Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

jaa
28. sep 2011

@syslica To je super,že se chce učit rusky..Je to asi nejlehčí nám příbuzný jazyk🙂
Jinak,mě astrolog a hodně známý,tvrdil,že čtvrté dítě bude kluk..A,není🙂))

dianka3
29. sep 2011

@dermakova neviem,ja sa bojim ked aj nejake vyberiem zase inym sa nebude pacit, napriklad mame ci ,muzovi atd, ale urcite nechcem dat slovenske meno typu viktoria,natalia a pod, nejake co nema kazda teraz strasne letiaa mena ako sofia,ema,nina...

d.aniela1
29. sep 2011

zkouseli jste nekdo tu sodu??holky??

ellit
29. sep 2011

@ajca123 ved jasne, ze smutno je len chvilinku 🙂 ja ale staaaale verim 🙂 tak teda ja verim, ze som naozaj tehu a testy neklamali no musim byt trpezliva. Chcem ho uz vidieeeeeeeeeeeeeeeeeet 🙂

ellit
29. sep 2011

@dianka3 ty mas riadne male rozdiely medzi detickami a mne hovoria, ze sa ponahlam 🙂)

ellit
29. sep 2011

Inak kamaratka velmi tuzila po dievcatku a aj sa jej to splnilo. Tesila sa na saty, celenky, pukacky a cacky macky, babiky.....a ma doma male sidlo za vsetkych chlapcov 🙂)) Mala ani za ten svet suknu, vlasy len kratke a hra sa s autami 😀 , tak aj takto mozeme skoncit 😀

syslica
29. sep 2011

@jaa To sa už fakt nedá veriť ničomu a nikomu, hrôza! Ale len nech sú všetky detičky zdravé a šťastné! Jedno či chlapci alebo dievčatá...

dianka3
29. sep 2011

@ellit no to hej 🙂 ale aspon nebude velky casovy odstup 🙂

nelicefo
29. sep 2011

@dianka3 ešte si nedáš pohov? 😠 😠

mentolka28
29. sep 2011

@nelicefo nic v zlom, ale ty co na nu striehnes v kazdom prispevku? nechapem co riesis, nepise si s tebou 😉
kym si s nou baby budu pisat, dovtedy tu bude.

nelicefo
29. sep 2011

@mentolka28 Ja nestriehnem,no písala som si s ňou,tak nič v zlom,keď nevieš nepíš 😉 howg 😉

lenkadovolenka
29. sep 2011

čaute kočky, mne je jedno, čo to bude, až to bude, ale môj priateľ by chcel dievčatko 🙂 😉

ellit
29. sep 2011

@lenkadovolenka mnaaaaaaaaaaaaaaam langose, milujem ich, ale neviem ich robit ☹

dadak
29. sep 2011

@ellit fuha, tie by som si dala aj ja..ale...tiez mi velmi nejdu...minule som robila, ale boli strasne mastne...

d.aniela1
29. sep 2011

@dadak zkusila jsi ten test z tou sodou? 😅

dadak
29. sep 2011

@d.aniela1 hej, a mne nesumelo nic... a robila som to z ranneho mocu 🙂

adunka73
30. sep 2011

@dadak to bylo super,diky,pekne jsem si tam zadala udaje pozpatku a podle vsech vypoctu jsme mela mit aspon 3 chlapce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadak
1. okt 2011

@adunka73 ejha...😀 to len tak pre zabavu...povedz a das sa nahovorit na piate?

dianka3
1. okt 2011

@dadak Avoj moja 🙂 ako sa mas? Ja zatial drzim pohromade, no bola som v stvrtok u dr ale nebol tam a tak mam cakat do pondelka 😒 hadam to zvladnem. A inac robila som si ten test s tou sodou a vobec to nesumelo, neviem ci to bolo tym ze to bol druhy ranny moc alebo ako.Lebo ked som rano okolo 3 cikala tak sa mi to nechcelo,ale potom o tej 7 tak vtedy som si to spravila. Ale neviem,lebo tu sodu som si uz vecer nachystala do poharika, tak neviem ci to ma suvist ked bola uz pripravena.

dianka3
1. okt 2011

@dadak Inac podla tej cinskej tabulky ci coto je, mi vychadza chlapec,aj test s obruckou mi vysiel chlapec 🙂 tak ja neviem comu verit 😝 lebo podla tej cinskej tabulky to kazdej vyslo. A inac v noci som este bludila po nete a zevraj ked cakas babu mas lavy prsnik vetsi od praveho, no mne sa zdaju byt moje stejne 😒

gazela00
5. okt 2011

http://www.testpohlavia.sk/podrobnosti.html

skúsili ste to už niektorá?

dadak
5. okt 2011

@gazela00 ano, ako si napisala...par dni pred ovulkou v nedelu aj pondelok a predtym dlho nic...lebo nebol doma...inac ten test ja som to skusala...vysla mi ruzova farba a potom trosku sfialovela...ale este stale nevieme co to bude...o 2 tyzdne napisem, idem na uzv....dobre? a ty si v ktorom tyzdni?

gazela00
5. okt 2011

@dadak dakujem, my sme plánovali pred ovulkou asi 4 dni, potom ešte niečo bolo ale už teoreticky bolo po ovulke, t.j. na 20den cyklu, ovulku zvyknem mať na 13.-14.den
som v 11 týž. tiež by sme chceli dievčatko, máme chlapčeka

gazela00
5. okt 2011

@dadak ináč ten test je drahý nejakých 33eur, že... ak ti vyšla ružová, tak to by malo byť jasné, nie? tak to tam píšu...

dadak
5. okt 2011

@gazela00 no, jasne by to malo byt...len vela bab popisalo aj to, ze malo taku istu a narodil sa chlapcek...ale ono im to zmodralo..mne zfialovelo...takze neviem...brucho mi ide aj kus doboku ale aj dopredu...podla povier aj chalan aj baba...co ja viem...tak velmi by sme chceli tu bambulku...hihi..ale o dva tyzdne ti napisem, ako sme dopadli....aj vam prajem krasnu ruzovu princeznicku a nech je hlavne zdrava..

gazela00
5. okt 2011

jej dakujem, tak nech vám to vyjde..ja na povery neverím, my sme využili tú možnosť- pred ovuláciou, tak uvidíme

zora256
6. okt 2011

Ahojte!
Môžem sa zapojiť dopredu?Mienim vás čítať,keďže o dva roky by sme sa chceli začas snažiť o dievčatko,keďže máme chlapčeka a ešte malinkého 🙂 .

syslica
7. okt 2011

@zora256 Samozrejme, pridaj sa! 🙂 My sme tiež ešte len v štádiu plánovania.... teda syslíci majú sestričku naplánovanú v najbližšej dvojročnici, ako to napokon vypáli je na prírode... ale diskusiu mám prelúskanú od samého začiatku a márne čakám na ten zaručený recept na dievčatko 😀 .

d.aniela1
7. okt 2011

byli jsem na NT screningu tak prej zatim to na klucika nevypada ale je to jen odhad,,jen mi rekl ze mam zatim placentu vpredu nizko,tak doufam ze se jeji poloha trochu zmeni,,zneklidnilo me to 🙄 🙄 🙄

strihalka
7. okt 2011

Holky NT screening...je rpesne co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre