Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

molka
8. aug 2012

@monika92 tak to tu donekonečna nerieš. Ale keď sem stále píšeš, tak sa nečuduj, že na tvoje (podľa nás hlúposti) reagujeme. Ak napíšeš, že tvoja teória je fakt, ale nemieniš nám to tu dokazovať žiadnymi oficiálnymi štatistikami, tak sa nečuduj, že ti neveríme.

monika92
8. aug 2012

@molka nemusite mi verit mne je to vazne jedno 🙂 len neznasam ked mi to niekto napise alebo si zo mna robi srandu tak to si nenecham...to ze mi neverite je mi jedno ved mi zeny napisu mail ci IP to tu absolutne riesit toto nemusim....

monika92
8. aug 2012

@molka srandu myslim ked niekto robi zo mna deb*la.... a spochybnuje to a pise na moju adresu...to mi vadi to ze mi neverite to m ije ukradnute....

janie80
8. aug 2012

@monika92 len ty tu spochybnujes nazory lekarov a svetovo uznavanych odbornikov a svoj nazor vydavas za fakt...
A ked to ma sposobit nejaku ujmu, tak na mna neraguj... Alebo, vobec na mna nereaguj, lebo tvoj nazor je urcite iny ako moj, a teda ma nezaujima... 🙂

ivaana2
8. aug 2012

@monika92 co hned vybuchujes ..ja som neklamala ..aky by som mala dovod ...proste jej potvrdili dievcatko na 90% tak nechapem preco stale tvrdis ze to nieje mozne ...a ako to teda pocitas ??? ked raz hovoris ze je to podla krvi ..raz ze nie tak by ma to zaujimalo ...BTW ..ja som tiez predpovedala vsetkym mojim surodencom a par kamaratkam ake budu mat pohlavie tusim aj dadak som tvrdila hned na zaciatku ze to bude 100% dievcatko ze mam na to nos a vzdy som sa trafila ...zeby nejaka 100%metoda ?? neskutocna nahoda to vsio 😀 ..jedine pri mne nie ..mam chlapceka a ocakavala som dievcatko ...ale fakt bacha lebo ty ked silou mocou obhajujes tu svoju metodu ..tak sa moze stat ..ze vela bab naozaj na teba da a nesplodia deti v case kedy by chceli a prave vetdy by mohli mat svoje vytuzene pohlavie..ale splodia tebou vypocitany rok o niekolko rokov neskor a nakoniec aj tak nebudu mat to svoje vytuzene pohlavie a potom si budu trhat vlasy ake boli blbe ...

monika92
8. aug 2012

@ivaana2 to je vec nazoru.... ja ju obhajujem, lebo to nie je nahoda 🙂 t oby som mala nahodu skoro stale...a nie podla toho ze si typnem...

monika92
8. aug 2012

@janie80 nespochybnujem NAZORY lekarov..ved kazdy ma na t osvoj vlastny nazor... aj lekar ja uz neviem akoby so mto tu povedala 🙂 ked tomu neverite neverte...ja tomu verim jedine... lebo mne to vzdy vychadzalo vies... 🙂 ked myslite ze je to nahoda tak ako myslite 🙂 mozno je to taka neuveritelna nahoda 🙂

janie80
8. aug 2012

@monika92 ani trochu nespochybnujes... Ked tu dala ktorasi kocka odpoved lekara, tak si na to zareagovala, ze blbost... To je podla teba co? 😅 😕

molka
8. aug 2012

@janie80 to je fakt. 😀 😀 😀

monika92
8. aug 2012

@janie80 to je zas MOJ nazor 🙂 ja si povedat nemozem? 🙂 podla vas je toto blbost podla mna hento.... teraz vsetky verite tomu co tam dala ona a tomuto nie, tak musim aj ja? :D alebo co?....... ok tato moje metoda je nahodova ... 🙂 a uz to riesit nebudem 🙂

kalifa28
8. aug 2012

ježiši ženy a čo ked je tetula fakt chybná, ja teraz pojdem do obchodu kupit smotanu (robím langoše) a stretnem ju naživo?????? aspon napíš odkial si a kadial sa pohybuješ @monika92..... budem sa tým miestam vyhýbat 😝

lucinenka001
8. aug 2012

Kočky ahojte,

ja som myslela, ze tu najdem uzitocne rady ako mat dievcatko a vy sa tu neskutocne len hadate riadnych par prispevkov dozadu ☹

janie80
8. aug 2012

@monika92 ale ved nikto netvrdi, ze si nazor povedat nemozes... Len ty tu zhadzujes vsetky ostatne... A ked na nazory lekarov vravis, ze je to blbost... Skusila si komunikovat s niektorym z nich, nech ti povie, ci to mozne je, alebo nie? A teraz nevrtam, seriozne sa pytam na nazor nejakeho lekara, okrem toho vasho, kory vam tuto metodu prezradil...

monika92
8. aug 2012

@kalifa28 no to by si sa mi mala vyhybat... cooo ty variis?? ja ze tu cely den sedis a vypisujes blbosti

iviatko
8. aug 2012

http://www.otehotnenie.sk/post/bude-to-dievca-a... celkom fajn clanok,hlavne tie veci o odrezani senennikov 🙂))

ivaana2
8. aug 2012

@monika92 vies co nepochopim ..ze preco to teda nerobis ako jonas....bola by si slavna ..a ak ta to bavi pocitat ..tak by si mala skvelu robotu za ktoru by si mala skvele zaplatene ..a to najdolezitejsie je ze by sa o tebe dozvedelo tolko ludi ..tolko mamickam by si splnila sny ...a ty si to nechavas pre seba ako rodinne tajomstvo ..tak je to potom pekne sobecke od teba nemyslis???

molka
8. aug 2012

@monika92 ahaa, takže keď my považujeme tvoj názor za blbosť, tak ťa spochybňujeme. Ale keď ty považuješ názor lekárov za blbosť, tak to je v poriadku, pretože je to tvoj názor...zaujímavá logika. 😝

monika92
8. aug 2012

@janie80 zhadzujem ? :D to skor opacne preco sa furt zameriavas LEN na mna a na nikoho? lebo ta bavi utocit do mna 🙂 to je cele... a nespochybnujem... ked mi tvrdis ze spochybnujem nazor lekara.... preco spochybnujem??? ved tiez so msi povedala nazor tak ako kazda tu..... to je zlee?? to je jedno co poviem aj t oze poviem ze je to blbost... to je tiez nazor

iviatko
8. aug 2012

@lucinenka001 dam ti uzitocnu radu. Milujte sa a mnozte sa,hlavne je zdravie deticiek a nie pohlavie 🙂

monika92
8. aug 2012

@ivaana2 nie nemyslim preco sobecke?? a preco som asi na tejto stranke??!! zeby som t uchcela pomoct? ved so mto sem napisala tak co je odo mna sobecke?:D navyse som taka " sprosta" ze za to nic ani nepytam a aj tak ma tu kazdy pouraza .... t oc osi napisala je totalna blbost... nerobim to ako on..nic za to nepytam... nenechavam s ito ani pre seba ked to tu kazdemu pisem.... sebecke je to ako sa tu vsetci spravate

janie80
8. aug 2012

@monika92 akoze nespochybnujes... Pod prvym prispevkom, ktory do tejto plodnej debaty dala @iviatko, si napisala, citujem "blbost" ... To je podla teba co? Suhlas, alebo nesuhlas? 😕 asi uz mam tehu demenciu, lebo mne to pride ako nesuhlas... 😅

monika92
8. aug 2012

@molka no tu zaujimavu logiku mas len ty lebo to som vobec nepovedala... absolutne....

ivaana2
8. aug 2012

monika92 a jonas tiez tvrdi ze jeho vypocty su na 99% spolahlive ...mali by ste sa skontaktovat a nejak spojit vase 2 metody trochu upgrade.nut a neverim ze by to nemalo 110% uspesnost 😉

monika92
8. aug 2012

@janie80 ano!!!!!!! povedala netvrdim ze nie!!!!!ale aj to BLBOST je NAZOR moj nazor na to chapes? tak ako kazdeho nazor je na moju metodu...a ja to nevyvracia mne je jedno co si kto mysli..... o tejto teorii .... mne akurat vadi, ked na mna niekto utoci a pise na moju adresu..to je vsetko a tu moju teoriu absolutne rozoberat nemusite...

janie80
8. aug 2012

@monika92 ja neviem, ale asi rozpravam uplne inym jazykom, ako ty, alebo nechces za ziadnu cenu pochopit vyznam slov a viet, ktore som napisala... Bud som vadna ja a vsetky ostatne dievcata, alebo ja uz neviem...
Je to sice nazor, TVOJ NAZOR, ale je to nazor, ktory spochybnuje to, co povedali lekari... Ako inac ti to este mam vysvetlit?

molka
8. aug 2012

@janie80 nevysvetlíš, ona buď vážne nechápe alebo nechce pochopiť. 😝

iviatko
8. aug 2012

Neni to tajomstvo,pocitaju to tak,ze vydelia vek matky a otca :7 a komu ostane mensie cislo podla toho rodica bude pohlavie. Ja mam 30 30:7 to je 4 a 2 mi zostali,cize mam zevraj dvojrocnu krv. Muz ma 34 ,cize :7 4 a 6 zostalo,cize cakame dievcatko podla tohoto,lebo podla mladsej krvi to ma byt. Takze cakam dievcatko s vajciskami. Starsi syn je i 7 rokov starsi,cize tiez mal byt baba 🙂))
@ivaana2

horalocka
8. aug 2012

ako si moze jeden clovek v dvoch prispevkoch za sebou tak protirecit.... 😨 😕 citujem: no tu zaujimavu logiku mas len ty lebo to som vobec nepovedala... absolutne....
a dalsi prispevok: ano!!!!!!! povedala netvrdim ze nie!!!!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 to je tvoja metoda???

ivaana2
8. aug 2012

@monika92 ale ja som netvrdila ze to pocitas ako on ..myslela som ze sa okrem ineho zameriava tiez na pohlavia a tiez ako ty tvrdi ze je ta metoda spolahliva...a sobecke v tom zmysle ze teda taku zazracnu vec drzis v rukach a nejdes s tym na svetlo ...no a to ze tu par bab sa o tebe dozvie nieje nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre