Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
11. aug 2011

@anjelik0907 tak ja som toho vyskusala vela...a uvidim, ci to funguje...takze nejedla som ranajky pred otehotnenim, sex byval bez ponoziek 😀, pocali sme v parny mesiac, pred ovulkou, a teraz dlabinecka pisala, ze po sexe treba hned vstat, ak chces mat dievcatko... a tu su tie testy a grafiky...na vsetkych mi vychadza baba...tak uvidime co z toho bude... tak skus sa trosku s tym zabavu...sak aj tak je to len pre potesenie...
http://www.patentnimedicina.cz/pm/kalendar.php
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSe...

prijemnu zabavu, ja sa ozvem, ako som dopadla...😀

anjelik0907
11. aug 2011

@dadak si zlatá ďakujem pekne 😀 budem skúšať 😝

katie233
11. aug 2011

@sorciera24
@syslica díky, prejdem tie predošlé stránky, dosť ma to zaujalo.

@poisonblu
@dadak mne sa pri prvom snívalo, že bude dievčatko 😀, tvar bruška zodpovedal dievčatku, bývalo mi dosť zle, čo ževraj zodpovedá tomu, keď čakáš dievčatko, atď... a bol to chalan 😀. A inak @dadak držím palce, aby to bola tá baba, keď som prečítala, čo všetko si pre to spravila 😉, waw. No my uvidíme. Ale veľmi by som chcela princeznú 🙂.

katie233
11. aug 2011

@dadak skúsila som zatiaľ dva testy z tých, čo si sem dala, a ak by sa podarilo v auguste, tak by to mala byť baba 😀. Veľmi by som ju chcela, ale ak by to bol aj chalan, tak by to bolo OK, len nech sme zdraví. Snáď by sa do tretice podarilo 😵.

poisonblu
11. aug 2011

@dadak podla toho co si tu dala

cinsky kalendar pocatia vychadza chlapec
podla toho grafu chlapec
Dr. Plzak - chlapec

tak teraz fakt neviem, to uz len vydrzat, ked nam to lekar povie :D

jankaku
7. sep 2011

caute baby a nedala si niektora z vas vypocitat pohlavie podla Dr.Jonasa? Ak ano podarilo sa vase zelane?

anjelik0907
8. sep 2011

@jankaku my sme sa snažili podľa Jonáš 2 roky a vôbec som neotehotnela, tak neviem ☹

ladybird22
8. sep 2011

mam kamaratky obe maju dvoch chlapcov a strašne tužili po dievčatku,podla Jonaša mali obe čakať dievčatko,ale nevyslo to a maju opať chlapcov,ja tomu osobne neverim!Možno to niekomu vyšlo,ale aj tak si myslim ,že doležitejšie je zdrave babätko a je jedno či pride opať chlaček 😉

d.aniela1
8. sep 2011

Ahojky holky muzu se pridat k vam tajne doufajici v holcicku ,,, 😀 i kdyz jak se rika do tretice vse dobreho 🙂 taky tajne doufam uz by u nas bylo prespindourkovano

dadak
9. sep 2011

@d.aniela1 jej ahoj...jasne, pridaj sa...vidim ze sme na tom uplne rovnako...skoro rovnakych chalanov mame, a tretie cakame...ty april, ja marec..😀 tak nech nam to vyjde...

d.aniela1
9. sep 2011

@dadak super tak si budeme vzajemne fandit ,,,vid,,nechas si to rict,,., pohlaví myslim 🙂 😉

dadak
9. sep 2011

@d.aniela1 necham, urcite...nech sa na to pripravim...hihi...mas aj nejake chute, alebo nieco ine ako pri predoslych tehu? inac mne uz povedal dr. pohlavie v 12 tyzdni, ale velmi tomu neverim, zda sa mi to skoro na taketo tvrdenia...nie? povedal ze to bude baba, ale podla mna, to je len lutost nado mnou..hihi

d.aniela1
9. sep 2011

@dadak ju to bych ti prala,,ale myslim si ze to je brzo ale jestli to je nejaky dobry dr,,,tak treba,,anooo a opravdu ti to vyjde,,,,ja to zatim nevim a necham si to rict ale driv jak ve 20tt to asi nebude,,,hmmm
a chute no tak me prijde ze ne a kdyz tak spis slanne nez sladke,,maso a ostre a tak,,,jako pri klukach ☹

januzza80
11. sep 2011

@dadak Tak to je dobre,ale kolem toho 17.tydne uz by to melo byt presnejsi.Je mozne,ze to uhadl dobre,moc ti to preji a jak se citis?

januzza80
11. sep 2011

Jinak Ahojky vsem

januzza80
11. sep 2011

@d.aniela1 ahojky na ty chute moc nesazej,ja mela stejne chute jak u dcery tak u kluka 😉

dadak
11. sep 2011

@januzza80 dakujem..tak snad to vyjde, ale inac citim sa na chalana...chuti mi vacsinou slane, ale dost vela papam na ranajky radsej chleba s lekvarom ako so salamou...Inac nezvraciam ani nic podobne...brusko mi vraj ide doboku, ale to su podla mna moje tukove zasoby...hihi..o 2 tyzdne idem na AFP testy a aj na UZV, tak snad tam uz nieco uvidia..uvidime...

@d.aniela1 ja sa inac tiez citim na chalana...presne tehotenstvo ako pri druhom...len s tym rozdielom ze sa mi zda ze mam ine brusko, ale mozno si to len namyslam...ale oskaredela som hrozne...ale to mozno nie je tehulkovanim, ale vekom...hihi...

anjelicek26
11. sep 2011

@dadak - tak v 12. tyzdni to vedia povedat iba, ked je to chlapec - alebo to nevidia vobec, pokial nevidel pipika, mozes stale dufat, nam to tiez povedali v 12tt+4 a bol tam pipik a uz sa tam do porodu nic na tom nezmenilo. Takze drzim palce na tu princeznu 😉

dadak
11. sep 2011

@anjelicek26 ved prave, preto si myslim, ze je este skoro hovorit o babe a ja citim chalana....hm...aj ked lekar mi hovoril, ze je to na 95 percent...hihi...nejako tomu neverim, aj keby som velmi rada...😀

miika
11. sep 2011

Ahojte, my sme nase snazenie o dievcatko uzavreli tretim chlapcekom... Ale nevzdavam sa - stvrte bude bud cez umele oplodnenie s tym ze mi urobia dievcatko "v skumavke" alebo si dievcatko adoptujeme. Ale normalnym sposobom uz neverim ze to bude dievcatko...
neviete niektora z vas ci slovenske reprodukcne centra vedia urobit konkretne pohlavie dietata ako je to napr. mozne v americkych centrach? tam tomu hovoria "family balancing" a zene ktora ma 3 synov uz "namiesaju" dievcatko.

@dadak - ja som si dala urobit v 10tt test z krvi, a vedela som ze to je treti chalan... mojej sesternici ktora cakala dvojicky povedali v 13tt na ultrazvuku ze su to chlapci, a v 20tt to zmenili na dievcatka... a tie sa aj narodili. Tiez si mysliem ze je to moc skoro na urcenie z ultrazvuku.

zeleny_cajik
11. sep 2011

@miika pokiaľ viem, tak u nas takto "na zelanie" babatka nemiesaju, citala som, ze to urobili v nejakom pripade, ked mal prvy syn dotycneho paru nejaku dedicnu chorobu, ktoru vsak mohol mat iba muzsky potomok, nie dcera, tak im tu ziadost schvalili. Inak, apson oficialne, sa vyjadril riaditel toho centra, ze taku sluzbu neposkytuju.

maggie2
11. sep 2011

@miika na Sk ani v okolitých eu štátoch (napr. Rakúsko) to nie je dovolené. Patrí to medzi NEETICKÉ selekcie.

maggie2
11. sep 2011

@zeleny_cajik doplním iba - lebo to zákon zakazuje. Keby sa to umožnilo, mohli by rodičia rovnako žiadať modrooké deti, blond deti a podobne, takáto selekcia, opakujem, je v súčasnosti považovaná za neetickú.

miika
11. sep 2011

@maggie2, @zeleny_cajik vdaka za info - ak to vsak slo kvoli dedicnej chorobe, vedia to urobit ako take, takze ak sa nasej krajine hovori "krajina neobmedzenych moznosti", mozno to nie je este stratene 😉 skusim vyuzit nejake znamosti, snad to vyjde

zeleny_cajik
11. sep 2011

@maggie2 ... a podľa mňa je to tak aj správne...

januzza80
11. sep 2011

@miika Presne tak jak to tu pisi holky,na Slovensku to nevim jak to je,ale ani v Cr se to nesmi,jedine nelegalne.Jinak se to dela vyber pohlavi v USA,v Indii a jeste nekde,ale to uz nevim a stoji to dost penez.

maggie2
11. sep 2011

@miika kvôli zdravotným dôvodom áno. Pokiaľ by si chcela využiť "známosti" pochybujem že by niekto bol ochotný riskovať svoje miesto, klonovanie je napríklad trestným činom, a opakujem takéto genetické manipulácie na želanie tiež nie sú v súčasnosti na SK dovolené. Ide o degradovanie už počatých ľudských bytostí a uprednostňovanie jedných za cenu života druhých inak ľudsky rovnocenných bytostí. Je to naozaj nehumánne, vôbec sa čudujem s akou ľahkosťou dokážeš k tomu pristupovať.

miika
11. sep 2011

@maggie2 ked to nepojde, skusim adopciu... aj tak som si hovorila ze sa uz na dalsie tehotenstvo necitim. Manzel si mysli ze tuzim po dievcatku ktore bude ako ja, ze to bude moja krv. Ale po troch chlapcoch tuzim mat proste dievcatko a je mi jedno ze nebude geneticky moje. Mozno je to len taky chaby pokus pouzit vsetky moznosti mat vlastne dievcatko, viem ze ak to je zakazane, nikto kvoli mne to neriskne...

maggie2
11. sep 2011

@miika Ja viem, ja Ťa nakoniec chápem, mnohí majú zasa opačný problém, majú samé dievčatá a chýba im chlapec... Neviem, fakt neviem, ako by sa to dalo. Snáď Ťa len povzbudí teória pravdepodobnosti, že tentoraz by to bola zas pravdepodobnosť 1:1 A pokiaľ by sa vzala v úvahu skutočnosť že 3 chlapci tu už sú tak potom šanca je oveľa vyššia z hľadiska pravdepodobnosti.... Možno ten druhý bol len "omyl" ( v tom pravdepodobnostnom zmysle slova 😉 ) , teda následne tretí zákonite musel byť znova chlapec a štvrté už bude tentoraz naozaj dievčatko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre