Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

janie80
8. aug 2012

@monika92 som napisala nieco tebe? 😕 ked ta tak iritujem, tak si nevsimaj spravy, kde je moja fotka...

monika92
8. aug 2012

tak laskavo o mne nepis, alebo aspon na mna nenarazaj, potom si to nebudem vsimat... neviem preco sa nestaras o seba....

iviatko
8. aug 2012

@monika92 ano! Si macher! Podla coho to pocitas?

majusa4444
8. aug 2012

@iviatko pekne si to napisala :D moja rec.. 😎

janie80
8. aug 2012

@monika92 ja som odpisovala niekomu uplne inemu... Ty sa nechas tak lahko vytocit... Asi si na chvilu stiahnem z profilu fotku, nech nedostanes zo mna infarkt... 😅

kalifa28
8. aug 2012

btw, ja viem tiež fundovane poradit ako na to, ked chceme dievčatko.... máme totiž 3!!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 jezisi kriste panenka skakava. Podla krvi! Krv sa obnovuje kazde 3 mesiace! Nie kazdych 7 rokov! Ratate uz tu krv,ktoru ma dieta v brusku? Lebo krv sa zazrakom nespravi akonahle sa narodi.

monika92
8. aug 2012

@janie80 ja viem ze si odpisovala niekomu uplne inemu...ale narazala si na mna...a ja sa necham lahko vytocit? jasne ze ma t ovytaca, lebo jedine ty furt mas nejake dvojzmyselne narazky na mna.... ja som bola cely cas kludna no tebe niekto povie tvoj nazor na teba ked uz to nejsom ja a to teba vie vytocit..nikto nic nemoze povedat na tvoju adresu, hlavne ze ty mozes pokazde... a jemi uplne jedno ci tam mas alebo nemas fotku... vobec sa podla fotky neriadim nejsom slepa viem aj citat...co kto napise

iviatko
8. aug 2012

@kalifa28 prosim ta! Lebo my cakame chlapca druheho 🙂))
@iviatko

monika92
8. aug 2012

@iviatko ked tomu neveris....tak si to laskavo nechaj pre seba.....ok??? lebo man t oabsolutne nezaujima ....vobec ma nezaujima tvoj nazor na tuto vec...keby so msi tym nebola ista neriadila by som sa tym.....

molka
8. aug 2012

@monika92 prečo by si iviatko mala nechať svoj názor len pre seba? Mňa náhodou jej názor zaujíma, to čo sem prilepila od lekára, bolo náhodou veľmi zaujímavé. Alebo len ty máš právo sem písať svoje názory???

iviatko
8. aug 2012

@monika92 rozkaz! Mna ale strasne zaujima tento vypocet a hlavne ako tomu moze niekto verit!

kalifa28
8. aug 2012

@monika92 dobre, však pobavila si nás a teraz by si sa pomalinky mohla začat aj poberat na iné forum balamutit hlavy... som zvedavá, či ta tu najdem ešte aj po porode....

janie80
8. aug 2012

@monika92 teba nezaujima vobec ziadny nazor, ktory je iny, ako tvoj... Ked si si nevsimla, sme na verejnom fore, tak nielen ty, ale aj hocikto iny si tu moze napisat svoj nazor a reagovat na hocico...
Ano, uz si robim srandy... Ale skus si znovu precitat par stran dozadu a mozno pochopis, preco som z tvojho sposobu komunikacie taka znechutena... 😔

iviatko
8. aug 2012

@kalifa28 mna tu najdes 🙂) mozno ma presvedci a zacnem podnikat 🙂 len mi napiste,kolko rocnu mate krv!

monika92
8. aug 2012

@molka ja nepisem nazory.... niekto sa ma opyta odpoviem mu...to nie je nazor, to je fakt...

@iviatko normalne tomu niekto moze verit!!!! keby som to nemala overene tak by som tomu neverila!!! az ked som si to overila XY krat, vtedy som uverila!! predstav si!

@kalifa28 za to ze ty tomu neveris tak netrep ze balamutim hlavy a preber sa uz!!! po porode? tak to si potom este pockas.... ja nejsom tehotna a dieta tak skoro mat nebudem

iviatko
8. aug 2012

@janie80 nebud znechutena 🙂.ja sa strasne bavim.

kalifa28
8. aug 2012

@iviatko pošlem muža, inak je to výstavný kus, plnohodnotný plemenný žrebec, takže si prídeš na svoje🙂 a ešte aj tá baba bude ako bonus, ale teda ako vidím, najskor to bude aktuálne niekedy v novembri... 😎 😎

diana14
8. aug 2012

to neviem ale viem, že od prvého momentu ako som zistila, že som tehotná som vedela, že budem mať dievčatko 🙂
a mám naozaj dievčatko ako sa patrí - ozajstrná slečna, parádnica 🙂 ale ináč je to celkom jedno či je to dievčatko alebo chlapec len nech je to bábätko zdravé 🙂

monika92
8. aug 2012

@janie80 neboj sa niesi sama znechutena..ja som znechutena z par zien co tu trepu za to ze on itomu neveria sa takto spravaju.... a mne nikto nebere nazor?? ze trepem blbosti? to nejsu blbosti ale fakt...tiez mam na to vlastny nazor...kludne nech si pise nazory... ale mna to nezaujima... mne ICH nikto pisat nemusi....

kalifa28
8. aug 2012

@monika92 po mojom porode moja zlatá, po mojom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja teda a rozdiel od teba mama som a snad práve preto sa v živote zaujímam o podstatne doležitejšie veci ako ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 jojo,ja som santa klaus,tiez som tomu neverila,ale uz verim 🙂

janie80
8. aug 2012

@iviatko par stran dozadu som sa snazila zmiernit dusnu atmosferu, ktora tu bola, Monika aj uznala moje argumenty a zrazu som bola ja ta, ktora sa hada... Nikomu som nezastala stranu, len som sa vyjadrila k tomu, ako Monika prezentuje svoju metodu... A ja som bola ta zla... Tak teda ok, uz som aj ustipacna...

lucijag
8. aug 2012

@monika92 mam dve baby 🙂 a prosim ta vedela by si mi povedat co by sme mohli mat do buducna?

monika92
8. aug 2012

@kalifa28 mna naplna moja praca mam stabilnu pracu a 3 dalsie pomimo... teba zaujima tu akurat tak vysedavat a pisat blbosti...

iviatko
8. aug 2012

@kalifa28 neeeE 🙂) mne celkom stacia mohi chlapci 🙂))))) a aku mas krv? 🙂))

molka
8. aug 2012

@monika92 smola...tvoja teória nie je fakt, je to žiaľ len tvoj názor a tvoje zbožné želanie, že to naozaj funguje.
Ak je to fakt, tak to dokáž. Daj sem overené štatistiky potvrdené lekármi. Ak tvrdíš, že je to fakt, tak by to pre teba nemal byť problém. A konečne si uvedom, ža každý má právo verejne písať, čo si myslí.

iviatko
8. aug 2012

@lucijag mooooozem ja? Moooozem? 🙂))

iviatko
8. aug 2012

@molka lekari by ju poslali za tieto informacie a neoblomne presviedcanie tot kusok od nas,na cajlu 🙂) s vyhladom na karpaty.

monika92
8. aug 2012

@molka ja si tym plne riadim vela ludi sa tym riadi...mam dokazy...to su deti okolo mna... takze.... nepotrebujem to nijako dokazovat a este nie tu VAM sa to an ineoplati... chcela som pomoct no vidim ze to sa fakt neoplati...keby to bola blbost ani by som sem nedosla vsade su na nete take blbosti vzdy pri nejakej metode vyde uplne nieco ine..pri tejto nie a stojim si za tym ked niekto neveri je to jeho problem... neviem c oje na tom vtipne... len niekto tomu nerozumie, alebo nechce rozumiet nikdy to nepocul a mysli si a ma to tak v hlave ze sa to neda a je to blbost.... no je m ito jedno ja to tu riesit vazne nebudem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre