Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sepi
26. júl 2012

@nataly82 presne tak, aj my sa veľmi tešíííme...stále tomu nemôžem uveriť 🙂

erah
27. júl 2012

@sepi blahoželám k vytúženemu dievčatku a zároveň som rada, že teoria 2-3 dni pred ovulkou sa opäť potvrdzuje. Ja by som si len chcela upresniť 2-3 pred ovulkou. Spomínala si, že si si robila ovu testy a v tých testoch sa píše, že ovu nastane 24-36 hodín po dvoch //. Čiže chcem sa opýtať, či ste sa snažili den pred // alebo aj v den s //. Ďakujem za odpoveď 🙂

mimi
27. júl 2012

@erah asi to bude pravda, lebo aj nam to vyslo a mame krasne dievcatko 🙂 ziaden cisky kalendar nefungoval 😅

tinushka13
27. júl 2012

Baby ja som mala poslednú mrchu 23.2. a už 2.3. sme si vyrobili naše dievčatko Zarinku 😀

sepi
27. júl 2012

@erah Ďakujem pekne za gratulku 🙂 ...no my sme poslednýkrát skúšali 3 dni pred ovulkou, teda predpokladala som, že ak bude test pozitívny, tak ovulka nastane cca o 24 hod. ...vo štvrtok posledný krát snaženie a v sobotu pozitívny ovu test. Ale ja si myslím, že sa nám to podarilo hneď po MS, neviem to samozrejme určite, ale nejako som to takto cítila. Dokonca sa odporúča aj deň pred MS, ja som to v podstate takto začala: prvý sexík deň pred MS (vtedy je v pošve už kys. prostredie) a potom po MS každý deň až tie 3 dni pred ovu koniec a už len čakať. Deň pred dvoma čiarkami je už podľa mňa veľmi neskoro...držím palčeky, nech to výjde 😉

ninimini
27. júl 2012

ahojte🙂) tak ja som sa tiež riadila podla ovu🙂) pri malej som mala ms 5.7 a dievčatká sa vraj robia od 10-13 den takže my sme skúšali od 15-17 a pri malom som mala tiež poslednú ms 5.10 a to sme skúšali na chlapca 14-až viac tak to bolo od 18-20 a vyšlo to úplne presne🙂) a ešte jedna metoda ako zistit čo máte v brušku aj to som mala presné ak vás pichá alebo pobolieva ked ste už tehu na pravo je to dievčatko ak vlavo je to chlapec

tynamartina
27. júl 2012

@tinushka13
@sepi
@ninimini baby a čo potom tie čo mali sex aj 4, 5 dní pred ovu a majú chlapcov a tie čo v den ovu a majú dievča? Moja švagriná mala v deň ovu a má vdojičky dievčatá. Tak ja fakt neviem. A s tou pravou stanou to že si po sexe lahneš na pravo ako to môže mať vplyn na to kde sa uhniezdi vajíčko ktoré sa uhniezduje až 5- 10 dní po oplodnení, akosi mi to nejde do hlavy . Neberte to v zlom aj ja by som chcela dievčatko a bola by som rada keby tieto metódy fungovali ale je to asi tak že polovici to víde a duhej nie takže to ostáva 50/50 .

poisonblu
27. júl 2012

@ninimini mna pobolieva vlavo a cakam babu :D

@tynamartina a su si iste, ze nic nebolo predtym ani potom? ze presne v tie dni? ze napr. pri tych chlapcoch sa milovali tych 4-5 dni pred ovu a potom este v den ovu, prip. po ovu a uz to moze byt chalan....a tie dievcata, tak tiez sa mohli milovat aj napr. 3 dni pred ovu, pripadne mohla mat ovu posunutu....ja cakam babu, viem presne kedy smo mala ovu, lebo ma bolel vajecnik.milovali sme sa cca 3 krat pred ovu, v den ovu aj den po ovu....

tynamartina
27. júl 2012

@poisonblu sú to baby čo si merajú Bt a je to isté niektoré mali len tan jeden styk za mesiac aj moja švagriná. má ovulačné boelsti a vtedy spravili dvojičky dievčatá 🙂

lenosko
27. júl 2012

@ninimini mna pobolieva striedavo na obidvoch stranach... ja budem mat co? 😀 😀 😀

sepi
27. júl 2012

@tynamartina no veď jasné, že to nie je stopercentné, potom by to bolo veľmi jednoduché a Gottovi by sa určite narodil aspoň jeden syn 😀 Ide len o úpravu stravy a načasovanie styku v závislosti od ovu...a skúšame, či to ozaj napomáha k tomu dievčatku alebo nie. Či je to 50:50 je ťažko zhodnotiť, k tomu by sa muselo vyjadriť aspoň pol Slovenska 😅 ...ale je to každopádne neškodná metóda, takže by to malo byť v pohode 😉

tynamartina
28. júl 2012

@sepi no nevravím že to nie je v pohode ale tu čítam samé vychádza to a je to tak ,aj nám sa to potvrdilo atď. a pozriem inam a zistím že to nevychádza a nepotrvrdzuje sa to. Tak veru neviem. Aj ja som to chcela skúsiť ale čoraz viac skúseností ktoré čítam ma presvieča o tom že je to len o náhode. 🙂 Samozrejme všetkým gratulujem k vytúženým dievčatkám a prajem všetko dobré.

ninimini
28. júl 2012

@tynamartina ahoj moja malá je narodená 5.4 tak ti želám to dievčatko 🙂)

ninimini
28. júl 2012

@tynamartina a to ked si už tehu a bolí ta pravá alebo lavá strana vajíčka tak sa to vtedy dá zistit ale to sú rady starých mám či sú pravdivé neviem

ninimini
28. júl 2012

@lenosko 🙂)) ty si to vyhrala asi obe🙂)

monika92
4. aug 2012

ahojte baby, ak sa snazite otehotniet ci chcete babatko, viem Vam vyratat, co budete mat... nasa rodina sa riadi podla toho ake pohlavie chce 100% to funguje...staci ak mi napisete kolko ma rokov Vas partner a Vy poviem Vam ked napisete na mail monika.wolfova92@gmail.com , partneri, co su narodeni v rovnakom roku, budu mat len 1 pohlavie deti bud len chlapcov alebo len dievcatka 🙂 viem vyratat podla rokov partnerov....je to pravda a riadime sa tym...

monika92
4. aug 2012

@lenosko ahoj, ked mi povies kolko ma rokov tvoj partner a ty, ale presne... poviem Ti co budes mat 🙂

monika92
4. aug 2012

@jamajka ahoj, napis mi rok tvojho partnera a tvoj a vypocitam Ti

monika92
4. aug 2012

@jamajka ano, presne tak, podla rokov sa to urcuje a je to 100% pravda 🙂

mentolka28
4. aug 2012

@monika92 myslis tym vymenu krvi kazdych sedem rokov? lebo ta urcite nie je 100% ako aj vsetky podobne metody 😉

lenosko
4. aug 2012

@monika92 ahoj, staci to len v rokoch? no pre istotu takto: ja 36 (08/1976) a on 40 (03/1972). diiiik 🙂

fuska
4. aug 2012

@monika92 To je hovadina, ze rodicia narodeni v jednom roku maju iba jedno pohlavie. Ja s bratom sme toho dokazom. 😉

katie233
4. aug 2012

Ahojte. Chodila som do tejto temy, ked sme sa pokusali o druhe bejby. U mna nefungovalo nic: ani cinsky kalendar, ani styk len pred ovu a este vela rad, co sem dali baby. Zatial to vyzera tak, ze sa u nas potvrdzuje len to, co pise @monika92, ze partneri narodeni v rovnakom roku maju len jedno pohlavie 😀. Takze sa do tretice uz nejdem ani pokusat. Drzim palce 🙂

katie233
4. aug 2012

A keby sa dalo ovplyvnit pohlavie, tak Cina by bola zaplavena chlapcami 🙂

lucijag
4. aug 2012

@monika92 jej to by aj man zaujimalo mozes aj mne prosim ta?

lucijag
4. aug 2012

@monika92 teda mne na pohlavi nezalezi hlavnenech je drobcek zdravy ale tak pre zaujimavost

monika92
4. aug 2012

@lenosko ahoj, naisto budes mat chlapca a nie to co myslis, nasa rodina sa tym riadi cele roky a funguje to...na 100% ked si teraz tehotna ci planujes, budes mat chlapca pokial tvoj partner nebude mat 42 potom uz dievcatko 🙂

monika92
4. aug 2012

@fuska neni to blbost...poznam vela takych pripadov a riadim sa tym...

monika92
4. aug 2012

@katie233 je to tak, partneri narodeni v rovnakom roku maju len 1 pohlavie 🙂 raz davno nam to povedal jeden gynekolog velmi dobry, tuto metodu odvtedy sa tym riadime....

monika92
4. aug 2012

@lucijag ok napis mi kolko mas rokov ty aj tvoj partner, alebo staci rok narodenia... pokial si tehotna...pokial nie poviem ti co budes mat 🙂 ked planujes...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre