Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

tiffanka
5. jan 2012

@cigaretka5 a nerozmýšľa zmeniť povolanie??? Možno pri treťom 😀 😀 😀

cigaretka5
5. jan 2012

@tiffanka no ono robit v TV je diagnoza , takze nerozmysla a my sme radi ze budu dve baby. Mne je od zaciatku suma fuk ake pohlavie bude mat moje dieta , viem toitz co je vychovavat dieta so zdravotnym postihnutim, takze pohlavie je nieco absolutne nepodstatne a celkom nechapem osoby ktore su po oznameni pohlavia babatka sklamane ba priam to dieta odmietaju

tiffanka
5. jan 2012

@cigaretka5 tak niektoré to nevieme pochopiť 😔 ...ale čo už. A ďalšou kapitolou je 3D a 4D...aj po týchto vyšetreniach sa zažívajú sklamania... neopodstatnené 🙂
Dobre, ja sa vzďaľujem do ríše snov...Maj sa pekne, držkajte sa, opatrujte...kedy máš termín?

cigaretka5
5. jan 2012

@tiffanka 31 januara

cigaretka5
5. jan 2012

@cigaretka5 bru noc

eaka
5. jan 2012

@cigaretka5 Vidíš, môj ujo býva na Kolibe, teda pod vysielačom...a hádajte! má tri baby... 😉

slniecko2
6. jan 2012

@eaka ved ja netvrdim ze tuzba po nejakom chlapcekovi alebo dievke je zla, ale mne sa zda ze to by nemal byt najhlavnejsi problem a myslim ze ked sa na to zena zamera-a vytuzene pohlavie nepride-potom bude len problem. Tiez stale dufam (a stale sa sklamem), ze zeny 21.storocia na Slovensku uz davno neveria vesticiam, dr. jonasom a astrologii a zacinaju racionalne uvazovat..... inak 100% bude mat zena dievcatko od chlapa ktory nie je nositelom muzskeho genu ale to by predpokladam bol znova problem.... clovek nikdy nie je spokojny s tym co ma.

eaka
6. jan 2012

@slniecko2 No tak nie sme, keby sme boli spokojní, tak sme stále v jaskyni.. a ako si prišla na to, že to je náš hlavný problém??? Je Tvoja vec, či veríš vešticiam a jonášom a podobne, ja si myslím, že človek nie je taký dokonalý tvor, aby už ovládol a spoznal na tomto svete všetko tým svojím obmedzeným mozgom, ktorý nedokáže využiť ani len na polovicu jeho kapacity, aj pred sto rokmi ľudia tvrdili, že už bolo všetko vynájdené a na svete nie je nič, čo by ich mohlo prekvapiť.. a hľa, koľko sa toho ešte našlo a stále nachádza, že sa nestíhame diviť! Je úplne samozrejmé, že všetky túžime po zdravom dieťatku a absolútne to tu podľa mňa netreba písať, pretože to je samozrejmé.. ak som okrem toho ochotná s mužom spať podľa nejakého kalendára, pretože som ochotná vyskúšať, či určitá metóda zafunguje alebo nie, je to čisto moja vec a nikoho do toho nič..

syslica
6. jan 2012

@cigaretka5 @tiffanka Ono to s tými vysielačmi má aj racionálny základ, nie je to až taká hlúposť - žiarenie totiž zabíja spermie, hlavne tie citlivejšie, chlapčenské, takže zväčša prežijú odolnejšie chlapčenské. Netreba na to hneď pracovať v TV, stačí, keď si chlap prehrieva intímne partie častou prácou s laptopom v lone 😅 . A ešte niečo: kuchári a kuchtíci, či pracovníci v zlievarni, ktorí sú dlhodobo vystavení extrémne vysokým teplotám, tiež plodia dievčatká...

eaka
6. jan 2012

@syslica prežijú tie odolnejšie, teda dievčenské 🙂

eaka
6. jan 2012

@syslica Mladému asi zmením polohu a hodiny na počítači... počítač zo stola do lona a hodiny rapídne navýšiť... asi kúpim nejakú hru... 😀

stojdulka
6. jan 2012

@syslica extrémne teploty v prospech dievčat tak mi poraď niečo v prospech chlapcov.....prosím 😀

syslica
6. jan 2012

@eaka Samozrejme dievčenské sú predsa odolnejšie 😝 , sorry za dezinformáciu, iritujú ma tu tri sysle mužského pohlavie: jeden veľký a dva menšie 😀 😀

syslica
6. jan 2012

@stojdulka Vajíčka do ľadu 😝 - ale to bol žart 😀 , netreba až tak extrémne, stačí otužovať sa, napr. studená sprcha, pokiaľ to váš pán tvorstva znesie a následne šup sa zahriať k ženuške pod perinu 😉 a chlapi nenosiť tesnú spodnú bielizeň a obtiahnuté rifle ... a zabudnúť na vyhrievané sedadlá v aute 😉 😉 .

syslica
6. jan 2012

@eaka 😀 😀 😀 ja to tu píšem už rok: čítam túto tému veľmi poctivo, sumarizujem všetky vaše skúsenosti, jedného pekného dňa sa ich pokúsim previesť do praxe - a potom sa uvidí 😝 . Tak daj vedieť, či to malo nejaký úspech 😀 .

eaka
6. jan 2012

@syslica Aha...vyhrievané poťahy do auta.. asi prinesie Ježiško dodatočne... 😀

stojdulka
6. jan 2012

@syslica obávam sa že po poslednom pokuse kedy mi vo všetkom vyhovel(ver mi že niektoré zaručené metody boli dosť bizarné) a aj tak prišla tretia kočka ho už nenahovorím na žiadne experimenty, k dobru je že nenosí tesné oblečenie a nepoužíva ani vyhrievanie sedadiel, ale to bolo i predtým 😉

eaka
6. jan 2012

@stojdulka Tak to bude ten ojedinelý prípad, ktorý mužský gén ani nenosí... 😉 čo tu bol spomínaný...

anjelicek26
6. jan 2012

@adunka73 - pockaj vy mate chlapceka??? Nemali ste mat 4.dievcatko??? Kukam ako puk 😅

syslica
6. jan 2012

@stojdulka No tebe je ozaj ťažko radiť, keď máte za sebou už tri pokusy 😔 , inak je tu na Koníku aj téme "Chceme chlapčeka"... predispozícia na určité pohlavie môže okrem zamestnania súvisieť aj s genetikou a to sa už ozaj nedá nijako ovplyvniť, ale netreba sa dopredu vzdávať, pozri, adunka i nikuska majú po troch deťoch konečne to vytúžené pohlavie 🙂 A hlavne sa zas vraciam k ústrednej myšlienke tejto témy: skúšajte všetko a potom s láskou a bez výhrad prijmite dieťatko, ktoré sa narodí. 😉

anjelicek26
6. jan 2012

@syslica - xixi moj drahy ma tiez po troch babach syna 🙂 Takze to mozne je, nastastie je uz von z labaku, kde ako chemik zacinal, vraj vsetci jeho kolegovia maju vylucne baby 😅 Uz ani neveril, ze je to mozne 😎

mrka2
6. jan 2012

@syslica moj manzel robi v pekarni, horucava neskutocna celu noc a aha.. ze vraj to bude chlapcek 😀

eaka
6. jan 2012

@mrka2 Ešte sa mohli na uzv pomýliť... 😉

mrka2
6. jan 2012

@eaka no dufam,ze nie 😕 😀 ale ratam samozrejme aj s tou moznostou. ale myslim,ze doktor dobre videl.. ale tak vravel,ze moze sediet aj na pupocnikovej snure,tak vsetko je mozne 😝

d.aniela1
7. jan 2012

@adunka73 veeeelka gratulace k chlapeckovi,,,,tíéééééééééééééééda vidis to nakonec ti to vyslo,,

syslica
7. jan 2012

@mrka2 Včera som sa už nedostala k PC, ale chcela som ti napísať presne to, čo vlastne aj @eaka - isté je to až po pôrode 😅 Aj Adunke tvrdili, že naisto ďalšie dievčatko, aj pekné meno už mali vybrané... a vidíš ho, konečne pokračovateľ rodu! 😉
Ja poznám rodinku, tato je šéfkuchár, celé dni na pracovisku... majú tri dievčence 😉 .

julka31111
7. jan 2012

ahojky kocenky..mozno sa tu tota tema nehodi ale potrebujem surne porarit.. potrebovala by som nejaku radu.. 27 decemb. som mala menstruaciu ale est pred menstruaciou som asi hodinku mala taky biely husty vytok ktory mi trva aj do teraz je biely husty a bez nejakych hrudiek bez svrbenia a bez stipania.. chodim casto na wc mocit co uz mi lezie dost na nervy..chcela by som vediet co to znamena to cikanie castejsie a aj ten biely vytok..s priatelom sa snazime o mimi a chcela by som vediet co znamenaju tieto veci.. budte take dobre a poradte mi..

syslica
7. jan 2012

@julka31111 Julka, úplne najlepšie by ti poradil tvoj gynekológ, kopec laikov tu na Koníku si môže diagnózu akurát tak domýšľať... ja by som tipovala na zápal močových ciest (nutkavé časté močenie by tomu nasvedčovalo, hoci nepíšeš nič o bolestiach pri močení, tie pri začínajúcom zápale ale nemusia byť) a v pošve kvasinky (tiež nie je pravda, že kandidóza musí vždy svrbieť)... takže odporúčam nasadiť preventívne ešte do návštevy lekára urologický čaj a nejaké probiotikum, ak máš. Ak nemáš, zatiaľ postačia probiotické jogurty... ale pozor, ani tie nie do pošvy (je to babský recept, narobí viac zla ako pomôže) - ale konzumovať! 🙂 Nech ti problémy čoskoro pominú, ale bež si to radšej odkonzultovať s doktorom, fakt...

mrka2
7. jan 2012

@syslica no tak ja dam vediet v aprili,ze ci sa trafil 🙂

slniecko2
7. jan 2012

@eaka ja nikomu nekazem aby neveril vesticiam-ak chces je to tvoja vec, ale myslim ze prave pred sto a viac rokmi viera vo vestenie a samanizmus boli na urovni dnesnej mediciny a hla-kolko sa toho medzi casom vynaslo- tak len preto ma zaraza ze tak vela ludi je ochotnych v dnesnej dobe uverit podvodnikom-ale ak ti nie je luto penazi- budiz. To ze kazda chce zdrave dieta je mi jasne- pisat o tom mozem ak chcem-ved to nebolo adresovane tebe ale
autorke clanku a do toho ta teda nic co pisem. bez urazky. Poukazala som na to preto lebo urcenie pohlavia na sto percent je nemozne a treba sa zamerat radsej na dolezitejsie veci. Inak prirovnavat nezdravu tuzbu po urcitom pohlavy dietata za civilizacne hnutie ludstva sa mi zda odveci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre