Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sesilia
4. aug 2012

@monika92 no to je fajn, ze by to bolo dievca. Ale preco si mi teda pisala, ze ja budem mat moct dievca az v 36? Nechapem ? Rada by som ho totiz na buduci rok🙂

monika92
4. aug 2012

@sesilia tak super 🙂 mne s auz nechce normalne pocitat to vsetko :D dneska mi tolko zien napisalo...ze uz nevladzem 🙂

bobocka
4. aug 2012

@monika92 pockaj comu nechapes? to je reakcia na moj prispevok? pozri si roky .mne sa krv pred pocatim (2009) menila v 2003 a mojmu drahemu v 2007 ,teda jeho krv je cerstvejsia,len dvojrocna a moja bola v case pocatia sestrocna.koho krv je cerstvejsia,take pohlavie bude.bola jeho a mame chlapceka.jednoduchsie to uz ozaj napisat neviem 😝

monika92
4. aug 2012

@bobocka dobre 🙂 no ja sa riadim podla svojho je to jednoduchsie :D ale dakujem za novy typ skusim ho 🙂

bobocka
4. aug 2012

@monika92 dajme tomu,ze pocneme este tento rok.co ti podla tvojich vypoctov na nas vychadza?opakujem roky ja 28.9.1982 a moj drahy 3.9.1979 .podla mojho vypoctu vychadza dievcatko..

monika92
4. aug 2012

@sesilia ja uz neviem komu so mco napisala ja si nepamatam kto ma kolko rokov uz napis mi este raz...tvoj roka rok tvojho partnera...

sesilia
4. aug 2012

@bobocka a co vychadza prosim mne: ja 18.1.1982,muz 25.6.1968, pocneme januar az maj 2013? dakujem

monika92
4. aug 2012

@bobocka mne na isto chlapec

monika92
4. aug 2012

@sesilia dievcatko

bobocka
4. aug 2012

@sesilia 😀 😀 😀 tak podla mojich vypoctov jste vy uplne jasni 😀 vam sa potom roky rovnaju,ale ak by ste pocali v prvom polroku 2013,tak mas mladsiu krv ty,teda dievcatko a po manzelovych narodeninach zas chlapceka.proste mne to vychadza tak,ze prvy polrok ktorehokolvek roka co sa pocatia tyka je u vas dievcatko a druhy polrok ktorehokolvek roka je chlapcek.
ale toto su len take babske spasovacky 🙂 tieto vypocty su len taka prijemna zabavka pocas cakania na babenko.hovori sa,ze ked chce niekto dievcatko,tak ma spasovat s drahym dva tri dni pred ovulaciou a uz som sa stretla s parmi,ktore maju dievcatka splodene v den ovulacie 🙂 tieto vypocty nik nemoze brat vazne ,to je ozaj len take prijemne spestrenie cakania na bociana 🙂

bobocka
4. aug 2012

@monika92 😀 😀 😀 ,tak ti dam potom vediet ktorej z nas to vyslo.teda v prvom rade musime zamiesit 😀 😝

bobocka
4. aug 2012

@monika92 pri sesilii mne sa ale obe trafili do dievcatka 😉

monika92
4. aug 2012

@bobocka je pravda ze sa im roky rovnaju...preto t oide tazko..ale ked zacnu plodit predtym ako jej partner bude mat 45 cize pred majom a otehotnie napr v marci je pravdepodobnost ze dievcatko

monika92
4. aug 2012

@bobocka ako dobra si... :D ale ja to ratam inak a jednoduchsie 🙂 a mne to tak vzdy vyjde...akurat ked s apartnerom roky rovnaju je to tahsie a ked su rovnako stary napr obidvaja rok nar. 1988 tak maju 1 pohlavie vsimla si si?

bobocka
4. aug 2012

@monika92 lenze on ma narodceniny 25.6. teda do jeho narodenin ma ona stale mladsiu krv ,teda to vychadza na dievcatko a po jeho narodeninach ma akoze pladsiu on,teda chlapcek. 😝

bobocka
4. aug 2012

@monika92 lenze on ma narodeniny 25.6. teda do jeho narodenin ma ona stale mladsiu krv ,teda to vychadza na dievcatko a po jeho narodeninach ma akoze pladsiu on,teda chlapcek. 😝

sesilia
4. aug 2012

no dievcata, dufam, ze mate pravdu🙂))) 🙂

monika92
4. aug 2012

praveze ona ma 31 v januari a on 45 az v maji coz je vacsia pravdepodobnost ze dievcatko ked si ho spravia napr v marci...

sesilia
4. aug 2012

@bobocka a co by to malo byt,ked to bolo pocate 4-5/2010, a datumy ostavaju nase s manzelom?

monika92
4. aug 2012

@bobocka praveze ona ma 31 v januari a on 45 az v maji coz je vacsia pravdepodobnost ze dievcatko ked si ho spravia napr v marci...

bobocka
4. aug 2012

@monika92 no ak su narodeny v jeden rok,resp ak sa im po case roky zacnu rovnat,tak ja prihliadam na to,kto je narodeny skor a koho krv sa v danom roku menila skor a kedy doslo k pocatiu.
ale hovorim,toto su take smiesky vypocty,kazdy gynekolog by sa za hlavu chytal pri tom 😀 😀 😀

monika92
4. aug 2012

@bobocka ked neskor je mozne ze uz chlapceka

bobocka
4. aug 2012

@sesilia .podla mna stale dievcatko,chlapcek az po jeho(manzelovych ) narodeninach

bobocka
4. aug 2012

@monika92 on je narodeny v juni 😀

sesilia
4. aug 2012

@bobocka ale je to chlapcek🙂

monika92
4. aug 2012

@bobocka ja viem..ale je to pravda :D

monika92
4. aug 2012

@bobocka ano? tak este lepsie :D to je na dievcatko 🙂

bobocka
4. aug 2012

@sesilia no vidis,moja metoda funguje asi tak ako cinsky kalendar 😀 ja ziadne tieto vypocty a tabulky a grafy a spol neberiem ako smerodajne.strasne vela je toho na nete,da sa kadekde zistovat ,ale biologia nepusti a zalezi od toho ktory bicikovec sa ako uchyti.spermijky maju vypocty tazko na salame 😀 😀 😀

monika92
4. aug 2012

@bobocka uz sa tesim na svoje deticky, posledny rok mozem mat dievcatko :( potom az za 6-7r :( dovtedy chlapceka ako je mi jedno>.ale dlho budem cakat :( ja chcem aj aj

bobocka
4. aug 2012

@monika92 a ked zoberies moje datumy (skopcim ti zas ja 28.9.1982 a moj drahy 3.9.1979 ) a pocatie v januari 2009 -hned na zaciatku januara-,tak co ti vychadza?

sesilia
4. aug 2012

@bobocka tak,tak, ale predsa len to dievcatko je dievcatko...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre