Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

pacna
24. okt 2008

martinka ja chcem zas chlapca 😀

kolko rockov maju tvoji chlapci?

maartinkaa
24. okt 2008

ahoj pacna maju 8 a6 rokov asi to mame zhruba narovnako 😀

pacna
24. okt 2008

to skoro 😀 😀
skušala si tie všeliake tabulky veris im? 🙂

maartinkaa
24. okt 2008

skusala, ale skor verim tomu ze zenske spermie vydrzia dlhsie aako muzske a to sa asi da najlepsie naprogramovat pokial mas pravidelne ms

miky123
25. okt 2008

my taky chceme děvčátko 😉 😀

miky123
25. okt 2008

pacna:mi ty tabulky vyšly.Třeba ta:činský kalendář početí k určeni pohlaví miminka.

suzzika
25. okt 2008

Ahojte baby!Chcem sa pripojiť do debaty svojou skúsenosťou. Mám totiž jednu dcérku a teraz sa s manželom pokúšame o druhé bábo a ja by som si želala tiež dievčatko!Pripájam jednu stránku na ktorej je rozpísaná podľa mňa dosť pravdivá teória, o ktorej ste sa už bavili. My sme malú splodili v 8 DC teda dosť skoro pred ovu!Bolo to 3 mesiace po svadbe a este sme trochu chceli počkať, no tak sme tento deň pokladali za neplodný. No a tento neplodný deň už skoro 3 roky riadi naše životy.
http://www.eva-test.sk/pohlavie.htm

miky123
25. okt 2008

ahoj,suszika to jsi napsala moc hezky,jdu se mrknout na ty tvé stránky 😉

suzzika
25. okt 2008

miky nesedí to kedy ste splodili vašich "klukov"?mňa táto téma dosť zaujíma, lebo zatiaľ čo mám overené zo svojho okolia tak to sedí! No už som si povedala, že sa podľa toho nebudem riadiť, nechcem sa hrať na Pána Boha čo ak ma syn raz bude nosiť na rukách 🙂 to by asi dcérka nezvládla!No túžba je túžba....

modena11
25. okt 2008

všem vá přeji,aby se vám to povedlo!!!!!mě jde jen o to aby nějaké mimi vůůůůbec bylo,jinak mi ti je nějak jedno!!!!

maartinkaa
26. okt 2008

je to baby ako loteria, az vam stahuje zaludok, len aby spadlo to spravne cislo 😀 😀 😀 😀 mam dvoch chalanov a preto to dievcatko chcem 😉 😉 😉 😉

maartinkaa
26. okt 2008

ale chciet je jedna vec a mat druha 🙂 uspokojim sa aj s pipikom ak boh neda inak 😅

panterka
26. okt 2008

mně nezbývá než souhlasit s kikinou666 😔 i kdybych měla mít třetího chlapečka, tak budu ta nejšťastnější máma na světě, hlavně pokud se mi ho podaří donosit v pořádku a bude zdravej 😔 jsem si taky prošla svým 😔

asanaa
26. okt 2008

Ahojky holky můžu mezi vás??Máme doma 4 letého lumpa a moc toužíme pořídit mu sestřičku.Přečetla jsem sand všechny rady jak na holčičku a vyzkoušela jsem snad všechny grafy a testy.Všude mi vychází kluk 😅
Tak jediné k čemu se upínám je plánování podle ovulace.tak jsem zvědavá jestli to pomůže.

barbora87
26. okt 2008

ahojte mozem sa pridat?ja si hrozne prajem dievcatko...urobila by som asi preto uplne vsetko...na bud rok chceme zacat robit mimi ale mam strach ze co ked to bude chlapec a ja budem hrozne sklamana...

asanaa
26. okt 2008

barbora:Taky si moc přejeme holčičku,ale pokud to bude chlapeček tak asi trošku zklamaná budu,ale budu stejně šťastná že mám mimi a hlavně že je zdravé.To je Vaše první??Uvidíš že zklamaná nebudeš,obzvláště pokud jde o první.

lullka30
26. okt 2008

Ahoj, ja som vždy túžila po chlapčekovi a narodila sa nám dcérka Natalka a staááááááááááááááááááááášne moc ju lúbim a nevymenila by som ju za nič na svete!!!

asanaa
26. okt 2008

To je jasné,jakmile ti toho drobečka dají do náruče,tak bys neměnila a je ti úplně jedno jestli je to kluk nebo holka.
Ale když už doma toho kluka máme tak toužíme po holčičce,to je myslím všude stejné. 🙂

barbora87
26. okt 2008

no hej bude to nase prve a tiez si to hovorim, ze ked ho budem drzat v naruci tak mi to bude jedno ci to je chlapcek alebo dievcatko...len moj manzel ma trochu o man strach lebo vie ze so hrozn ehrozne prajem dievcatko a nechce aby som potom dostala nejaku krizu alebo tak

bejby29
26. okt 2008

lullka ja som tiez vzdy tuzila po chlapcekovi a narodila sa mi dcera Natalka 😉 Tiez by som uz nemenila

asanaa
26. okt 2008

No vidíš,je to Vaše první tak bych to vůbec neřešila.Pokud budete mít chlapečka,tak máte ještě druhý pokus 😉
ale uvidíš,zklamaná nebudeš!!!!!Doporučuju nenechat si říct pohlaví,protože když zjistíš pohlaví až při porodu tak nebudeš mít ani možnost být zklamaná to mi věř!

barbora87
26. okt 2008

no ja som prilis zvedavy clovek ja by som to asi ani nevydrzala ale je mozne ze nikdy nebude vidiet co to je tak potom budem mat pri porode prekvapenie 😉 a skusali ste to s tym cinskym kalendarom???myslite ze to vychadza?

chymenitta33
26. okt 2008

Neviem či to výchadza tým čínskym ale kamarátka má 7 chlapcov a 8 dievčatko si dala vyrátať liečitelovi🙂) Aj ja asi lebo chcela by som veľmi Chiaru

barbora87
26. okt 2008

jej a to ona ma 8deti????wow!ja chcem len maximalne 2tak nemam moznost prilis skusat a cakat na osud

lullka30
26. okt 2008

nám to podla čínskeho kalendára nevyšlo 😝

januzza80
26. okt 2008

Ahojky holky,ten cinsky kalendar moc neberte vazne,je to tak 50%na 50%.ja jsem mela mi dva kluky 😀

barbora87
26. okt 2008

tak to je na prd aspon na to som chcela verit ale co uz hlavne ze to mimi bude zdrave a bude vsetko ok

snemcurka
27. okt 2008

ahojte.
Davno som tu nebola. Jamajka srdecne blahozelam a nech je to ta vysnivana baba! Ja som bola vo stvrtok na ultrazvuku, iba som tak hladela na obrazovku ani oci som z nej nespustila. Spytala som sa, ci nevidno co to bude, tak mi povedala, ze 17.11. ked budem mat velke sono mi povie.

januzza80
27. okt 2008

Ahojky Jamajko,snemcurko,preji at vam to podruhe vyjde a mate parecek 😉
Snemcurko,me ve 17.tydnu gynekolog rekl,ze to bude asi ta holcicka a ve 30.tydnu jen na 80%.Nechtela se ukazat mala,tak jsem si porad myslela,ze to bude ten chlapecek 😀

jamajka
autor
3. nov 2008

Snemcurka, tak potom daj vedieť, čo máš nové.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre