Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

eaka
12. jan 2012

@mahalo Podľa toho by som mala otehotnieť ešte pred partnerovými tohoročnými narodkami... 😒

sepi
12. jan 2012

@syslica Ďakujem pekne za radu, idem lúskať 😉

maruja
12. jan 2012

@mahalo to by mě zajímalo jak je to s dvojčatama holka kluk? 😉

sepi
12. jan 2012

@maruja fíííha, tak to fakt neviem 😒 mimochodom gratulujem k dvojičkám a nech vám to dobre dopadne 😉

maruja
12. jan 2012

jen by mě to zajímalo a snad to dobře dopadne už jsme o jedny dvojky přišli ☹

mahalo
12. jan 2012

@maruja netusim, skusim sa znovu pozriet po autorovi 🙂 mozno ked su na rozhrani 😲 ze obom sa v tom roku obnovuje vnutro? 🙂 sa hovori inak ze aj kazdy sedem rokov sa clovek v niecom zmeni, alebo sa mu nieco silnejsie stane 🙂 ale to je uz od veci 🙂

maruja
12. jan 2012

🙂 @mahalo diky

sepi
12. jan 2012

@maruja To ma veľmi mrzí ☹ ale ak môžem poradiť, na niečo také teraz ani nemysli, aby tie malé fazuľky v Tvojom brušku necítili maminkine obavy. Nech si tam pekne plávu v kľudnom, bezpečnom prostredí 😉 Držím palčeky, silnooo 🙂

sorciera24
12. jan 2012

@mahalo par stran dozadu som tu tuto metodu vysvetlovala (a naozaj u vacsiny sedi)...ale to vies, naisto nie je nic.....ale ja co sledujem, tato metoda vychadza najviac....

d.aniela1
12. jan 2012

@sepi no ja slavila s kamoskou a pak jsem znasilnila muze hihi,,,no,,hihi,,

jeee dekuji moc je to jak sen,,po dvou klukach moc se na malou tesim,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dadak
12. jan 2012

@janka196 aj u nas to tak bolo...s tym sexom...ale musi tam byt fakt ta chut na sex...

dadak
12. jan 2012

@sepi a ano, ako @d.aniela1 aj ja som mala v sebe zopar poharikov vinka...teraz...pri chalanoch nie...

d.aniela1
13. jan 2012

@dadak presne,,,,,,,,,,,,,,,,pri klukach ani dousek,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadak
13. jan 2012

Baby, ale neze teraz zacnete chlastat...😀

comra
13. jan 2012

@dadak ano ano, i u nás se zadařilo. 🙂 Přečetla jsem celou tuto diskuzi, vypisovala jsem si body, jak na to...a říkala jsem si, že od října začnu s omezením v jídle a pak jsem začala připravovat manžela na "dělání holčičky"po Vánocích...No, ale než jsem začala, tak jsem zjistla, že jsem těhu. 🙂 . Manžel byl velmi překvapený, protože se opravdu podvolil a čekal spoustu instrukcí v době plození-takže po Vánocích. Ovšem k ničemu takovému nedošlo... prostě to přišlo k nám..a podle dvou utz to vypadá na holčičku!!! 🙂 🙂 🙂 Takže radost veliká 🙂 🙂

dadak
13. jan 2012

@comra jeeeeeeeej, super....tak este raz velka gratulaaaaaaaaaaa....ja som akurat dnes dozehlila posledne detske RUZOVE vecicky...😀

d.aniela1
13. jan 2012

@comra no super stestí přeje odvážním,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂 🙂 🙂 do tretice,,vseho ruzoveho hihi,,🙂

comra
13. jan 2012

@d.aniela1
@dadak
do třetice všeho růžového 😀 😀 😀 😀

jinak, co si tak matně vzpomínám, jak to bylo...
- 2 dny před ovulací (odpo a večer znova)
- po obou stycích jsem nevylehávala- hned jsem fungovala
-předtím déle nic, poté také
-já měla velký stres (bratr sdělil, že se bude rozvádět ,.......)
-neměla jsem ponožky (to bych dala na první místo)
-a hlavně, moc moc moc moc moc jsem chtěla holčičku! 🙂 🙂

syslica
13. jan 2012

@dadak 😀 😀 A my sme mali cez sviatky fľašku takého fajnového červeného vínka, maďarského, že vraj polosladkého (ale manžel povedal, že ak je toto polosladké, tak si už sladšie ani nevie predstaviť 😝 ), škoda, že som si z neho neodložila... 🙂
Postup mám podobný ako @comra - momentálne som v štádiu redukcie hmotnosti drinou na dome, ide to pomaly, ale hádam... no a niekedy v lete dajako vypočítam vhodný termín, šupnem syslíky na prázdniny a budem sa venovať manželovi. 🙂 🙂 Dobrý plán, však?
Apropos, comra - gratulujem, nech ste zdraví, krásni.... a ružoví 😉 , teším sa so všetkými tu!

januzza80
13. jan 2012

@adunka73 Ahojky Adunko,moc gratuluji k chlapeckovi a je super,ze se povedl,uzivej si toho chlapecka,protoze jsou moc super.

ellit
13. jan 2012

@comra aj ja som otehotnela skor, ako sme sa do toho dali 🙂 a podla dnesneho UTZ to vyzera na dievcatko 🙂
velka gratulka k tvojmu dievcatku

sunny1112
13. jan 2012

ahojte,
obcas to tu sledujem, a pozeram, ze tu zacina nejaka ruzova vlna 🙂
@dadak @d.aniela1 @comra @ellit fakt sa tesim a drzim palce, nech vas bruska posluchaju a hlavne vam zelam zdrave a dobrucke dievcatka 🙂 a mozno sa k vam s tym tretim babatkom raz pridam 🙂
@dadak tusim si prekonala toho Jonasa 🙂 ved aj u @ellit si predpovedala babu, nie? 🙂 ja budem pomaly zapisovat a potom otestujem, aj ked ja si skor myslim, ze aj tretie by v mojom pripade bol chlapec, alebo rovno dvojicky chlapci, ktorych mame v rodine niekolko 🙂

anjelik0907
14. jan 2012

@ellit
@d.aniela1
@comra
@dadak no kočky tak Vám všetkým mooooc gratulujem 😉 a brali ste pred otehotnením nejaké tie vitamíny ? 😀 len ma tak napadlo, či by sme aj takúto štatistiku neurobili, keď ste všetko tak krásne zhrnuli 🙂 😉 😉

ellit
14. jan 2012

@anjelik0907 ja som ziadne vitaminy nebrala. Mam nastastie nejaku genetiku po mame, ze vsetky nase tri deticky sa podarili na prvy krat. Ak sa stavujes normalne, nedrzis drasticke diety, ale ani sa nenapchavas kazdy den mcdonaldom, nemas preco brat vitaminy. Ja buderm brat teraz asi zelezo a na zaciatku tehu som brala kyselinu listovu.

comra
14. jan 2012

@ellit růžová gratulace! 🙂 🙂 🙂 a koukám, že máme stejně staré klučíky. Kolik je Sebastiankovi? Mému Tomáškovi budou v únoru 4 roky. A aj naše třetí miminka budou skoro nastejno... 🙂 🙂 🙂

@syslica ..."šupnem syslíky na prázdniny a budem sa venovať manželovi"... 🙂 🙂 🙂 🙂 . Tak za chvilku budou jarní prázdniny, tak šup šup... 🙂 🙂

@anjelik0907 já jsem žádné vitamíny nebrala. až když jsem zjistila, že jsem těhu, tak kyselinu listovou...

comra
14. jan 2012

@ellit i my jsme pokaždé otěhotněli na "povel". JSem za to moc ráda, že jsem nemusela stresovat... 😀
ještě rychle rodit... 🙂 🙂

a ještě jeden dotaz, vím že to sem nepatří, ale víc hlav víc ví..
nevíte, co dělat/nedělat, abych neměla zase velké dětátko? Jako 3900 a 4480 mi stačí…Dr říkal, že jsem prostě stavěná na velké děti(je to geneticky dané) a že nic není. Ale když jsem přirozeně porodila 4480, tak by se nebál ničeho.
Ted jsem se ještě bavila s kamarádkou(dr a zabývá se homeo), tak říkala, že to třeba také mohlo být trochu štítnou žlázou(zjsitili mi sníženou funkci, od léta beru hormony). Jako že hormony v nerovnováze.
Jinak manžel měl 3,5kg, já 3,65kg. Moje mamka ale 4,3kg.
Nyní má manžel 180cm, já 168cm..

eaka
14. jan 2012

@comra Pokiaľ viem, tak detičky bývajú čím ďalej, tým väčšie...takže čisto teoreticky by Tvoje tretie mohlo mať aj 5 kíl.. 🙂 Ale neznamená, že nemôže byť aj menšie..no...ale či sa to dá nejak ovplyvniť, to fakt netuším.. 😒

jananis
14. jan 2012

ahojte, takže nám sa teória životnosti spermií osvedčila, čakáme dievčatko 🙂

pudlik
14. jan 2012

@jananis ako si o myslela? Blahoželám k dievčatku 🙂 🙂

pudlik
14. jan 2012

@eaka s tu výškou, váhou je to asi individuálne, i keď fakt je častejšie, že druhé sú väčšie.. No u nás to neplatilo, prvý syn 3860g a 53cm, druhý 2950g a 49cm.
Myslíte si, že ten výpočet drahší od jonáša cca za 70€ je úspešný? Máte skúsenosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre