Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 Jo to jsem pochopila 😀 treba i priste by byla dalsi holka a to uz by byl pak mazec.Neco jak moje tchyne chtela holku a ma 6synu az na 7pokus ma dceru,ale to uz je extrem a do toho bych teda nesla.Ja max. 3 i kdybych mela 3kluky nebo holky,taky byc uz pak nemela misto pro dalsi mimco.

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 dekuji,taky se mi nejvic libi ze vsech holcicich P,rada bych nasla jeste nejake znele a zaroven normalni,ne exoticke,ktere obsahuje pismeno R a zni dobre v cizine i doma v Cesku,ale uz jsme asi vypotrebovali veskery potencial. 😅

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 presne tak,jesteze nam nejstarsi holka vyrostla a nemusime tim padem menit auto za autobus.A uz nejsem nejmladsi,abych dal pokracovala v pokusech o chlapce... 😠 Manza ma kupodivu dospeleho syna z prvniho manzelstvi,tak si z neho nekdy delam srandu,ze kluk nemuze byt absolutne jeho 😝

januzza80
27. sep 2011

Jo moc pekne,tak se podivej jeste do kalendare nebo na internetu jsou ruzna jmena,treba jeste neco najdes.
Ja se loucim,jdu spinkat,zitra maji deti skolu.A byla jsem v pondeli na trhani osmicek,tak je mi nejak divne,beru leky na bolest,protoze je to neprijemne,jak se to hoji.Dobrou noc vsem,zitra pa

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 ...jsem hledala,ale nenasla...a dobrou,uz frcim taky do hajan 🙄

januzza80
27. sep 2011

@adunka73 Ja myslim,ze to pohlavi,prave i ovlivni i zena,tim jake ma asi to prostredi,no a ty mas asi idelani jen pro holcicky,to se stane.Znam taky takovy pripad,ze jen chlap mel z prvniho manzelstvi 3holky a pak si nasel jinou a s ni ma kluka a ona mela i dalsiho kluka z predesleho manzelstvi. 😕 Ja mam mix.tak nevim jak to vysvetlit 😀

jaa
27. sep 2011

@adunka73 Já chtěla první holku stůj,co stůj..Pak mi hlodalo a říkala jsem,že druhou radši taky holku..Budou mít po sobě věci..Třetí bylo v plánu tak ve 35 a ejhle nějak se to zvrtlo a byla už 21 měsíců po té druhé..Trošku šok,ale co ,přežila jsem 🙂))Holky odrostly a mě bylo smutno.nebyl,kdo by se pomazlil a mm už to tak nějak přestávalo bavit🙂Tak sem přestala brát atk a nechala tomu volný průběh...A na Nový rok se poštěstilo...ted byly tomu našemu torpédu,nebo neřízené střele,jak jí všichni říkají,už 3 roky..letí to letí a mám strach,že mi můj mazel rychle vyroste...Co pak??,další,nebo si počkat na vnoučátko???No,uvidíme,co nám přinese čas😀DD

adunka73
27. sep 2011

@januzza80 ja si zas myslim,ze je to o castem sexu blizko ovulace,cim blize k ovu,tim vetsi sance na chlapce.Vsecky dcerky jsme vyrobili 3-4 dny pred ovulkou,manza totiz neni zadny divoch,tak bych ho na chlapce musela doslova znasilnovat nekolik dni po sobe 😀

adunka73
27. sep 2011

@jaa citim to ted podobne,jak se mi blizi 40-tka tak jsem si rikala,ze bych jeste jedno chtela.Zvlast kdyz vidim,jak rychle vyrostla nejstarsi dcera 😒 A zadarilo se 😅 jsem zato vdecna,ze mi byl dan dar mit tolik deti,jeste abych si ve svem veku vybirala pohlavi 😔 tak na to uz nemam cas 😵 😵 .Jak rikam,treba se dockame hromady vnuku 😵 .Muj manza uz neni nejmladsi,tak tohle bude definitivne nas posledni potomek.

jaa
27. sep 2011

@adunka73
Já jsem typ,který může těhotnět pořád..🙂A,to poslední jsem si tak užívala..Nic mi nebylo...U holek jsem přitom zvracela ,až do 7 měs...krom druhé,jsem hned zaplula do těhu,ani nevím jak🙂

jaa
27. sep 2011

@adunka73 U nás jsou ty holky na 90% tím,že jsou všechny blížeji ke mě..Mít mimčo možná na jaře u manži data narození,byl by to kluk...Ale ,pořád je tam těch 10% nejistoty🙂
Já jsem 10 měs. a dcery...9,9,7,11. a manže je 3..A,nebo má líné klučičí pulečky🙂))

adunka73
27. sep 2011

@jaa ja tehu taky dobre snasim,ale tentokrat me extremne pali zaha a mam desne krecove zily na jedne noze,no jeste skoro 3 mesice prede mnou 😕 to bude na amputaci 😲 .

adunka73
27. sep 2011

@jaa tohle pocitani neznam...muzes mi to nejak priblizit?Manza je v breznu,ja duben,holky mame v cervenci a v kvetnu,ted bude dalsi v prosinci.To ma nejaky vliv?Znam pocitani podle krve,jenze jsem krev drive darovala a tim se cele vypocty hrouti 😎

jaa
27. sep 2011

@adunka73 Já měla sice těhu v poho,ale porod a problémy po něm stojí a stály za prd...Kvůli sc musím na korekci příčných svalů břišních.Špatně mi je sešily a mám zdrav.problémy..Zlatý klasický porod..
Pálení žáhy byl u mne první sygnál,že malá nemůže sestoupit dolů..Nikdo to neřešil..☹A,pak jsem málem umřela... 😠

jaa
27. sep 2011

@adunka73 No,tak ta 4tá by měla být kluk..🙂To je těch 10% nejistoty..Podle krve bych měla mít takékluka a dle čínského kalendáře taky🙂))

adunka73
27. sep 2011

@jaa no vidis a ja bych tolik chtela jednou zkusit sc abych nemusela rodit klasicky...vubec se mi do toho nechce,i kdyz zatim vsechny probehly bez problemu.Ale kdo to ma vydrzet..!a jeste 4x... 😖 😖 😖

jaa
27. sep 2011

@adunka73 Já si prošla křížovýma bolestma,až do otevření na 10cm..Bohužel jsme měla placentu u vchodu a malé se tam nevešla velká kebulka.Tím pádem jsem si rozervala placentu a dělohu...Císaře už nikdy!!!Ani zadarmo..

adunka73
27. sep 2011

@jaa presne tak u nas,podle vsech vypoctu a kalendaru a veku a krve a Jonase atd atd bych ted mela mit kluka...proto jsem musela vydychat na sonu prekvapeni o dalsi cacorce 😒 .A to jsem dr.durazne rekla,ze nechci vedet pohlavi...jenze se prerekla.Tak jsem aspon psychicky pripravena 😉

jaa
27. sep 2011

Málem jsem vykrvácela,zapomněli mi dát transfůzi,pak mi skolaboval organismus...1,5 roku mokrých nocí,hormony úplně ko.A ted mám problémy s trávením a se vším s čím jsou spojené břišní svaly..

adunka73
27. sep 2011

😕 @jaa to se mam na co tesit,snad se neco podobneho neprihodi i me,protoze kazda dalsi dcerka je vetsi a vetsi,posledni mela 4.120 g ajajajajajajaj 😅 to je neprijmne co se ti stalo,a presto bys sla jeste do dalsiho?

jaa
27. sep 2011

@adunka73 Já to chtěla vědět hned..🙂)Já jsem ze dvou holek.Já mám 4,ségra 1 a ted čeká kluka🙂taky to nechtěli vědět a nakonec je ráda,že to ví🙂

jaa
27. sep 2011

@adunka73 No,to právě nevím...Dr to už nedoporučil..Hlavně to byla jejich vina.zanedbaný UTZ.měli být na to připravení..malá byla hodně zamázkovaná a mhla být ještě klidně 2 týdny v bříšku..To by měla kolem 4kg..Už takhle byla na mých 150cm hodně velká..Ono ani tak nejde o váhu,ale o hlavu.A,tu měla velkou.36cm..

jaa
27. sep 2011

@adunka73 jdu spát..učila jsem se ruštinu a už jsem nějak ko..🙂

adunka73
27. sep 2011

@jaa to jsi fakt malicka,ono se rika,ze vyssim zenam se lepe rodi,tak nevim...ja mam 170cm. Uz si nepamatuju,jak velkou hlavicku mela posledni holka,ale asi hooooodne velikou 😀 😀 😀 😀

adunka73
27. sep 2011

@jaa uz jdu taky,sice jsem to psala pred hodinou,ale musim...dobrou.Na co se ucis rustinu?To se jeste nosi?Ja jsem generace odrostla na rustine,dokonce jsem maturovala s vyznamenanim,ale cely zivot jsem ji nepotrebovala ani jednou,...naopak mi dodnes desne chybi anglictina 😔 😢

jaa
28. sep 2011

@adunka73 ruština začíná být aktuální.Začíná se obchodovat s východem.. 😉 A,já ještě chodím do školy..dodělávám si další vzdělání. 😉 ..Jinak,porody jsem měla hodně rychlé.Do dvou hodin jsem měla vždy odrodíno a i u té poslední jsem byla za 1,5 hod.otevřená na porod..Bohužel, malá nemohla sestoupit. 😢

strihalka
28. sep 2011

@dadak super dakujem, idme to louskat:D

dadak
28. sep 2011

@strihalka a napis mi vysledky...jo? 😀

strihalka
28. sep 2011

fasa, tak podle kazdeho vychazi chlapec☹ale ymbudem mat divku a pak at si vsichni ymsli co chteji :D

@dadak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre