Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

anjelik0907
14. jan 2012

@pudlik no ja som mala 2 výpočty od Jonáša,ale ani jeden nestál 70 eur . To je výpočet načo ?

pudlik
14. jan 2012

@anjelik0907 ja som mala tiež jeden výpočet, okolo 21€ ale našla som aj za 70€, vraj taký výpočet, párom, ktorý majú rovnaké pohlavia detí a chcú si byť istí, že sa narodí to, čo chcú,

pudlik
14. jan 2012

@anjelik0907 pozerám, že 77€ to stojí

anjelik0907
14. jan 2012

@pudlik a je to určite od Jonáša ? neviem, pravdu povediac ešte som o tom výpočte nič nepočula 😕

pudlik
14. jan 2012

@anjelik0907 asi som dala zlú info, toto nie je Jonáš myslím pozri tu: http://chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-dietat...

anjelik0907
14. jan 2012

@pudlik prečítaj si referencie na koníku o tejto stránke ☹

pudlik
14. jan 2012

@anjelik0907 oki, máš link? Mne jeden výpočet vyšiel odtiaľ. No rada si prečítam názory, skúsenosti iných párov.

anjelik0907
14. jan 2012

@pudlik daj si do vyhľadávača výpočet chlapec dievča 😕 počítaj a uvidíš ...ja by som potom radšej Jonáša, ale najlepšie sú babské rady, ktoré sú tuná 😉 z každého niečo ...

pudlik
14. jan 2012

@anjelik0907 Ďakujem Ti, prečítam si

ellit
14. jan 2012

@comra Sebi bude mat v juli 4 rocky 🙂

jananis
14. jan 2012

@pudlik kecá sa tu o tom od začiatku diskusie 🙂

jananis
14. jan 2012

@pudlik a dakujem 🙂

pudlik
14. jan 2012

@jananis veď už čítam, idem si aj túto diskusiu od začiatku prelúskať... No uvidím, mne to vyšlo u nich, ale tak mohla to byť náhoda neviem, zrejme si dám u Jonáša tentokrát urobiť výpočet. Máme dvoch synčekov a radi by sme aj dcérku..

mersy
16. jan 2012

@mahalo
a nevíš prosím, kde bych ten článek našla? to mě hodně zajímá.....

jananis
17. jan 2012

@pudlik ja by som sa nespoliehala na nejaké výpočty...nikto ti nemože dopredu určiť kedy budeš mať plodné dni a ovuláciu, to musíš poznať ty sama... stači že si trocha v strese, alebo ochorieš a tvoje plodné a neplodné dni sa poposúvajú...ako to ten dr.jonáš bude vedieť...

januzza80
17. jan 2012

Ahojky maminky,rada bych se vas chtela zeptat hlavne maminek co maji dva a vice chlapecku,jestli jste meli vzdy stejne tehotenstvi nebo bylo pokazde jine.Moje svagrova ma dva chlapecky a ted ceka treti a je na zacatku a jen obcas ji je spatne,jinak zadne zvraceni?Tak jsem se chtela zeptat jake to mate vy.Dekuji za odpoved

katecameron
18. jan 2012

@januzza80 ja uplne rozdielne tehotenstva pri chlapcochstarsí syn totalna katastrofa bolo mi strasne zle cele dni som len prelezala strasne vela som jedla pri druhom naopak nic mi nechutilo jest vobec som nebola hladna malo som pribrala nikdy mi nebolo zle ani som nevedela ze som tehotna 😉 a obaja chlapci

januzza80
18. jan 2012

@katecameron Dekuji moc za odpoved. 🙂

d.aniela1
18. jan 2012

@januzza80 ja pokazde stejne ,,zadne zvraceni jen ted pri holcicce mam vic chut na sladke,, 😉

januzza80
18. jan 2012

@d.aniela1 Dekuji za odpoved,tak jak jsem od vsech pochopila,tak kazdy to ma jinak.Tzv.nespolehat na to,kdyz je jine tehu,tak nemusi byt jine pohlavi. 😀

januzza80
18. jan 2012

@d.aniela1 Tobe gratuluji k holcicce,krasne vam to vyslo. 😉

d.aniela1
18. jan 2012

@januzza80 dekuji presne nemusi to tak vubec byt a ani to ze brisko je jine,,muze a nemusi,,ale jeto hodne individualni,,jeee dekuji,,,moc,,

jenny.kay
18. jan 2012

tak my jsme holku trefili na první pokus, tudíž můžu předat náš "návod". Je to poněkud s nadsázkou, tak snad nikoho neurazím, rozhodně si z této diskuse nechci dělat legraci. Ale třeba to nakonec bude fungovat: nejprve je třeba manželovi naočkovat klasickou chřipku a poté střevní chřipku (můj mi práci usnadnil, obojí si přinesl domů sám). Mužské spermie pak dostanou "rýmičku", tudíž jsou zcela nepoužitelné k jakékoli akci a jak už to tak bývá, odedřít to musí zase holčičí spermie 🙂 Krásné holky všem!!!

eaka
18. jan 2012

@jenny.kay ha ha...no ja som vlastne bola tiež chorá v čase otehotnenia, tak som tie chlapčenské spermie asi nakazila až vo mne a cestou pokapali... 😀

syslica
18. jan 2012

@januzza80 To ako sa žena cíti v tehotenstve je vo veľkej miere podmienené dedične a aj hladinami hormónov, takže áno, je to individuálne.. ja som mala zatiaľ dve tehotenstvá ako cez kopirák, žiadne nevoľnosti, občas ťažoba v bruchu aj po zjedení banánu či krajca chleba, žiadne špeciálne chute a bruško také akurát...

erika26277
23. jan 2012

Ahojte baby...viete mi niekto poradiť.....čítam tu, že dievčatá by sa mali robiť pred ovuláciou 2 - 3 dni.....podľa výpočtu mám mať ovuláciu 8.2. ale plodné dni mám mať od 5.2......čiže na tú babu treba 2-3 dni pred 5.2, alebo pred 8.2??? Ďakujem

anjelik0907
24. jan 2012

kočeny a tento výpočet Vám vychádza ? 😉 má to byť vek matky keď porodí a mesiac keď splodila dieťatko http://www.webwomb.com/chinesechart.htm

sepi
24. jan 2012

@anjelik0907 Nooo mne to spätne vyšlo presne opačne 🙂

matkokrtko
24. jan 2012

@anjelik0907 nooo a mne to vyšlo.. 🙂

anjelik0907
24. jan 2012

@matkokrtko
@sepi no mne to pri prvom vyšlo 😉 ja už neviem toľko je tých tabuliek ,ale ktorá je tá spáááávna newie nik 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre