Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sepi
3. máj 2012

@vierka0
@jana181 ...veď jasné, ani táto metóda nie je stopercentná ako som písala, ale zdá sa mi aspoň logická. Ja tiež poznám baby, ktoré majú z takéhoto snaženia chlapčeka. V konečnom dôsledku je to vždy 50:50 🙂

jana181
3. máj 2012

presne . ja mam 2 chlapcov , takze ruzba je po dcere velmi velka , peniaz ena vybratie pohlavia nemam , takz esa musime spoliaht uz len na luck 😉)

sepi
3. máj 2012

@jana181 ...a niečo si aj skúšala pri snažení sa alebo si to nachala na prírode?

funny
3. máj 2012

@jana181 a vies co? v konecnom dosledku je to jedno 😉 ja som si strasne po 2 chlapcoch priala dievcatko, aj som citala komentare na uvod temy a som ako tehotna moc neverila .... - ono je to naozaj tak - v tom momete, ked vylezie to babo von, je to uuuuuuplne jedno ... hlavne zdrave....

boska79
3. máj 2012

@jana181 ani peniaze Ti to nezarucia... a ja mam troch chlapcov a nedala by som ich ani za nic.. 😵

jana181
3. máj 2012

no hej v amreike alebo v spanielsku robia ze veberu len zenske spremie a nechaju umelo oplodnit ale zas ja taka posadnuta nies om . My sme vzdy s muzom chceli 3 deti . NO snazila som sa pit velka mlieka, nagnesium, a vela acid jedla ale ci to pomoze uvidim ked otehotniem a porodim 😉)

haslerka31
3. máj 2012

Juuuj,aj ja by som chcela dcerku,ale moj mm ma v rodine skoro samych chlapov.On ma 2 bratov,jeho otec ma 2 bratov,mm brat ma 2 synov a my mame tiez chlapceka.

jana181
3. máj 2012

ja som sa na to pytala gynekologa a on mi povedal ze to vobec nie je v tom ake pohlavie prevlada v rodine viac. Moja suseda mala 5 synov a jej 3 maju aj dcery a synov. a kamoska ma 4 setry len a ona ma 2 chlapcov 😉)) Moj otec je zo samych chlapcov a ma 2 dcery . mama ma 2 bratov a mala dcery 😉)

zora256
3. máj 2012

@haslerka31
@jana181 Baby to závisí od vašich chlapov akých chromozóm prevláda u vašich chlapov ak sú postavou viac chlapčenský u tých prevláda chromozóm y tý mávajú chlapcov ak sú viac guľatejší jemneší prevláda u nich chrmozóm x čiže majú viac dievčence.Nuž ja dúfam,že tentokrát budem mať dievčatko aj napriek tomu,že môj muž je chlapčenskej postavy a nie je najemnejší:-/Ale tak uvidím o 4 mesiace dúfam,že nie až v 7mesiaci ako pri prvom😀

jana181
3. máj 2012

no neviem lebo moj muz pocas 8 rokov ako sme spolu priobral 30 kg tazke by som mala mat dievky a mam chlapcov. uvidime ja som to teraz tak s kombinovala aj acid dieta plus cineksy kalendar kt mi pri obcho chlapcov vysiel a teraz by som mala mat dievca . testik si budem robit cez vikned , lebo mnz mama mat az utorok 😉

haslerka31
3. máj 2012

No zbohom....moj mm je chlapcenskej postavy-ma 190 a 100kg🙂))
@jana181

bettynka222
5. máj 2012

@sepi stale ti je zle? mne bolo pri malom strasne 😝 teraz mi zle sice vobec nebyva, ale stale sa mi tvoria hematomy a obcas krvacam - je to dost neprijemne 😠 ale teda pri malom to bolo tiez stokrat horsie, tak mozem byt rada, ze mam stresy len obcas 😅

bettynka222
5. máj 2012

@horalocka tesim sa 😵 tak budeme tehulkovat spolu 🙂

sepi
5. máj 2012

@bettynka222 Dakujem za opytanie, si zlata, ze na mna myslis 🙂 Len skoda, ze musim odpovedat ano 😖 je mi stale zle. Mam pocit, ze este horsie nez predtym. Vcera rano som vracala pred odchodom do prace pre zmenu dvakrat, az zlc zo mna isla 🙄 je to hrozne. Dnes cely den polihujem a nie som schopna ani prach utriet. Az mi je luto maleho, ze sa mu tak malo venujem. No co uz, musim vydrzat...boooze ako je chlapom na svete dobre! V stredu idem na USG, tak sa aj lekara chcem opytat, ci na to nieco neexistuje. A Tebe drzim palce, aby problemy, ktore Ta trapia tiez rychlo prestali. Na to krvacanie aj nieco beries? Davaj na seba pozor a hlavne si dopraj vela oddychu 😉 Pekny zvysok vikendu...

nataly82
7. máj 2012

Caute baby...dlhsie som tu nebola...takze mi mame termin 6.12. na Mikulasa 🙂 mne nie je vobec zle, teda nevraciam len ma boli zaludok...chutia mi paradajky, jablka a sladkosti 🙂 je mi luto ze niektore z vas to tak tazko znasaju, ale niekde som pocula ze je vraj lepsie ked zena vracia, vraj to do istej miery chrani pred potratom...takze vydrz sepi 🙂 ja sice nezvraciam ale za to mam 4cm cystu na mojom jedinom vajecniku a prezili sme aj krvacanie v 7 týždni ☹(( dost sa bojim, ale verim ze vsetko bude dobre a drzim nam vsetkym palceky 🙂

sepi
7. máj 2012

@nataly82 Ďakujem pekne, miestami je to fakt ťažké, ale dá sa to zvládnuť. Dnes som pre zmenu nevracala, ale za to slintám o stošesť 😀 Nechápem prečo sa mi tak tvoria sliny....tak uvidíme, čo si ešte moje telo na mňa vymyslí 😉 len nech je drobček v poriadku, ostatné prežijeme. V stredu idem na USG, tak dúfam, že to tak aj bude. Držím Ti palce, aby bolo všetko ok a aby si nemala žiaden dôvod na strach 🙂

zelena11
8. máj 2012

Ahojte, viem mi niekto poradit... Mate s tym skusenosti? Planujeme babo... Dala som si urobit vypocet pohlavia od Jonasa , Ovku mam tak na 14 -15 den. Podla neho je idealny cas 27 den... Moj cyklus je 28 az 29. Da sa otehotniet aj mimo ovu, alebo ...? Dakujem " 🙂

chcememimi
8. máj 2012

@zelena11 ahoj mimo ovu to rozhodně nepůjde, to jedině, že by se ti posunula na 27 DC 🙂

happy8051
8. máj 2012

@zelena11 otehotniet mimo ovu sa asi neda.... co by sa oplodnilo ked nemas vajicko? 😀 ja by som sa skor spolahla na ovulacnu metodu ako na jonasa. u mna ovu metoda zafungovala dvakrat, cakam druhe dievcatko 🙂

lauricka
8. máj 2012

@zelena11 asi sa ujo zmylil 😉 , snaz sa cez ovu, samozrejme

lauricka
8. máj 2012

@sepi tvoria sa ti preto, lebo sa to tehulkam proste stava, nic mimoriadne 😉

zelena11
8. máj 2012

Dala som si urobit vypocet... tuzime po dcere... ale som zmatena... 😕

jana181
9. máj 2012

no tento mesiac zase nic; -( nevadi 😉) ja si na nu pockam 😉)

karinkaeich
9. máj 2012

@happy8051 a ktore dni cyklu ste sa najviac snazili? teda ak vies cca. lebo ja mavam ovulku 14-15 dc a mali sme tutu 2, 5 a 6 dni predtym. som strasne netrpezliva, ci vyslo dievcatko (samozrejme aj chlapceka budeme lubit, i ked uz jedneho mame)

happy8051
9. máj 2012

@karinkaeich obe baby jeden den pred ovulkou 🙂

happy8051
9. máj 2012

@zelena11 od Jonasa? neviem, ja by som sa na to nespoliehala

karinkaeich
9. máj 2012

@happy8051 iba den? no to je sila, ked tu niektore kocky pisu, ze ani 3 dni pred sa im neporadilo dievcatko. ved uvidime, nechame sa prekvapit. no to je este dlha cesta. ty to uz mas za par, tak drzim palce, vela sil a zdravicka

anjelik0907
9. máj 2012

@zelena11 neviem na tvojom mieste by som sa na Jonáša nespoliehala. Viem to z vlastnej skúsenosti 😉 podľa neho sme sa snažili ako blbý skoro 2 roky a nič 😉 možno je to dobré ako antikoncepcia 😀 😀 😀 😀

jana181
9. máj 2012

mne kamoska otehotnela v den ovulacie ale to mala sex kazdy den od posledneho dna mzs 😉) a ma dceru ... sice lohicke je to ze par dni pred ovulaciou ale ja sa uz snazim tak 3 mesiace a nic 😢(

zelena11
9. máj 2012

@happy8051 --- mas pravdu.... skusim to par dni pred ovu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre