Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

ellit
3. apr 2012

@tynamartina na strane 29 zacina zhrnutie nasich diskusi a postrehov....
v jednom bode je, ze sa mas dat po milovani na pravy bok....ale to som ja nedodrzala, lebo nam vtrhla do spalne svokra (sen kazedeho) a tak som asi dobrych 10 minut sedela 😀 😀 😀 a pri druhom pokuse (co uz som ale podla vypoctov bola tehu, tak presne v sekunde po... zacal mladsi syncek plakat a hodinu som ho nosila pomaly na rukach. Takze ziadne kludne lezanie na pravom boku 😀 Takze tu plati teoria, ze v stresovej situaci sa viac rodia dievcata 😀

tynamartina
3. apr 2012

@ellit Ďakujem. Áno študovala som čo tu písala Dadak,len ma zaujímalo či si to aj ty dodržala. No čím ďalej tým viac prichádzam k názoru že je to stále len vec náhody. Lebo sú tie ktorým to vyšlo ako tebe 🙂 ale aj tie ktorým to nevyšl 😒 . Každopádne ďakujem za odpoveď.

ellit
3. apr 2012

@tynamartina je jasne, ze je to vec nahody a hlavne za pohlavie dietata moze muz a nie ty 🙂

tynamartina
3. apr 2012

@ellit No len neviem ako toho môjho donútiť aby konečne spravil to dievčatko 😉

ellit
3. apr 2012

no mozno ta nasa 30tka je stastna, uvidis 🙂

anjelik0907
3. apr 2012

@ellit takže ty vďačíš za dievčatko vlastne svokruše 😀 😀 😀 😀 😀

jana181
4. apr 2012

aj nam trhla svora do spalne ale z toho soku som dostala o tyzden skor kramy 😉) Ja som si precitala jendu knihu a tam dost pise aj o diete. ze ked ches mat diveku mala by si jest vela acid. jedlo a zas chlapca alkalicke jedlo. vraj zena kt je acid . jedlo ma v sebe stavu kt nici muzske spermie a zas ked zena je viac alkalicke tie zas podporuje muzske spermie . No ja ma 2 chlapcov a moja dieta je skor alkalicka, takze u mna to dost plati ale zas na 2 starne som otehotnela snimi pocas dna ovulacie ....

sepi
4. apr 2012

@dadak
@syslica ...Ahojte dievcata, nejako dlho som vas tu nevidela 😉 Chcem sa vam trosku pochvalit mojim cerstvym pozitivnym tehu testom 🙂 Velmi sa tesim, ze nam to tak skoro vyslo, co som ani nedufala. Snazila som sa dodrzat vsetky rady, ktore som aj vdaka vam ziskala a samozrejme ani na ponozky som nezabudla 😀 Teraz uz len v kutiku duse dufat, ze ta moja bublinka je ozaj ruzova. No musim priznat, ze od prvej chvile co o nej viem ju milujem bez ohladu na to, ci je modra alebo ruzova. Je proste moja 😅 ...ale mohla by byt aj ruzova 😀 😀 😀 Pekny vecer prajem

syslica
5. apr 2012

@sepi Tak sa nám to tu pekne stehotnieva.... a čo čítam, samé dievčatká... verím, že neporušíš tradíciu a dočkáš sa dcérky. Držím palce, budeme čakať na predbežné správy.

Všetkým v téme veselé veľkonočné sviatky v kruhu rodiny, nech vás vaši chlapci poriadne vyšibú či vyoblievajú, prípadne obidvoje. 😉

jana181
5. apr 2012

gratulujem 😉 a nech je vsetko ok do posledneho tyzdna.!!! Uz niektora z vas vyskusala ten test na pohlavie baba. Vraj je 99% a je podobny jak tehotensky test . Udava pohlavie vraj po ukonceni 10t 😉

sasena033
5. apr 2012

@jana181 ahoj ja som ten test robila 12 tt a vysiel mam 2 mesanu dcerku ,ale je to podla mna len reklamny tah kamoskam vysiel zdy pravvy opak.. na 100% to mas z odberu kri tiez po 10tt to robuia

poisonblu
5. apr 2012

@jana181 ja by som ho chcela skusit, ale tusim stoji 35 eur, ak myslis ten clearblue (tusim)...

jana181
5. apr 2012

no ja zijem v anglicku a tu ti odber krvy nerobia na zistenie pohlavia. Oni v niektrich castiach UK ani nechcu povedat pohlavie ak si nezpaltis 100£ a to musis si pockat az po 16t.. ale uricte vyskusam ( test tu stoji 18£ ) ak do 3tice otehotniem 😉)) ( uz sa na tom pracuje xixi , moj muz mi vravi ze ho zneuzivam lebo vzdy ked chem otehotniem tak mu nedam pokoj a ked uz som tehotna alebo po porode zas o sexe nechcem pocut. Chudacik sa citi zneuzity 😉)))

nataly82
7. apr 2012

@sepi srdecne blahozelam a tesim sa s tebou 🙂))))) nech vsetko dobre dopadne a podaria sa nam tie baby, ale je to presne tak ako hovoris...ci to bude modre alebo ruzove aj tak to budeme lubit

katecameron
9. apr 2012

baby dnes som citala ze zeny ktore maju toxoplazmozu rodia synov cize pozor ked mate tpxopl.a chcete dceru radsej nie 😉 a este ze muzi ktory sportuju a su fyzicky silny plodia synov naopak chlapi ktory su slabsí take tintítka plodia dcery ako je to u vas akych mate partnerov je to pravda? s tou fyzickou kondickou ci ani nie

alicia28
9. apr 2012

@katecameron , najzaujimavejsie na tom je ze zena nikdy neovplyvni pohlavie dietata, ........ ja som toxoplazmozu prekonala a mam dve dcerky a sme vsetci zdravy ako repy...takze zase citame bludy obludy

januzza80
9. apr 2012

@katecameron Ja jsem nemela nikdy toxoplazmozu a mam dva kluky a holku. 😀
Jinak muj manzel je opravdu chlap a sport jen nekdy a mame jak kluka tak holku.

katecameron
10. apr 2012

@januzza80 ani ja som nemala a mam dvoch chlapcov ale mam kamoskku ktora bola teht.a pocas teh. jej prisli nato ze ma oxopl. a mala 3dcery a vtedy ako toxopl. pozit.sa jej narodil chlapec takze ja potvrdzujem ze nieco natom je ale to som cítala v jednom vedckom caspoise ze to vyskum preukazal ze ta bakteria zabíja zenske X chromoz. nevedioa preco ale zabíja ich ze na 100narodenych dievcat pripada 250narodenych chlapcov kym u zdravych ziem je pomer na 100dievcat 105chlapcov tam písali

jarus1
10. apr 2012

@katecameron nesúhlasím....v tehotenstve mi zistili toxoplazmozu a mám krásnu dcéru 😵

sepi
11. apr 2012

Tak...dnes som bola u gynekológa...a je tam!!! 🙂 Veľmi sa tešííím hlavne z toho, že vyzerá byť v poriadku a lekár vravel, že podľa veľkosti plodu som v 5tt (tu mi to vyhodilo 6tt neviem prečo). No a ešte som nerozumela jeho neistému dodatku, že podľa toho vaku, čo vyživuje plod z toho môžu byť ešte aj jednovaječné dvojčatá, ale že nemusia 😀 Tak som sa ho hneď pýtala, že ako to myslí a on v podstate zopakoval ešte raz to isté a že prídem na ultrazvuk o 4 týž. No tak...asi to je len nejaký blud 😅 Prajem pekný deň 😉

januska191
11. apr 2012

@sepi gratulujem z celeho srdiecka...... no ak sa vam podarili hned dvojcatka, tak super..... len aby to boli dievcatka, inak budes mat doma troch chlapov 🙂 ale hlavne nech je babetko zdrave alebo babetka.... 🙂

anjelik0907
11. apr 2012

@sepi jéééj veľmi sa teším s tebou 😉 a už ti dal aj termín, kedy by ste dostali ten najkrajší darček 😀 vyšlo by to pod stromček? 🙂 tak nech všetko dobre dopadne a poriadne si užívaj to tehulkovanie 🙂 a možno to budú ozaj dve bambulky 😀 😀 😀 😀 😀

sepi
11. apr 2012

@januska191 ďakujem veľmi pekne 🙂 ...ja verím, že je tam len jedno, veď v celej rodine nemáme žiadne dvojčatá. Nerozumiem na základe čoho tak lakár povedal lebo bližšie nič nekonkretizoval.

januska191
11. apr 2012

@sepi tiez si asi myslim, ze sam nevedel, ked povedal, ze mozu byt, ale nemusia...... no musis vydrzat do dalsieho sona.... aj my 😉

sepi
11. apr 2012

@anjelik0907 ďakujem pekne alebo dvaja chalani 😀 nie nie nie baby...nenahovárajte ma na dve, je tam len jedno! Odkiaľ by sa tam nabrali dve 😅 ? Termín mi vyšiel 10.12.2012 - na moje narodeniny 🙂

d.aniela1
11. apr 2012

tak ja mam do tretice tu vysnenou holcicku,,,

januzza80
11. apr 2012

@d.aniela1 Ahojky a moc gratuluji 😉

d.aniela1
11. apr 2012

@januzza80 mooooooooooc ti dekuju za podporu,,

januzza80
11. apr 2012

@d.aniela1 Neni zac a moc gratuluji a preji tu holcicku.Uzivej si ji. 😉

januzza80
11. apr 2012

@katecameron Ahojky a ja tomu taky neverim.To by pak nikdo nemel parecek,ale jen holky nebo kluky.Myslim,ze na to vliv nema.Je to vice faktoru co to ovlivni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre