Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
12. sep 2015

@bohjelaska No tak to si podla mňa ešte skoro testovala preto ta beloba... ale ani ja by som to nevydrzala 😀 😀 skus zajtra aj uvidis, keď sa teplota drzi, tak je dobre 🙂 No mu sme zacali včera 😀 A ešte zajtra a konec... je to skoro, lebo ovulka by mala byt v stredisko, štvrtok... 😠 Myslim ze ani kopa vitavimov nepomoze 😒 Ale tebe straaaaasnr drzim palce. Daj zajtra vedieť 😉

afrodita10
12. sep 2015

Vraj treba prestať jesť sladkosti a trocha hladovať. A bude dievčatko.

misicka35
12. sep 2015

@afrodita10 To som citala, ale to dodrziavali 5 rokov a potom sa rodilo viac dievčatiek... Alebo vyskusaj a das vedieť 😉

bohjelaska
12. sep 2015

Dnes teplota o trochu klesla, tak neviem. Testy nemám a kúpim až v pondelok, ak ešte bude treba. 😒 Joj keby to fakt s tými sladkosťami bola pravda, lebo ja sa ich ťažko vzdávam a čítala som, že práve na dievčatko by sa veľmi nemali, tak neviem 😉

vandy1
12. sep 2015

Ja jem sladkosti kopec cely zivot a mam dve dcery. Takze u nas to urcite neplati. Pohlavie dieťaťa závisí od toho, či sa do genetickej výbavy vznikajúceho života zapíše spermia s chromozómom Y alebo s X. Takze do vajicka treba dopravit spermiu s chromozomom X. Take jednoduche! 🙂

bohjelaska
12. sep 2015

@vandy1 🙂 🙂 🙂 aké jednoduchééé 🙂 🙂 🙂

afrodita10
12. sep 2015

Naozaj jednoduché! 🙂

misicka35
12. sep 2015

@bohjelaska No ja by som bez sladkosti tiež nevydrzala asi 😝 Ale keby mi niekto povedal, ze nejedz sladke a budeš mat dievčatko na 100 % tak možno vydrziiiim... 😀 Ale ináč určite nieeer 😎 Tak dufam, ze vo pondelok posles fotku sa peknym testikom 😉 a mršina nepride aspoň ďalší rok

misicka35
12. sep 2015

@vandy1 Tak už len dohovoriť a povzbudzovať tu správnu spermiu 😀 😀 😀

bohjelaska
12. sep 2015

@misicka35 😀 😀 😀 ja by som tiež vydržala, no mala by som riadny absťák 😀 Fotky som tu ešte nedávala, no rada sa to naučím, ak budem mať dôvod 🙂

misicka35
12. sep 2015

@bohjelaska No ani nehovor... bez sladkosti je moja smrt

bohjelaska
12. sep 2015

@misicka35 Aj to máme spoločné 😀 😀 škoda, že niekedy nemôžeme zájsť spolu na kávu a na dačo fajne 😀 😀

misicka35
13. sep 2015

@bohjelaska No veru sme nejake moc podobne 😀 To by bolo super, keby sme boli bližšie a mohli na nie co vybehnúť 😀 Skoda no... 😒 Máš nieco nove? Dnes si netestovala? Vydrzala si? 😉

bohjelaska
13. sep 2015

@misicka35 Vydržala som len preto, lebo nemám testy. A dúfam, že zajtra budem mať dôvod si ich kúpiť 🙂 Aj dnes som mala teplotu hore, no objavilo sa také jemnučké špinenie ☹ tak neviem. Ešte verím, lebo teplotu tak dlho hore som ešte nemala 🙂

misicka35
13. sep 2015

@bohjelaska No tak to znie dobre s tou teplotou 🙂 A kedy by mala prist MS? No dufam ze zajtra sem das pekny testik 🙂

bohjelaska
13. sep 2015

MS zajtra. No mám také divné pocity v podbušku akoby už mala prísť každú chvíľu. Joj keby už bolo zajtra 😒

misicka35
13. sep 2015

@bohjelaska No tak láskavo tie pocity na MS niekam posli na dovolenku aspoň na rok... 😀 Dufam, ze mi das zajtra vedieť 😉 Keby sa pani MS nedostavila zajtra, tak tu cakam pekný testik... OK? 😀 Ja idem zajtra do tej Prahy s malym, tak aspoň ty ma zajtra poteš 😉

bohjelaska
13. sep 2015

@misicka35 Joj ako rada, by som ťa potešila, no hlavne seba 🙂 A vy sa v tej Prahe držte, nech vám to rýchlo ubehne, ale hlavne pomôže 😉

misicka35
13. sep 2015

@bohjelaska To verim, ze hlavne seba by si potesila 😉 Dakujem pekne

misicka35
13. sep 2015

@bohjelaska Dakujem za srdiečko 🙂

opicaskorica
13. sep 2015

ja sa pridam, lebo ked som porodila druhu dceru, tak mi porodna asistentka povedala, ze ma este raz ocakava a povie mi ako na to, aby bol chlapec - ze ona ma 4 deti a vzdy mala to co chcela. Takze jej rada je: ked robite dieta do ovulacie - bude dievca, po ovulacii bude chlapec. Nepytajte sa ma detaily - ona to vysvetlovala ty, ze sa meni flora v posve a ta tie spermie selektuje. Ved skuste a uvidite 🙂 ja mam 2 baby a pravda je, ze obe sme zamiesili pred ovulaciou. Ja to uz skusat nejdem, ale potom dajte vediet, ci to vychadza 😀

bohjelaska
13. sep 2015

@misicka35 Nemáš začo 🙂

bohjelaska
13. sep 2015

@opicaskorica No veď presne tak to vieme a skúšame. Len keby človek vedel dopredu, kedy už bude ovulácia 😝 Keď sa podarí určite dám vedieť, čo sa podarilo 🙂

opicaskorica
13. sep 2015

@bohjelaska doprcic, ja som najmenej 200 rokov za opicami 🙂 vsetci to vedia iba ja som sa to dozvedela pred 5 mesiacmi... ale esteze tak, bo by som si vysulozila chlapca... teraz som happy, ze mam kocky 🙂

bohjelaska
14. sep 2015

@misicka35 ďalší neúspešný mesiac, rano teplota klesla, testík biely a teraz prichádza samotná výsosť ☹ a tak som verila 😒 idem si dať čokoládu 😢

bohjelaska
14. sep 2015

@misicka35 A vy ako ? Dorazili ste dobre?

misicka35
15. sep 2015

@bohjelaska Ahoj. Ale to ma mrzi... 😒 lebo ja som tiež verila, ze ti to vyslo... ☹ Ale ty si určite chcela počkať na mňa, ze... tak ja už neviem, ako to vyskúšať, aby to vyslo... Mu sme dorazili v pohode. Až teraz som si zaplatila wifinu, lebo tu umieram od nudy... Zajtra máme RTG a vo štvrtok operácia. Tak uvidime

bohjelaska
15. sep 2015

@misicka35 Ahoj 🙂 myslela som si, že máš problém s pripojením, keď si sa neozvala. Ja ešte stále nemám poriadnu MS. Teplota dole, test čistý a mešká už 2 dni ☹ Ja neviem, cítim, že už je tu a nie je. Neviem prečo mešká. Test by už určite niečo ukázal, nemyslíš? Budem na vás zajtra myslieť, aby vám všetko dobre dopadlo a mali to čím skôr za sebou 😉

misicka35
15. sep 2015

@bohjelaska No neni tu wifi musela som si ísť kúpiť... ale už maaaam uz je dobreeeee 😀 Tak co sa to deje sa tvojím telom? A teplota klesla tak ako zvykne pred MS? A nemas ju vôbec? No neechapem... test by mal už ukazat... ale tak sú aj take, co test ukaze až neskôr. Tak vyskúšaj tak za 2 ani, keď nepride. No moslim sa, aby si bola jedna z tých, co im ukaze neskôr 😉

bohjelaska
15. sep 2015

@misicka35 Sama tomu nerozumiem, vždy pred MS mi klesla teplota. Ona dôjde., len mešká mne z neznámych dôvodov 😒 Včera som testovala, ak nepríde do rána, tak skúsim aj zajtra. Mala som len také malé špinenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre