Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

januzza80
26. sep 2011

@funny Ja prave nikdy neresila jestli radeji kluka nebo holku.Jen mozna to treti jsem si pak prala sestricku pro malou,ale uz jsem rada,ze to tak je,protoze bude mit aspon dva ochrance a ja chtela vzdycky 3deti,protoze ja mam jen jednoho sourozence a tri jsou proste super. 😉

dianka3
26. sep 2011

@dadak a preco si myslis ze cakas chlapca? OZAJ! tak sa ta opytam ,pametas sa ked si mala sex no ten posledny kedy si prinom otehotnela,pametas sa nan? Ked ano tak si sa spravila skor nez tvoj muz alebo on skor?
Lebo ked ja som sa nespravila a moj muz ano tak v oboch pripadoch to boli chalani 🙂 ale ked som sa spravila skor nez moj muz bolo to dievca, no terajzi sex si nepametam 😝 bola som moc vzrusena, lebo predtym som dlho sex nemala a asi zrejme som sa spravila skor nez muz kedze je to dievca. Inac som aj niekde citala ze ked ma zena orgazmus skor nez muz tak vtedy je tam sladke prostredie co pomaha spermiam zenskeho gena a ked sa muz dosiahne skor orgazmus nez ty, tak mas kysle prostredie co prave podporuje tie chlapcenske spermie ci chromozomy ci ako sa to vola a teda tie dievcenske zabija. Cize ak si nato spominas a spravila si sa skor 😝 btak ti gratulujem k babe 😀

dadak
27. sep 2011

@dianka3 fuha, tak to mas pravdu...aspon pri mojich chalanoch...mm bol skor, ako ja...ale teraz si nepamatam kua...no vsak uz to necham na uzv a uvidime ako to dopadne...inac ty si zvracala? alebo mala si nejake chute na zaciatku tehulkovania?

d.aniela1
27. sep 2011

Jinak test s ranni moci a sodou nic nedelalo 😉 🙂

dadak
27. sep 2011

@d.aniela1 ja som ohromne zvedava, co nosime v tych bruskach...bo ked my sme neurobili nic pre dievcatko, tak uz nikto...😀

d.aniela1
27. sep 2011

@dadak samozrejmne,a co takove to matkovske tuseni nemas??ja ho mela za Domika ,,i kdyz s jistotou me dr, tvrdil holku moje podvedomi tvrdilo neco jineho....

dianka3
27. sep 2011

@dadak juuuuj do certa 🙂 to je skoda ze si to uz nepametas 🙂 ale snad verme ze je to dievcatko 😵 ale bude urco 😉 Ne praveze pri dievcati mi vobec zle nebolo absolutne,ale pri chalanoch ma obcas naplo na vracanie alebo som len raz vracala , A ty? 😕

dadak
27. sep 2011

@dianka3 mne pri prvom zle vobec nebolo, brusko dopredu a chutilo mi maso a vsetko... pri druhom mi chutila cokolada a bola som dost nervozna a zozaciatku mi byvalo kus zle ale nezvracala som...no a teraz, mi byvalo zle hlavne ked som si vecer lahla...zjem vsetko, jeden den by som vykradla cukraren, druhy den maso udeniny...ale som neskutocne nervozna a leniva a unavena....a brusko vraj mi ide vsade, aj kus dopredu ale ze viac dobokov...tak neviem...
chcem babuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...😀

dianka3
27. sep 2011

@dadak fuuuuuha tak to je ozaj tazko povedat ked pri kazdom si mala vzdy chute inaksie 😅 jujj tentokrat to bude baba! 🙂 musi byt 😀 aj u mna do tretice je baba tak aj u teba bude a basta 😝 a navyse ked si bola na tom sone 😝 a uz vtedy nic nevydeli tak to baba je, pretoze mne pri malom uz v 16tt potvrdili chlapceka

dadak
27. sep 2011

@dianka3 si poklad...a dakujem za utechu...mozem sa este opytat? mozno taka hlupa otazka...ale nevsimla si si napriklad, ci ti chlpky na nohach nerastu pomalsie abo rychlesjei? vraj pri babach to byva, ze rastu pomalsie, alebo ze prsne dvorce ak zhnedli, tak je to chalan, ak su svetle, tak baba...mne chlpky riadny spomalili rast, aj prsne dvorce su slabo hnede...aky mas na to nazor? a sorry, dufam, ze ta tym neotravujem furt...

dianka3
27. sep 2011

@dadak nie, nie 🙂 vobec neotravujes 🙂 kludne sa pytaj kolko len chces som len rada ked ti mozem takto radit a pomoct 🙂 No popravdu povedane toto som si vobec nevsimla ale ak ti mam povedat tak uz si ani nepametam kedy som si naposledy holila nohy 😀 ale asi 2 alebo 3 tyzdne dozadu a teraz ked sa teraz pozeram na moje nohy tak su ani velke ani male, taky slaby stred.Ale dnes si uz ich oholim.No a co sa tyka tych dvorcov tak vyzeraju byh hnede nie az take tmave ale ci boli tmave aj pri chalanoch si uz nepametam 😒

anjelicek26
27. sep 2011

@dadak - pises si tu s povodnickou, vymyselnickou, tolko bludov co tu popisala, je to uz fakt chore. Snad ju admini coskoro stopnu. Nie je ani tehotna, ani nic podobne. Len sa tu posledne dni krasne zamotava do svojich vlastnych kamstiev.

maartinkaa
27. sep 2011

@anjelicek26 uz som cakala, ze kedy sa niekto ozve, lebo aj ja som chcela napisat, ze,,,,,"aha dianka sa nam zasa vratila" 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
27. sep 2011

ale bavim sa uz od zaciatku 😀 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
27. sep 2011

@maartinkaa - ano Dianka nas prisla obstastnit dalsim pribehom ;)

cecil36
27. sep 2011

Tak dobre ako na dianke som sa fakt nepobavila uz dlho. Mila Dianka, ja som po ivf, cize logicky som ziadny orgazmus pred mm nedosiahla, moj muz ale evidentne orgazmus mal, kedze odovzdal vzorku 😀 Z toho dedukujem, ze vsetky deti pocate formou IVF by mali byt chlapci 😀 😀 😀 😀

ajca123
27. sep 2011

Tak budu k vam vsetkym uprimna 🙂 cakam svoje tretie babo a pri prvom som mala take stavy ze nic mi nebolo a chute normalne a pri druhom som mala tak tiez take stavy a pri tretom mi bolo zle na zacatku a zahu nemam ako pri mojich prvych synoch..
A nezalezi kto ake ma chute lebo kazda zena preziva inac tehotenstvo.... Troska sa zamyslete nad sebou... Keby sme vsetky prezivaly rovnake stavy a zele tehu by sme iba grckaly a podobne tak sa asi vsetky zblaznime 🙂
Budte vobec rady ze ste take plodne lebo su tu zeny co nemaju vobec deticky a tak tuzia po babetku a stale nic :((

maartinkaa
27. sep 2011

@anjelicek26 ja si pamatam, ked ju este jej chlap otlkal,,,,potom, ze dievcatko, ktore je postihnute je v ustave a druheho chlapceka chcela dat vychovavat mame, lebo ona by to nezvladla 😅 😅 😅 a nakoniec caka dalsie a nie je zmierena s pohlavim a bla bla bla,,,,,,,uz ju citam aj na nedonosencoch 😀 😀 😀 😀 😀

anjelicek26
27. sep 2011

@maartinkaa - v ustave? Mne tvrdila, ze sa o nu stara doma plus dve male deti a teraz este stvrte. Ale vsak ona zvlada s prehladom, no nie 😀 😀

No a o nedonosenych detoch a ich tazkostiach podla toho, co pise, nema ani ponatie 🙄

maartinkaa
27. sep 2011

@anjelicek26 hod si ju do vyhladavaca a mas o zabavu postarane, nebolo to tak davno co sme sa na tom vsetci zabavali 😀 😀 😀 😀

januzza80
27. sep 2011

@dianka3 je to tak jak rikaji holky? 😒

maartinkaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januzza80
27. sep 2011

@dadak Ahojky Dadak,ja mela s prvnim synem pohodove tehu,jen unavu jsem mela a chut na maso.U dcery na sladke a ovoce a chloupky u male jsme mela malo a rostou pomaleji a bylo mi spatne,ale nezvracela jsem a tocila se mi hlava.U tretiho syna tehu bylo podobne jak u dcery,jen bradavky tmavsi az hnede a bylo mi zle porad az na zvraceni.A chute jsem mela stejne jak u dcery.

anjelicek26
27. sep 2011

@maartinkaa - no jezkovi oci 😅 😅 😅 Toto je uz fakt psychoza 😨

dianka3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianka3
27. sep 2011

@januzza80 nie, neviem preco to tu rozobera moje problemy ale asi nema nic ine ako terorizovat matky a zrejme jej to robi dobre, ja som jej nic nespravila tak nechapem co to tu mna riesi.

anjelicek26
27. sep 2011

@dianka3 - ano vsetky sme zle, nespravodlive a neferove, kedze ti tie tvoje bludy neverime 😠 😠 Chod plakat na iny piesocek 🙄

januzza80
27. sep 2011

@dianka3 Ja to resit nebudu,kdo ma pravdu a kdo ne.Poznala jsem te tady,tak doufam,to tak je jak pises.Uz jsem poznala dost lidi,co jen pisou neco co neni pravda.Tak snad ty nejsi ten clovek.Ja tu chodim,protoze je tu fajn diskuze a nechci resit nekoho problemy.

dianka3
27. sep 2011

@anjelicek26 ake bludy? zato ze som mala problemy a nevedela som co dalej neznamena ze su to bludy.A kedze ty nemas asi co ine na praci tak tu takto riesis kazdeho? Akoze pozri , ja tu o svojich problemoch uz nepisem ani pisat nebudem.kazdy mame svoje problemy a to co som v minulosti pisala bola jedna velka chyba!
A este nieco ak mi neveris kludne sa mozme stretnut aby aj neveriaci uveril!!! Nemam sa zaco hanbit ked je to pravda

dianka3
27. sep 2011

@januzza80 jasne suhlasim z tebou, a preto tu uz svoje problemy netaham.Ja som tu neni od toho aby som sa hadala a uz nie preto aby som druhych sudila ,ale ako vravim vzdy sa najde niekto kdo ta musi riesit 🙄 tomu nechapem, nech sa vzdy stara sam o seba.To co sme si pisali je pravda anemam sa preco hanbit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre