Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
18. jún 2011

@sorciera24
aj ja by som poprosila, len u nas je problem, ze sme obaja rovnaky rocnik...len mm marec a ja december...da sa to vypocitat aj mne?

adelka89
18. jún 2011

Ja teda na tyto metody moc neverim, ale u nas to funguje 🙂

sorciera24
18. jún 2011

akoze zeny ja nie som nijaka vestica, ja vam pohlavie nezarucim 😀 ....ja som sem len dala jednu z metod......ktora zatial vacsine vychadza...inak zvladli by ste to vypocitat aj same...navod je vyssie 😉 ......aj ked, mne to envadi, aspon enzabudnem pocitat 😀

katecameron
18. jún 2011

@sorciera24 u nas presne toto nesedí ale my sme ta vynimka mozno 😉

sorciera24
18. jún 2011

@katecameron super....teda neviem ci super....ale aspon konence najdem niekoho komu to nesedi...... 😉

dadak
18. júl 2011

Tak baby, cakame babatko...vsetky grafy mi vychadzaju na dievcatko, dokonca som sa aj kus stravovala na dievcatko ako to pisali ostatne baby, dokonca aj cecku mam lavu vacsiu ako pravu, aj babatko je asi na pravej strane, ak sa nemylim...ospatnela som jak to, chute nemam ziadne zatial, dokonca aj ponozky sme si dali dole, na to som si davala velky pozor, lahla hned na pravy bok, ako to niektore baby pisali, dokonca snazilkovali sme 2-3 dn pred ovulkou, tak ak z toho nebude dievcatko, tak vsetko je naozaj na prirode, na nahode, a Bohu...dam vediet ako som nakoniec dopadla...ked do bude baba, budem sa fest tesit, ak to bude chalan, tiez ... je mi to uz jedno, len nech je to zdrave...zdravim vas vsetkych...

comra
18. júl 2011

@dadak jééé. to je krásný..gratulace k těhulkování a at vše probíhá, jak má a miminko je zdravé...A jeslti to nebude holčička, tak už vážně nevím! I ponožky dole, tak to fakty musí vyjít! super super suepr.. 🙂 a těším se na zprávy tak za měsíc??? to už by mohlo být vidět?? No, spíš za 2 měsíce..🙂 Ještě jednou gratuluji!

sweetlemon
18. júl 2011

@dadak ahojkyyyy, pozeram, ze mas super spravicku!!! gratulujem moc k tehu a prajem teda, aby vyslo dievcatko, ked si ho tak moc prajes 🙂

ivaana2
18. júl 2011

@dadak aj ja sa pripajam a gratulujem....a vijde neboj ja mam na taketo veci nos ....ja tiez mam dvoch chalanov a priala by som si dievcatko do 3ky....a podla tej krvy si neskusala vypocitat???? to sa aj mne potvrdilo ako najlepsia metoda..

ivaana2
18. júl 2011

nepotvrdilo ale pozdava 🙂

dadak
18. júl 2011

@comra @sweetlemon @ivaana2
dakujeeeeeeeem, dnes idem akurat z kontroly, som v 7.tyzdni, tak doktorke hovorim, ked mi robila ultrazvuk , jeeeeeej vidim tam pisurku...a ona ze..kde? a ja ze tam...hihi...a som sa zasmiala...az po chvili pochopila ze srandujem..dam urcite vediet, hned ako budem nieco vediet...inac kupila som si aj test na pohlavie, tak skusim...ja som proste hrozne nedockava...
@sweetlemon a ty co moja, kedy sa konecne pridas ku mne...sak si mi to slubila a sluby sa plnia, nie? budem ta informovat ako ide dalej...a ty? prosim ta informuj o sebe mna...velmi ti drzim palce, aby si ma nasledovala
@ivaana2 takze nos? tak potom ten nos, ak to vyjde...vystiskam...😀DD...aj podla krvi mi vychadza baba, len u nas je problem v tom, ze manzel je rovnaky rocnik ako ja...ale ked som pocitala mesiace, tak mala by to byt baba...ale necham sa prekvapit...uz to aj tak nezmenim...a ty tiez cakas? bo nevidim tvoje udaje v profile...a akych mas starych chalanov?

cmulinko
18. júl 2011

@sorciera24 mne sa ta tvoja krvna teoria lubi...a u nas to aj sedi 😉 pri prvom synovi ja mam 4 a manzel 2 ......druhy syn-ja 6 a manzel 4 a dcerka-ja 1 a manzel 6 😀

greenline
18. júl 2011

ahojte. iba chcem doplniť "štatistiky" čo sa týka úspešnosti teórie "pred" a "počas" ovu.
u nás to tak vyšlo aj keď sme neplánovali - syn počas ovu, dcérka dva dni pred.

sorciera24
18. júl 2011

@cmulinko aj v mojom okoli to vsetkym sedi....akurat tuto katecameron je vynimka....som jej to pocitala a fakt...u nej to nevychdza.... 😉

jessulka
19. júl 2011

Ahoj,rada bych se chtela zeptat,jestli mi poradite,co bychom mohli cekat za pohlavi,kdyz jsem se narodila 15.9.1982 a muj pritel 22.12.1989.
Docetla jsem se tu,ze se to da urcit,dle krve. Dekuji mockrat.

sorciera24
19. júl 2011

@jessulka ano, da, ale nie na prve, az dalsie dieta sa da....

jessulka
19. júl 2011

@sorciera24 Ahoj, děkuji moc za odpověď. Tak to bude překvapení 🙂

kalo
19. júl 2011

@jessulka A co ti vychází podle čínské tabulky? http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm
(Ps: Věk ve kt. si otěhotněla+1 rok X měsíc ve kterém si otěhotněla)

Nebo zde? http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm (Tady věk X měsíc, ve kt. si otěhotněla)

Podle krve je to nepřesné a většinou to nevychází, protože tam se počítá i předešlý porod jako storno...a jakákoli ztráta krve- tvoje nebo manžela (např. dárcovství, úraz atd..) se taky někak počítá jako od nuly...

jessulka
19. júl 2011

@kalo Tak to mi vychází holčička 😵 Děkujůůůůů 😅

gledis
19. júl 2011

Babenky neriadte sa žiadnymi tabulkami to je blbosť, ani jednej mojej kamarátke to nevyšlo a ani mne.Ja som sa pred otehotnením dozvedela že keď chcete dievčatko treba nato odstáte spermie, teda treba si dať nejaký ten týždeň pokoj a je to.Aj nám to vyšlo, my sme mali 4 týždne odstáte lebo manžel robí v zahraničí.V tej teorii písali že chromozom Y po nejakom čase zaniká a zostane len X v spermiách takže by to malo byť potom isto dievča.

sweetlemon
19. júl 2011

@dadak juuuj moja, ty si zlatucka 🙂 no zatial nic a momentalne sa vyskytli nejake zdravotne problemy v rodine, tak zrejme musime pockat na geneticke testy, aby sme aj u nas predisli komplikaciam :( aj drahy je z toho zroneny a vidim na nom, ze sa boji, co bude, tak zrejme snazilkovanie musime odlozit. Ale slub dodrzim a uzrcite ta dobehnem, ked sa vsetko vyriesi 🙂
A ten testik na pohlavie sa kedy moze robit? Na to mas zrejme este cas, nie? 🙂

tinika
19. júl 2011

@gledis mne prave pri prvom synovi vyslo ze bude chalan 🙂) ale pri druhom vychadzala baba 🙂

dadak
19. júl 2011

@sweetlemon ten test sa da robit od 6. tyzdna..ale budem trzpezliva a pockam od 9 minimalne....som hrozne zvedava...inak fest som zvedava co to bude....dufam ze aj vam sa to vyriesi coskoro, ze mozte zacat znova snazilkovat, nech je to vsetko okej...treba verit...mne inac vysli vyssie pecenove testy, tak sa kus bojim, aky to moze mat vplyv na babatko... nikde sa o tom nemozem docitat...a kedy budete vediet vysledky? a merias tu teplotu?pamatas? chceli sme zacat spolu...😀 tuj tuj tuj...a posielam ti jedno velke T , anjelika na tehotenstvo...pusa

gledis
19. júl 2011

istotu má človek až keď to vidí na vlastné oči 😉 , susede tvrdili že dievča až do pôrodu tak nakúpila všetko ružové a namiesto Eriky má Erika, ale podľa mna tá teoria s chromozonmy je reálnejšia ako nejaká čínska tabulka

dadak
19. júl 2011

@gledis mas pravdu, my sme dokonca tiez 2 mesiace nic, takze mozno to teraz vyslo...bo manzel robi na lodi...a mala si nejake chute? zvracala si? tusila si podla tych ludovych povier, ze to bude dievcatko? bo ja zatial nic, je mi zle obcas, napina ma z voni, ale inac nic...a chute? tie nemam ziadne...tak by som si nieco dala, ale na nic nemam chut...vies co myslim, nieco konkretne...hm

januzza80
19. júl 2011

Ahojky holky,taky bych nebrala ty tabulky na 100%.Spis bych dala na to snazeni a ovulaci.

@dadak tak jsem si vsimla,ze cekas treti miminko,tak preji,at to je ta holcicka.Ty sis koupila ten test na urceni pohlavi?

dadak
19. júl 2011

@januzza80 ano, tak podarilo sa...verim, ze to bude konecne baba, a ak nie, tak nevadi...hlavne nech je zdrave...
no test som si kupila..asi som blba, co? no, chcela som len vyskusat, tak uvidim, ci bude fungovat...inak, mam zle pecenove testy, kua, a neviem, ci to moze ublizit babatku...tak sa bojim...:-/

januzza80
19. júl 2011

@dadak verim,ze vse bude ok a zdrave miminko a kdybych mela dav kluky a cekala treti,tak bych si ten test taky koupila,tak blba opravdu nejsi. 😀

gledis
19. júl 2011

dadak ja som celé tehotenstvo nemala žiadne príznaky takže sme mohli len typovať, chute žiadne, len prvé tri mesiace som nemohla ani vidieť nič sladké pritom čokoládu milujem ale našťastie sa mi to v deviatom mesiaci vrátilo 😵 , ani raz som nevracala ja som vlastne mala len jeden príznak tehotenstva-brucho 😀 , takže aj ty si taká slamená vdova ako ja ale čo snimi ked tu nieje poriadne platená robota, ale nech je čo chce len nech je zdravé a robí vám radosť celý život a gratulujem

januzza80
19. júl 2011

@dadak Ohledne tech chuti,to je tezke.Kazda to mame jine a muzu rict,ze jake jsem mela tehu s holkou jsem mela i se synem,jen u prvniho syna to bylo jine.A divala ses treba jen ze sandy na cinsky kalendar co ty vyslo?Ja teda tomu taky moc neverim,protoze mala mela byt kluk podle cinana,ale sranda musi byt. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre