylezla zase takova blondata sesulka, je strasne podobna starsimu brachovi, fakt jako kdyby mu z oka vypadla....teda aspon prvne byla, ted uz se trochu meni.

No nic, jdu jim udelat neco k vece....jsem ale hrozna, sedim tady a "vykecavam se" 😀 .

panterka
13. apr 2008

maart, tak páááááá 🙂 uvidíme, jestli se nakonec někdy za delší čas pro to třetí dítko rozhodnem 😀

liana
13. apr 2008

nezdá sa vám kočky proti prírode aby sme si určovali samé pohlavie 🙂 ? bolo by to super vedieť si vypočítať pohlavie dieťaťa. ale to by mi už ani ten sex nechutil, keby som vedela že to len robíme kvôli niečomu a nie pre niečo iné 😉

maart
13. apr 2008

...teda uz jsem v kuchyni (skooorooooo), ale jen tak mezi nama.....jojojo, treti je super....fakt 😀

panterka
13. apr 2008

liano, stejně se to nedá ovlivnit, to je fakt 😉 a já nebudu mít klučíka míň ráda jen kvůli tomu, že už jednoho nebo dva doma mám...

panterka
13. apr 2008

maart, jj, ale spíš bych si myslela na takovýho nějakýho benjamínka za delší čas 😉

januzza80
13. apr 2008

MAART,prosim te jak zvladas tri deti?my si prejeme jeste jedno a tak jsem se te chtela na to zeptat.

januzza80
13. apr 2008

PANTERKO,Hynecek je moc peknej chlapecek.Peknej modrookej blondacek 😉

esci
13. apr 2008

liana a kebyze si napr. celkovo nemohla otehotniet, myslis, zeten sex by bol este o poteseni, nesnazila by si sa o dietatko? 😉 Clovek do toho vhupne ani nevie ako...mne sa nezda nic zvlastne na tom, ze niekto chce po 2 chlapcekoch dievcatko alebo po 4och dcerkach chlapceka 😉 nikto nenapisal, ze ked sa narodi to iste pohlavie zase, tak "smari do kosa "...

januzza80
13. apr 2008

AHOJK ESCI,to si napsala pekne a ja treba bych prala moji svagrove holcicku.ma dva chlapecky a preje si jeste holcicku a i kdyz ma dva kluky tak je ma stejne rada,jako kdyby mela dve holcicky.Taky si mysli,ze je to normalni,spis me zarazi kdyz nekdo u prvniho chce urcite pohlavi.U prvniho si myslim je uplne jedno jestli kluk nebo holka.Moje tchyne ma 6synu a posledni ma dceru 😀

maart
13. apr 2008

Tak chlebiky namazany.....Januzzo....levou zadni 😀 ...neee, tak to zase ne, ale muzu Ti rict, ze jeste nebyla zadna krizovka, proste to s manzelem zvladame jak se da, kluci nam to usnadnuji tim, ze miminko miluj, takze nam odpadla takova ta starost - jak je na sebe zvykat, jak jim vsechno vysvetlit atd. atd. Proste mala se musi podridt uz stanovenemu rytmu rodiny...Dopoledne mam bezvadny, manzel odveze kluky do skolky, takze ja tady mam jenom prdolku. Odopoledne kluky vyzvedavam, takze od 12.30 mam vsechny 3 deti a do pul 6 do vecera, kdy prijizdi manzel, ale tak obcas nekam jdeme...hriste, nasi, nekam za kamosema, nekdy si jete nejake to ditko priberu a vsichni si hrajou u nas, je to fajn...nekdy sice lehce na nervy jsem, ale to jsem byla i kdyz jsem mela "jenom" deti 2, takze to je vlastne taky dobry. Mala v noci pekne spinka....no takze jo, jde to 🙂 .

No a Panterko, i benjaminek na "stary kolena" je prece fajn. Ja uz jsem se 3 ditkem moc cekat nemohla...uz ta stara kolena mam 😀 , ale i tak je to vlastne (kdyz si tak ctu, co jsem napsala 😀 ) v pohode.

Esci...jojo, je to tak...nekdy je ten sex pekna drina, co? 😉 ...a je pravda, ze po dvou klucich jsem taky rada, ze mam holcicku, ale spis jako tak, ze je to pro nas zmena, je to fajn i pro kluky no a ja budu moct na Vanoce a k narozeninam kupovat taky neco jinyho nez auta, dinosaury a roboty 😉 .

...jsem se nejak rozjela, mam to dlouhy....+ jsem mimo tema (to delam casto), snad to tady nezavrou....

januzza80
13. apr 2008

MAART,dekuji za odpoved.No jeste je cas a jeste to promyslime 😀

jamajka
autor
14. apr 2008

Esci, dobre si to napísala, už som začala mať pocit, že som urobila hlúposť, keď som založila tému s týmto názvom, že chceme dievčatko.
Ja tiež mám doma dvoch chlapcov a len z toho dôvodu túžim ešte po dievčatku. Už prvé som chcela vlastne dievča, ale keď nebolo, nevadí, veď prvý syn vždy poteší. Potom som dosť rýchlo chcela druhé, tajne som dúfala, že bude dievčatko. Medzi chlapcami je len 18 mesačný rozdiel. Trochu sme sa poponáhľali, lebo sme si mysleli že bude vysnívaná dcéra, ale nestalo sa. Mám ho rada aj keď je syn. Je veľmi zlatý, milý, prítulný, ako dievčatko, často plače, keď sa mu niečo nepáči, pomáha mi vo všetkom, čo vzhľadom na svoj vek dokáže. Už som mu aj povedala, že ty si mal byť moje dievčatko, aspoň by som teraz nešpekulovala a dala by som ockovi pokoj. Ale nevymenila by som ho veru za nič.
Som odhodlaná, to ešte raz vyskúšať, no a keď sa to ani do tretice nepodarí, tak už viac neskúšam a hotovo. Poviem si, že môj vie robiť len chlapcov, on sám má dvoch bratov, aj jeho otec nevedel robiť dievky, no čo už. 😀 😀

maart
14. apr 2008

....ja Ti, Jamajko, uplne rozumim....chlapce samozrejme milujes nade vse, ale holcicka by potesila, vid? Hele kocko, muj manzel ma taky 2 bratry a my nakonec tu prdolku mame, tak Ti preju hodne stesticka 🙂 .

myschka
14. apr 2008

holky to je hezké téma. Já strašně chtěla holčičku ale šance byla malá🙂 přítel je z rodiny kde není už tři generace holčička a muj táta je z osmi děti a až osmá byla holka😉 no a povedlo se. chceme ještě chlapečka a přítel se smál, že budem mít určitě zase holku, takže pak založím téma: chceme chlapečka😀

meusicka
15. apr 2008

ahojte zienky, ja som len nahodou nadabila na tuto vasu temicku, a kedze este ziedne dietatko nemam a som len snazilka zatial, tak mne je v podstate jedno ci budem mat chlapceka alebo dievcatko. co ma ale zaujalo, to je s tymy dnami mimo ovulacie. ja sa totizto stale bojim ze ju presvihneme a aj ked sa riadim ovuhlienom predsa len mam obavy, lebo to je len signal ovulky ale neviem kedy presne je. takze v podstate si myslite, ze ak sme trebars snazili v nedelu vecer a potom prisiel ovu hlien v utorok rano, tak to je este sanca na splodenie mimi? dakujem za odpoved 😉

andrea229
21. apr 2008

ahoj Jamajka.Myslím ,že nás je dosť veľa ktoré túžia po dievčatku.Ja mám tiež dvoch synov a teraz som tehotna,skusila som to podľa Jonaša ...Aj ked niekto tomu vôbec neverí,možno je to iba náhoda ale po prvom synovi som dlho nemohla otehotnieť tak som požiadala Jonaša o výpočet.Hned prvy mesiac som otehotnela a vedla plodných dní bolo napísané pohlavie(chlapec).A za 9mesiacov sa mi narodil druhý syn.Tak teraz som to skúsila na dievča...ešte neviem pohlavie,ale dúfam,že to tá baba bude...ak nie ,tak si poviem že za pokus to stálo a tretieho syna budem ľúbiť aj tak.Ved každé dieťa je výnimočné...

jamajka
autor
23. apr 2008

Ahoj Andrea.
Aj ja som to vyskúšala podľa Jonáša, mám doma aj výpočet, ale začíname snažiť až od júna 2008, lebo chcem bábo až v marci 2009, alebo neskôr, v júni to vychádza na babu, a potom zhruba každý druhý mesiac tieť, tak uvidíme, ale medzičasom som stratila aj nádej, že by to podľa toho Jonáša mohlo fungovať, veď ako by vedel rozkázať tým x-om a y-onom, ktoré ma majú oplodniť? No nie ? to je asi na tých spermijkách. Andrejka, daj potom vedieť, čo to bude, keď budeš vedieť pohlavie. Ale za pokus to asi stálo, aj ja si tak hovorím. Šanca je 50:50.
😎

andrea229
23. apr 2008

Ahoj Jamajka.Tak ti držím päste,aby ti to vyšlo...Zajtra idem na ultrazvuk a som zvedava čo to teda je.Manžel sa tiež už nemože dočkať....ved uvidíme... 😉

ivana98
23. apr 2008

http://www.bleskovky.sk/cl/13/240557/Vynechavan...

ale ruku do ohna za to nedam 🙂 😝
predpokladam ze je to len amatersky preformulovana sprava odtialto: (skopirovat cely riadok)
http://www.spiegel.de/wissenschaft/mensch/0,151...

andrea229
24. apr 2008

ahoj jamajka.....tak dnes mi doktor na sone povedal že je to na 100% dievčatko.som strašne štastna,ale modlím sa aby to všetko dobre dopadlo.pa.

jamajka
autor
25. apr 2008

Andrejka, Tak ti teda gratulujem a dúfam že aj u mňa to zaberie.
😀 😀 😀

jamajka
autor
25. apr 2008

Byby, viete čo som našla na internete, nejaký ovulačný tester EVA. skopíruje to, ako to funguje.

jamajka
autor
25. apr 2008

V prístroji EVA-TEST je naprogramovaná funkcia určenia pohlavia budúceho dieťaťa podľa dĺžky času svietenia červeného indikátora pri testovaní. Ak červený indikátor bude svietiť 5 sekúnd, tak ovulácia sa nachádza v začiatočnom štádiu a po počatí sa najväčšou pravdepodobnosťou narodí dievčatko. Ak červený indikátor bude svietiť 10 sekúnd, ovulácia sa nachádza v záverečnej fáze a po počatí sa s najväčšou pravdepodobnosťou narodí chlapec.

Klinické skúšky prístroja EVA-TEST.

Presnosť prístroja je udaná 99,6%, to znamená že pri 500 meraniach sú 2 nesprávne.(Presnosť je štatisticky určená z výsledkov práce počas 3 rokov, pri používaní prístroja rôznymi skupinami žien).

zuzana76
25. apr 2008

ahojteeee

ahoj jamajka, tak ako? prave citam, ze v juni idete na to, my asi vyskusame v auguste a ak nic, tak potom o rok v auguste

zuzana76
25. apr 2008

jamajka, a kolkos toji, nevies?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre