Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
9. aug 2011

Baby, tak ja som sa riadila tabulkami, ovulkou, ponozkami, rokmi a uvidim co to nakoniec bude...ak to bude chlapcek, tak verte ze su to bludy, lebo ja som urobila maximum na babu....asi 6 grafov mi vychadzalo na dievcatko...takze tak...dam vam vediet ako sme dopadli...

ia.
9. aug 2011

@dlabinecka a nečekali jste holčičku? se mi zdá, že jsem tě zahlédla v jiné diskuzi a mělas tam Šárku...
já si myslím, tabulky a podobné Jonášovky jsou kraviny nejvyššího stupně. Jediné, čemu jsem ochotná věřit, je teorie, že chlapské spermie jsou rychlejší, ale dřív umírají a holčičí pomalejší, ale přežívají dýl, tudíž v době ovulace kluci a před ovulkou holky. Jestli jsem živý důkaz to vám povím v říjnu, páč jsem si nenechala pohlaví říct, ale vím, že syn vznikl v den ovulace a tohleto druhé mimčo bylo zplozeno 3 dny před ovu....

dlabinecka
9. aug 2011

@katie233 Jaj, tak to je blbé. No, pokud nevíš, kdy ovulka je, tak je jediná rada zkoušet to pravidelně -ob den 😉 Pokud ovulka ale není, tak je to pitomé -to chce doktora 😉

dlabinecka
9. aug 2011

@ia. 😀jo, čekali!! Ze Šárky se nám minulý týden jaksi stal Filípek 🙂 UTZ nám doted lhal 🙂

ia.
9. aug 2011

@dlabinecka tý jo to jsou věci teda!!to jsem myslela, že už dneska ani nejde 😅 a když ti řekli holčičku, byl to nějaký pořádný UTZ? my byli ve 21tt na UTZ, dr má takový velký, nový, a napsala to manžovi na lísteček, ten se usmíval, tak nevím, jestli mu neříct, aby šel semnou příští týden znovu, to mi bude dělat podrobný UTZ ve 32tt...

dlabinecka
9. aug 2011

@ia. Byl to UTZ ve 22tt, kdy mi dr řekl, že to vypadá na holčičku, později jsme byli na 3D UTZ, tam mrnous neukázal vůbec nic a i dr tam říkal, že tohle dělají jedině holčičky, kluci se ukážou vždycky. ted ve 32tt mi dr řekl, že je to jednoznačně chlapec -dokonce mi vyfotil důkaz pro manžela 😅

ia.
9. aug 2011

@dlabinecka tak to jo, trochu manžu vystraším, on jediný to ví, a dr mu to napsala na papírek, abych to nevěděla, a napsala mu tam i %, jaká je to šance, ale nechtěl mi to říct, abych to snad z toho nepoznala...no uvidíme, asi půjdeme příští týden spolu, aby mu to potvrdila nebo vyvrátila.. 🙂 ale gratuluju k párečku, to byl vždycky můj sen 😵

aspinka
9. aug 2011

zaujala ma tema hlavne tie uvodne prispevky zakladatelka ktora mala nakoniec tretieho chlapca 😀 je to mile! Ja som si robila cinsky kalendar a na mna sadol aj pri malej aj pri malom a sranda je ze ked sme sa snazili o druhe v ten rok som mala z 12mesiacov len 3 na pocatie chlapceka a akurat to tak vyslo ze sme ho splodili v jednom tom mesiaci mala som chlapceka v tabulke v januari v marci a az v decembri takze ten druhy bol nas uspesny mesiac 😀

dadak
9. aug 2011

@aspinka tak snad nedopadnem ako zakladatelka temy...😀, aj ked mam taky pocit, ze ano...hihi.

dlabinecka
9. aug 2011

@ia. Můj taky, byla jsem překvapená - ale moc mile. Dostala jsem strašný záchvat smíchu, když mi to dr. řekl. Stává se to, ale asi to není moc časté. Pokud si ale dr. nebyla v tom 20tt jistá alespon na 99%, tak je možné asi lecos 🙂 Koukám, že budeme rodit spolu 🙂

sorciera24
9. aug 2011

@lenkaks na prve dieta sa to vyratat neda 😉 az na dalsie...

syslica
9. aug 2011

@dadak No, Dada, na výsledok tvojho tehotenstva som ozaj zvedavá, lebo viem, že si urobila pre dievčatko maximum 😀 Ja som si dôkladne preštudovala celú túto tému a mienim sa tiež riadiť viacerými odporúčaniami. A keďže u nás otehotnenie tak skoro neprichádza do úvahy, bude to zrejme "dlhodobý experiment" 😀

ia.
9. aug 2011

@dlabinecka jj akorát to budeš mít asi těžší, Eliška je ještě docela malinká...mě jde Vojta do školky, takže přes den to bude celkem pohoda....

dlabinecka
9. aug 2011

@ia. No jo, s Eliškou jsem otěhotnět nemohla a pak to šlo tak nějak ráz na ráz 🙂 Sice jsem byla docela v šoku, když jsem to zjistila, ale jsem ráda, že k nám Filípek nakonec přišel sám, dobrovolně a zcela přírodně. Zpočátku to sice bude fuška, ale za chvilku z nich určitě budou partáci 🙂

ia.
9. aug 2011

@dlabinecka to jo, až malinko odrostou, tak se spolu zabaví a budou parťáci 😉

ellit
9. aug 2011

@dadak zlaticko a spravis mi graf?

lenkaks
9. aug 2011

@sorciera24 cmulinko no teraz ked pisete si spominam,ze to tam bolo napisane 🙂 ak by sa nam poradilo teraz,termin by bol v maji a zase to ten chlapcisko vychadza ! no nechame sa prekvapit,ci z toho nieco bude....Socierka mohla by si mi to prosim prosim pozriet,ci sa tak nahodou nemylim : ja som 22.12.1981 a muz 3.11.1978...a ako som si tak hlavu lamala nad poctami,vyslo mi za bude mat mladsiu krv chlap,takze by to bolo chlapca....

sorciera24
9. aug 2011

@lenkaks no, podla mojich vypoctov,, sa krv od vtedy zmenila len raz a to vam v r. 2009...takze terajie dietatko by malo byt dievca, ak ho uz teda cakate🙂

lenkaks
9. aug 2011

@sorciera24 A tak ja som potom fakt total pako z toho....mne sa menila v r 2009 a muzovi 2006....

sorciera24
9. aug 2011

@lenkaks ano, presne tak....ale medzitym ste uz pocali maleho, co bolo pred tvojou zmenou krvi;)....a zas najblizsiu zmenu budete mat u manzela v r. 2013....keby ste pocali druhe az po tomto roku, taj e to opat chlapec....lebo krv by sa zmenila 2krat od pocatia toho prveho, kedze sa zmenila len raz, vychadza to na dievca 😵 dajte vediet, ako to dopadlo 😉

lenkaks
9. aug 2011

@sorciera24 juuuj tak sa nam to musi podarit do konca roka !!! no musim ho nahanat,ha ha ha 🙂 diky moc a urcite dam vediet !!!

anjelik0907
10. aug 2011

@sorciera24 ahojko ja sa chcem opýtať keď som mala transfúziu ,ráta sa to ako výmena krvi ? 😲

sorciera24
10. aug 2011

@anjelik0907 no, vraj bz sa malo, lebo tiez je to vymena krvi...ale neviem ti isto povedat, lebo taky pripad nemam ani v okoli....takze neviem isto...

katie233
10. aug 2011

baby, môžem otázku? to čo je tá výmena krvi, čo tu spomínate?

sorciera24
10. aug 2011

@katie233 je ista teoria (nikto nevie, ci funguje)...ze kazdych 7 rokov sa meni cloveku krv a ked sa zmeni jjednemu z partnerov krv, tak to ovplyvni aj pohlavie dalsieho dietata (v tom obdobi)...cize bude opacneho....par sranok dozadu som tu hodila tu teoriu rozpisanu.... (ale ako vravim, nic nie je iste ako u vsetkeho 😉 )

syslica
10. aug 2011

@katie233 Veru, už párkrát sa tu v téme táto teória riešila. K jej úspešnosti sa vyjadriť nemôžem, údajne pohlavie prvého dieťaťa sa vyrátať nedá, prečo? (myslím, že tu sa trochu pletieme, je to tak pri určovaní pohlavia astrologickým výpočtom), výsledok ovplyvňuje aj rozsiahla strata krvi či prijatá transfúzia a darcovstvo krvi .... pričom napríklad žena nemusí o transfúziách v detstve ani vedieť a výsledok je hneď skreslený.... no tak mne napríklad vyšla 50:50, darovať krv som bola dvakrát v živote ... možno to ovplyvnilo výsledok, ktovie? 😅

poisonblu
10. aug 2011

takze podla tychto metod: http://www.pohlaviditete.cz/jak-ovlivnit-pohlav...

podla cinskeho lunarneho - dievcatko
podla nacasovania pohl.styku - neviem presne kedy bola ovu, ale podla menstr.kalendara a cyklu do vychadza na chlapca
podla veku krvi - dievcatko
podla parnych a neparnych dni - plodili sme v parny den, takze teoreticky dievcatko
podla pozicie hlavy zeny pri milovani - dievcatko
podla znamenia zverokruhu - pocali sme v juli v znameni Vahy, takze chlapec

a este pridam, ze sa mi snivalo ze budem mat dievcatko...taaakze uvidime...🙂

dadak
11. aug 2011

@poisonblu

podla cinskeho lunarneho - dievcatko
podla nacasovania pohl.styku - dievcatko
podla veku krvi - dievcatko
podla parnych a neparnych dni - plodili sme v parny den, takze teoreticky dievcatko
podla pozicie hlavy zeny pri milovani - to neviem...
podla znamenia zverokruhu - my sme pocali v juny, cize ake znamenie to bude? mozes mi povedat?
a este pridam, ze aj mne sa snivalo ze budem mat dievcatko...taaakze uvidime..
😀😀😀

dadak
11. aug 2011

@poisonblu inac ja som robilaj ine testy...niektori co ma tu citaju, vedia...a na vsetko mi vychadza dievcatko..tak uvidime...😀

anjelik0907
11. aug 2011

@dadak a aké testy si ešte robila? 😝 aj ja ceeeeem dievčatko a veeeeeľmi 🙂 krásneho chlapčeka už mám (vlastne chlapa 10 ročného) ešte princeznú nám treba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre