Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

syslica
21. okt 2011

@dadak Nože skús mrknúť, kto nám tu o čosi vyššie vyhlasuje, že dadak tromfla aj Jonáša 😀 Inak si myslím, že "návod" Markétke dať môžeš, veď máš svoje snaženie dôkladne zdokumentované... a hoci pochybnosti sú normálne, v tvojom prípade sa asi doktor nezmýlil, pretože ti na babu vyšlo všetko... aj iné testy.... to je takmer 99 % pravdepodobnosť. 😉

d.aniela1
21. okt 2011

ja bych to taky chtela vedet i kdyz uz si myslim ze je pozde ale zvedavost me od dadak info nedáá hihi 🙂 🙂

ellit
21. okt 2011

@syslica ja som to bolaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 a uvidime aj u mna, lebo ja som sa riadila Dadak a nie Jonasom. Teda my sme sa neriadili. Chceli sme sa snazit az od oktobra 🙂) Podla Jonasa to bude chlapec 😝

ellit
21. okt 2011

@dadak od kedy sa daju robit tie testy chlapec - dievca? 🙂

syslica
21. okt 2011

@ellit Veď ten váš výsledok ma tiež poriadne zaujíma 😉 . ... ja si to potom pekne zosumarizujem a spíšem všetky odporúčania "úspešných" mamičiek - a keď budem mať manuál hotový, samozrejme sa ním budem aj riadiť 😀 .

ellit
21. okt 2011

@syslica veru, hroza ako mi to pomaly ide. Dadak nas milacik uz pomaly pojde svojej kocke aj na maturitu a ja este nebudem ani vediet co to je 😀

miamia3
21. okt 2011

@dadak predsa dievčatko blahoželáááám, bola som zvedavá 🙂

dadak
21. okt 2011

@ellit ahoj Iviiii...tak ten test som si robila v 12 tyźdni az, nejako som vydrzala...a skusime este raz vypocitat co cakas presne, ked budes vediet kedy sa vam to podarilo, dobre? lebo tebe sa tusim prelinaju mesiace august alebo september...ci sa mylim?

@syslica aj ja nejako citim, ze je to baba, bo mam katastrofalnu plet a som nenormalne nervozna...len vies, to, ked som citala tu temu, ze ako sa niektorym pomylili, to ma trochu schladilo.. A vy kedy zacinate?

bertica.h
21. okt 2011

@dadak mne na uz povedali dievčatá a mám ich,obidve.v 21tt myslím,že už tomu možeš verit. 😵

dadak
21. okt 2011

@miamia3 😀, dakujem...aj ja sa tesim...snad tam pindur za tych par mesiacov uz nenarastie...😀

dadak
21. okt 2011

@bertica.h jej, super...a teraz sa ide na chalana? 😀

syslica
21. okt 2011

@dadak Tak nečítaj 😀 , zbytočne sa stresuješ... a to by som aj ja rada vedela, kedy začíname... hlavne či vôbec, pretože Prototyp všetkých syslíkov schytal niekde teraz ako 40-ročný mumps, no mal veľmi ľahký priebeh, vyzeral akurát ako dupľovaný syseľ 😀 ... možno niekedy v lete?

bertica.h
21. okt 2011

@dadak neeee..ani náhodou,potrebujem už po 7rokoch ist medzi ludí 😒

ale obávam sa,že za pár rokov mi zasa začne "šibať" 😀 😀

ellit
21. okt 2011

@dadak hej mam to divoke, lebo my sme sa chceli snazit az po 17 oktobry a asi sme sa smykli v Chorvatsku na prelome august, september 😀

dadak
22. okt 2011

@ellit tak teraz som uz aj ja riadne zvedava na tvoju prvu kontrolu u lekara, co ti povie...v ktorom tyzdni vlastne si...a potom pocitame....😀 cmuk, inac uz mi funguje chat na FB 😀

ellit
22. okt 2011

@dadak ja sa uz neviem dockat 🙂)))

zvaskova
22. okt 2011

Ahojky holky, nevim jestli jste někdo odchytil, ale tento týden na hlavní str seznamu byla novinka že pohlaví se dá ovlivnit i stresem před početím.... na prý stres má vliv na holčičky.... holčičku bych si sice moc přála, ale že bych měla chuť se kvůli tomu ještě víc stresovat to asi ne. Hlavně aby co nejdřív alespoň něco bylo 🙂

katecameron
27. okt 2011

@dianka3 ahoj tak co nove dlho si tu bola? ci uz si niekde v nemocke? ozvi co noveho

dianka3
27. okt 2011

@katecameron Avoj, ale nastastie drzim pokope 😵 a nebola som v nemocke,cize tam uz skoncim len ked pojdem na vec 😀 Ale zle je to ze mala je KP ☹

ivaana2
30. okt 2011

@dadak ...je normalne ze mas take pochybnosti ..pretoze sa ti to zda ze je to az moc krasne neuveritelne na to aby to bola pravda...ale ked uz ti raz alebo viac x povedali ze budes mat dievcatko tak ho budes mat... 🙂 ..a BTW raz som ti napisala ze mam na take veci nos a ze to bude dievcatko...gratulujem a tisko zavidim....a ty si mala aj vypocet od jonasa???

sepi
4. nov 2011

Ahojte baby, som tu nová, ale nedá mi nezareagovať a nepripojiť sa k Vašej téme. Doma máme 2 a pol ročného chlapčeka a teraz začíneme premýšľať o tom, že je už zrejme vhodný čas na súrodenca. Samozrejme po chlapčekovi by sa hodila sestrička 🙂 Dala som si urobiť výpočet pohlavia u Dr. Jonáša a prvý termín pre počatie dievčatka máme hneď teraz koncom novembra. Tak som sama zvedavá, či sa to podarí hneď na prvý pokus a či to naozaj funguje. Poznám viacero žien, kamarátok, ktorým tento výpočet naozaj vyšiel, dokonca aj pomohol po dlhých rokoch snaženia sa o bábätko. Držím Vám všetkým palce, aby sa Vám Vaše želania splnili a hlavne, aby sme mali zdravé detičky, čo je určite najdôležitejšie 🙂

syslica
4. nov 2011

@sepi No tak vitaj! Nepremýšľajte a poďho konať...Skúste to pekne podľa Jonáša a potom nezabudni poreferovať či a ako sa podarilo 😀 .
Syslí klan mal druhú naplánovanú sestričku 😝 aj tretiu máme v dlhodobom pláne 😀 😀 Samozrejme my všetky tu ti držíme palce!

sepi
5. nov 2011

@syslica Ďakujem pekne za privítanie 🙂 a samozrejme, že potom zreferujem ako náš prvý pokus dopadol. Som vééééľmi zvedavá 🙂

jakavi
14. nov 2011

jej krasna tema ja mam doma doch betarov a strasne by som chcela este bambulku no muz ani pocut nechce dievcatko stale si dava pozor pri sexe aby som nahodou neotehotnela no ja by som predsaalen tu bambulku stale niekde v kutiku duse dufam ze otehotniem no nic uz 5rokov nic a neviem ho prehovorit pritom su v rodine iba same chalaniska ani jedna baba

adunka73
14. nov 2011

Ahoj holky,tak si dovolim poradit vam jak na babu z vlastni zkusenosti 😉 .Posledni sex by mel byt aspon 3 dny pred ocekavnou OVU,pak uz jen abstinence a cekat...jakmile budete sexovat casto kolem OVU a neustale tak doplnovat spermie,tak je velika sance na kluka,protoze xx spermie jsou rychlejsi a predbehnou tak pomalejsi babske xy.Posledni dve dcerky jsme vyrobili presne 11 DC,vim to s naprostou jistotou. 😅

ivaana2
14. nov 2011

@adunka73 jeeeej mas dom ..MALE ZENY...a ty si chcela len baby??? a ako zistim ze mam ovu ...mam strasne rozhazany cyklus

bobocka
15. nov 2011

@ivuu prosim ta kde je ta tabulka podla plzaka? a jonasova tabulka sa da dat len vypocitat,ci ma aj nejaku vseobecnu?(myslim,ci ma aj nieco take ako je cinsky kalendar)
ja nejak koli tomuto nesaliem.ja budem rada ak budem mat zdrave dietatko ci s pipiskom,ci bez neho,no manzel by chcel dievcatko a svokra ma tiez dvoch synov,tak by iste vnucku rada mala.prveho mam synceka 🙂 kludne by som mala dalsieho,s chalanmi je sranda riadna,ale aj bambulke by som sa velmi tesila 🙂

lauricka
15. nov 2011

@adunka73 je to spravne, len ten dovod je skor v zlozeni vytoku tesne okolo ovu a presne cez ovu, kazde z tych prostredi je vhodne pre ine spermie

lucijeta
15. nov 2011

@bobocka http://jasanek.webpark.cz/plzak.html a ještě je zajímavé tohle http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php?option...

jinak navštívila jsem vás, protože já sama bych ráda holčičku, začínáme na tom "pracovat" teď o vánocích 😵

bobocka
15. nov 2011

ozaj baby a pocitali ste si pohlavie dietatka z krvi? vraj sa cloveku kazdych 7 rokov meni krv. a kto z partnerov bude mat v case pocatia mladsiu krv,tak take pohlavie dietatka bude.pri syncekovi mi to sedi. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre