Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

hallie
4. okt 2013

@eliska3 Fakt? Sranda... No, nase babo je z hladiska rozmerov o tyzden popredu v porovnani s vypoctami, ale to by zase podla Jonasa muselo byt dievca... Este to neberiem ako 100 percent, iste to bude az po uzv v 22tt, co nas caka, ale ak je to chalos, zrejme to bude navzdy jeho tajomstvo, kedy sa zakuklil a ci prelstil Jonasa 🙂

eliska3
4. okt 2013

@hallie tak, tak, hlavne nech je zdravý 🙂 a ver mi, že aj dvaja bratia sú super, už len z hľadiska toho, že majú po sebe veci, hračky, vedia sa spolu zahrať také tie chalanské hry a myslím, že aj v dospelosti budú mať k sebe bližšie. A hlavne to do nich hučíme, aby si boli sebe oporou a mohli sa spoľahnúť jeden na druhého, keď my tu už nebudeme.

ia.
4. okt 2013

@ratatooy já mám taky děti počaté přirozeně, takže proto je pro mě IVF a vše okolo velká neznámá, proto mě udivilo, jak píšeš, že si může vybrat pohlaví 😕 a jak víš, že bys nikdy nedonosila holku? já totiž byla podruhé těhotná, počali jsme 5 dní před ovu, tak jsem se radovala, že je to holčička a potratila jsem v 9tt, tak mě zajímá, jestli třeba nejsem stejný případ....

ratatooy
4. okt 2013

@ia. to že nekdo nemuže donosit nejake pohlaví je daný geneticky,ale normalně na to člověk vubec nepřijde když muže otěhotnět přirozeně,stejně tak většinou nevíš třeba že otěhotníš nekolikrát do roka ale embryo se chytne jen třeba v 1 z 12připadů proste dostaneš normalně menses takže to neřešíš a ani neviš že jsi prakticky těhu byla,a je toho hodně co by jsme normalně nevěděli,ja sem třeba nevěděla že s holky rodí už s daným počtem vajiček a tím pádem i danym počtem možností k otěhotnění

ivaana2
4. okt 2013

ja som si tiez myslela ze otehotniem staci ked sa pozriem na trenky 😝 ..pretoze prve babo to bolo hned na prvy sup ..neplanovany ...vsetko bolo ok druhy bol planovany taktiez hned na prvy x...tretie sme chceli divcatko tak sme skusali pred ovu atd,, ...a otehotnela som vsetko mi vychadzalo na babu tiez som sa tesila a potratila som ☹ .tak mi to pride take nerealne mat babu ..tak po nej strasne tuzim ale budem rada aj za chlapca hlavne aby vsetko dobre dopadlo a bolo mim hlavne zdrave ...

luciky
4. okt 2013

@eliska3 právě že máme už dva kluky, tak je trochu snaha ovlivnit početí holky 😎

babulinka29
5. okt 2013

@lenkaaknel24 mrcha dorazila nad ránom takže zase nič....pokračujeme v snažilkovaní znovu ako každý mesiac

lenkaaknel24
5. okt 2013

@babulinka29 ..a ako dlho sa snažíte?My teraz pôjdeme na 6 mesiac 😒

babulinka29
6. okt 2013

@lenkaaknel24 my uz ideme na osmy mesiac...uz som dufala ze konecne sa zadarilo a nic. V novembri mam prist k svojmu lekarovi vraj skusi nejaku liecbu. Vsetko mam aj ja aj manzel v poriadku. Inak moze byt problem v tom ze stale na to myslim a tak velmi to chcem? Ale neda sa na to nemysliet

ivaana2
10. okt 2013

baby kolko dni po ovulacii moze este zena otehotniet ???

zuuzika
10. okt 2013

@ivaana2 ahoj ja som otehotnela na 4. den po ovu...

babulinka29
14. okt 2013

Inak ja si myslím, že to sledovanie je už únavné....ani pri prvom ani pri druhom som nesledovala žiadnu ovuláciu ani nič podobné proste pri oboch som zostala tehotná hneď po menštruácii takže nie je pravidlo, že ženy nemôžu ostať tehotné hneď po menštruácii ....každá žena má inak ovuláciu a každá žena má aj iné telo............myslím si podľa môjho názoru, že najskôr môže žena ostať tehotná po menzesi pokým je ešte ako tak otvorená a potom pred menzesom ale ako vravím každá sme iná

lucinkab
14. okt 2013

@ivaana2 max 24hodin 🙂 potom vajko zanika

lucinkab
14. okt 2013

@zuuzika ahoj ako vies ze si mala ovu 4dni pred tym ako si otehu? ovu testy nie su 100%

zuuzika
14. okt 2013

@lucinkab robila som si ovu test plus merala BT...

lucinkab
14. okt 2013

@zuuzika zatial somm nepocula o zene co by otehotnela tak dlho po ovu.... aj BT ti ukazovala ovu tak dlho pred tym? nevidi sa mi to 😉 ale hlavne ze mas deticky.... 🙂 🙂 🙂

lenkaaknel24
14. okt 2013

@babulinka29 presne ako píšeš...to sledovanie je únavné a milovať sa vtedy keď sú vyrátané plodné dni je oničom ☹ Tiež som pri prvých dvoch neriešila nič ani nepočítala plodné dni a podarilo sa ani neviem ako...Akonáhle prídu plodné dni nič iné v hlave nemám len aby som správne všetko načasovala a mám pocit,že aj manželovi sa to prestáva páčiť,pretože už to nieje iba vtedy keď máme náladu a chuť,ale aj keď je unavený a vtedy to je ozaj len o tom vyrábaní bábätka!...ako som písala naposledy..tento mesiac sa posledný krát sledujem a ďalej to nechám na náhodu a budem sa snažiť myslieť na iné veci...ako sa hovorí.. príde to vtedy keď to budeme najmenej čakať 😉

babulinka29
14. okt 2013

@lenkaaknel24 správne hovoríš ja som si tiež povedala že toto je posledný mesiac čo sa testujem končím akurát som si dneska kúpila ovulačné testy práve som si ho dorobila a vidí sa mi, že je pozitívny ale podľa kalkulačky mi vychzádza ovulácia až okolo 21. oktobra....pokúsim sa sem dať fotku a uvidíte 🙂

babulinka29
14. okt 2013

môj dnešný ovu testík

lusi79
15. okt 2013

kocky,,teoreticky je sanca ze to vyslo a som tehu,,na teste mam este len slabulunkeho ducha, tak uvidim o 2 dni, ci ozaj, pevne verim,,,,otazocka: Myslite ze by mohlo byť dievcatko...isli sme 4,3 a 2 dni pred ovulaciou? co myslite 😉

voskovka
15. okt 2013

@lusi79 my sme 4 den pred ovu a 2 dni pred ovu....uvidime co z toho 🙂

babulinka29
16. okt 2013

@lusi79
@voskovka držím Vám palce baby nech to vyjde 🙂

dandas
16. okt 2013

@babulinka29 môžem sa ťa opýtať po koľkých dňoch si si robila test? my sme sa tiež pokúšali a už som netrpezlivá kedy si spraviť test, ďakujem 🙂

babulinka29
16. okt 2013

@dandas tak toto bol ovulačný test a robila som si ho 10DC a včera bol 11 DC a už bola čiarka slabšia tak tiež tomu nerozumiem lebo sa mito zdalo skoro tak uvidíme budeme testovať Ďalej 🙂

lusi79
18. okt 2013

@voskovka ja mám // 🙂 tešíííím sa,,,a ty ako? uz len nech je to dievcatko a bude to dokonalé 🙂 ale nech je to čo chce,,lúbit ho budem tak ci tak 😀

voskovka
18. okt 2013

@lusi79 hod test ktory dpo si???? 😵

lusi79
18. okt 2013

@voskovka teraz som v praci, nemam tu foto, ale doma som cvakla,,na klasickych papierikových vychadzal este 2 dni do zadu iba duch, tak som si vcera kupila a urobila ten digitálny a tam mi ukazalo ze som v tom tak 2-3týzdne,,,mrchu som mala dostat medzi 15-17.10., nechodi mi uplne pravidelne, tak +-,,ale ovu som mala 2.10, tak presne mi to sedi,,a sexovali sme 4,3,a 2 dni pred ovu,,,ty uz mas //?

voskovka
18. okt 2013

@lusi79 ja som dnes len 4dpo.... ja mrchu necakam 28meho....uvidime... ja mam teraz take cakacie obdobie

lusi79
18. okt 2013

@voskovka ahaa,,ja ze uz to mas teraz niekedy dostat,,,tak daj potom vediet ako to dopadlo,,,,to cakanie je nekonecne, vsak 🙂 drzim palce, nech to vynde. 😉

lenkaaknel24
18. okt 2013

@voskovka aj ja som 4DPO a mrcha má prísť 28...takže budeme čakať spolu,držím palce 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre