Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
22. sep 2011

@ellit FUHA, tak dufam, ze fakt to ostane bez pindura...hihi...inac Ivka, my sme tiez snazilkovali len jeden den...pred tym nebol mm doma 2 mesiace a potom hned na druhy den na mesiac odchadzal...a vidis , podarilo sa...takze....😀

dadak
22. sep 2011

@dadak ale to ti najprv musim vypocitat ten termin...mm odchadza v utorok na lod, tak budem mat viac casu na pisanie...dobre? ty si doma s chlapcami, ze? takze od utorka pocitame....😀

dadak
22. sep 2011

@ellit boze, kukni, pisem si sama sebe...😀

ellit
22. sep 2011

@dadak no veru, pozeram komu to pises 🙂)) jasne tesim sa 🙂) no ja by som sa potesila, ale mam par dni do menzesu, tak to by bola aka nahodicka 🙂)

syslica
22. sep 2011

@dadak Skvelé Dada, super správa... o to viac, že vajíčka síce klesnúť môžu, ale vonkajšie pohlavné ústrojenstvo je v tomto týždni už úplne vyvinuté - čiže ak tam penis fakt nie je, už ho nič nepričaruje 😉 Gratulujem a teším sa s tebou. Vyzerá, že marec bude veľmi plodný mesiac, mnoho mojich priateliek tu na koníku i v reále takto otehotnelo.
No ja som ešte nie, ani sa nesnažím, hoci tým, že ja "robím" doma a mm má pohyblivú prac. dobu máme paradoxne viac času na seba. No som rada, že syslíky nabehli v pohode na školský a škôlkarsky režim a veľmi sa im páči.

dadak
22. sep 2011

@ellit nahoda je svi...co to trepem..nahoda je dieta..😀 ale ak nie, aj tak dobre, sak aby sme mali cas vypocitat, nem? 😀
@syslica hej, aj Dominika je u nas a sme ta spominali...same chvali idu na teba...Kua, baby, skoda ze nie ste marcovky...ja by som sa fest tesila...
Takze syslici makaju? aj ti moji madarcekovia skola, skolka...a velmi sa tesia na Kristinku..😀 Inac 17/10 idem na ten morfologicky uzv, tak to by snad mi uz mal povedat na istotu... tak dam znova vediet...
Vcera moj maly zahlasil, ked sa jedna baba pytala, ze kde ma mamku? tak on: Maminka rodi..vsetci kukli na neho a on, nooooo..sak uz ma riadne brusko...pohare nam s nim zvaluje...😀DD, tak som sa nasmiala ked mi to mangel povedal...

syslica
22. sep 2011

@dadak Dominika preháňa... a ty tiež 😀 Ja som teraz normálne rada, že ešte bruško nemám, lebo to syslie tempo čo nahodili by som tehotensky handicapovaná ledva zvládala... takto aspoň schudnem, odsledujem si cyklus a v 2012 niekedy snáď... no a teba budem samozrejme virtuálne sledovať 😉 ... počkaj, to ani chlapci ani ty ešte netušíte, čo vás čaká... také dievčatká sú úplne iný element 🙂 🙂

comra
22. sep 2011

@dadak moc moc ti gratuluju a věřím, že se tam pindík už neobjeví! Sleduji, jeslti se ti holčička zadaří...a ted jsi mne teda nakopla...🙂. takže ještě jednou pro mne. Co vše jste dělali / nedělali? 🙂 🙂 Já si ted největší pozor dávám na ty ponožky! Ale my se stejně ještě nesnažíme..🙂

hameeda
22. sep 2011

babi ak sa to tu niekomu uz podarilo tak mi dajte vediet, aj ja chcem dievcatko,,,a co ja ale moja super kamoska by strasne chcela dievcatko a uz ma 4 chalanov a boji sa uz skusat dalej aby to nebol zasa chalan,,a ja tiez chcem dievcatko,,ale vobec neviem ako na to

adunka73
22. sep 2011

@hameeda Ahojky,tak ja jsem na tom opacne nez tvoje kamoska, 😕 cekam 4-tou babu a uz to vicekrat zkouset nebudu 😀 .To je uplne jednoduche urobit dievca,musite mit posledni sex maximalne 3 dny pred ovulkou,klidne i 4 dny a pak uz zadny.Takhle nam to pokazde neplanovane vyslo na babu.Kdyz ale budete casto sexovat kolem ovu,tak je vetsi sance na chlapce,protoze chlapecke spermie jsou rychlejsi a predbehnou tak pomale holcici. 😎 😲

hameeda
22. sep 2011

@adunka73 : ako zistim ze mam 3 dni pre ovulkou 😨

adunka73
22. sep 2011

...no to je prave ten nejvetsi problem zjistit presne ovulku.Jestli to chces vedet co nejvic presne,tak si kup v lekarne ovulacni testy,ktere ti ukazou uz blizici se ovulku par dnu predem a to je prave cas na dievcatko 😉 .Ja mam kratky cyklus 26 dnu a myslela jsem si,ze mam proto ovulku drive nekdy kolem 11dne...tak jsme vyrobily nase dcerky prave kolem toho 11 dne od zacatku menstruace,aby jsme se strefili co nejvic do ovu a byl to chlapec 😀 😀 😀 .Ale kazda fungujeme individualne,a pak je to urcite osud,nekdo ma 4 chalany,nekdo 4 baby...hlavne ze jsou zdrave deti. 😎

lucia20
22. sep 2011

@kaara1980 musim reagovat na tvoju spravu o nejedeni masa. je som jedla maso cely zivot a mam same babizne. 😀

@adelaine ja som sa to tiez tak docitala. mali sme to presne na ovulku a zase baba. podla mna moj muz vo vajkach ani chlapcov nema. 😀 😀 😀

adunka73
22. sep 2011

@lucia20 😀 😀 😀 a ja maso nejim skoro vubec a mame taky jenom baby.A manza ma syna z prvniho manzelstvi,tak asi byl jedina xy spermie co mel tenkrat vo vajkach 😠

hameeda
22. sep 2011

@adunka73 : no takze ja mam cyklus ako sa mu zachce tak jedine asi ten test,, neviem ci take nieco u nas kupim,,ale za pokus to stoji,,chceli by sme teraz babo,,aby som do tridsiatky stihla este jedno pokial som fit,,ale asi ma tresne ked to bude chalan,,lebo po tych mojich dvoch,,ked si predstavim ze by mal byt este jeden a moja dcera zahlasila ze chlapca uz radsej nie,,tak asi je na tom ako ja,,ale zarucene nie je nic,,asi nepomoze len sa modlit,,ale s tou ovulkou to skusim

hameeda
22. sep 2011

@adunka73 : moj mm sa teraz zasmial,,ze ked to nevyjde a bude to chalan ze ti ho mam poslat 😀

lucia20
22. sep 2011

@adunka73 ja by som aj stvrte brala dievcatko. muz chce chlapca.... tak uvidime kto bude spokojny. hlavne nech je zdrave.

irriss
22. sep 2011

@lucia20
Chlapi tvrdi, ze chteji chlapca a nakonec jsou "podelani" z holcicek... 😉 😀

adunka73
22. sep 2011

😅 😅 😅 asi by byl chudak tady v tom babinci,ja si uz ani nedokazu predstavit mit chalana,tak prave proto mam asi same baby 😎 Hlavne nesmite moc casto sexovat,ten muj na to moc neni,a takhle to dopadlo... spis mi posli tvojeho mm 😀

lucia20
22. sep 2011

@irriss no moj muz je hlavne z tej poslednej. to mal byt jej vytuzeny chlapcek a ked zistil, ze je chora a mozno zomre, tak uz mu to bolo suma fuk a teraz by ju nedal za nic na svete. prestalo mu zalezat na pohlavi. hlavne nech su zdrave, ved tie starsie su ako chalaniska. 😀 😀 😀

irriss
22. sep 2011

@adunka73
s tim "sexovanim" je to u nas stejne...viz vysledek (4) 😉

irriss
22. sep 2011

@lucia20
Meli jsme to podobne...trojcatko zemrelo...jedno z dvojcatek mel byt chlapec.....ale nezalezelo na nicem jinem nez na zdravi=preziti... 😉 ☹

lucia20
22. sep 2011

@irriss ved to, nech je to ktokolvek, ale hlavne nech su zdravucke a s nami.

adunka73
22. sep 2011

@lucia20 ja jsem si prala odjakziva 3 chlapce,cely zivot mam kolem sebe jenom same baby,vychovala me sama mama s babkou,nemam sourozence,same sestrenice,v kolektivu v prace taky vetsina same baby...no kam se podivam tam jenom same zeny 😉 Manza to ma doma bezvadne,ma svuj harem,on kral,holky na nem visi,on je z nich cely hotovy,jsou mu navic moc podobne,no co vic si prat nez dalsi babulku? 🙂

hameeda
22. sep 2011

@adunka73 : no baby ja vam poviem pre vsetky ze nadej umiera posledna,,u nas v meste bola jedna rodina mali 11 dievcat a posledneho 12 teho chlapca,,a ten sa mal ako v raji,,

adunka73
22. sep 2011

@hameeda 😕 😕 nasi sousedi maji 8 dievcat a ta nejstarsi uz ma svoje dite- co myslite,zase babu 😝 Ano,taky doufam,ze se na ultrazvuku nejak prehledli a nakonec to bude treba ON.Ja uz do pateho nejdu... 🙄 🙄 🙄 🙄

irriss
22. sep 2011

@adunka73
To vypada na nejaky " virus".. 😉 😀 ...Sousedum se vyhybej.... 😉

hameeda
22. sep 2011

@adunka73 : moja mamka stale vravela ze radsej sto dievcat ako jedneho chlapca 😀

adunka73
22. sep 2011

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adunka73
22. sep 2011

@hameeda ja to vidim spise opacne,s holkama je vetsi starost, no nedokazu to sama posoudit,jen co jsem se doslechla z okoli.Aj jako male deti jsou dievcata vice uplakane a hystericke (aspon ty moje princezny) a v zaveru stoji vice penez 😠 No stastni lide,kterym se podari z kazdeho pohlavi jeden exemplar.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre