Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@iviatko co je devinska??

iviatko
8. aug 2012

@monika92 konecne, odhlas sa a zaloz si zas iny nick...

iviatko
8. aug 2012

@monika92 to je tam, kde byvas, ze? 😵

molka
8. aug 2012

@monika92 ja to kašlem, ešte dnes si mala v pase, že si z Bratislavy a teraz nevieš, kde je devínska? Čo sa snažíš zakryť?

janie80
8. aug 2012

@monika92 si zatial jedina... Ale ok, aj to je nazor... Ale nadavat mi fakt nemusis... Ja ti pripadam ako v minulosti sikanovana, ty mi pripadas ako trucovite male decko, ktore kopka nozickami vsade okolo, lebo bolo zahnane (argumentacne) do kuta a nevie, co dalej...

monika92
8. aug 2012

@iviatko vobec nie... :D:D vobec nebyvam v devinskej .... ked si mozno niekde nieco na nete nasla..tak si myslis ze dam niekde svoje trvale bydlisko? :D no to sa velmi mylis...

sorciera24
8. aug 2012

@molka tomu sa hovori patologicky klamar....a ja furt tvrdim, ze tie prazdniny by uz mohli skoncit 😎

monika92
8. aug 2012

@janie80 ok tvoj nazor.. neberiem ti ho

piacere
8. aug 2012

@molka zabudla, lebo sa v priebehu dnešného dňa presťahovala do Sniny, čo nevidíš? 😀

monika92
8. aug 2012

@iviatko hej hej mas pravdu.... zalozila som 🙂 ale nejsom odtial tak ako tu mam snina...nenapisem niekde odkial pochadzam... to je kazdemu jedno a ja to nepotrebujem zverejnovat

iviatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
8. aug 2012

@monika92 neberies, dokonca kazdym dalsim prispevkom potvrdzujes...

molka
8. aug 2012

@piacere práve sa presťahovala do Trnavy. To je aká rýchlosť. 😀

kalifa28
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalocka
8. aug 2012

toto nechapem, kde teda byva? najskor Bratislava, potom Snina a neskor zase Trnava...pekneeee... 😉 a cely den na nete, aj to mi je nejako veelmi podozrive... 😉

martinjasen
8. aug 2012

Dočasne uzamykam temu, z dôvodu osobných útokov. Požiadať o sprístupnenie možete internou poštou, najskôr 15.8.2012.

Asmira Team

martinjasen
15. aug 2012

Temu znovu otvaram. Budte k sebe ohladuplni.

Asmira Team

saranikol
15. aug 2012

nepoculi ste niektora o tomto.. Ak chcete slodiť dievčatko, sú vraj potrebné spermie staré aspoň 10 dní, najlepšie 2 týždne(nesú gény pre splodenie dievčatka). a pre chlapceka ..treba cerstve ..teda sexovanie co najcastejsie ...ci je to takto alebo opacne...lebo toto som nasla na nete a niekde inde v clanku citala zase opak ..

smarianka
15. aug 2012

No toto som ešte nepočula ,ale ak chcete mat dievčatko treba aby žena bola oplodnená v čase, keď má párny rok narodenín. zatial co som to ratala vyslo to. Môžem vám to vyratať,ale tiež sama to odskúšané nemám. 🙂

syslica
15. aug 2012

Ďakujem, Martin. 🙂 Nestačila som sa diviť, čo sa tu popísalo. 😖
A teraz v duchu ohľaduplnosti a vzájomnej tolerancie ďalej... Občas do témy zablúdia mamy, ktoré sa pohoršujú nad naším "vymýšľaním" a plánovaním "ideálneho" pohlavia a napomínajú, že máme byť rady, že vôbec máme zdravé deti. To myslím všetky aj sme 😵 a všetky svoje deti, či už dievčatká alebo chlapcov, prijímame s láskou a bez rozdielov.
V najnovšom časopise Dieťa je však správička, ktorá dáva aj naším snom o dcérkach vedeckú podporu. Citujem - hlavne pre mamy chlapcov, ktoré, podobne ako ja, túžia po "ženskom elemente" v rodine.
"Ďalšiu výhodu majú tí, ktorí vyrastajú so sestrou. Potvrdilo sa, že ženský element v takejto podobe prispieva k súdržnosti súrodencov, ale neraz aj celej rodiny a tiež k ľahšiemu zdolávaniu problémov..."
Nie je to skvelé?
Prajem všetkým mamám, túžiacim po dcérke, nech sa im prianie splní! 😉

eliska3
16. aug 2012

Odkedy som dostala "povolenie" od svojho lekára na tretie (keďže mám 2 CR), brázdim po nete a hľadám rady, ako na dievčatko. Zatiaľ je to len v takej rovine skúmania, ešte sa nesnažíme. Možno sa ani nakoniec nebudeme, koľkokrát si poviem, že tí moji dvaja sú aj za štyroch, ale ten červík stále tam vŕta... Prečítala som už veľa zaručených aj nezaručených rád ako na dievčatko, ale kedysi som čítala jednu peknú vetu, že naše deti si nás vyberajú samé... Takže, či je to dievča alebo chlapec, je to dar a všetko je tak, ako má byť. A ak sa aj začneme raz snažiť o tretie, len s tým vedomím a zmierením, že aj tretí môže byť chlapec. 😉 🙂

ivaana2
16. aug 2012

ja neskutocne tuzim po dievcatku ...a skusim vsetky zarucene rady ...a ked sa mi napriek tomu narodi dalsi chalan ..tak aspon budem vediet ze som skusila vsetko mozne pre dievcatko a budem to brat tak ze ...ch. spermijka sa pres vsetky dievcenske prekazky dostala a vyhrala 🙂 takze to budem brat ze to tak jednoducho ma byt....a samozrejme sa na neho budem tesit....a nechapem zeny ktore taketo nieco odsudzuju ...

ivaana2
16. aug 2012

@saranikol aj ja som taketo nieco davnejsie niekde citala... ale neviem kde a tiez by ma to zaujimalo 😉

mentolka28
16. aug 2012

@saranikol @ivaana2 no ja som bola v tom ze na dievcatko treba cerstve a na chlapceka stare 😅 😀 ale teraz ste ma zmiatli 😀

ivaana2
16. aug 2012

@mentolka28 no ved aj ja som niekde citala ako to pisala saranikol a nikde zase naopak tak tiez neviem ..neviete niektora ako to ted je??? 🙂

grenka
16. aug 2012

@smarianka ahoj to je ako?skus vyratat aj mne 😉

jana181
17. aug 2012

@smarianka not ot moze byt . lebo ja s oboma chlapcami som otehotnel v neparny rok a ja som narodena v parny rok....

jana181
17. aug 2012

@maximka33 no mne ked ukazalo ovulaciu v v tedn den aj na druhy a 3 sme mali sexik ..... inak kamoska tiez si robila ovulacny test a mala sex v ten den ked jej ukazalo ovulaciu a narodilo sa jej dievcatko....

jana181
17. aug 2012

inak my sa uz snazime o dievcatko od februara. vzdy 2-3 dni pred ovulkou... par x bolo aj 1 den a stale nic. pri obcoh chlapcov som otehotnela na 1 x podla ovulacnych testov. mnz mam pravidelny aj dr povedal ze vsetko je v poho ale povedal ze on odporuca mat sex v ovulacii... vela ovplyvni kyslost zeny vo vnutri. povedal mi pit cela mlieka a jest kyselinu listovu ale ze nikde nie je zarucene na 100% ze jedno bude fungovat pred ci po ovulke proste je do nahoda ale v prvom rade je nech je babo zdrave. Povedal mi o jednej pacientke mala 3 chlapcov a s 4 otehotnela s dievcatkjo kt malo down syndrom a nechala si ju ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre