Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

zuzanaly
15. júl 2013

Skúste to podľa čínskeho kalendára počatia,u nás to fungovalo na 100 percent. 😵

snowmiss
15. júl 2013

@jenyska4 na stranke pri kontaktoch maju aj swiftove kody a ibany... takze urcite maju spolupracu aj s ceskom... skus si to prevolat.. mne to vyslo..tak verim 😎

d.aniela1
19. júl 2013

i nam se podarila holcicka před ovulaci 4 dny,,pred,,a kluky mam po ovulaci a v den ovulace,,a u holcicky jsem byla ovinena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky drzim vam palecky,,

h0sher
20. júl 2013

ja ked som sluzil na radaroch,tak tam mali vsetci profici dievcata :D takisto mne vraveli,ze ked raz budem mat deti,tak to budu len dievcata,zatial moje prve,co cakame je na just dievcatko :D...takze mat chlopa od radaristov :D

dandulina
20. júl 2013

@diusik hm..ak si mala styk na ovulku, myslim, ze je tam mala pravdepodobnost dievcatka :/..my sme malu splodili pred ovulkou tak 3 dni pred to bolo..a v tomto pripade uz len vyckat na ovulku, spermie si tam na vajicko pockaju..tie dievcatkove ziju dlhsie..preto je tam vacsia pravdepodobnost..chlapcenske su rychle, ale zato, ziju len kratko..nam to vyslo, tak ako som uz v predchodzom prispevku pisala ;)..drzim palce ;)

diusik
20. júl 2013

@dandulina najhorsie je ,ze netusim kedy sa to stalo,teda uz som tehotna,tiez sme sa nato mesiace chystali,sledovala som si ovul ale prihodilo sa toto necakane tehotenstvo a nedokazala som sa dopatrat kedy sa to stalo,nuz co,ked bude chlapec,tak bude chlapec... ale diky

diusik
20. júl 2013

@zuzanaly inak aj mne chalani tak vysli,teraz mi vychadza dievca,tak som naramne zvedava...

kataol
20. júl 2013

no já jsem četla, že kluk většinou vyjde přímo při ovulaci, v den ovulace...zatímco holka když je sex dva dny nebo den před...je to tím, že chlapské spermie jsou rychlejší, ale vydrží žít kratší dobu...takže když se dovnitř dostanou při ovulaci, předeženou holky..zatímco když je to před ovulací ten den, dva, tak holky přežijou zatímco chlapci odumřou..koneckonců s tou výdrží je to stejné i v reálném životě 😀 a je to celkem i logické, vesměs je ženských víc než chlapů, asi právě proto, že trefit se přesně do dne ovulace se nepovede každému 🙂

dandulina
20. júl 2013

@diusik presne tak, ako pise kataol ;)..u nas to bolo tak, ze ked sme si s muzikom povedali, ze chceme druhe babo, isli sme na to..vedela som vsak, ze mi akurat plodne dni zacali..potom sme uz samozrejme sex nemali a povedala som si, ze ak to vyjde..bude to isto baba..pretoze plati to, co sme uz spominali..ako sa robia dievcata ;)).. a bum, vyslo to na prvy sup!..a aj od zaciatku, som mala tusaka, ze to bude baba ;)..no ale sme radi 🙂..doma budeme mat parik ;)..
@kataol

ratatooy
20. júl 2013

a pokud chlap nema spermie ženskeho tipu tak těžko dělat holku😀

lillyanne
20. júl 2013

ja som zasa dala na stravu,prve som mala dievcatko a druhe som chcela tiez tak som jedla maso ,rajciny,ryzu ...a obmedzovala som mliecne vyrobky ,sladkosti,cokoladu,neikde som to citala,ze sa to da aj takto...a mne sa to 2 krat podarilo

sarkad2856
21. júl 2013

@lillyanne rada na kluka by nebyla? 🙂 Kamarádka taky hodně četla jak mít kluka,ale něják se jí nepodařilo narodila se jí třetí holčička 🙂

jenyska4
9. aug 2013

@radka137 RADUŠ nikde jsem nenašla co se nakonc narodilo?Byla ta vytoužená holčička? 🙂

kataol
11. aug 2013

tak jsem dneska slyšela v rádiu, že podle studie nějaké, když chcete kluka, tak by oba rodičové měli jíst několik měsíců hodně banánů a hovězího, prostě do sebe dostat hodně draslíku a omezi vápník, zatímco když chcete holku, tak zase jíst co nejvíce mléčných výrobků a dostat do sebe toho vápníku hodně...jestli to funguje nevim, možná se poptat po okolí, je fakt, že můj chlap je hodně vápníkový, má rád jogurty a mlíko a dost to konzumuje, a já zas jsem pomazánková a hodně vařím se smetanou a zakysanou smetanou a tak, takže třeba fakt máme holku díky tomu 😀

kataol
11. aug 2013

@sarkad2856 viz výš 🙂

radka137
12. aug 2013

@jenyska4 tak nakonec nic z toho nebylo. Ani kluk ani holka. V 6 týdnu jsem to potratila. Už jsme si řekli že na to kašleme ale ještě tento měsíc a konec. Nijak dramaticky to neberu. Doma mám dvě zdravé děti takže kdyby třetí se nepodařilo tak se svět nezboří. Na dietu už jsem se vykašlala už mě nebavilo se pořád hlídat. Tak teď jestli by se zadařilo tak by to byl kluk jako buk.

hankamisa
18. aug 2013

@dandulina @jenyska4 d.aniela1-jak jste počítaly ty tři dny před ovu?taky to zkouším jen nevím jak to počítat. kdy se tulit kdyby ovu byla 15den cyklu? 12 nebo 13dc by mělo být tulení? jo a jak poznám,že jsem zrovna 3dnypřed ovu? poznám jen kdy mám ovu.vím,že by nám spermoušci měli vydržet ,manža má výborný spermiogram.

dva syny mám počaty v den ovu.

jenyska4
18. aug 2013

@hankamisa já to dělám tak, že s manžou tulíme denně a když mám pozitivní ovu test tak už nic není 🙂 ale zkusili jsme to ted prvně, takže Ti povím až za 14 dní zda se zadařilo. Mám ještě pár tipu , které dělám, ale ty tady veřejně psát nebudu páč by si holky myslely, že jsme koza rohatá...myslím tím červené vínko atd

hankamisa
18. aug 2013

@jenyska4 - dík.no jenže mě ovut nevyšly pozitivní ani jednou.když už tam byla čárka tak jen hodně slaboučká.takže podle toho se řídit nemůžu. 😒 a tulení po manžovi denně chtít nemůžu,mám co dělat ukecávat obden.

jenyska4
18. aug 2013

@hankamisa To je divný a testovala jsi celý měsíc?

hankamisa
18. aug 2013

@jenyska4 -jj ☹ ,bud byl slabounký a nepatrně zesílil nebo žádný.stejně silný jako kontrolní jsem neměla.kontroluji to i podle bazální teploty ale tam ovu zjistím až když proběhne.takže zpětně.

jenyska4
18. aug 2013

@hankamisa tak zkus jiné testy...mě to vždy ukázalo 😉

hankamisa
18. aug 2013

@jenyska4 ☹ vyzkoušela jsem snad 4 různé druhy. no nic ,jdu pátrat dál. 😉

tonjadabik2
18. aug 2013

@januzza80 ahoj aj ja chcem dievcatko tak dam na teba uvidime ci sa podari.. 🙂

dandulina
18. aug 2013

@hankamisa vies co, u mna to bola skor nahoda..neak som to nepocitala, riadila som sa plodnym hlienom. Proste sme mali sex iba raz pocas tohto hlienu, neak tak zaciatkom a potom uz nie...v duchu som si vravela, ovulka mi isto este nenastala, ale az za tie 3 dni, pretoze aj hlien zmizol..tusila som, ze ak otehotniem, isto to bude dievcatko 🙂..a fakt sa to podarilo 🙂..mam uz aj synceka a toho sme splodili isto pocas ovu, alebo len tesne pred ovu

ivaana2
21. aug 2013

ahoj holky ....co mam urobit aby som mala v posve kysle prostredie...nejaka holka raz pisala ze sa daju kupit aj nejake vagin. tabletky...

nikky81
21. aug 2013

@h0sher toto mi vzdy vravel aj moj priatel, ze sa to tak na vojne vravelo. a zatial to vyzera tak, ze cakame dievcatko 🙂

lllllllllllll
21. aug 2013

@nikky81 ja neviem ale ja verim len na nahodu 😀

sakura77
21. aug 2013

My sme babu "vyrobili" presne v den ovulky 🙂🙂🙂🙂

tunylyk
21. aug 2013

@kataol hihi velmi zaujimava teoria,na mna absolutne nesediaca 😀 u nas idu jogurty priam na kila,mliecko,mak,no proste vapnik ano 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre