Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

jamajka
autor
21. nov 2008

Aj my sme si nechali v zásobe chlapčenské meno a zdá sa že ho budeme potrebovať a to dievčenské, asi už upadne do zabudnutia......... ☹ 😢

majatob
21. nov 2008

tak ctvrty pokus, ono to jednou vyjit musi 😀

miskinadamko
30. dec 2008

ja som vzdy tuzila po chlapcovi, a aj nam to vyslo 😵 , ale teraz asi tak za pol roka by sme chceli popracovat na druhom babatku a tiez by som si velmi priala aby to bolo dievcatko a mali sme parik, ale uvidime 🙂

ambret
30. dec 2008

Zdravím těhulky 🙂

Koukám, že jste tady skoro všechny co čekáte chlapečky, nevím, nečetla jsem celou diskuzy. My jsme si zase naopak moc přáli chlapečka a ejhle budeme mít 4 holčinu. Na UTZ jsem myslela že se rozbrečím, skoro jsem záviděla všem maminkám o kterých jsem věděla že čekají chlapečky. Konečně se mi hormony trochu umoudřili a teď už se moooc těším na naší holčičku a moc ráda nakupuji holčičí věcičky 🙂

jamajka
autor
5. jan 2009

Ahoj ambret, ja som tiež marcovka,

a my sme si veľmi želali dievčatko, a vidiš tretí chlapček, tak som ti držala palce a bola som zvedavá čo budete mať, a vidím že nám to obom nevyšlo. Ale už sa teším na chlapčeka a pomaly chystám vecičky. teraz je to už v pohode, zo začiatku som aj ja bola z toho smutná...

mimochodom nevymeníš 😅 😅 😀 😀

jamajka
autor
14. jan 2009

Nikto nič nové??? 😒

katrin21
14. jan 2009

podla Arpasa a inych znamych , kt. to vyslo.... dievcatko sa robi po dlhsich dnoch abstinencie ( tyzden)....
chlapec s viacerých po sebe iducich stykov v jeden den,.... prve styky maju byt chránené....
vraj to funguje.... ale su muzi, co maju jednoducho viac X alebo Y spermii... takze je vacsia pravdepodobnost mat jedno , alebo druhe...

jamajka
autor
15. jan 2009

aj ja si to myslím, my sme vtedy zrovna sexíkovali asi každy druhý deň nechránene, mimi sme však neplánovali, ovulácia vyzeralo, že prišla až potom o nejakých 8 - 10 dní tak neviem ako sa to mohlo podariť, ale podarilo sa na chlapca 😉 😉

abbi
28. jan 2009

jamajka.. aj ja mam 3 synov. a vzdy pri kazom tehu som chcela dievcatko. velmi dobre poznam co to znamena vzdat s tuzby po dcerke. este stale tu tuzbu mam ale uz dalsie dieta nechcem. predstava, ze by som mala 4 synov nie je tak uzasna, hoci mam uzasnych synov. su ozaj super. a nase babo je tak dobre dietatko, ze som az udivena.
ale chlapci daju zabrat.

andrea12737
10. mar 2009

ahojte. som tu novacik.. ja som tu len chcela napisat, ze musiim vyvratit vsetky tvrdenia -ohladne toho co sa ma jest ak chcete dievcatko a pod.- od ich zakladov, na co ma zena chut pocas tehotenstva ak ma chut na hento alebo tamto, kedy sa ma snazilkovat s manzelom, aby mali chlapceka ci dievcatko a pod. U mna to bol presny, ale uplne presny opak, az na tvar brucha. Jedine co mi asi nejako dopomohlo k tomu, aby som mala chlapceka, bola neskutocne obrovska tuuzba po chlapcekovi...najlepsie bolo na tom to ze som nevedela cely cas co to bude, lebo mi ukazoval len chrbatik...teraz cakame dalsie- snad, zajtra sa to vsetko potvrdi, alebo vyvrati... ale poviem vam, ze teraz ta tuzba po tom ako by som chcela dievcatko nie je o nic mensia. 🙂 ale aj ked bude chlapec tak mi to nebude vadit, len aby som to uz konecne vedela dopredu co to bude...
Drzte sa.

vevoncek
10. mar 2009

ahojte len tak náhodou som zbadala vašu tému tak som sem zo zvedavosti zavítala ja čo poznám bebenky tak si pozerali podľa čínskej tabulky pohlavie a vychádzalo im to tak možno by ste mohli to vyskúšať ale neviem či sa našiel aj niekto komu to nevyšlo ja poznám len baby čo im to podľa toho sedelo

siuzi007
16. mar 2009

Ahojte som tu novacik ale presla som celu diskusiu no tak ja mam tiez dvoch chalanov a tuzim po dievcatku kazdy krat ked som sa dozvedela ze je to chlapec som plakala aj ked su uz vecsi stale sa stym neviem zmierit a teraz sme zacali vybavovat adopciu lebo treti krat by som to uz asi neprezila a myslim ze keby mi to povedali na UZV tak by som asi skocila z mostu nechapte ma zle ale jednoducho stale bojujem sama zo sebou a dalsi chlap tak to teda nie a tu budem mat istotu spravim stastnou seba 😅 a urcite aj to dieta 😵 takze preco nie

catrin1
24. apr 2009

ahojte..tak znovu otvaram tuto temu..rozmyslame o dalsom babetku a radi by sme dievcatko..Skusali ste uz niekto tento plateny vypocet a ak ano vyslo vam to podla neho?
www.chlapecdievca.sk

ikke
4. máj 2009

zuzenka • 1d • Dnes o 13:21
Ahojte mamičky, už máme doma chlapčeka a chceli by sme dievčatko. O dr. Jonášovi viem, ale zaujímali by ma aj iné tipy. Viete poradiť?

iwusska • 3d • Dnes o 13:24
zuzenka ja mám tri ale zaručený typ teda neviem

adulikka • 3d • Dnes o 13:45
iwusska požičaj jej manžela

angelik • 3d • Dnes o 13:49
vzdy je to 50 na 50

mimkao • 4d • Dnes o 13:52
zuzenka, aj ja mám tri. U mňa bol zaručený recept, že som silou-mocou chcela chlapčeka a na just sa mi narodili dievky. Teda až na toho jedného prcka...

lusinda2000 • 1d • Dnes o 13:55
zuzenka,keď budeš mať určené mať dievčatko,tak ho mať budeš. podľa mňa sú nejaké typy nato hlúposť, hlavne aby boli drobci zdravý a krásny je aj synček i dcérka

debra • 1d • Dnes o 13:57
zuzenka ja som zase citala,ze treba skusat 2 tyzdne po skonceni menstruacie a bude zarucene dievcatko ale ci so tieto slova pravdive,tak to neviem ale mozem povedat,ze mne sa to tak podarilo...otehotnela som 2 tyzdne po skonceni menstruacie a mame dievcatko

adulikka • 3d • Dnes o 14:13
a ja som otehotnela pár dní po menzese a máme chlapca

zuzitka • 1d, 10tt • Dnes o 14:13
mozes mrknut ten cinsky kalendar ... maju to tu baby niektore v albume

lucaska • 1d • Dnes o 14:18
tak neviem ci existuje nejaky recept........................u nas vsetci vedeli ze by som bola rada ze mame dievcatko ale niekde v podvedomi som straaaasne tuzila po chlapcekovi a aj ho mame...............ale ak by som sa raz rozhodla mat druhe urcite by som chcela dievcatko,malu princeznicku...............ale ak to bude chlapec tak budem tiez rada..........

lasenka • 1d, 38tt • Dnes o 14:18
mimkao - klobuk dole pred tebou 4 deticky s takym malinkym vekovym rozdielom

zuzitka • 1d, 10tt • Dnes o 14:20
http://kattom.blogspot.com/2008/05/deti-detiky-...
tu je ten kalendar ... ale uz sa tu o tom popisalo dost, asi bude tato tema zamknuta

iwusska • 3d • Dnes o 14:27
adulikka ja som s touto poslednou otehotnela 2 dni po menzes
podľa mňa človek nič nenašpekuluje, dobré to je to tak ako je, ja by som svoje bambulky nevymenila za žiadneho chlapca, aj keď sme ho čakali už pri prvej

macek28
4. máj 2009

Ahoj holky!Jsem na tom skoro stejně jako ambret,ne a ne se zadařit chlapeček.Snad Vám to všem výjde to vytoužené děvčátko.Já už si musím počkat na vnuka,mužské pohlaví mi není dáno. 🙂

anickaajanko
4. máj 2009

my sme strasne chceli dievcatko a mame chlapceka ktory prave dnes oslavuje 8 mesiacik a nedala by som ho za 3 baby

teraz sa snazime uz o druhe babo a veeeeeeeelmi by som chcela dievcatko
nuz uvidime ci sa podari a co sa podari 😀

simbbaa
5. máj 2009

macek 28 jeeeeeeeej ty mas tolko bab doma? 😀 ...no vidis a niektore by dalo vsetko za to aby mali aspn jednu hehe...u vas bude teda napadnikov fuuuuh budes mat co robit ustrazit ich heh drzim palceky ...a nech ste zdravi to je najdolezitejsie...my cakame ci prisde MSalebo nie tiez snazilkujeme ...snad to bude baba 😀 ale akby nie nevadi...aj keby som mala 10 chlapcov rovnako by som ich lubila 😉

bubinko83
7. máj 2009

baby,aj ja som začala strašne tužit po dievčatko .Nemat v prvom tehu problemy už aj špekulujem 😉 Ale čo ked bude chlapček.Jasne hlavne nech je zdravučky. 🙂

bubinko83
8. máj 2009

nikto nepracuje na dievčatku? 😉

chymenitta33
8. máj 2009

Ahojte🙂

Ako my pracujeme ale teda na dalšom dietaťku, teda priznám sa že chcem dievčatko. aj ked chlapček je milený ale toho máme už takže by som dievačatko uvítala🙂

bubinko83
8. máj 2009

chymenitta,aj by som chcela taku princezničku krasnu 🙂 My zatial ešte nesnažilkujeme,ale musim pozistovat čo a ako. 😉

chymenitta33
8. máj 2009

Ja radšej teraz ako nikdy☹)Lebo aj náš malý je ako "zázrak" pri mojich problémoch tak sa snažíme.
Inak mne tá činska tabulka čo ste spolmínali vyšla, ale mojim dvom kamarátkam zase nie, neviem.

bubinko83
8. máj 2009

a skušate aj tie metody akože par dni pred ovulkou a tak? Je pravda že my sme maleho "spravili" ked som mala ovulaciu prvy den to viem presne.

bubinko83
8. máj 2009

chymenitta,ani mne ta činska tabulka nevyšla.Podla nej som mala mat dievčatko.Ale ja som velmi chcela chlapčeka. 😵

chymenitta33
8. máj 2009

Ja zase teraz podla toho ked dlhšie nie je styk že je dievčatko. A u nás to možno by aj platilo lebo vtedy sme sustavne sa snažilkovali aj viackrát za den pre Dejva🙂

asanaa
8. máj 2009

Ahojky tak mě bylo celkem jedno,jestli to bude kluk nebo holka.Mimísek se zadařil krátce po MS,to vím na 100% takže by to měla být holka..noo a je to kluk jako buk 😀 Teda snad,pindíka jsme viděli jen jednou a od té doby ho nikdo neobjevil,tak snad se pan doktor nespletl 😀 😀

bubinko83
8. máj 2009

chymenta aj my sme futr snažilkovali 😉

asana,ved aj mne by to bolo v podstate jedno.Nech je hlavne všetko ako ma byt.Aj kamoška tužila velmi po dievčatku a ma dvoch chlapcov.A su krasny . 🙂

chymenitta33
8. máj 2009

No to hej ko to ja by som chcela strašne aj ked pri dejvovi som chcela chlapca a môj drahý chcel dievča. Ale chcela bych do páru🙂
Aj ked najlepšie je nech to je zdravučké🙂a je to oki..presne

asanaa
8. máj 2009

bublinka můj manža chtěl spíš holčičku,ale je šťastný i za kluka.Hlavně když bude v pořádku,první byl totiž dost nemocný,tak to je na prvním místě,jako u každého.Tak prý že holčička bude na třetí pokus 😀 😀 no vsadím se že budeme mít 3 kluky 😀 😀

bubinko83
8. máj 2009

ja som mala aj predpovedane dievčatko,tak som zvedava.Ale my až nasjkor tak za 2 roky ,dufam že vydržim doovtedy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre