Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mima
5. feb 2010

baby a uz ste poculi o tom, ze pohlavie sa da urcit aj z matky krvi uz v 10.tt ? fakt som si pisala aj s jednou genetickou, ze je to spolahlive na 99,5 %, no len neviem co ak sa potvrdi opak, budeme vymienat... 😀 😀 😀 srandujem

lenkaaninka
5. feb 2010

ahojte baby a už ste počuli že sa to dá určiť podla menštruácie?? že v den ovulky sa splodí chlapec a pred ovuláciou tri štyri dni a potom nesexovať sa splodí dievča?? podla tohoto mi vyšli obidve dievky a teraz som otehotnela presne v den ovulácie a ešte neviem čo budeme mať tak vám napíšem potom...

podla toho plzáka som mala mať dvoch chlapcov a teraz by to malo byť dievča na tieto tabulky moc neverím ...

je to 5o - 5o %

lante
5. feb 2010

Ja už mám len jeden pokus. A ak sa nám podarí niečo vymyslieť s bývaní, tak by som ho rada využila. Veľmi by som chcela babuľku, no predovšetkým zdravé dieťatko.A určite by som chcela vedieť čo čakám, už len z praktického hľadiska.

mima
5. feb 2010

podla toho menzesu, to som pocula, len ak nemas pravidelny cyklus, tak sa nemusis vraj trafit, neviem, nemame to vyskusane 😒

reivka
5. feb 2010

lenkaaninka podla tvojej teórie by som teraz mala čakať dievčatko, tak uvidím

lenkaaninka
5. feb 2010

treba si bud merať BT alebo s ovu testami to som robila ja a presne sme sa trafili ja mám cyklus 30 - 31 dní a ovulácia prebehla 14 den...

reivka
5. feb 2010

no ved my sme to robili dosť dní pred ovuláciou a zázrakom tam niečo vydržalo, to ani nebolo plánovane ale náhodou, ale či tá teória je pravdivá uvidíme

mima
5. feb 2010

no mozno skusime 😒

lenkaaninka
5. feb 2010

reivka no ved preto lebo ked to robíš pred ovulkou tak chlapské spermie su rýchlejšie ale v tele nevydržia dlhšie ako nejakých 48 hod a dievčenské hej tak tie oplodnujú a preto v den ovulky ak je sex tak chlapské predbehnu babské tak nejako... 🙂

potom daj vedieť aj ja napíšem 😉

neviem toto mi príde skôr pravdepodobnejšie ako nejaké tabulky a také bludy..
lebo počas cyklu sa mení aj PH v tele ženy a tak a to je toto všetko prepojené...

reivka
5. feb 2010

to som už čítala párkrát o tej teórii spermií s mužských a ženských okolo ovulácie, a ty nevieš ešte čo čakáte?

lenkaaninka
5. feb 2010

nie nie neviem ešte utorok idem doktorovi a dúfam že urobí sono uvidíme možno až v 20 tt ak budem vedieť napíšem....
ale čo sa týka tehotenstva mám uplne otočené presný opak ako u dievčatiek som mala...

reivka
5. feb 2010

tak to je zaujímavé, lebo ja mám tiež úplne iné ako pri chlapcoch som mala

janinac
5. feb 2010

mimo jooo tov ím...já jsem na takovém genetickém vyšetření při prvním těhu byla. Takže jsem v 10tt věděla, že čekáme chlapečka 😉

janinac
5. feb 2010

Holky já našla nějakou tabulku a tak Vám vyšlo, kdy by jste se měli snažit o holčičku a kdy o kluka...kdy máte MS a podle toho Vám to našlo ten nejvhodnější termín pro početí...my se u druhého snažili před ovu (teda nesnažili,víte jak to myslím 😅 😀 )a pak když bylo tak dva dny do ovu tak už jsme spolu nic neměli a pak už taky neee...a stejně to byl kluk...takže když jsou ty "klučičí" spermie rychlý, tak se s tím asi nedá nic udělat.

lante
5. feb 2010

inak to s tými "mužškými" a "ženskými" spermiami asi bude viac menej pravdivé. Pri prvom som si totiž merala teplotu, takže som vedela, kedy mám ovulku a je z toho Vili a druhý raz sme sa síce pozabudli ale potom som si uvedomila, že sme trafili ovulku (bolelo ma v podbrušku na jednej strane a aj ten hlien bol taký iný)...no a je z toho Miško....takže do tretice asi tri dni pred ovulkou 😝

lante
5. feb 2010

A ešte mi 100% vyšiel ten čínsky kalendár 😝
Podľa krvi nám vychádzali tie sivé políčka....(medzi mnou a mm je necelý rok rozdiel )

janulka04
5. feb 2010

Baby, mne ani ta tabulka..graf nevysla..ukazuje mi to u malej teraz, ze chlapec..tak to bude asi mala potvora, ked vsade to vyslo na chlapca a vraj cakame babu 😀
mima, vymenime? 😝 😀

zuzana76
5. feb 2010

ahojte

aj to stymi spermiami, je to sice podlozene z medicinskeho hladiska, ale citala som tu na MK take,ze mali sex 5 dni pred ovulaciou, potom uz nie a bol z toho chlapcek 😉

takze 100 percentna istota nie je nikdy

reivka
5. feb 2010

takže predsa len 50:50 to asi bude, že 5 dni pred ovulkou a chlapec 🙂 ved tak sme to mali teraz aj my a to uvidíme, ale budeme sa tešiť zo zdravého bábetka 😵

sofinka2009
5. feb 2010

ahojte.tak my sme skusali vsetko mozne na dievcatko aj dietu aj jonasa ... a cakame chlapceka.u 😉

baji
6. feb 2010

tak nám se to povedlo, 3 dny před ovu holka, v den ovu kluk, stopro to určo není, ale myslím, že šance jsou vyšší než jen 50:50 😉

lenkaaninka
6. feb 2010

baby aj to že ovplyvnuje tak isto ako vymierajú mužské spermie v tele ženy tak isto aj v mužových semnníkoch tak ked nebudete sexovať tri dni a potom nejaké tri štyri dni pred ovulkou tak je ešte väčšia šanca lebo ked sú čerstvo doplnené tak su aj chlapské tam a nestihnu vymrieť v žene....tak to som sa ešte dočítala 😀

pepibubu
7. feb 2010

mno holky, ono je to 50:50, Pepa mi vyšel podle tabulek správně, ale teď to měla být holčička... No... Není 😀

mima
10. feb 2010

baby , ja som citala na nete, ze vraj v Amerike je klinika, kde sa robi IVF / umele oplodnenie / s moznostou vyberu pohlavia plodu, ale robia to len matkam, ktore maju 2-3 deti s rovnakym pohlavim, to by bola moznost, ne aj u nas keby to slo, co poviete ? 😀

titulienka
10. feb 2010

mima juuuuuuuuuuuuuj ja by som to brala urcite 😉

mima
10. feb 2010

ze, aj ja, alebo spravime vymenu, ja mam 2 synov 😀 😀 😀

titulienka
10. feb 2010

mima jeeeeeeeeej my sa snazime o chlapceka ale ako vidim nechce sa mu ..proste chlap... 😀 😀 ..dievcatka sme mali vsetky 3 na prvy mesiac a teraz len cakame a cakame a cakame a stale nic 😠

mima
10. feb 2010

no vidis a nam sa zase nedari ta babulienka, a tak velmi velmi chceeeeeeme, vsak preto navrhujem vymenu 😀 😀 😀

titulienka
10. feb 2010

hmmmmm vidis aka to nespravodlivost 😀 😀 a ako dlho sa uz snazite ?

luckam77
10. feb 2010

ahojte baby....aj ja chcem dievcatkooooooooooooooooo mate nejake rady ako sa robia baby??my uz chlapca mame 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre