Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

jabber
7. sep 2008

suem - já jsem taky nepostřehla, že už dítě máš, nevím, podle čeho jsem to měla poznat. Ale nečetla jsem diskuzi celou, možná jsi to někde psala 😉 . Tak tím spíš bys to mohla pochopit, ne? Já bych si jako druhé dítě přála chlapečka - přijde mi to celkem logický....ale když to bude druhá holčička, tak to vůbec nevadí! Já pořád nevím, co je na tom? 😕

suem
7. sep 2008

Prave preto, ze uz dieta mam to neviem pochopit.
Jabber nechaj tak, to k nicomu nevedie, mne to je proti srsti a vam zasa moje nazory.
Pekny podvecer, a nech sa vam narodi co chcete, aby babo v brusku nemalo pocit, ze mama ho chcela ine.

kristi
7. sep 2008

boze, suem, ty mas fakt dost. 😝

maart
7. sep 2008

..... 😀 Kristi, nechtela jsem to tak razne napsat, ale souhlas, naprosty souhlas..... 😉

kristi
7. sep 2008

maart 😀 no, ja proste musela

maart
7. sep 2008

..chapu!!!! 😀

veronika36
7. sep 2008

Baby myslím že táto téma bola založená asi na to aby slúžila na výmenu skúseností, a nie na vyrývanie????
Nemyslíte???? ☹ ☹

petrzalkaa
7. sep 2008

suem
Napisala si svoj nazor, snad ti len to pravo nechceme brat.....tak ty neber naše právo na naše sny a želania....
každé dieťatko v našom brušku bude želané,milované a s láskou očakávané ved sa snažíme otehotnieť,nemyslíš????
no želám ti aby si to raz pochopila....ked narastieš... 😀

suem
7. sep 2008

petrzalkaa ty si asi taka jednoduchsia, ked si z mojich prispevkov nepochopila ze nie som ziadna soplana, ale clovek s takymi zivotnymi skusenostami, ake ty nemas lebo by si taketo bludy nepisala.
A bud rada ze ich nemas, potom by si vedela rozlisit dolezite od prizemnosti.
kristi 😝 😝

moncika15
7. sep 2008

ahojte, som tu na pozvanie suem...
suem, asi si sa xcela poxvalit ze si rozprudila diskusiu ale vobec ti nedavam zapravdu. podla mna tieto baby maju pravo poradit si "ako na" dievcatko ked aj mi snazilky si radime "ako na mimi" 😉
ja som tiez snazilka a necita sa mi to lahko ale tiez som tu uz par krat bola pozriet nejaku radu lebo taj ja by som xcela dievcatko 🙂
tak len moja rada na zaver ak sa niekomu tato tema nepaci nex ju necita 😉

cikyta
7. sep 2008

A další z dôvodou,prečo niekto velmi túži po určitom pohlavý môže byť aj ten,že:Mala som susedu,ktorá mala 3 dievčatká a strašne túžila aj po chlapčekovi-(z pochopitelných príčin)-no a potom sa jej narodili ešte dvojičky dievčatká 😀 Tak to bol gol!!! 🙂

moncika15
7. sep 2008

uem • Dnes o 20:10 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Ty sa mon este musis trosku podusit. Vyberat si pohlavie, to je chore. A hlavne ze vieme odsudzovat poniektore nabozenstva a su schopni dieta nespravneho pohlavia zabit - paradoxne prave dievcata.
Mimochodom mam dcerku, a od prveho okamihu som o nej hovorila a zmyslala ako o babu, a bolo mi to srdecne jedno ci to bude chlapec alebo dievca. Neviem si predstavit, ze by sme s MM chceli dalsie babo, pretoze chceme syna a nie dietatko. A odkazuje ze to s kym si pisem, zvysok komentara necham tak ...

bury • snž • Dnes o 20:10 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
skoro bych šla radši k léčiteli, než k dr... nějak se víc přikláním k tý alternativní léčbě. Ale jasný je, že když bude nejhůř, tak k dr. půjdu. mám skvělýho doktora, takže není co řešit. Teď jsem si dokonce vypomněla, že jsem holkám z "naší" diskuze slíbila, že tam zajdu co nejdřív
jinak téma chceme děvčátko - holky chápu a komu se to nelíbí, ať to nečte... já do diskuzí, které se mě netýkají nechodím... každej řeší aktuální problém... ta co má 2 kluky, přirozeně chce holku tak proč si o tom s ostatníma nepokecat

moncika15 • snž • Dnes o 20:19
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
suem neplet nam sem tuto temu, riesme to v povodnej teme
vies ale tie baby nemaju zaujem dieta opacneho pohlavia zabit alebo inak skantrit. len jednoduxo tuzia po dievcatku
a kto ti dal pravo hovorit mi ze sa "musim este trosku podusit"?

jabber
7. sep 2008

Teda holky, já fakt jen čumím 🙄

bury
7. sep 2008

Ahoj holky.
Moncika sem zkopírovala co jsme řešily na jiný diskuzi, když jsme byly upozorněny suem, ať sem kouknem.
Tak aby to bylo oficiální 😀 : chápu vás, že řešíte pohlaví miminka, kór když tu máte už i dva kluky 🙂 jak jsem psala, každá řeší aktuální problém - někdo to, že nemůže otěhotnět, někdo to, že chce holčičku - tak proč si o tom svým nepokecat s někým dalším, kdo to řeší taky 😉 držím palečky, abychom my všechny nakonec měly to své štěstíčko 🙂 🙂

bertica.h
7. sep 2008

divne to niektoré beriete..
Každá z nás vie jedno:nieje najdoležitejšie pohlavie dietata,ale to,aby sa vobec podarilo a aby bolo zdravé.
sme len ludia a a ja sa nehanbím za to,že by som chcel ešte jedno divčatko.
Samozrejme,chlapca by som milovala orvnako,ukázal by mi asi iný rozmer výchovy..ale k dievčatu mám bližšie..

Nič zlé na tom, nevidím.Starať sa budem rovnako dobre o dievča,chlapca,budem im milujucou mamou a kamarátkou..to je jasné..

A návod na dievča neviem..jedno už doma máme,ale ani neviem ako..
Mylsím,že žiadne babské recepty neplatia..je to aj na náhode..asi je to tak,ako to má byť..ak to vobec má byť..

anneta
7. sep 2008

kikina666: já taky přidím svůj názor. To že řešíme jaké bychom chtěli pohlaví svého dítěte.... když můžeme tak proč ne. Já mám zdravou holčičku a moc jí miluji a i když je pro mně nejdůležitější aby i druhé mimi bylo zdravé, tak bych taky chtěl zkušit mít chlapečka, na to není nic špatného. Budu milovat stejně chlapečka jako holčičku! Je mi líto těch, kteří nemůžou mít děti. Musí to být strašně těžké. Ale to neznamená, že ti co je můžou mít jsou ti špatní, není to naše vina, že někteří je mít nemůžou. Přeji hodně štěstí!!! Dpufám, že budeš mít brzo zdravé miminko!

anneta
7. sep 2008

Suem: na této diskuzi si myslím nemáš co dělat. Téma je chmeme devčátko. Ne pojďte si zde vylít svoji zlost. Jak jsem psala. Určitě všechny z nás co můžou mít děti přejí i těm co zatím nemohly aby je brzy měly. Ale proč bychom se my nemohly radovat z toho, že je máme?

Souhlasím s maart: vlastní názor, ale tak abys urazila. Není nic špatného chtít si určit pohlaví dítěte, všechny podvědomě víme, že je to na přírodě, že můžeme jen zvýšit pravděpodobnost když víme jak a pod. Já poítala vše možné abyhc měla holčičku a vyšlo mi to a jsem šťastná, ale tak samo bych byla šťastná, kdyby to nevyšlo a měly bych chlapečka.

anneta
7. sep 2008

A myslím si že je smutné, že místo toho aby jsem si opředávaly rady o tom jak se pokusit mít holčičku nebo chlapečka řešíme jestli někdo kdo se nás snažil urazit měl pravdu nebo ne.... Vraťme se k tématu. Dál budeme řešit jak na kluka nebo holku a přitom si stejně všechny sál přejme abychom další dítě vůbec mohly mít a bylo zdravé! Protože to je pro nás všechny nejdůležitější i když tomu některé nevěří..... Ale takové tady nemají co dělat.

kikina666
7. sep 2008

ahojte .... mrzi ma ze som rozprudila taku diskusiu, ale nemyslela som to tak doslovne ako to niektore z vas pochopili, chcela som tym len naznacit, ze najdolezitejsie je aby bolo mimi zdrave pohlavie az druhe .... s genetikou sa neda urobit nic, ja som tym len myslela ze mne by bolo uplne jedno len aby som uz drzala ten vytuzeny batoztek v ruke, ak som niektore z vas urazila ..... uprimne sa ospravedlnujem, ale nebolo to myslene tak, ako som to napisala .... sa to cele akosi na mna zosypalo, ked som pocula kamaratku ktore otehotnela a ked zistila ze bude mat chlapca tak zahlasila "ze keby vedela ze to bude chlapec, ze by sa na to ani nedala" chlapceka porodila a dala ho opatrovatelke a isla do roboty .... mala som na mysli tento pripad nie vas ostatne .... este sa HLBOKO OSPRAVEDLNUJEM ak som nejaku z vas urazila, ale nechcela som .......

suem
7. sep 2008

Anneta ja dieta mam - dcerku, tak nemusis stylizovat - chudina nema dieta tak zavidi nam co mame.
Vsetky prispevky mali viest k tomu ze v 21.storoci takto uvazovat je divne.
Budem rada ak ma vo svojich prispevkoch vynechate. Ja som nespravila nic s umyslom zrusit tuto pre mna zvlastnu temu, ale vyprosim si aby mi niekto hovoril ze tu nemam co hladat.
Bertica to napisala presne ziadne babske recepty neplatia, cista chemia a genetika. Keby napriklad bola Jonasova teoria pohlavi pravdiva, tak je stary pan miliardar. Neberiam mu vsak zasluhu na tom ze mnohym parom pomohol, aj ked podla mna islo skor o autosugesciu ale to uz je ina tema....

ajajanku
7. sep 2008

Ahoj holky snažime se o další a byli bychom radi kdyby to byla holčička já mám z prvni manželstvi holku a se současnym manželem kluka,manžel je ze tří kluku a jeho bratr má 3 kluky tak by se nejaka baba hodila už by to mel konečně v jejich rodine nekdo rozseknout a mit tu holku ale oni asi nic jineho neumi

suem
7. sep 2008

kikina mas IP

kikina666
7. sep 2008

suem ahoj dik za podporu kukni ip

maart
8. sep 2008

...tak jsem jeste dneska nakoukla....Kiki, ale Ty se nemas za co omlouvat, myslim, ze jsi napsala svuj nazor (zdravi ditete na prvnim miste, pohlavi urcite az na druhem a s tim vsichni souhlasi)...pak se ale pridala Suem, ta uz ale v podstate stejny nazor napsala opravdu jinak nez Ty a to me (a ostatni) teda kapku nadzvedlo ze zidle 😠 . Ale tak dobry, vyreseno.

kikina666
8. sep 2008

maart .... ok 🙂

petrzalkaa
8. sep 2008

kikina , si inteligentná, takže je to v pohode !
každý môže mať svoj názor, a nikto nemá právo druhých obvinovať a súdiť, takže suem opakujem, ak vyrastieš a pochopíš,o čom sa tu vlastne bavíme,že nechceme svoje deti pozabíjať a že ich očakávame s láskou a po viacerých chlapcoch sa tešíme aj na dievčatká,tak potom sa tu máš s nami o čom baviť, takže zatial cau a všetko dobré ti želám!

krasulka
8. sep 2008

ahojte, tak ja som trosku mimo z toho co sa tu riesilo posledne stranky. Ja cakam prve dietatko a tiez mam v podvedomi kapanek viac naklonnosti k dievcatku, o 3 tyzdne sa dozviem pohlavie, a stastna budem tak ci tak, ci to bude chlapec, ci dievcatko.
A myslim ze to preziva kazda maminka skor nez zisti pohlavie, ze sa priklana viac k jednemu pohlaviu.Ano, vycsinou kazda povie ze, mne je to jedno, hlavne nech je to zdrave, ale niekde v kutiku dise si kazda predstavuje ze bude mat bud dievcatko,alebo chlapceka.A myslim si ze to je uplne normalne..Kazda mame vo svojej predstave svoje dietatko bud ako princeznicku alebo maleho juniora no nie?A to neznamena ze ked mi povedia ze je to chlapec tak budem sklamana.

suem
8. sep 2008

petrzalka ty nie si jednoduchsia ale uplne jednoducha 😠
Nikdy som nenapisala ze chcete svoje deti pozabijat. Vrat sa do skoly ked nevies pochopit vyznam pisaneho slova.
Uz ma laskavo vynechaj 😠 😠 😠 Ja sa za svoje nazory ospravedlnovat nebudem, stojim za kazdym slovom ktore som napisala.
A nezabudni sa nadzgavat sacharidmi potom budes mat dievca 😝 😝 😝 Mozno 😀

petrzalkaa
8. sep 2008

noooo suem dakujem ti konečne za radu ako mať dievča 😀

maart
8. sep 2008

....tak, damy, a uz se zase bavime k tematu..... 😉 , tak to ma byt 😀 ......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre