Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

januzza80
22. sep 2011

@dadak Ahojky Dadak,moc grtauluji a myslim,ze uz pindik nenaroste,nam doktor taky rekl holcicku v 17.tydnu;)

januzza80
22. sep 2011

@adunka73 Ahojky a je to jiste,ze to bude dalsi holcicka?Ja vim,ze sis prala chlapecka,ale zase je dobre,ze miminko je zdrave a kdo vi,treba to jeste muze byt chlapecek,nekdy se ti doktori spletou.Prala bych ti aspon jednoho.Ja mam deti zase na stridacku 😀 a nevadila by mi jeste jedna holka,ale s tim ze je s nima vetsi starost to je pravda.Spis v te puberte to bude neco.Uz ted se fakt tesim 😀

lucia20
22. sep 2011

@irriss tak u nas virus nehrozi. vsade naokolo samy chlapci.moji styria surodenci maju dokopy 8 chlapcov. mama stale plakala, ze same "zvonce" ma doma a tak my doplname stav dievcatiek. 😀 😀 😀 aspon sa realizuje v satickach. ale moja mamina mala tri dievcence a otec mal dvoch chlapcov a mna.

d.aniela1
23. sep 2011

dadak gratulace,,,to je radost.....a tichá zavist..hihi................

no je tezke necemu porucit snad si jen prat.ja jsem s dvojcat mam segru,,a dva brachy a vsechny sourozenci maji kluky 😒 😒 😒 😒 takze holka by byla ,,obrovitansky dar

d.aniela1
23. sep 2011

@adunka73 jejda,tak unas to je presne obracenne same kluci,,, 😀

adunka73
23. sep 2011

@d.aniela1 😀 a nechas si prozradit pohlavi na sonu?U vas je jeste stale velikaaaaa nadeje,ze treti bude holcina 😎

adunka73
23. sep 2011

@d.aniela1 ...a koukam jak se vam krasne zadarilo s detma s pravidelnym odstupem kazde 4 roky 😉

d.aniela1
23. sep 2011

@adunka73 je dekuji asi jsem plodna jen po ctyri roky haha ,a ano necham si to rict,,protoze u Domika me rekli ze to bude holcicka a na sale to byl kluk a muzu rict po prave nadsena jsem teda nebyla... 😒 tise zaivdet holky,,,tobe ,, 🙂 😉

adunka73
23. sep 2011

@d.aniela1 tak i ja ti dekuji,za nadeji,ze to na sale bude kluk,i kdyz jsem naprosto psychicky pripravena na holku-to same nadseni jako ty,ale jak rikam,hlavne at jsou deti zdrave,i kdyz to zni jak fraze-ale co bys delala s babou,ktera by nebyla cela,zdrava... 😀 to radeji dalsi 3 poradne kluky...u me 3 baby. 😅 😅 😅

sweetlemon
23. sep 2011

@dadak no super, gratulujem k dievcatku 🙂 pozeram, ze uz si 17. tyzden...nooooooo, pekne to leti, ochvilu ti budem gratulovat k porodu 🙂 drzkajte sa nech ste zdravucke 🙂

dadak
24. sep 2011

@sweetlemon jej dakujem, si zlatucka...tebe sa ako dari...este nic? tesim sa na spravu od teba, ze: DADAK, nasla som si dve palickyyyyyyyyyyy...😀 tak nech to vyjde...

ozaj baby, ja stale si myslim ze je to chalan, bo ho mam na lavej strane a vraj vacsinou na lavej strane su chalani...tak este stale si nie som ista...hm 😖

katecameron
24. sep 2011

joj baby v rodine mojho muza su same chlapciska a to verte nieje bohvie co jedine dievca je moja dcera chuda ani sa nema s kym pohrat zato chlapciska sa v jednom kuse biju ako tajke psi 😝 😝 😝 privítala by som viac bab v rodine stastny to ludia co maju v rodine viac bab aj ked prílis vela dievcat tiez asi niekedy moze zaskodit 😉

dianka3
24. sep 2011

@dadak ale to ani nie aj ja mam babo na lavej strane aj som ho mala a je to dievca, skoda ja som veli chcela chlapceka do trojky a nepodarilo sa ☹ aj to nemam istotu ze sa narodi v termine kedze este ani jedno som do terminu nedonosila a zase mi hrozi predcasny porod ☹

dianka3
24. sep 2011

@dadak a inac aj mne povedal dr v 17 tt ze to bude dievca a ja som praveze pevne verila v opak a tak v 30 tt mi doktor potvrdil to dievca cize ziaden chlapcek ☹ cakala som ze sa to zmeni no nezmenilo, a dufam ze to bude aj v tvojom pripade 🙂

dadak
24. sep 2011

@dianka3 jej, dakujem....to je radost...dala si mi fest nadej...a ty si fakt chcela tretieho chlapceka? inac pravdupovediac ani sa ti necudujem...ti moji su uzasni...a tiez som si povedala, ze ked to bude chalan, budem sa velmi tesit, lebo nebudem mat len dvoch mojich ciciakoch ale uz troch...a ked baba, tak budem tiez stastna...nieco ine...tak prajem vam, nech ste zdravi...
inac mne ten lekar povedal ze je to baba, ale nevideli sme presne medzi nozky, on len konstatoval, bo nevidel ziadne vajicka ani miesky...tak preto este neviem...hm...

dianka3
24. sep 2011

@dadak jaj, ale myslim si tiez ze budes mat babu a strasne ti ju prajem,vies ano ty chlapci su fakt uzastny a navyse sa maju tak radi a rozumeju si a vies co je najlepsie ze su na tatina 😀 vyzorovo obaja cely muz co ma tesi a ten starsi jej ockov cicek, to on tatina bera jak matku, proste jeho cicek bez neho zit nečmoze a maly sa tiez uz chyta za tatom a ja som len rada 😀 tam ma tatino nech si to uzije 🙂 a kedze moj muz hraval futbal tak oboch drobcoch chceme dat na sportovu skolu a manzel sa tesi ked budu po nom tiez futbalisti, no a uz do trojky predsa patri ten chalan no zial nevyslo to ☹ a babe samej bude tazko ked nebude mat segru a bude sama,viem to podla seba aj ja mam dvoch bratov a velmi som im zavidela ze setko robia spolu a ja som sama. A vies praco som chcela chlapceka? pretoze som o jedneho prisla ☹ v 19tt cize keby nezomrel boli by traja chlapci 😢

d.aniela1
24. sep 2011

@adunka73 na 100% to bude az na sale,,ti rikam ja myslea ze me omejou,vse ruzove katastrofa,,takze az to bude mozne necham si to rict at se kdyztak do porodu srovnam 😀 😀 😀 😀

dadak
24. sep 2011

@d.aniela1 neboj, budeme mat babule...

katecameron
24. sep 2011

@dianka3 nechapem ta ty si nestastna ze po 2chlapcoch cakas dievcatko?

dianka3
24. sep 2011

@katecameron ano,lebo ja som chcela chlapcekov,kedze som aj tak naucena .v celej nasej rodine su chalani ci uz bratia alebo bratranci a vies co je hlavny dôvod preco som tuzila po 3 chlapcekovi? lebo o jedneho som prisla 😢 a keby nezomrel boli by traja chalani

katecameron
24. sep 2011

no vies ale mne to pripada mierne divne ako by si bola nestastna ze budes mat dceru podla mna by si mala byt stastna a kedmate v rodine samych chlapcov o to viac by som sa tesila dcerke konecne baba v rodine vies co ja by som dala za dievcatko aj v nasej rodine je vela chlapcov tes sa z dievcatka uvidís bude to ine dievcatka su uplne ine uz od narodenia aj ked si prisla o synceka ziadne dieta ti ho nenahradí ani keby to bol dalsí syn dievcatko ti da iny zmysel zivota ved uvidís

katecameron
24. sep 2011

@dianka3 nieje dobre delit deti podla pohlavia su to tvoje deti a clovek by mal svoje deti milovat bez ohladu ci je to chlapec alebo dievca ja nikdy nepochopím ludí ktorí su v tomto smere iní 😕

bianka1
24. sep 2011

@dianka3 ale ked sa nemýlim tak ty už dcerku máš 🙂 Sofinku 😕 písali sme si ked si kupovala vecičky cez bazárik 😵 moc ti držím palce a nebud smutná je super že budeš mať dievčatko 😵 je to krásne 😵

bianka1
24. sep 2011

@katecameron súhlasím 🙂

zuzana76
24. sep 2011

suhlasim s
@katecameron ze deti by sa mali milovat bez ohladu na to, ci je to chlapcek ci dievcatko a chlapceka
@dianka3 by nenahradil ani dalsi chlapcek , ale chapem ju, strata dietata je strasna vec. Ale nesuhlasim, ze treba uprednostnovat dievcatka, ze neviem co by ste dali za to mat dievca, ja som prave zistila, ze som vdacna za tych mojich "pipikatych". 😀 Mam tu neterku a obcas sa o nu staram, je zlata, mila, ale ja som rada, ze mam chalanov 😉 a tiez by som brala aj tretieho.

katecameron
24. sep 2011

@zuzana76 ale ja som nepísala ze treba uprednostnovat dievcata len ze co ja by som zato dala keby som cakala babu a dianka je s toho nestastna akoze toto nechapem ja cakat dievcatko tak by som bolaa stastna po 2chlapcoch ale tak isto by som bola stastna aj keby som cakala dievcatko po dvoch dievcatkach no neviem ci som to zrozumitelne napísala a starat sa o neterku a staarat sa o svoju dceru je dva lebo neterku vychovava niekto iny a niektore dievactka maju rozne maniere ale tak isto aj chlapci maju svoje maniere poznam to velmi dobre mam doma tiez dvoch 😉

dianka3
24. sep 2011

@bianka1 no ale vies aka je tak nechcem o tom pisat 😔 ale popravde cakala som ze sa mi ten moj syncek vrati ☹

dianka3
24. sep 2011

@zuzana76 dakjem ti moja,som rada ze ma chapes a ta bolest v srdci je stale hlboka a bolava 😢 a chlapcekovia su iny a som si tak zvykla a ked bude baba sama bude jej tazko, viem to podla seba ja mam bratov a velmi som im zavidela ze vsetko robia splou, a stali vzdy pri sebe,zatial co ja som nemala nikoho s kym by som si pokecala, pomenila veci ci ine

zuzana76
24. sep 2011

@katecameron ved ja chapem, len mi je luto, ze z dievcatiek sa robi kult a chudaci chlapci ako keby boli od macochy, akoze ja ked som nemala deti, tak som tiez povedala,ze by som chcela dievcatko, ale potom prisli dvaja chlapci a ja si zrazu neviem predstavit mat dievcatko a ked som malej utierala ritku, tak aj tam medzi nohami mi daco chybalo , sa mi to zdalo take nekompletne 😀 , ale srandujem

zuzana76
24. sep 2011

ja by som si pri tretom uz nedala povedat co to bude a tesila by som sa na prekvapko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre