Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bohjelaska
6. okt 2015

@misicka35 Si zlatá, ale veľmi tomu neverím. Ta krv je určite z toho, že trochu krvácaš, máš to trochu komplikovanejšie, ale ty to zvládneš, ty si silná. Papá, dobrú noc

misicka35
7. okt 2015

@bohjelaska Dakujem ti 😉 Trochu??? Mne keď sa sere tak nakopu... Ja to zvladnrm, len nech to zvladne aj ta bublinka, co tam bola... A možno prave preto, ze tomu neveris, že to tentokrát vyjde, tak ako ja som zrovna tento mesiac nedufala.. 😉

sandil
8. okt 2015

Ahojte. Tak sa pridávam k vám. S manželom sme sa začali snažiť o bábo v septembri, zatiaľ nič :(, ale naša predstava o bábätku sa viaže vždy k dievčatku. Máte niejaké rady ako by sa to mohlo podariť ?

eliska1986
8. okt 2015

@sandil mozno je to nahoda,no nam s byvalym muzom sa podarilo dievcatko.Byvaly muz sedel a ja som bola na nom(ako poloha konik,ked zena je hore,len muz nelezal.)A bolo dievcatko.

mimi241
11. okt 2015

@sandil Ahoj, existuje cinsky kalendar,ktory podla veku matky zistis, v ktorom obdobi sa ti zadari dievcatko ci chlapcek 🙂 A ako pisu baby, muzske spermie su sice rychlejsie,ale skor hynu a tie s chromozomom zenskym su pomalsie,no odolnejsie.Treba nechat pauzu par dni a snazilkovat.Vraj sa moze ujat dievcatko 🙂 Drzim palce

bohjelaska
11. okt 2015

@misicka35 Tak je to tu, ale keďže som to čakala nie som sklamaná, lebo pri tej silnej nádche by som z toho ani nemala dobrý pocit. A ty sa ako máš?

mimzy123
17. okt 2015

ahojte, ako je mozne, ze prve dve tehotenstva dobre, ze nelustim duchov na testoch az do MS a teraz som 25 DC a na teste dost silna ciarka, ani uverit tomu nemozem 🙂

charlie1980
17. okt 2015

@mimzy123 Skorsia ovulacia, skorsie uhniezdenie. Mozno dvojicky 😳

misicka35
18. okt 2015

@bohjelaska Ale nieeee... ja som tak dufala, ze keď si na to nemyslela, ze to vyjde... aleeee... tak ďalší mesiac ale už ako fakt musiiii.... Ja ako? Ani sa nepytaj.... som vo nemocnici... Co mi bolo tak zle a hnackovala som, tak som skoncila uuuuuplne vystavena zoslabnuta tu.... No na paradu, co ti poviem....som tu už od štvrtku... Ale srdiečko chvalabohu bilo, tak aspoň to dufam, ze bude v poriadku...

misicka35
18. okt 2015

@mimzy123 Jeeeej tak to je supeeeeeer!!!! Ja som to mala presne tak isto, ze tak skoro ciarka. Asi skor ovulka... u mňa určite... lebo som bola u Dr keď mi MS meskala ešte len 4 dni a už bolo pekne vidiet dutinku a od týždeň na to už srdiečko 🙂 Tak aj ty tak budes... alebo teda dvojičky 😉 Moooc gratulujem!!! Ukaz testik... 🙂

mimzy123
18. okt 2015

@misicka35 dakujem...... Posunuta ovulka to urcite nebola, mala som ju tak ako kazdy mesiac. Viem podla plodneho hlienu. Brucho ma bolelo 19 DC - zjavne uhniezdenie. Tak preto sa cudujem tomu testu.

bohjelaska
19. okt 2015

@misicka35 No hlavne, že ste v poriadku 🙂 Čo si žena musí pretrpieť 😝 Hlavne, aby to došlo šťastného konca 😉

petra95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baska1
23. okt 2015

@dejna20 a keď sa snazime v den pozitivneho ovu testu a ďalšie dni uz sa nedalo,tak teoreticky by to mohla byt baba?dakujem

moran
24. okt 2015

Ahoj nemožem ostať tehotna poradili biste mi

dilino
24. okt 2015

ja napišem babsku poveru je to babska povera ja mam kamaratku ktorej dedo bol ako sa povie bosorak vedel urobiť a pomôcť ale aj zlobu a ten jej povedal toto ak chceš dievča musiš si aj v deň styku dať na nohy bavlnene biele ponožky a po styku vypiť pohar vlažnej vody ale hned potom ako bude po všetkom musiš mať pripravene pri posteli a vypiť treba to urobiť za každym stykom aj už ked budeš tehotna ale pozor nesmie sa s ponožkami stupiť na zem čiže ty si ich ešte po tom ako sa to stane na posteli skrutiš a odložiš do šuflika a za každym stykom vyberaš a obuvaš a mojej kamaratke sa narodilo dievčatko na prvy krat a ked chceš chlapca musia byť tiež ponožky ale bledomodre samozrejme bavlnene nie činske to sa tiež obuvaju tiež pred každym stykom a počas celeho milovania musia byť na nohach vždy ale tak isto nesmie sa s nimi stupať na zem a pri chlapcovi sa nepije voda ale musi byť počas tehotenstva stale na nohe na ľavej červena hrubšia nitka nitka sa dava dole až v deň pôrodu skus uvidiš mojej kamaratke tak prišla na svet dcerka a sestre chlapček a však maj na pamäti že je to len Povera ale vyšlo to viacerym čo som poradila

michi200
24. okt 2015

@dilino to snáď nemyslíš vážne ? ty tomu aj veríš ?...

dilino
24. okt 2015

@michi200 no moja sestra chceli chlapčeka poradila som im naozaj sa im narodil chlapček potom aj kamaratka mala synčeka chcela dievčatko tiež sa im narodilo dievčatko aj my sme chceli prve dievčatko vyskušali sme to a tiež sa mi narodilo dievčatko je to Povera ale aj kamaratke ktora mi to povedala tiež chcela chlapčeka tiež sa jej narodil a verim tomu ano prečo nie ked sa to tak stalo ja nehovorim že to vyjde na sto percent ale u nas všetkym tak vyšlo a ten doktor Jonaš tiež nie vždy vypočita presne kamaratka u ňeho bola chcela chlapčeka a nevyšlo im a ked som jej povedala ja toto tak sa im chlapček narodil u mňa to mala zadarmo a tomu doktorovi Jonašovi zato zaplatila nekresťanske peniaze

michi200
24. okt 2015

@dilino 🙂 však v poriadku, keď to viacerým vyšlo, mne to prišlo dosť divné... možno na tom niečo naozaj bude 🙂

dilino
24. okt 2015

@michi200 no ja hovorim to viem od kamaratky jej dedo bol stary bosorak v horach už ked nevedel si človek radi on bol ich posledna nadej a vždy pomohol preto mi to povedala jej to povedal jej otec a ona mne vieš je to o Povere ale vyšlo to mam kamaratku ktora si dala vypočitať u toho Jonaša chceli prveho chlapčeka a narodilo sa im dievčatko a ked som jej to poradila najprv sa rehotala až jej slzy tiekli ale potom vravy vyskušame uvidime a naozaj narodil sa im chlapček jasne ako už pišem viac krat je to POVERA ale je pravdiva.

niagara11
24. okt 2015

skuste aj totok, u nas to plati na celu rodinu 🙂 urcenie pohlavia

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

evittam
24. okt 2015

@dilino No neviem, podľa mňa je to len povera. A u teba sú "nekresťanské peniaze" cca okolo 20-30Eur? Toľko totiž stojí u Jonáša predpoveď plodných dní a kedy by to malo byť dievča a kedy chlapec.... 😉
@baska1 Prepáč, ale teoreticky nie si možno ani tehotná a teoreticky ak si tak to bude buď chlapec al.dievča. 😀

dilino
24. okt 2015

@evittam nie niesom tehotna mam postihnutu dcerku ja som bola tehotna a ked nechceš never ja ti nekažem pisala som to lebo to vyšlo u nas v rodine mňa nezaujima čo ty či ano či nie ale keby že si mi nepovedala že budem mať dievča alebo chlapca tak by som ani nevedela to je ako predpoved doktora Jonaša mam kamaratky tri každa si to dala vypočitať a každa zaplatila 50 eur a same dristy vie vypočitať to je čo nejaka rovnica alebo čo toto je babska povera a vyšlo to viacerim a maš pravdu tehotna nie som a už ani nebudem lebo sa staram o postihnutu nevladnu 7 ročnu dcerku a ine deti už mať nebudem

bohjelaska
24. okt 2015

@misicka35 Ahoj 🙂 Stíhaš aj oddychovať? 🙂 Určite to máš ťažké, už je to lepšie? My sme zamiesili a čakáme. Minulý mesiac som neverila, ale tento verííííím 🙂

misicka35
24. okt 2015

@bohjelaska Ahoj 🙂 No snazim sa oddychovať, lebo moc toho teda nevladzem. Ale už je to lepšie... býva mi zle hlavne takto večer, tak keby to malo aspoň nejaký efekt 😉 Boze moc dufam, ze tento raz ste zamiesili už naozaj... A kedy si mala ovulku a kedy necakas MS? Drziiiiim päste 😀

bohjelaska
24. okt 2015

Nečakám až okolo 7. novembra, tak času dooosť 😒 Keď si už vydržala doteraz, tak si myslím, že najťažšie obdobie máš už za sebou. Bábo rastie a silnie, tak už bude len dobre 😉

misicka35
25. okt 2015

@bohjelaska No tak dufam, ze už si da ta tvoja návšteva jesenne prázdniny minimalne na rok 😉 Ja práveze som v tom najhorsom obdobi, lebo v 8,9 týždni už dva krat prestalo byť srdiečko... a dnes ma nejako viac boli brucho, tak sa veru bojim... Aj budeš testovat skôr ako ma prísť MS?

bohjelaska
25. okt 2015

@misicka35 Ach jaj, takže to ešte stále nie je celkom v poriadku 😒 Ako často chodíš k lekárovi? Čo hovorí? Ja uvidím, keď to nevydržím a budem veeeľmi zvedavá, tak testnem aj skôr, ale snažím sa to brať s nadhľadom 😉

misicka35
26. okt 2015

@bohjelaska Mám ísť zase za 2 týždne.... povedal, ze to neovplyvni aj keby mi robil sono kazde 2 dni , ze je to na prirode... Jasne, treba to brat s nadhladom, ale keď si niečo veľmi zelas, tak jeho to tazkeeeee 😉

bohjelaska
26. okt 2015

@misicka35 Ach jaj, tak musíme obe čakať, ale na všetko krásne sa musí čakať 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre