Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

sepi
25. apr 2012

@jana181
@bettynka222 ...ja som si pre istotu dala pohar vinka kazdy vecer, co sme skusali 😀 a posledny krat to bolo 15.3 a 17.3 som mala pozitivny ovu test. tak uvidime, co sme zamiesili 😉

kacenkaharris
25. apr 2012

Dievcence, ako je to s tym vinkom? Kedy ho treba pit na dievcatko? Niekolko dni, pred ovu, vtedy, ked sa sexuje ci ako? 😎 A cervene tiez pomoze ci len biele? 😉

jana181
25. apr 2012

pisu vino ako acid napoj, tazke to je asi jedno 😉)Si myslim ze pred aj po sexe . ja pijdem od kramov kady den aj acid mlieko a vela liecnych vyrobkov a pijem magnezium.

kacenkaharris
25. apr 2012

@jana181 A ja som sa bala, aby som alkoholom nieco nepokazila, vraj prve dva dni po pocati su dost kriticke...

mimzy123
25. apr 2012

@sepi mne bolo tiež tak zle...celý deň a trvalo to do 5 mesiaca

bettynka222
25. apr 2012

@sepi inak teraz osm si spomenula - a asi som to tu uz pisala - ze pri malom ma mm nutil pit kazdy vecer portske kvoli krvi. ale to je zas dost sladke, tak sa to asi nerata 😀

jana181
26. apr 2012

@kacenkaharris . tak urcite jeden pohar vina nezaskodi. Nik tu nehovori vypit liter sama 😉) Poznam dievcata kt pili alkohol pocas celeho tehotnestva amaju zdrave babatka. ja mam dve deti a ked som mala chut na pivo , tak som si dala.

ia.
26. apr 2012

holky já měla sex 3 dny před ovu, víno piju (teď ne, kojím) skoro každý den dvě deci, miluju jogurty, jogurt. mlíka, atd a přesto mám dva syny 😀 já se vsadím, že kdybych dala manžův "vzorek" pod mikroskop, tak tam nenajdu ani jednu spermii "xx"... 😀 😀

jana181
26. apr 2012

ja uz vazne neviem jak to funguje. ci je to vazne len nahoda alebo stastie alebo kvalita muzskych spermii

hankamisa
26. apr 2012

@jana181 -a co znamená když se mi ve snu to pohlaví neukáže? u mě sen skončí vždy na porodním sále těsně před tím,než mi dr, řekne pohlaví, něco mě skrátka probudí.už se mi to zdálo několikrát.
my chceme holčičku ,protože 2 kluky už máme a z holčiček dvojčátek jsou andílci.takže vím co znamená zdravé miminko. jo a povzbudím tě.já mám 3 císaře a příští rok budu mít 4,podle dr. se to těhu zvládnout dá. protože je to poslední možnost tak jsem to nenechala náhodě a kombinovala. pohlaví jsem vzala středem všech možností čínský kalendář,stáří krve a datum narození a ještě jeden kalendář a vychází mi léto příštího roku.tak uvidíme.

jana181
26. apr 2012

@hankamisa not tak to neviem 😉) Mne sa radsej prid 2 ani nesnivalo . Bola som skoro na 100% ze to bude dievca a bola som nemile prekvapene ze dalsi chlapec. No ked som bola tehtona s 2 tak od 6t do konca som bola neustale chora, strasne nervozna , tak ked sa mi narodil maly bola som vdacna bohu ze je v poriadku a teraz je to moj maly poklad 😉) To mi je luto ze sa ti stalo nieco takze hrozne , si to ani neviem predstavit. Myslim si ze kazda mama ( zena ) najprv chce aby dietatko vynosila bez problemov a potom aby bolo zdrave ale ako kazzdy clovek by chel mat z kazdeho 1 no nie vzdy sa to splni 😉

horalocka
27. apr 2012

babyyyy!!!! tak dnes som si robila test a vysli //.... 🙂 este stale sa z toho klepem.....fakt som necakala, ze nam to vyjde znova na prvy krat.... 😨

zvolsiinylogin
27. apr 2012

@horalocka velka gratulacia

kika1111
27. apr 2012

no ja neviem... neverím žiadnym metódam.. počula som, že ak muž sexuje často, tak má viac spermii na dievčatko..ak menej tak na chlapca..
Ja a mm sme v období, keď sme sa rozhodli pre bábätko sexovali menej lebo sme jednoducho nemali čas - práca, organizovali sme si svadbu..boli sme vyťažení.. otehotnela som vlastne na prvý šup.. v období ked som mala mať plodné dni sme miešali 2x, nepili sme žiadny alkohol..
mm je zo 4 chlapcov, 7 mesiacov som si bola istá, že v mojom brušku rastie chlapček, lebo som ani raz nezvracala, každý mi hovoril, že som nikdy nebola taká krásna ako počas tehotenstva...
pri dievčatkách sa vraj vracia, žena ošpatnie...no a minulý týždeň nám doktor potvrdil, že budeme mať dievčatko..

jana181
27. apr 2012

@horalocka gratulujem - davaj si na seba pozor . ja budem vediet na buduci tyzden ale si mam nejaky zvlastny pocit tak uvidime. 7 x za sebou sexik , aj den v ovulacii . som povedala ze co bude to bude len nech to mame zdrave mozno budem lucky na 3 x
No ja mam 2 chlapcov pri 1 mi dr povedal ze bude dievcatko- vracala som ani raz a bola som jak slniecko kazdy mi to vrvael ze zo mna vyzcaruje take slnko a co narodil sa mi chlapec. Pri druhom som vraccala do 5m a cele tehotenstvo som bola chora. tvar som mala opuchnuta a este som aj schudla zo svojej vahy a narodil sa mi chlapcek . kazde telo je ine . vela ludi mi typovalo dievcatko lebo som mala male brusko a nebola som jak predtym 😢

horalocka
27. apr 2012

@jana181 dakujem a tebe drzim palecky 🙂

karinkaeich
27. apr 2012

@horalocka tesim sa s tebou (zvyraznujem S TEBOU) 🙂 davaj na seba pozor. vela sil a zdravicka 🙂

horalocka
27. apr 2012

@karinkaeich dakujem a podobne aj tebe 🙂

sepi
28. apr 2012

@horalocka jeeej, gratulujem a tesim sa s Tebou 🙂

sepi
2. máj 2012

Ahojte baby, je mi hrozne 😖 minule som sa tu pochválila, že ako sa už mám fajn, že mi je už lepšie a zrejme som to uriekla. Pár dní sa mi zdalo, že už bude dobre a prd. Sem tam ráno vraciam (ako aj dnes ☹ ) a počas celého dňa neuveriteľná ťažoba na žalúdku. Mäso nemôžem ani vidieť, snažím sa jesť len ľahké jedlá, no prevžne som na hriankach. Kedy to skončí? Viem, že niektorým babám je počas tehu stokrát horšie než mne, ale je to fakt vyčerpávajúce. No čo...zaťať zuby a vydržať. A ešte aj tá horúčava 😖

anjelik0907
2. máj 2012

@sepi Ahooooooj.No je mi ľúto ,že to tak zle znášaš ☹ Ale zas si spomeň na to malinké čo rastie v tebe a stojí to iste zato 😉 A tie lízatká proti nevoľnosti si škúšala ? 😉 Držkám palce ,aby ti už tie zlé dni pominuli a mohla si si naplno vychutnávať tehulkovanie 😉

sepi
2. máj 2012

@anjelik0907 dakujem pekne, snad coskoro pominu...pevne dufam 🙄 nie, tie lizatka som este neskusala...no zatial co som skusala, tak nic nezabera, tak som uz aj trosku skepticka. no ale len nech je malinke v poriadku, ostatne sa zvladne 😉

jana181
2. máj 2012

@sepi mne moj gynekolog dal nejaky dapletky aprasky do vody a prestalo to . Tu v anglicku ti nic nedaju vlastne do 12t oni ani nepovazuju za tehotenstvo. Do 12t som grcala ja blba - este aj z vody ( pri prvom synovi som to vobec nemala). Zajdi ku dr 😉

chcememimi
2. máj 2012

ahoj...můžu se přidat...máme doma chlapečka a snažíme se o druhé miminko a rádi bychom holčičku, i když na jednu stranu je důležité hlavně zdraví. Po MS se budeme snažit teprve druhý měsíc, takže tomu moc naděje nedávám, ale rádi bychom za to byly 🙂 a dokonce by nás i moc potěšila holčička, ať máme páreček...pomohlo vám některým něco na určení pohlaví? :D

sepi
3. máj 2012

@jana181 tak to neviem, či aj u nás niečo také existuje...no brala by som. 9.5 idem na USG, tak to lekárovi spomeniem, možno mi niečo poradí. A pevne dúfam, že to čoskoro prejde...som už z toho dosť otrávená 🙄
Pekný deň 😉

sepi
3. máj 2012

@chcememimi najlogickejšia zo všetkých metód sa mi zdá metóda načasovania styku voči ovulácii. Keďže ženské spermie X-ká majú dlhšiu životnosť ako Y-ky, treba načasovať styk také 2-3 dni pred ovulkou. Mali by si na vajíčko počkať a na druhej strane Y-ky tak dlho čakať nevydržia. Ani táto metóda nie je samozrejme stopercentná, ale aspoň sa dá logicky odôvodniť...čo sa pri tabuľkách a grafoch povedať podľa mňa nedá 🙂

sympa1
3. máj 2012

jednoducha odpoved: nijako....len cakat na nahodu 😉

vierka0
3. máj 2012

@sepi toto tiez velmi nefunguje, mam znamu, ktora mala chlapca zo styku 5dni pred ovulaciou (merala si bazalnu teplotu, takze celkom spolahlivo) 🙂

chcememimi
3. máj 2012

@sepi to s těma sperimiema je asi nejlogičtější 🙂 a děkuji za odpověď 🙂 já si myslím, že to stejně ovlivní jen ten chlap dle sperimií, je možné, že dokáže jen jedno pohlaví, jako to potvrdili známé, na spermiogramu jejímu chlapovi přišli na to, že klučičí jsou spíš nepohyblivé takže se jím uchytí jen holčičky 🙂

jana181
3. máj 2012

ja mam tiez kamosku kt mala sex den ovulacie robila si test ( kt som je dala ja kedze uz som bola tehotna a nepotrebovala som ich ) a porodila dievcatko. ja si myslim ze to je skor o kvalite spermii kt sa sa ryclejsie prereze cez stenu vajicka alebo aj co zena papa a ake ma ph vo svojeom tele. rvaje zeny kt maju ph acidovane maju dievky lebo acid zabija muzske spermie a zas zeny kt maju alkalicke ph v sebe maju viac chlapcov. ( u nme to alkalicke je viac pravdive ). My sme mali sex tera kazde den od konca mns az po ovulacny den .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre