Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sekirka
26. jan 2012

ahojte kazdych sedem rokov sa meni krv aj podla toho sa da zistit pohlavie v mojom okoli to vychadza skoro kazdemu

andrea2210
26. jan 2012

@sekirka podle krve bych mela mit 2 holky a nemam ani jednu 😉

sekirka
26. jan 2012

to,je normalne nevide to kazdemu a hlavne parom narodenym v rovnakom roku to vychadza presne naopak

januzza80
26. jan 2012

@sekirka Ahojky,prosim te moje svagrova ma 33 a jeji manzel 36.Ceka treti mimco.Ma uz dva kluky,tak se chci ujistit jak to pocitas ty tu krev dekuji.

sepi
26. jan 2012

@januzza80 Ak je švagrinka nedočkavá, nech si kúpi v lekárni tesík na určenie pohlavia a je to 🙂

januzza80
26. jan 2012

@sepi nedockava je,ale ona si radeji pocka a kamosce rekl test kluka a ma holku 😀

sepi
26. jan 2012

@januzza80 To vážne? Myslela som, že ten test je spoľahlivý, ale pravdupovediac vlastnú skúsenosť s ním nemám 😉

sekirka
26. jan 2012

@januzza80 vychadza chlapec a vzdy treba vediet kolko maju rokov manzelia v case pocatia

januzza80
26. jan 2012

@sekirka dekuji moc,no je asi v 7.tydnu tehu a narozeniny ona ma az v unoru a manzel taky.

januzza80
26. jan 2012

@sepi Dekuji za odkaz a bohuzel i tohle neni na 100%.

sekirka
26. jan 2012
sekirka
26. jan 2012

@januzza80 pravdaze,az v porodnici,je to iste 🙂

anjelik0907
26. jan 2012

@sekirka neviem,či je to pravda,ale vraj to neplatí ak ste mali transfúziu 😕

eaka
26. jan 2012

a ktorá krv to vyhráva? tá mladšia či tá staršia? 😉

eaka
26. jan 2012

A inak mne podľa Jonáša (z netu) vždy vychádza chlapec/dievča ob mesiac, každý druhý mesiac dievčatko, to by sa s tou teóriou o krvi bilo... podľa t.o krvi by som to mala stihnúť do mužových 35.narodenín, lebo vtedy sa mu vymení krv a bude mať mladšiu a teda bude robiť chlapcov? a ak to nestihneme, mala by som čakať do svojich 35? 😉

januzza80
26. jan 2012

Holky,ja bych spolehala na tu ovulaci a ne vymena krva a cinsky kalendar.

sorciera24
26. jan 2012

@andrea2210 podla krvi sa neda urcit pohlavie prveho dietata, tak si mylis trochu tu metodu.....

eaka
26. jan 2012

@januzza80 Mne to príde tiež najrozumnejšie, do mája to určo nestihnem a do svojich 35 sa mi zase čakať nechce.. 😉

eaka
26. jan 2012

Síce si ovu nezisťujem teplomerom, ale zvykla bývať tak v strede cyklu (podľa napätých pŕs som to sledovala 😉 ) a podľa toho mi to vychádza pred Jonášovým termínom (z netu), takže podľa ovu teórie by to čisto teoreticky bol chlapec..

januzza80
26. jan 2012

@eaka samozrejme,ze taky to je o nahode a jiste nic neni,ale tohle je jeden z nejrozumnejsich rad jak se k tomu dopracovat a je to dokazane.

eaka
26. jan 2012

@januzza80 Ako tu už bolo písané, isté to je na pôrodnej sále 😉 Toho som si vedomá, len sa tak niekedy zabávam teóriami, ako prípadne zvýšiť šance na dievčatko...ale sú to len také virtuálne zábavky...

januzza80
26. jan 2012

@eaka Jak rikam ja nemyslet na to a verit prirode. 😉

sekirka
27. jan 2012

@anjelik0907 ano neplati

sekirka
27. jan 2012

@sekirka ja to rada ratam a porovnavam ale len tak pre potesenie ci to vychadza a podla mna to vychadza dost casto aj mne to vyslo a teraz caka dcera druhe dietatko a podla mna bude chlapcek aj ked jedneho uz ma ale mozno raz budem mat aj vnucku

anjelik0907
27. jan 2012

@sekirka no my sme s manželom rozdiel presne 7 rokov a jeden mesiac, tak neviem ako sa to počíta, ale mala som transfúziu tak to na nás neplatí 😉

sekirka
27. jan 2012

ak ,je manzel starsi tak mate iba mesiac na syna kazdych 7rokov ale presne takymto pripadom ako ste to vychadza presne naopak tak neviem a este ta transfuzia do toho uvidite v porodnici 🙂

opica
29. jan 2012

kocky, s muzom rozmyslame, ze by sme si tak o 3 roky dopriali tretie dieta,ale tentoraz by som bola strasne rada, aby to bolo diveca. ziadne blbe vypocty mi doteraz nevysli, podla nich mal byt prvy syn dievca...ale ma pipika 😎
takze ja asi verim len ovulacii, ak dobre chapem, tak treba sexovat naposlendy tak 2-3 dni pred nou, aby prezili len XX spermie. resp. mate niektora 100% 😀 radu ako na to?

ellit
29. jan 2012

@opica 100% rada nieje nikdy....za pohlavie babatka moze muz a nie ty 🙂)) Moj prvy syncek je v den ovulacie a druhy je 4 dni pred ovulaciou 🙂)) tiez som si myslela, ze to funguje a prd 🙂))
Vraj sa v strese rodi viac dievcat a nam pri milovani s manzelom v Chorvatsku vtrhla do izby svokra 🙂 Nastastie bola uplna tma a do nasej izby viedla este mala chodbycka, takze sme sa stihli znormalizovat 😀 😀 😀 a na 95% cakame dievcatko. Nemala som ani ovulku, ani pred ovulkou....mala som asi tyzden po menzese len.

d.aniela1
31. jan 2012

@dadak tak ako utz ??v 32tt kolik mela mala??no cekam na tve info ja jdu pristy tyden tak jsme zvedava,, 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre