Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

marse
12. apr 2008

ja mam pocit ze niektori chlapi vedia robit len jedno pohlavie 😀 😀 😀 😀

eva7780
12. apr 2008

ahoj jamajka ja som posielala svoje udaje do gnostik centra uz presne neviem kde to je ale mam na nich cislo myslim ze to stalo 500sk a poslali my udaje kedy plodit dievca a kedy chlapca a je to na viac rokov ale uz sa tym neriadim nakolko u nas to nejde prirodzene

janculovi
12. apr 2008

ahojky,ja už sjem 2x četla v odborných časopisech a 1 slyšela v dokumentu,že:
chlapecké spermie jsou rychlejší a dřív umírají,holčičí spermie sou pomalejší a vydrží mnohem déle ve vejcovodech,což znamená:když se miluješ den před ovulací tak by měla bát pravděpodobně holčina,protože CH spermie se k vajíčku nedostanou-dřív umřou a ty H tam ten den počkají a s vajíčkem se potkají,háček je vtom že musíš přesně vědet kdy máš ovulaci-nejlepší je měřit si BT

marione74
12. apr 2008

janculovi, aj ja som pocula taku teoriu ako hovoris, ze dievcenske vydrzia dlhsie, takze treba skusit skor pred ovulkou. Ktovie ci je to pravda 🙂

janculovi
12. apr 2008

no oskoušené to nemám,jěště neplánujem mimi,takže kdo ví

evca35
12. apr 2008

ahojte, ja mám 11-ročnú dcéru a ani neviem kedy som k nej prišla. Myslím ovulácia - neovulácia. 😉 Teraz sa pripravujeme na ďalšie, vlani som prekonala MA. Ale tak isto by som chcela dievčatko. Tiež niekde čítala, že chlapci sú počatí počas ovulácie a dievčatá mimo nej. Skúste túto stránku : http://wanda.atlas.sk/menstruacny-kalendar/ . Vypočíta vám to plodné dni. A na tejto stránke vám to vyráta podľa metódy MUDr. Jonáša : http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog... - len neviem či na to stačia údaje narodenia matky .... je to na pováženie.

evikmi
12. apr 2008

nechci být skeptická....ale na té stránce wanda.sk.... ti vypočítá plodných 9dní!!! to prostě není možné 😕 😕

tinika
12. apr 2008

ahoj evca35 a ešte bz som ta poprosila, pozarala som na tu stranku od dr jonasa, ale je to po nemecky a som nepochopila že co znamena to písmenko w a m pod dátumom. dík

kitty68
12. apr 2008

na 100% ivf

maart
13. apr 2008

Tak ja jsem Jamajko manzu hezky poprosila, ze by to pro zmenu mohla byt holcicka 🙂 , manza rekl "tak jo" a bylo..... 😀 ....neeee, si delam srandu. Vis, myslim si, ze je to opravdu proste a jednoduse nahoda 50:50...Moc jsem touzila po tretim mimcu, ale v podstate jsem pocitala s tim, ze to bude dalsi kloucek, i kdyz samozrejme jsem si predstavovala, jak by to bylo krasny, kdyby byla ke klukum sestricka.... 😵 😵 😵 ....je to moc moc pekny, jsem stastna, ze ji mame.

...malou jsme "zplodili" (fuj, to tak divne zni) 2 dny po ovulaci (vim to presne, merila jsem si BT a ten mesic jsme se vlastne ani moc nesnazili, protoze jsem byla pekelne nachlazena), takze podle ruznych "zarucenych" rad to mel byt chlapecek...no a neni, je to baba jako lusk! 🙂

jamajka
autor
13. apr 2008

Díky baby, nebola som tu od včera, už aj pred tým som si to tak niekde tu našla, že to treba robiť 2-3 dni pred ovu, ja skúsim aj viac, mám aj kalendár od Jonáša.
Lenže tam je napísané, že ked je práve aj prirodzená ovulácia, zvyšuje sa tým pravdepodobnosť otehotnenia, ale pohlavie vtedy nemusí vyjsť. Teraz sa mi to trošku posunie, lebo som mala cyklus len 27 dní, takže mi výhodné dni na oplodnenie podľa Jonáša pripadnú na dni po OVU, tak neviem, dúfam že budúci cyklus bude dlhší a že sa to trochu posunie. Ináč tento mesiac to vychádza na chlapca, takže nič, ale snažilkovať chceme začať od Júna 2008, takže dovtedy chcem pozhromažďovať všetky možné aj nemožné informácie, takže baby píšte ktoré máte skúsenosti, či už s Jonášom alebo s plánovaním pohlavia, voprad ďakujem. 🙂

xaverov
13. apr 2008

Jamajko, neznam a nemam zkusenosti sice s zadnejma metodama, ale na jakemsi svetovem baby foru jsem nasla tenhle odkaz na stranky www.choosethesexofyourbaby.com, tak se zkus podivat, ale fakt nevim, jestli to neni nejaka levarna. Nechtelo se mi to moc cist. Tak mrkni 😉

berynka
13. apr 2008

Nám to vyšlo přesně tak jak píše janculovi 😉 .

jamajka
autor
13. apr 2008

Aj my teraz chceme skúšať pred OVU, ja si robím aj záznamy, pozorujem hlien, takže s tým by nemal byť problém, dúfajme že to vyjde.

monas
13. apr 2008

Já bych dala taky nevím co za to, kdybych mohla ovlivnit pohlaví a měla ke klukovi holčičku! Tato zmíněná teorie (jako že holčičí permie dýl vydrží) je jediná, které se dá aspoň trochu věřit, i když....Spíš je to prostě náhoda! Navíc i když si člověk měří BT, zjistí, že ovu byla až den poté a každý cyklus se může měnit... 😒

januzza80
13. apr 2008

AHOJ HOLKY,ja teda nevim jestli se to da ovlivnit,ale u maleho jsme se snazili kazdy den hned po menstruaci a jeste jsem spinila.A malou jsme neplanovali.Prestala brat antikoncepci,protoze jsem chtela otehotnet az tak za rok,ale stalo se ze jsem otehotnela za 4mesice.Byl to pro nas sok,ale ted jsem rada,ze mame parecek.Proste ty holcici spermie jsou odolnejsi a ta jedna si pockala 😀

ja kdyz jsem otehotnela,tak jsem zkusila od Plzaka tuto tabulko a vyslo mi to.
http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

Maart,moc gratuluji k holcicce,ze se povedla.

Jamajko,preji,aby vam ta holcicka vysla a s tim pocetim to zkuste tak ze jeden den se snazte a druhej si dejte pauzu.Stridejte to.Hodne stesti

panterka
13. apr 2008

nejdůležitější je, aby miminko bylo zdravý 😉

evikmi
13. apr 2008

přesně tak,panterka,je úúúúúúúúplně jedno,stli holčička nebo chlapeček,hlavně aby bylo zdravé. já nikdy neřekla"chci dceru(nebo syna)"....já říkám"chci dítě" 😉 😉

slunickooo
13. apr 2008

Panterko a evikmi - uplně s vámi souhlasím, máme doma už dcerku a i já, malá a i manža víme, že nám je opravdu jedno. jestli bude holka nebo kluk, hlavní je aby bylo miminko zdravé a v naprostém pořádku 😉

evikmi
13. apr 2008

sluničko...určitě bude...držím pěsti 😉

januzza80
13. apr 2008

HOLKY,mate pravdu.Dulezite je,ze se vubec povede.Znam tolik holek ktere maji problemy s otehotnenim a musi pristoupit k adopci.Preji hlavne zdrave miminka.

SLUNICKO,preji pohodove tehu a zdrave miminko.

panterka
13. apr 2008

holky, já taky budu mít doma s manžou dohromady tři chlapáky, ale po těch problémech, který jsem měla před prvním těhu, pak v prvním těhu a aby toho nebylo málo, tak i teď v tomhle těhu, se jenom modlím, aby ten náš chlapeček byl zdravej

januzza80
13. apr 2008

PANTERKO,urcite bude malej zdravej a moc ti to preji a drzim palecky. 😉

panterka
13. apr 2008

januzzo, díky 😵 už to máme za pár 😉

maart
13. apr 2008

Januzzo ahojky a dekuju, no jo, je to fakt baba 😀 ....Panterko, taky jsem jeste do nedavna mela doma 3 chlapaky a byla jsem naprosto spokojena, kluci jsou zlaticka....holcicka je, jak ja rikam, takovy bonus 😵 , ktery i kdybych nemela, tak to na mem zivote nic nezmeni, ale samozrejme jsem moc a moc stastna, ze ji mam, ze mam proste treti vytouzene zdrave dite 🙂 .

panterka
13. apr 2008

maart, já jsem třetí dítě... holčička po dvou klukách 😉 navíc neplánovaná 😀 bráchové jsou o 8,5 a o 13 let starší než já 😅 taky jsem si říkala, že bysme pak časem mohli mít ještě třetí mimi, ale po tomhle těhu už opravdu asi ne ☹ jinak musím říct, že náš Hyneček je fakt zlatíčko 😵 narozenej předčasně, ale zdravej a to je fakt to nejdůležitější

januzza80
13. apr 2008

PANTERKO,taky neplanovana a zdrava jako ta moje mala? 😉 A drzim palecky,aby byl porod rychlej a bezbolesti 😉

MAART,divala jsem se na tvoje fotecky a mala je moc pekna.Jeste jednou gartuluji.

panterka
13. apr 2008

januzzo, tak já myslím, že rychlej porod bude 😉 už s Hynečkem jsem to měla za sebou za 3 3/4 hodiny po zavedení provokačky 😉

maart
13. apr 2008

...hihi..no tak ta moje holka je taky takova vyskemrana....tak dlouho jsem na manzelovi skemrala a "otravovala", ze teda kyvnul....takze je taky v podstate takova neplanovana, protoze jsme vzdycky meli naplanovany 2 deti a ty uz jsme meli. Vsak v budoucnosti uvidis, treba jeste treti bude, uvidis jak se budes citit, jak to vsechno pujde. Jeste jdu mrknout do albika na Hynecka (mimochodem, moc krasny jmena mas na klukany) a preju Ti rychly bezproblemovy porod a hlavne zdravy miminecko 🙂 .

No a jaky to je, byt holcicka a mit 2 starsi brachy? Kluci jsou zatim z maly prdolky uplne nadseny, hlavne ten starsi si s ni porad hraje, ukazuje hracky, sisla na ni, je uplne rozkosnej.... 🙂 ...doufam, ze jim to nadseni dlouho vydrzi. Ja ji vzdycky rikam, ze to bude uplne uzasny, mit takovy krasny hodny bratry, ona na mne koukne a tvari se jako ze jo, ze s tim (prozatim) souhlasi 😀 .

maart
13. apr 2008

...tak jo Panterko, koukam, ze Ti tady vsichni prejem rychlej porod, tak to by bylo, aby to nebylo rychly, vid? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre