Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

rebeca_1
3. júl 2010

Jej, aka mila temicka....
Aj ja by som velmi chcela princeznicku. Zdravu princeznicku.
Ja si ale idem pre miminko rovno do tovarne, tak ich tam pekne poprosim aby mi namixovali krasne, zdrave dievcatko ))))

jelka21
3. júl 2010

My sme to skusili 3 dni ovulkou, na 11 den cyklu a vyzera to tak, ze to bude chlapec. Tak neviem co je spolahlive. Asi len chromozomy v spermiach.

putyna
15. júl 2010

baby aj my chceme babu ja skusim toto http://www.chlapecdievca.sk/index_sk.html lebo uz mam zname co im to presne vyslo a prvych maju chlapov

helcenka
15. júl 2010

Zdravím všechny,
mám doma malýho raubíře, který podle čínského kalendáře, podle jonášovy metody, podle předpovědi cikánky i podle toho, že byl počatý 2dny před ovu, měl být holčička. Ale rozhodně bych ho nevyměnila za nic na světě.

Ono, vždycky když se předpověď někomu splní, tak to všichni automaticky berou, jako že ta metoda funguje. Ale u nás je to zdárný příklad toho, že to tak není....

Všem přeji hodně zdaru.

malicka158
21. júl 2010

idem aj ja do klubu. Mame jedneho syna a teraz bz sme chceli dievcatko.Nakolko mam kamosky, ktore podla vypocotu Dr.Jonasa si vybrali pohlavie ake chceli, tak aj ja si objednavam jeho vypocet.Prave som mu to odoslala na mail, takze sa neviem dockat.
len vypocet budem mat priamo od Dr. Jonasa, nakolko ta stranka, co uvadza putyna nie je jeho, a kamoska ani s nimi nema dobre skusenosti. www.centrumjonas.com

pifina
21. júl 2010

@malicka158 kolko taky vypocet stoji?

malicka158
21. júl 2010

no ja som si dala robit ten maly a ten stoji 16,5.
vecer by som to uz mala mat.

malicka158
23. júl 2010

no vypocet od Dr.Jonasa uz mam doma a uz sa velmi tesim.
A som rada, ze to mam z www.centrumjonas.com
pretoze prave mi kamoska poslala toto
http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...

katecameron
19. sep 2010

tak ja som si teraz overovala ten graf na www.mimino.kvalitne.cz skoro vobec nesedi 😝 nejake divne toz 3deti len jedno vyslo dobre 😝 najdolezitejsie je zdrave babatko ale na druhej strane vobec sa necudujem zenam ktore chcu dievcatko keby som ja mala dvoch troch chlapcov tiez by som tuzila mat dceru ved je to normalne a preco vsetci chlapi chcu synov?ich nezaujima ze zdrave babatko oni furt len synov chcu tak precoby zeny nemali tuzit po dcerach?uplne to chapem

dcerka
27. sep 2010

@zuzulaxx
Dobrý deň, zaujali ste ma.Mám 2 synčekov, v apríli mi zomrelo bábätko v piatom mesiacil. Veľmi túžim po dcérke, ale akosi sa nám nedarí. Veľmi som zvedavá čo čakáte. Poraďte mi ako na dievčatko. Mám výpočet od Jonáša na tento mesiac. Vychádza mi chlapec ako križujú sa mi červené dni so zelenými. Budem rada keď mi odpíšete

baji
27. sep 2010

Ahoj, mě u obou dětí vyšlo pohlaví podle ovulace - dcerka tři dny před, syn těsně po ovulaci. Měřila jsem BT a dělala ovu testy, takže jsem věděla přesně, kdy byla ovu. U bráchy se takto po dvou holčičkách taky dočkali vytouženého syna. Těžko říct, jestli to funguje nebo to byla náhoda, to bych musela mít aspoň deset dětí, abych něco takového tvrdila 😉 .

dcerka
28. sep 2010

dobrý deň,nejak táto téma vymiera,nikto neobjavil patent na baby ? Mám 2 synčekov,bola by som rada keby sa mi niekto ozval a poradil. 😲

geria
29. sep 2010

ahoj, ja mam takisto 2 synov a veeeeeeeeelmi chceme dievcatko, cela rodina.............tiez mam vypocet od Jonasa, teraz konecne 2.10. sa mi nebudu krizovat zelene s cervenymi dnami a aj pohlavie je konecne baba a dokonca aj s dobrou zivotnostou........aj ked neviem do akej miery je tato metoda ucinna 😒 ale ak by to vyslo bude to pre mna zazrak a ak nie, no tak co pri tych 2 chalaniskach sa uz ten 3 strati, hlavne je aj tak zdravie.......ja to este chcem skombinovat aj s ovulac.testom, ak budem mat podla testu plodne dni, tak asi do toho nepojdem, lebo ved prave v case ovulacie je najvacsia pravdepodobnost na pocatie chlapca a baby by sa mali robit tak 2-3 dni pred ovulaciou, neviem cele je to komplikovane, ale mojej tuzby po babulke sa nevzdam

comra
25. okt 2010

ahoj, i já mám 2 synky, jsou to krásní a šikovní chlapáci. A také bych si přála třetí děťátko - holčičku. Zkoušet budeme ale asi za 2 roky, tak snad tu někdo napíše "zaručený recept na holčičky" 😉
Slyšela jsem o výplachu kyselým nálevem, oplodnění před ovulací,...No, budu ráda za další rady a zkušenosti!

Všem přeji zdravá miminka!

xaverov
16. nov 2010

Holky, kdo touzite po holcicce ci chlapeckovi, kouknete do myho bazaru.

dadak
13. feb 2011

ahojte, otvaram tuto temu a dufam, ze sa za to nikto na mna nenahneva...len by som chcela vediet nazory vsetkych bab, ktore sa riadili kalendarmi, stravou a roznymi vypoctami, ci im vyslo to vytuzene pohlavie...
dakujem
a snad sa niekto znova prida k tejto teme...

bershka
13. feb 2011

@dadak ja som chcela chlapca, potom dievca, potom chlapca, potom dievca......

kazda moze dakovat bohu, ze nieco vobec ma, nieto sa este zamyslat, ze ci som to chcela, alebo nie

dadak
13. feb 2011

@bershka ja viem, aj ja si hlavne prajem, aby bolo zdrave a aby vobec prislo... 😅 len vies, po hrackach typu mec, auto, pusky a rozne zbrane...tuzim kupit aj jednu babiku... 😉
Ale je mi to jedno, lebo mojich chalanov by som nevymenila za nic na svete...tolko lasky, kolko mi davaju...to mozu len oni...
Asi im necham narast vlasy...hihi

bershka
13. feb 2011

@dadak ja ta neodsudzujem, ja len tocim hlavou nad tymi co este nic nemaju a uz si vyberaju. Po dvoch chalanoch sa ti nedivim

dadak
14. feb 2011

@bershka dakujem za podporu...dobre padla....snad sa to podari...a ty? kedy sa chystas na druhe? 😀

dagmarkaaa
14. feb 2011

možná bych to tu neměla psát ale mě někdo říkal že když je počato v mírném alkoholovém opojení tak je to holka a když za střízliva tak kluk... u nás to tak klaplo 😀

bershka
14. feb 2011

@dadak ja ti ani neviem, mm chce ale ja asi nie. este sa na to necitim

dadak
14. feb 2011

@bershka no vidis aka som sibnuta? a to ja chcem tretie...hihi...ale sak mas cas...tvoja mala je este mala...hihi

nikuska4
14. feb 2011

@dadak ahoj no mne sa dievčatko podarilo na štvrty krat,ale ta radosť sa neda opisať 😀

dadak
14. feb 2011

@nikuska4 Nooooo, Niki, davaj recept...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...a ta pridem potom vybozkavat, vyobjimat, sicko...hihi..drzala si sa nejkych rad? ci?

zanulienka
14. feb 2011

kocky ja mam 3 dcery a tak vam posielam aspon tooto cestou kusok stastia nech sa zadari babenka

nikuska4
14. feb 2011

@dadak Ja som už po treťom nechcela ani počuť ,že daľšie.Zmierila som sa stym,že mame len synov.Raz prišiel mm z turnusu a hovoril,že tam bol nejaky chlap čo to vedel vyratať podľa datumov narodenia,vobec som tomu neverila a smiali sme sa na tom,vtedy mal najmenši tri roky,takže by ma nenahovoril ani nahodou skusiť to.Vyratal nam ,že do roku 2007 by sme mali babu apotom zasa chalana,bol rok 2005.Vrtalo nam to v hlave obom ako prichadzal ten posledny možny rok,tak sme si povedali,že skusime to a VYšLOOOOO TOOO!!!!!! 😅 Najviac ma presvedčilo asi to,že manžel mu povedal datumy nar.svojich rodičov a datumy nar. surodencov a on vravi maš dvoch bratov.A mal pravdu,pritom sa vobec nepoznali ani spolu nerobili,len boli na jednej ubytovni.Ked mam povedať pravdu,nebyť tohoto,nemali by sme už daľšie babo. 😉

comra
15. feb 2011

@nikuska4 tak to je báječný příběh! Krásně se to čte! A navíc to má nádherný konec, holčička! Moc gratuluju! Včera jsem to převyprávěla manželovi, že se Vám podařilo napočtvrté!! A trošku se zalekl, páč zřejmě tuší, že když se holčička nepovede napotřetí, tak budu chtít ještě další pokus.... 🙂 🙂 😀
No, dělám si trošku legraci, ale kdyby se nám podařila jako třřetí dítko holčička, tak bych byla já i manžel moc šťastní. Když klučík, tak by to byl další do party! 😀 😀 . Samo, hlavně zdravé dítko.. 😉

nikuska4
15. feb 2011

@comra dakujem,dakujem 😉 jasne,že ked som ešte bola tehotna,vždy som hovorievala,hlavne nech je zdrave,no vždy som dodala "AAALEEE BOLA BY SOM šťASTNA DIEčATKU!!!!!"U nas som bola ja ten kto už nechcel viac deti,no muž ma tak postupne presvedčil a som tomu šťastna.To je mile,že maš 11mesačne babenko a už rozmyšľaš nad daľšim.Mam kamošku čo ma dvoch chlapcov 14 a 13 ročnych a stale to odklada,pritom chce ešte skusiť či by to dievčatko nahodou nebolo. 😅

comra
16. feb 2011

@nikuska4 jojo, rozmýšlím o dalším dítku. Ale ted bychom chtěli větší rozestup než 2 roky. Protože byl manžel hodně dlouho v práci a já na ně sama, málo hlídání...takže dost mazec..🙂. Takže ted tak 2,5 až 3 roky..teda jeslti to vyjde🙂..
ale asi bychom potřebovali toho kolegu od tvého manžela! 🙂 😀 😀
a taky jsem si říkala, že tentokrát bych si nechala na utz říct, jaké má naše dětátko pohlaví..2x to pro nás bylo překvapení až u porodu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre