Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
15. sep 2015

@bohjelaska No tak na to som steaaasne zvedava. Nechapem ani ja.... A ten test bol fakt uuuuplne čistý??? Ani slabý dusík alebo náznak????

bohjelaska
15. sep 2015

@misicka35 Nie, dokonca som robila dva rôzne testy. Možno sú to tie stresy z novej práce, lebo potom fakt neviem. 😒

misicka35
15. sep 2015

@bohjelaska No aj to je asi mozne... no ved uvidis, ci pri de zajtra a keď nie, tak testni a uvidis. Daj ráno vedieť, budem na teba mysliet... aj drzim palce samozrejme 🙂

bohjelaska
15. sep 2015

Ďakujem, ale myslím, že ráno to už bude rozbehnuté. Vedieť dám až poobede, lebo do roboty nenosím notebook. Aj vy sa držte. Papa 🙂

bohjelaska
16. sep 2015

@misicka35 1DC ☹ Nevadí aspoň prišla a môžme začať odznova 🙂

misicka35
16. sep 2015

@bohjelaska Ale to fakt? Kurnik šopa, tak co už máme robiť aby to vyslo??!! My sme akurát teraz prisli domov... operácia sa nekona, tak nás pustili

bohjelaska
16. sep 2015

@misicka35 Aspoň môžete skúšať ďalej a možno sa to podarí ešte tento mesiac. Ja už začínam byť riadne znechutená. Keby som aspoň vedela, či je nejaký problém. Ale keďže nechceme chodiť po vyšetreniach tak len každý mesiac dúfam a nič z toho. Ktovie možno je tam problém, ktorý neriešime a preto sa nám to nikdy nepodarí. Ktovie 😒

misicka35
17. sep 2015

@bohjelaska No už neskoro na skúšanie... nevadi, co už skusime spolu na budúci mesiac... hádam ta nenecham samu... 😉 No ináč aj ja už som nad tým rozmyslala, ze ci by netrebalo ísť na nejake vyšetrenie. Lebo tak už som neni najmladsia, a čas hra proti nam... 😒 Tak ja neviem, ale absolutne sa mi do toho nechce a muza nepresvedcim už vôbec... ☹

bohjelaska
17. sep 2015

@misicka35 🙂 Ty si zlatá, že ma v tom nechceš nechať samú 🙂 Neviem, čo robiť. Ale ani mne sa nechce chodiť, nieto ešte manželovi 😒 Asi to do leta nechám tak a potom sa definitívne rozhodnem, či pôjdem na vyšetrenie, či mi musia stačiť dvaja chlapci. Posúvam čas, ale teraz v novej práci určite nemôžem sa pýtať na vyšetrenia, tak preto to leto, keď budem mať dovolenku.

misicka35
17. sep 2015

@bohjelaska Nejako to hádam spolu dotiahneme do šťastneho konca kurník... sak keď sa podarili dve, tak to nemoze byt hádam take vážne... Musime len verit... a snažiť sa samozrejme... 😉

bohjelaska
17. sep 2015

@misicka35 Joj bodaj by si mala pravdu a nič by sme nemuseli riešiť. Aj ja si hovorím, že už deti mám, tak čo sa deje, čo sa zaseklo? 😠

misicka35
17. sep 2015

@bohjelaska No aj ja sa tým utesujem 😝 Ale do Noveho roku to stihneme... 😉 Dufam 😀

misicka35
22. sep 2015

@bohjelaska Ahoj. Ako sa máš? Co nove? Krvava mery už odisla? Ja nic nove, som 19 Dc, tak už len čakam MS, aby sme mohli pokracovat. Ale tento mesiac bol akysi zvlastny, lebo ako som v pondelok odchadzala, tak som mala bielkovy hlienik a potom v stredu, co som este len mala mat ovulku, tak uz bol biely, klasicky poovulacny, tak som z toho jelen... 😕 Bolesti ako pri ovu som nemala tusim vobec. Bud som mala ovu skôr, alebo nemala vôbec. Včera som mala trošilinku krvi po utreti... nechapem, co to... tak som si nasadila Duphaston, tak som zvedava kedy pride MS. Dufam, že normálne, nech mozme zase snazilkovat 😉

bohjelaska
22. sep 2015

@misicka35 Ahoj 🙂 Mery už odišla, som 6 DC, tak čakám na správny čas 🙂 Minulý cyklus som mala akýsi dlhý, myslím, že aj ovu bola neskôr, tak asi preto sme to nesthli. Neprežili 😝 . Možno tento mesiac príde skôr, lebo hlien som cítila už dnes, čo je u mňa dosť skoro. Uvidíme, ešte mám aj testíky, tak asi čoskoro budem testovať 🙂 Ty to máš tiež zvláštne, uvidíš, čo sa z toho vykľuje. 😉 Možno si mala ovu skôr a možnooo ste to stihliii 🙂

misicka35
22. sep 2015

@bohjelaska No tak obidve sme to mali akési divne... ty neskoro, ja skoro... no sme mu dvojka 😀 No keby si tak mala pravduuuu..... 😎 No pri mojom stasti pochybujem 😝. No tak sa snazte každý druhý deň furt 😉 a už to mu si vyjst. Aj ja som povedala, ze už budeme tak, ze každý druhý deň a hotovo. Aj ja som si dnes objednala ovu testy zase, aby som mala prehlad, keď mi to tak skace... Tak pekne mieste 🙂

lenkaoravcova
23. sep 2015

Ahojte pozeram ze tiez uz mate deticky a tretie sa nedari, ja som tretie cakala a v 4. mesiaci prislo MA v januari a odvtedy sa vobec nedari, pritom je vraj vsetko v poriadku ☹ a vsetky 3 tehu som ani nevdela ako som otehotnela, tiez uz som z toho na nervy, tak sa pridam ak nevadi

misicka35
23. sep 2015

@lenkaoravcova Co by vadilo... 🙂 Ja mam tiež dve deti ani neviem ako a teraz už 2x Ma a jedno biochemicke tehu teraz vo júli. A tiež nie a nie podarit sa... tak tiež neviem co sa deje... asi už ten nestastny vek. 😝 Tak drzim palce, aby nám to už vyslo a vo poriadku . A tiez by si chcela dievčatko?

lenkaoravcova
23. sep 2015

@misicka35 mne je to uz jedno po tom potrate hlavne nech je. No este mi aj teraz meska a test negativny neviem co sa zase deje.

misicka35
23. sep 2015

@lenkaoravcova Aj ja som po tých potratoch povedala, ze hlavne nech je a všetko dobre dopadne. Ale aj tak furt mam vo podvedomi to dievčatko... 😝 A kolko ti meska?

lenkaoravcova
23. sep 2015

@misicka35 5 dni ale mala som spinenie minuly pondelok 4 dni pred menzesom, a dnes iba tak malicko zase ale normalny menzes nikde, aj ti zistili preco boli potraty

misicka35
23. sep 2015

@lenkaoravcova Tak to už je dosť, to by ti už malo ukázať... kedy si naposledy testovala? Bola som na hematologii aj na genetike a všetko bolo vo poriadku, tak nezistili nic. A tebe zistovali?

sladkamiki
23. sep 2015

Ženy aj ja mám na Vás otázočku...nečítala som predchádzajúcu diskusiu, ale zaujíma ma Váš názor..."Úspešný sex" sme mali v deň mojej ovulácie...Podľa toho čo som kade-tade čítala by to malo logicky znamenať, že budeme mať chlapčeka? Alebo to nie je také jednoduché a je tam nádej, že to vyhrala baba? 🙂 😀 😅 😝 Ďakovala 😉

lenkaoravcova
23. sep 2015

@sladkamiki myslim si ze skor chlapec to bude

sladkamiki
23. sep 2015

@lenkaoravcova dik 😉 Tiež som toho názoru. Taak bude chlap, hlavne, že bude zdravý 🙂

lenkaoravcova
23. sep 2015

@misicka35 ano mne aj zistili. Mam ziskane trombofilne stavy ktore maju vlpyv na tehotentsvo, shustuje sa mi krv, pri dalsom tehu budem mat inejkcie fraxiparinove a teraz mam preventivne nasadeny aspirin protect. Testovala som ked meskala 3 dni odvtedy uz nie, cakam ze sa rozbehne

dejna20
23. sep 2015

@sladkamiki ze uvidis coskoro ved zachvilu pojdes na morfo uzv. 😆
Vravi sa, ze muzi Y su rychlejsi ale skor chcipnu. Zenske spermie X su komotne spomalene damy ale dlhsie vydrzia. Takze v den ovulacie skor zvitazia tie rychle Y. Aaaale staci to, ze Y ckam doslo zle a pochcipali a vyhrala to jedna menej komotna xka. 😂

Inak ako vies, ze bol to presne den ovu. Robila si ovu testy a merala bt?

sladkamiki
23. sep 2015

@dejna20 nie nemerala..Ja som mala velmi presnú menštruáciu a všetko nasvedčuje tomu, že to bolo práve vtedy. Samozrejme ruku do ohňa by som za to nedala, ale všetko do seba zapadá. (neskôr to byť nemohlo, pretože som nastúpila do nového zamestnania a bola som v takom strese, že som sa drahého "nedotkla" 😀..)

misicka35
23. sep 2015

@lenkaoravcova Tak to je dobre, ze ti zistili. Aspoň vies ako sa tomu vyhnúť ďalší krat. Ja sa mozem akurát tak iba modlit, aby sa to nezopakovalo zase. Ale aj mne povedal, ze mi da nieco na prevenciu proti tej zrážanlivosti, ale až keď potvrdi tehu. Aj sa citis už na MS? Keď už ju cakas? Sak skus ešte testnut a už možno ukaze

lenkaoravcova
23. sep 2015

@misicka35 ja nechapem stale myslim ze uz uz pride a len take mini spinenie uz ma ide porazit nech mam normalne alebo som tehu nie toto

misicka35
23. sep 2015

@lenkaoravcova No tak to verim, musi to byt pekne na nervy... 😖 Tak skus ešte zajtra rano testnut a uvidis, možno sa z toho nieco vykluje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre