Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mracik
31. júl 2008

baby pokiaľ chcete vedieť, ako sa robia dievčatá, napíšte mi do IP. Poznám úplne zaručený spôsob 😀

jamajka
autor
4. aug 2008

Mráčik vidím podľa tvojho profilu, a fotoalbumov, že máš fakt zaručený spôsob......... 😀 😀 😀

misa.ottovka
4. aug 2008

Holky kolikrát je holka ráda že vůbec otěhotní nebo pozná kdy má ovulku, pak už je pohlaví jedno..Alejá bych taky chtěla holčičku a slyšela jsgm něco o tom, že se má sexovat pár dní před ovulkou

jamajka
autor
4. aug 2008

to som už aj ja počula.... a vraj je to ešte lepšie bez orgazmu, lebo vtedy sa nevytvára nejaký hormón či čo, ktorý vlastne pomáha mužským spermiám.....

bardott
4. aug 2008

Ahojte. Dievčence a ja si myslím, že je jedno či máte dievčatko alebo chlapčeka. Buďte radi, že vôbec tehotné ostanete a porodíte zdravé dieťatko. Je to dar a na pohlaví až tak nezáleží lebo tak ako sa vám podarí chlapec sa vám môže podariť aj dievča. Je to 50:50. Na tom nezmení nič Jonáš ani nikdo ..... držím Vám všetkým palčeky aby ste mali krásne a zdravé deti. Inak debatovať sa dá naozaj o všetkom. papa

jamajka
autor
5. aug 2008

Ja vás chápem baby, ktoré nemáte žiadne dieťa, že vám je to jedno aj mne to bolo pri prvom úplne jedno, ale mohli by ste chápať aj vy nás ktoré máme dvoch alebo troch synov, že túžba po dievčatku je veľmi veľká. Alebo naopak, tie čo majú dievčatká, určite by chceli dať manželovi syna.
takže treba to brať aj z tejto stránky.

bardott
5. aug 2008

Jamajka ja som nechcela nikoho uraziť. O to mi nešlo. Len si ozaj úprimne myslím, že zdravé dieťa je to jediné na čom záleží a písmenkujem to nie preto, že je to fráza alebo, že nedokážem chápať ....... môj syn má od 2rokov cukrovku a aj keď by sme ďalšie dieťa chceli mám v hlave blok, že ....... tak to cháp z tejto strany. Opakujem : ZDRAVÉ DIEŤA. Nie je to fráza ale dar. Pekný deň.

jamajka
autor
5. aug 2008

No veď určite bardott, ani ja sa nezbláznim, keď to bude tretí chlapec, už som si aj ja v duchu dávala veľa krát otázku, čo by som mala z toho, keby sa mi síce narodilo dievčatko, ale postihnuté, či by nebol väčší dar mať zdravého chlapčeka.
Je to naozaj veľká pravda a veľký dar mať ZDRAVÉ DIEŤA, ja mám už dvoch chlapcov, a nevymenila by som ich za nič.

Ibaže od začiatku tak trochu túžim po dievčatku............. čo už so mnou..........

snemcurka
8. aug 2008

Ahojte. Takze podla vypoctov, kedy sme snazilokvali, by to mala byt baba. Uvidime v aprili. Drzte mi palce

petrzalkaa
8. aug 2008

Gratulujem snemcurka !
🙂
prosim ťa a ako ste počítali?

miskinadamko
8. aug 2008

ahojte my mame chlapca a tiez druhe by sme mali radi dievcatko 😵 , samozrejme kedbudechlapcek bude totiez super, hlavne aby bolozdrave. snemcurka pocitali ste podla toho cinskeho kalendara? 🙂

snemcurka
9. aug 2008

ahojte. 😀
Podla cinskeho kalendara by to malal byt v juli dievka a snazilkovali sme dva dni pred ovulkou.

jamajka
autor
13. aug 2008

Mne to podľa tých výpočtov sedmičiek vychádza na jún ešte baba a potom už len chalani......

petruci6
13. aug 2008

my sme chceli chalana a mame babu a vychadzala mi na vsetkych vypoctoch,aj v cinskom

jamajka
autor
14. aug 2008

Petruci6,
A to už vieš, že bude dievčatko? Od ktorého týždňa sa to dá zistiť? ja som už strašne zvedavá??

bebecko
22. aug 2008

ahojte maminy, nastavajuce maminy a snazilky...............

troska sa vam naburam do temy...........
my sice mimi planujeme tak o tri- styri roky, ale tuto s manzelom sa nevieme zhodnut.......

ja tvrdim, ze pohlavie sa da ovplyvnit a on ze nie a potom, hlavneeee, co zaujima mna, je recept, ako zarobit na dvojicky

mozno vam to pride, ze ''jedna babka povedala'' ale myslim, ze niekedy poznatky nasich starych mam nie su na zahodenie

cize otazka je: da sa nejak zariadit, aby sa mi narodili dvojcata??? 😉 🙂

veronika36
25. aug 2008

to možno najskor tak, ked užívaš lieky na podporu ovulácie a uvoľní sa viac vajíčok,a boli by oplodnené dve, tak môzu byť dvojičky, ale dvojvaječné,
tie jednovaječné, čiže identické sa nedajú asi nijako ovplyvniť.

anneta
25. aug 2008

Ahoj holky, mi se taky povedla holčička, Řídili jsme se podle bazální teploty. Spali jsme spolu každý den do ovulace. Od konce ovulace jsem měla 37,4. Den před ovulací mi klesla teploty na 37,2, tak jsme přestali a druhý den byla ovulace 37,6. A vyšlo mi to, v říjnu budem dělat chlapečka, tak zjistím, jestli to funguje a nebo to byla náhoda. Tak jestli je nějaká rada na dvojčátka, tak sem s ní. To jsem ještě neslyšela. A s těma práškama, doktor mi prášky na ovulaci nedá, když jsem úplně zdravá. Na dvojčátka asi nic není.....

cikyta
25. aug 2008

Ahojte,akurát som čítala zaujímavý článok.....Vraj kto sa prvé dni v tehotenstve napcháva kaloriami atd.tak bude mať chlapca a kto jedáva len trošku,aj to len také lahké jedlá a nepriberú tolko,majú dievča.

veronika36
26. aug 2008

No čo baby nič nové ako splodiť dievčatko ?????? 😀 😀 😀

jamajka
autor
27. aug 2008

Nikto nový, zas len ja som tu????????????

Haloooo....

josefka
27. aug 2008

ja jsem cetla, ze spermie, ktere maji gen Y (tedy chlapecky) jsou rychlejsi, ale drive umiraji. Ty, ktere nosi gen X (holcicku) jsou pomalejsi ale vydrzi dele - takze pro holcicku by pry mel byt styk den, dva pred ovulaci a pro chlapecka den po ovulaci 🙂

veronika36
28. aug 2008

josefka, to som čítala aj ja, a my ani neviem kedy sme skúšali asi aj týžden pred ovulkou a potom už nie, tak neviem mala by to byť baba, ale ako som zázrakom otehotnela to doteraz netuším, lebo som merala teplotu a okolo ovulky sme vôbec nesexíkovali, ibaže by som na to zabudla, neznačila som si to....
tak mi držte palce.........

josefka
28. aug 2008

veronika- spermie mohou vydrzet az pet tydnu a tyhle pozdni zbloudilci by tedy mely byt devcatka - tak by me moc zajimalo, jak to budes mit 🙂

zuz11
28. aug 2008

v prvom rade chceme zdrave dietatko a druhom by sme chceli chlapca, len netusime co sme zamiesali 😀
mavala som 28 dnovy cyklus a zamiesali sme toto babo na 14 den, Hanku cca na 10, len netusim kedy presne som mavala ovulku kedze nikdy som to nesledovala 🤐
drzim vam, palce na dievcatka, dvojicky a aj chlapcov ale hlavne na zdrave deticky 😉

jamajka
autor
3. sep 2008

Josefka, to že môžu spermie vydržať až 5 týždňov som nevedela, aj tak sa mi to zdá nejak veľa, nie je to preklep? Ja som počula, že 5 dní až týždeň???

josefka
3. sep 2008

jamajka - jasne ze je to 5 dni 😨 Preklep jako blazen - omlouvam se a dekuju za upozorneni.

veronika36
3. sep 2008

A ja som sa už pri čítaní potešila, že určite to bude baba, lebo my sme to hádam robili aj 10 dní pred ovu, baby ja fakt neviem ako som mohla otehotnieť, že by mal môj manžel také kvalitné spermie????
Aj prvých dvoch som počala veľmi ľahko a teraz som si povedala asi na 12 deň, že ešte môžme a hups, teraz sme na to vlastne ani nešli s tým že chceme splodiť bábo, ale úvahy o ďalšom potomkovi doma boli.... 😀 😀 😀
Asi to tak malo byť, a bolo to aj nad naše plány...................

maurizia
3. sep 2008

jamajka, dievcatko ako dieta je super, ale na druhej strane..predstav si, ked bude v puberte a tak, ako sa potom budes o nu bat. snad mi date za pravdu, ze chalani to maju na svete o nieco lahsie. 😉

ajac
5. sep 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Baby, poradím kliknite si na http://www.leichte.info/fuer_Frauen/
potom na ľavej strane je Mondphasen Berechnung aktueller Monat vyhodí sa Vám okienko a tam napíšte svoje inicialy - dátum narodenia aj hodinu a zakliknite Ich will schwanger werden. Vyhodí Vám to presné dátumu aj čas kedy je to najlepšie a tiež kedy máte na dievku a kedy na chlapca ... mojim 2 kamoškam sa to podarilo ... dúfam, že aj Vám to pomôže .... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre