Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

maminap80
13. apr 2016

Ahojte dievčence, samozrejme najdôležitejšie je vôbec počať zdravé dieťatko, ale skúsiť to dievčatko…. . Niekde som čítala, že feminella vagi c je na okyslenie pošvy (vraj majú ženské spermie radi kyslé prostredie) a vtedy je možné počať dievčatko, aj užívanie horčíka a vápnika vraj môže podporiť. Ale kedy si zaviesť tú feminellu vagi c koľko hodín pred počatím a je vôbec možné pri nej otehotnieť, čo si o tom myslíte?
Jedna kočka písala, som si dovolila prekopírovať: Tak já jsem dodržovala toto: 3 měsíce jsem každý den jedla 1 denně vápník+hořčík+zinek, snažila jsem se o dietu, spíš jsem jedla nízkokalorická jídla a moc nesolila a nesladila a maso jsem omezila na minimum, ale ta dieta rozhodně nebyla 100%, kyselila jsem prostředí feminellou, začala jsem už od 8 DC a každý den zaváděla jednu, poslední tulení bylo 11 DC, 12 DC jsem měla pozitivní ovu test a 13 DC byl pozitivní ještě víc, 14 DC stoupla BT, takže to bylo 2 dny před ovu. Když jsem zjistila, že mám pozitivní test, tak jsem skoro nejedla. Manžel poslední dobou hodně svařoval, tak jestli to taky neovlivnilo spermie a miluje horké vany.
Poslední sexík byl 11 DC a ovu 13 DC.

bohjelaska
18. apr 2016

@misicka35 Ahoj. Dnes som bola u lekára. Nechce mi nič robiť, pokiaľ manžel nepôjde na spermiogram 😝 . Takže mi nič neostáva len ho presvedčiť 😒 Uvidíme.

kalerabik1
18. apr 2016

@maminap80 No s tou feminellou vagi c to znie zaujimavo.Neviete nahodou ci existuje nieco podobne ale nie na okyslenie ale prave naopak?Aby bolo prostredie zasaditejsie? :D Pytam sa preto,lebo ja mam dcerku a chcem sa pokusit v najblizsom obdobi o chlapca . Planujem papat draslik,mozno sodik. A s tym ze dievcatka sa plodia pred ovulaciou plne suhlasim-u nas tiez to fungovalo🙂

maminap80
18. apr 2016

@kalerabik1 kopírujem 🙂 na chlapčeka: držela jsem se toho hlavního, hodně masa,uzeniny, slané, draslík, po té tablety sody jsem si zaváděla.
užívala jsem měsíc a půl před početím tu sodu a poloha byla na koníčka 🙂).
Tak skús, ale neviem, kedy si dávať tú sódu, aj tú feminellu, či pár hodín pred......... 🙂.

misicka35
18. apr 2016

@bohjelaska No tak to sa musis posnazit ho nejako presvedcit... Ved to nie je nic hrozne pre chlapov. Co mame hovorit my... No nie? A preco nechce ist vlastne?

monilik
14. máj 2016

ahojte dievčatá, neviem ci tu este niekto je, ale rada by som sa spýtala na recept na dievcatko... mam dvoch synov a povedali sme si s mm ze to este raz skusime.

lumma
14. máj 2016

Pohlavie zavísí od muža ako to on namieša....

monilik
14. máj 2016

@kalerabik1 my sme obidvoch chlapcov v den ovulacie a najprv vyvrcholil muz potom ja a ostala som lezat po milovani. a vy dievcatko ako? 😀

monilik
14. máj 2016

@mimzy123 ahoj, prosím ťa okrem toho ze ste skusali pred ovulkou, robila si este aj niečo ine? a budem asi blba ale s orgazmom alebo bez? pytam sa preto, ze viac bab mi povedalo ze dievcatko bez orgazmu... tak si robim prieskum

favzuzana
14. máj 2016

@maminap80 ja som len citala,ze to sa neda ovplivnit. Ono je to dane u chlapa. Zalezi ta tej najsikovnejsej spermii. Uz tam je to dane.

kalerabik1
14. máj 2016

@monilik A ako si vedela ze presne v ten den mas ovulaciu.merala si si teplotu?No my dcerku sme splodili tak,ze ja bez orgazmu, 3dni pred ovulaciou,cize hned po menstruacii,misionarska poloha.A este nam to vyslo aj podla cinskeho lunarneho kalendara a este aj podla Jonasovej kalkulacky,co je na nete.

kalerabik1
14. máj 2016

@monilik Lebo my sa chceme pokusit o synceka,ale neviem ci sa mam snazit v posledny den nizkych teplot,alebo az po zvyseni...

danielka7
14. máj 2016

@monilik u mna obe dcery počas orgazmu 🙂

kalerabik1
14. máj 2016

@danielka7 a pred ovu ci v den ovu?

danielka7
14. máj 2016

@kalerabik1 priznávam,že neviem,pretože s prvou som otehotnela počas menzesu 🙂

kalerabik1
14. máj 2016

A len tak zo srandy,tento vypocet vam na vase deticky sedi? http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov...
Ja koho poznam tak tomu to sedi zatial...

monilik
14. máj 2016

@kalerabik1 ja som si teplotu nikdy nemerala ani netestovala ovulku. viem ju podla toho ze mam v ten den bolesti brucha ako pri ms a cca tri dni predtym mam taky natahovaci priesvitny hlien. a po ovulke hlien zmizne...

monilik
14. máj 2016

@danielka7 haha no tak vidis a moj prieskum je v haji 😀 😀

monilik
14. máj 2016

@kalerabik1 co si pridala ten kalendar astrologie. tak mne to absolutne nesedi. mala som mat dievcatka v oboch pripadoch a splodit ich inokedy ako sa to stalo... 😀 😅 😅

monilik
14. máj 2016

@kalerabik1 alebo som to nepochopila... ten vypocet... ??? 😅

kalerabik1
14. máj 2016

@monilik Tak asi naozaj ti to nesedi,ked v oboch pripadoch by si mala dievcence... Aj ked to zatial vsetkym vyslo,co poznam,tak aspon vidim ze nie je to 100%ntne.:D

kalerabik1
14. máj 2016

@monilik Asi si to pochopila,vsak stacilo zadat svoj datum narodenia a dany rok v ktorom ste babo pocali a kuknut mesiac.Co uz :D Nic nie je iste :P

monilik
14. máj 2016

@kalerabik1 no veru este raz som to pozrela a dievcatka mi vysli... to by sa Daniel a Dominik nepotesili 😀 😀

monilik
14. máj 2016

Som sa dnes pytala starsieho syna ze ci by chcel este nejakeho surodenca a on ze ano, bol by som velmi rad 🙂 a ja ze a co by si chcel braceka alebo sestricku? a on ze sestricku, lebo braceka uz mam... 🤐 ale teraz tak rozmyslam ze nech bude co chce len keby sa nam este to tretie podarilo 🙂 ale ak bude baba nenahnevam sa 😀 😀 😀

kalerabik1
14. máj 2016

@monilik Jasne,ze aj ked by dalsie bol chlapcek je to super. Ja tiez sa tak snazim rozmyslat. Najdolezitejsie je neupinat sa na pohlavie dietata a aby bolo bejby zdrave. Nejako to troska clovek moze aj ovplyvnit podla mna,ale su veci na ktore nemame dosah a toto je jedna z nich.Su vselijake metody a povery a neviem co vsetko este,co slubuju splodenie želaneho pohlavia a ziadna z nich nefunguje na 100% a v tom je to krasne 🙂

danielka7
14. máj 2016

@kalerabik1 tak prvá by mala byť podľa tohto chlapec 🙂 Takže nesedí

monilik
15. máj 2016

tak ja dnes idem na to... ovula bude v utorok, stredu... mame výročie svadby este je aj medzinarodny den rodiny... bolo by krásne keby sa podarilo 😀

eliska1986
15. máj 2016

@monilik ahoj,držím palce nech sa podarí🙂

kalerabik1
15. máj 2016

@monilik Drzime palce 🙂

astarte123
15. máj 2016

Jedna z babských povedačiek, ale u mňa aj u známych to platilo: chlapci sa vraj rodia z "čerstvých" spermií; dievčatká potom naopak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre