Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bubinko83
30. dec 2012

@stellamaris a aj si mala nejake tušenie? Lebo ja som pri prvom mala na chlapca a teraz mam na dievča ale ta monika ma domylila. 😀

luci66
30. dec 2012

@monika92 bodaj by tvoje slova boli svate,lebo vsade mi vychadzaju dievcence ,dam vediet,dakujem papa

luci66
30. dec 2012

Baby mne je to v podstate jedno co to bude,len moj mm tuzi po chlapcovi tak by som bola rada keby to tak bolo..Ale v prvom rade je zdravie,mne je to fakt jedno a mm v konecnom dosledku bude rad tak ci tak 🙂, len som zvedava,ale ssom nohami na zemi, proste je to vec genetiky tak nech je ako ma byt....

monika92
30. dec 2012

@luci66 hlavne aby bolo zdrave 🙂 prajem Ti vela stastia

ivaana2
30. dec 2012

@bubinko83 istotu budes mat az po porode ..) ak ti monika tvrdi ze to bude chlapec tak bude !! na 50% .. 😝

bibinkaleo
31. dec 2012

Mne je jedno co to bude hlavne ze to bude♡♡♡♡♡ a zdrave 🙂 ale jedno pravidlo mojho priatela a jeho kamaratov je..
Je dobre sa milovat v noci ked je tma...zevraj Pi..u vidis......P.cu spravis...no neviem ci plati..ked maju chlapcov🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 trosku na ozivenie ked je uz koniec roka..

viktoria6
31. dec 2012

aj ja bi som strašne kcela dievčatko ,mam 3 chlapsom a teres asi skolabujemked bude chlapec ha ha ha 😉 😉 😉 😉

bibinkaleo
31. dec 2012

@viktoria6 bud stastna ze ich mas..ze maju dve ruky a dve nohy mne je jedno co to bude..ved ho v porodnici nenechas hehe 🙂

viktoria6
31. dec 2012

no to moja maš prvku nenaham jasne i ked nato nemam žadnie prostretki ja som to kcela daj aj preč ked som otehotnela len že ja som nemala prostretki nato finačne a teres som natom iste 😉 😉 😉 🙂 🙂

bubinko83
31. dec 2012

@ivaana2 aj mne je to jedno ,chcem zdrave babatko .Ale tak každa mamička tuži prirodzene po dcere tak preto 😉

dedenini
31. dec 2012

ja mam dievcatko..ale co ja viem ako?? asi len ze som bola hore :D :D :D

stellamaris
31. dec 2012

@bubinko83 no netusila som,co to bude 🙂 chcela som to vediet iba tak,ci sa splni alebo nie....kazdy inac dievcatko tipoval.....chlapceka malokto a mame ho ,krasneho a zdraveho fesaka 😉

radka137
31. dec 2012

@viktoria6 moje sestra ma 3 chlapce a čtvrtou dceru. Říkala,že když se jí narodil třetí syn,že byla
šťastná že má zdravé dítě, ale když se jí narodila čtvrtá dcera tak objímala všechny sestřičky i doktory jak
byla šťastná. Hlavně,že je dítě zdravé to pohlaví už je jenom třešnička na dortu.
My máme zatím taky 2 kluky a vypadá že v srpnu čekáme třetí. Tak uvidíme 🙂

sorciera24
31. dec 2012

@luci66 mne podla toho vypoctu, tych rokov u vas vychadza zas dievca...opacne pohalvie az r. 2016

ifkael
2. jan 2013

@viktoria6 mne to neda a budem chciet aj 4 dieta..urcite do toho pojdem s tym ze chceme chlapcs. Aby ma nekleplo a uz som si zvykla na chlapcov.. s dcerou si to ani neviem predstavit

barbora84
6. jan 2013

Ahojte zienky tuziace po dcerke! My mame doma 9mesacneho fesaka, ktoreho lubim najviac na svete. Velmi este tuzim po dievcatku, viete dat nejaky tip ako na to, vraj ma byt okysliceny organizmus, treba upravit stravu? Poradte pliz, vdaka 🙂

ivi35
12. jan 2013

@barbora84 'dievcenske spermie' ziju dlhsie ako 'muzske spermie' ktore su rychlejsie.
Takeze, ked vies kedy mas tvoje plodne dni by ste sa mali milovat tak 7-5 dni predtym. Monzno to skusit hned po mz.
vela stastia 🙂

zuziklc29
15. jan 2013

ak chcete chlapca milujte sa malo.ak chcete dievca milujte sa vela.

ematko29
15. jan 2013

@zuziklc29 môže byť ,lebo o obe dievčatá sme sa strášne snažili a známa prišla k chlapcom neplánovane ak dievčatku ked sa snažili 🙂

zuziklc29
15. jan 2013

@ematko29 veru je to tak. ak muz dlho nemava vrchol tak sa drzia muzske, som niekde citaa len to neviem najst . . . . . . ☹

ivi35
15. jan 2013

Pre lahsie sledovanie VYSOKO plodnych dni mi moja gynekolog poradil: CYCLOTESTBABY 😀 . uz to aj pouzivam je to celkom fun, ked na displeji sa objavia babatka, ktore naznacuju plodnu fazu, totalne jednoduche pouzitie - odmeriam a pozriem.. dam vam potom vediet ako sa dari 😉
drzim kazdej palce! 🙂

lara2010
17. jan 2013

@evikmi to je myslené tak ze pár dni pre ovuláciou mozu spermie zostat v zenskom tele a mozu cakat na zrele vajicko a vtedy ho oplodnit. Niektore zeny maju ovulaciu 12.dnom po menzese alebo po 16.dni ..malo by to byt v 14. den ale nase telo nieje stroj..

ivi35
17. jan 2013

Lara201 - mas pravdu, niektore zeny maju ovulaciu na 12 den a niektore na 16 den, co sa ale moze menit z cyklu na cyklus - a to je fakt.
Nie je dobre ked si zeny myslia, ze ovu ma byt na 14 den - to je fakt zriedkavost 😝 ale nic neprirodzene!
vediet kedy ma zena ovu kazdy cyklus je super vec 😉 'vzdy pripravena' hehe

elizabet100
4. feb 2013

@syslica Ahoj. Čítala som o tebe v téme chceme dievčatko 🙂 a pozerám , že čakáte tretieho chlapčeka 🙂 Chcem sa Ťa opýtať, či dodržiavala nejaké "zaručené" metódy na dievčatko, alebo si to nechala na náhodu. ? Ďakujem.
Prajem Ti veľa zdravia a pohodvé tehu 😉

tanula84
4. feb 2013

@monika92 ahoj a ty to vieš vypočítať podľa dátumov narodenia či podľa čoho? tak skús aj mne prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím,chceme začať už tento mesiac,ale v marci 🙂 ja narodená 8.11.1984 a muž 20.12.1983 🙂 dakujem

monika92
4. feb 2013

@tanula84 dieva za 6r...inak len chlapci

tanula84
4. feb 2013

@monika92 no fíha 😝

sorciera24
4. feb 2013

@tanula84 presne tak, dievca aj mne vyslo az v r. 2018

oblecenieavecicky
4. feb 2013

@monika92 Môžem sa spýtať aj ja? Môj dátum narodenia je 1.november 1984, manželov 28. júl 1984. Už máme jedného chlapčeka a chceli by sme dievčatko 🙂

matozazzo
4. feb 2013

Po prvom dievcatku sme skusali vsetko "zarucene" na chlapca, aj vypocty atd... a mame 2 baby 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre