Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
28. sep 2011

@strihalka inac samko je krasne meno.... 😉 ty cakas prve? tak potom nelam hlavu, vraj tie prve deti v tych tabulkach nesedia...takze este je tu nadej..

strihalka
28. sep 2011

@dadak xi xi samko jekrasne, natalie krajsie 😀 😀 😀 😀 😀
hej hej prve,a elv rodine to vychadza u nas na devce🙂, bo zenske z muzove strany rodi chlapi a muzi maj baby🙂) amuj muz bude mit babu, vim to , jsem presvedcena, ale z´tuseni nemam zadne, no doufam, ze ted v stredu tam neuvidim pipiska, ale pipinku😀

dermakova
28. sep 2011

@dianka3
no mena....
este to len zacne na plne obratky... 😀 😀
lebo ono so mnou je to tazko, mne sa moze nieco zazdat este aj v porodnici a bude to prekvapenie. 😀

syslica
28. sep 2011

Ako ste sa fajn rozpísali 😉 , nestíham reagovať.. takže hromadne:
@ellit Hej, Ondrejko chodí v Záhorskej do škôlky a Jergušík tamtiež do školy, sú v jednom areáli a veľmi si pochvaľujú. Obaja sú novou situáciou nadšení, takže zatiaľ všetko super. A Jergušík sa zapísal na kurz ruštiny @jaa... zrejme už odmlada buduje svoju kariéru... a učiteľka povedala, že sa im bude venovať, ak sa takých "exotov" nájde medzi malými viac (inak je to kurz až pre druhý stupeň ZŠ).
Sestričku by teda chlapci chceli, ale asi bude snaženie aktuálne až niekedy v 2012...

@adunka73 Mne si páčia všetky vaše mená, to už vieš 😉 , aj Paulínka je pekné ... a čo Priscilla či Priska?
@strihalka Ty sa testami a pohlavím veľmi nestresuj, astrológ by povedal, že pohlavie prvého dieťaťa máš dané v natívnom horoskope a ovplyvniť sa dajú až tie ostatné... 😉 , ale želám ti tú dievčinku 🙂 .

strihalka
28. sep 2011

@syslica dakujem🙂)a kde ten horoskop najdu?:D

syslica
28. sep 2011

@strihalka Bohužiaľ nenájdeš, bolo by treba nechať si ho zostaviť nejakým astrológom. Jedná sa o TVOJ natívny horoskop, nikoho iného... a veci, ktoré z neho oni vyčítajú, boli vraj dané už v hodinu tvojho narodenia (preto názov natívny). Bližšie skúsenosti bohužiaľ nemám, ani som si ho nikdy nedala robiť. O moje prvé dieťatko som prišla pri spontánnom potrate a pravdupovediac, nenapadlo mi pátrať, čo by to bolo bývalo... a zbytočne jatriť staré rany.

januzza80
28. sep 2011

@strihalka ja si taky myslim,ze by si to nemela resit,je to tvoje miminko,tak je uplne jedno co to bude a jak psala Syslica tak prvni pohlavi uz je dane.

strihalka
28. sep 2011

@januzza80 jasne, ved ja to az tak neresim, budu rada za kazde pohlavi co tam bude:D

ellit
28. sep 2011

@syslica
@dadak inak som sa rehotala, lebo prve na co som myslela pri milovani bolo ci mam dole ponozky a ze sa nesmiem zabudnut obratit na pravy bok 🙂))) to prve som splnila, ale to druhe sa nedalo, lebo hned sa zobudil Samko a uz som letela hore a nosila ho dobru hodinu na rukach, lebo mal soplik 🙂

dadak
28. sep 2011

@ellit vies ze aj ja? 😀 inac, Samko ti privyrobil malu princeznu...lebo vraj ked sa hned vstane, tak je to baba...takze ziaden futbalovy tim nebude...jedine ze mazoretka....a okrem toho, vypocitala som to aj ja..nem? 😀

syslica
28. sep 2011

@ellit
@dadak A ja na vás tiež pravidelne večer myslím, keď si líham do postele v ponožkách 😀 (lebo som nejaká prechladnutá, občas mám zimnicu a máme tu v noci dosť zima).

ellit
28. sep 2011

@dadak
@syslica tak ja som si robila test obruckou, pri oboch chlapcoch mi to vyslo a teraz herecky moje mi prsten kruzil nad bruchom aj nad dlanou ako sialenyyyyyyyyyyyyyy, no bodaj by mal pravdu 🙂)

solinkarka
28. sep 2011

@ellit aj mne to vyslo obruckou 🙂

ellit
28. sep 2011

@solinkarka obrucka neklame vsak? kmitala ti?

ellit
28. sep 2011

ked nebudes tehu, tak ti ukaze vsetky tvoje deti, aj tie co mas, aj tie co ta cakaju 🙂

solinkarka
28. sep 2011

@ellit ano ano kmitala....a zatial to kazdemu vyslo co som pocula, tak mozno predsa nieco na tom bude 😉

ajca123
28. sep 2011

@ellit to aj me kruzilo a bude to chlapec :D tak tomu never.... To su len reci 🙂
Ja len aby si nebola sklamana... Ako ja ked mi dosel mail z geetonu ze to bude chapec

ellit
28. sep 2011

@ajca123 ja tomu verim, lebo aspon mi dava nadej 🙂)) ale jasne, ze nie vsetko je na 100%

ajca123
28. sep 2011

Aj ja verila 🙂 ale ked dosel mail plakala som :(
Ale ja to nezdavam bude este stvrte 🙂

ellit
28. sep 2011

@ajca123 mas teda troch chlapcov? Neboj, zalozime futbalovy team 😀

ajca123
28. sep 2011

@ellit ale poda krve by ti to mohlo vyjst 🙂 me to vychadza ked ja budu mat 34r. A nebo ked moj muz bude mat 43r.
Moc ti drzim palceky aby ti to vyslo 🙂
Ked mate zbytocnych 74€ tak skoc do genetonu a ti uz po 10tt spravia test pohlavia 🙂
Na 99% to budes mat jasne 🙂

dadak
28. sep 2011

@ellit to si pekne napisala zlaticko moje..
@ajca123
a keby daco, my sme prichystani ako nahradnici...oki?

ajca123
28. sep 2011

@ellit treti sa ma narodit 2.1.2012

ajca123
28. sep 2011

@dadak ok 🙂

dadak
28. sep 2011

@ellit aj mne to vyslo presne tak ako tebe obruckou...ja aj ked si robim teraz spatne, tak mi vychadzaju dvaja chlapci a jedna baba...tak dufam, ze obrucka nesklamala...😀
@ajca123 ejha, jaky pekny datum, moj prvy sa narodil 22042004

dadak
28. sep 2011

@dadak obe mame same dvojky pri tych nasich...dokonca ja aj v mojom narodeni...22121978

ellit
28. sep 2011

@ajca123 nebud smutna, ved kolko zien tuzi mat deticky a nemozu...ty budes mat tretie babatko. Aj ja si asi trosku poplacem, ked zistim, ze treti bude tiez chlapec, ale smutno mi bude len chvililinku 🙂

dadak
28. sep 2011

@ellit coby si plakala...vies si predstavit, ked sa ti nasi siesti potom stretnu? aka bude z nich banda? a su taki krasavci...ze bab kvoli nim budeme mat v dome dost...neboj...😀

ellit
28. sep 2011

@dadak tak to mas svatu pravdu, ale ty mas dievcatko na 100%

ajca123
28. sep 2011

@ellit aj me bolo len chvilku smutno 🙂 ale som aj rada ze budu mat opet chlapca, lebo s nima sa vazne nenudim 🙂
A keby som jim nechala narast vlasky tak vypadaju ako dievcatka 🙂 su taky pekni po tatinkovi 🙂
A najmensi mi teraz zaspal pri spravach 🙂
To je tim ze bol ockovany MMR tak teraz mame priznaky :(
Chuda moje male a starsi musi teraz s nama sedet doma :( ale aspon ze mame zahradu a tam sa moze hrat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre