Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

ellit
27. sep 2011

@alia13 neboj vsetko bude 🙂)) Jedine comu nerozumiem, ukazuje mi 3+ co znamena, ze mam byt vraj uz 5 tyzdnov tehu, co ale vobec nemozem byt.... ved na zaciatku septembra som bola na cytologii a to by lekar nezistil, ze som tehu? Ved sa vomne sparala a ved to by citila ze mam iny krcok maternice a uz vobec by mi nemohla urobit cytologiu. Tak neviem 🙂

syslica
27. sep 2011

@ellit
@dadak
@dermakova
Tak si dajte to virtuálne šampanské spolu 😀 . Mne sa tento Koník čoraz viac páči... v Snažilkách 40-ničkách kopec tehotných (vraj beznádejných 😝 ) prípadov, v Po potrate tiež 😉 a tu takisto 🙂 🙂 . Veľmi sa s vami teším!

ellit
27. sep 2011

@syslica tak sa k nam pekne pridaj 🙂)) A Ondrejko chodi do Zahorskej do skolky?

januzza80
27. sep 2011

@syslica Tak preji,at se taky zadari miminko. 🙂

dermakova
27. sep 2011

@januzza80
prene tak, chlapi daju pozor na sestricku. 😀
@syslica
no a veru by som si bublinky dala 😀 😀
a ako vidis, kazda tema je nejaka tehotna, takze si asi na rade. 😉

@ellit
a to by si mala byt podla MS 5tt, ci podla ineho vypoctu?
lebo ja som tiez posunuta, nakolko som otehu skor ako by sa standartne malo. 😉

alia13
27. sep 2011

@ellit no mozno su tam dve a preto sa jej to zda vacsie 😀 Zavidiiiiiiiiiiiiiiim
myslis ze sa mam otestovat? Alebo cakat az do MS??

ellit
27. sep 2011

@dermakova podla testu a aj podla poslednej ms, ale inak mi to nevychadza 🙂)
@alia13 no ja by som cakala do menzesu, ale ten digitalny test ti to vraj urci uz 4 dni pred ms, ale ja by som pockala

anjelicek26
27. sep 2011

@traktor @bejbypd @irriss
@maartinkaa

Juj cakam cakam, nikto nevola, cim to bude 😝 A vyparujem sa z temy 🙂

Babulky vsetkym ostatnym tu vam prajem krasne dcerky, zasluzi si kazdy taku malu princeznu 😉

irriss
27. sep 2011

@anjelicek26
ja bych zavolala, ale uz je "tma" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strihalka
27. sep 2011

@dadak moja ktere vsechny grafy ti potvrdikli babu?

dianka3
27. sep 2011

@anjelicek26 oki, mozme kludne, aby si uverila 🙂 nemam z tym problem. A som na nete ked mam cas a vtedy bol muz s chalanmi vonka,kedze moja najmladsi ma dnes rôcik tak to boli oslavit a ja som ostala sama s dcerou.A cely cas sedela primne, takze niesom nonstop na nete

dianka3
27. sep 2011

@dermakova jupi 🙂 tak to som rada a uz si aj rozmyslala nad menami? 🙂 ja mam stale dilmu a neviem sa rozhodnut 😒

garonka
27. sep 2011

@dianka3 môžem sa opytať koľko maš deti? v pase napisane, že dve a tretie babo čakaš a si napisala, že dcera sedela pri tebe 😕

dianka3
27. sep 2011

@garonka ja ich mam 3. Ale v passe mam len dve napisane z toho dôvodu ze to prve bol predcasny porod a tak som to tam nenapisal lebo to nebolo tehu so stastnym koncom ☹ A ja som ju donedavna tam mala,ale kedze som ju nemala ani v jednom albume,kazdy sa ma vyzvedal preco a ked som napisala ze preto lebo je postihnuta a tie fotky tam nechcem dat aby ma lutovali a podobne tak som ju otial zmazala.A tak radsej o nej nepisem lebo nechcem kazdej vypisovat ako je natom a co sa stalo,je to premna osobne.Ale ked sa ma nato niekto opyta tak mu poviem ako to je ale ,nechcem o tom kazdemu pisat aby ma nahodou nezacali lutovat
Ale je to tazke a takto som si to odlahcila, ale tie ktore ma poznaju a maju take dieta ako ja ma chapu v tomto

dianka3
27. sep 2011

@garonka a este nieco, ked som tam mala napisane ze mam 3 deti, skoro kazdy sa pytal? preboha 3 a dalsie naceste? a dost som sa zato hanbila ze 4 deti a ja mlada, ako ciganka a preto som radsej zrusila.Pre dnesnu spolocnos su uz 3 maximum a cim viac tym je to ako keby na hanbu 😒

adunka73
27. sep 2011

@zuzana76 ja jsem se setkala zrovna s opacnymi nazory,ze kterych jsem vycitila,ze kult sa robi vetsinou z chlapcu,jako treba mi povedela kolegyne v praci,ze jsem chudak,ze cekam treti dcerku...no ted jsem dubel chudak,kdyz cekam ctvrtou.Nebo mi uz taky povedeli,at jsem rada,ze neziju v Indii nebo v Cine,ze tam bych prisla na mizinu s tolika dcerama...proste to vnimam jako zenskou diskriminaci a vetsina lidi jenom prevraci oci nad tolika babama a lituje nas 😕 .Trochu mi to vadi.Chlapce bych rada brala aspon jednoho,jenom tak abych poznala,jake to je vychovavat syna.Ale nikdy by me nenapadlo byt nestastna,i kdybych cekala desatou dcerku,miluju je vsecky stejne a s tou posledni mam uplne nejlepsi"chemii".Musela jsem sice vydychat nechtenou zpravu,ze cekame zase cacorku,ale to jenom z prekvapeni,jak je to vubec mozne...? 😲

anjelicek26
27. sep 2011

@dianka3 - no volaj volaj, cakam 😝 Jak v skolke. Hanbis sa za svoje deti? Smutne. Keby tak aspoon boli tvoje. Btw. aj keby dievcatko mas v pase - vek, meno? Co koho do toho, ze nie je zdravucka? Pokial to ty tu nebudes vsade vypisovat aby ta lutovali - nikto to vediet nebude.

Nie je to pre teba osobne, kedze tvoj "pribeh" pises v roznych obmenach kazdej v IP-kach a ocakavas polutovanie 🙄 Myslis, ze si ich medzi sebou nevymenime?

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 ahojky,ja si myslim,ze nemusis byt nikak smutna,jen z jedne strany chapu,ze si to nezazijes vychovat syna.Bohuzel to uz si nevybereme a myslim,ze vse je uz osud a je to dane.Ale budete urcite moc krasna rodina.Preji,aby jsi byla stastna i s holcickama.A preji pohodove tehu. 😉

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 diky 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelicek26
27. sep 2011

@adunka73 - podla mna nahodou super, ze 4 dcerky 🙂 Taky babinec je uzasny, my sme sice len tri sestry, ale je to skvele, rozumieme si bez slov, vlastne dodnes...

adunka73
27. sep 2011

@anjelicek26 "len" tri sestry 😵 to jsi hezky napsala.Vzdyt i to je dost velky babinec.No nakonec si taky myslim,ze chlapec by nam do toho haremu nezapadal,nemame doma ani jedno auticko na hrani,tak ted kdyz sla nejmensi dcerka do skolky,je uplne fascinovana chlapeckyma hrackama.Manza ji hned litoval a koupil autodrahu,se kterou si ale vyhraje nejvic on sam. 🙂

anjelicek26
27. sep 2011

@adunka73 - no ano, my by sme boli brali aj nejaku stvrtu 😅 Ze sa nasi v puberte nezblaznili si dodnes nenormalne cenim, ale predtym a aj potom sme boli jedna ruka a veeelmi si rozumieme 🙂 Baby su vzdy budu blizsie ako brat/sestra...

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 budes mit doma veselo,ale i hodne pomocnic.Nekdo ma 4kluky,tak ty budes mit 4 holcicky.Tak at se manzel pripravuje na napadniky. 🙂

adunka73
27. sep 2011

@anjelicek26 ja mam velky vekovy rozdil mezi dcerkama,tak vyrustaji skoro jako 3 jedinacci a moc jim to spolu nejde dohromady 😒 ,az ted se konecne dockame a budou blizko sebe.Snad si budou rozumnet a tu dvojitou pubertu uz nejak vydrzim...prichazi postupne,jedna baba do ni prijde,druha z ni vyroste...mame doma momentalne z kazdeho veku jeden exemplar. 😅 Nekdy nestiham,kdyz zacnou vsecky mluvit to svoje 🙄

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 a bude mit dalsi holcicka jmeno na P ? 🙂

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 jasnacka 😉 Paulina.Ale kdyby se naaaaaaaaaaaahodou stalo a objevil se chlapec,tak kvuli neho zrusime tradicni P a bude Martin 😎

jaa
27. sep 2011

Dobré téma...
Já mám doma 4 holky🙂)))U té poslední jsme si mysleli,že to bude kluk..a ono prd..🙂jen velká holčička 😀 Máme doma harém...

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 ...myslela jsem tim,kdyby se M objevil tentokrat,vice deti uz neplanujeme .

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 Super a Patricia je prekrasne jmeno 🙂

adunka73
27. sep 2011

@jaa jeeee tak nejsem tady sama,vitej 😀 😀 😀 😀 my jsme si taky pokazde "mysleli"ze to bude chlapec,ale jak rika moje mama-"myslet znamena h...vedet 😉 "

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre