Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

soldi
7. aug 2012

@monika92 proste silou mocou nutis zenam svoje nazory, uz Ti ich tu niekolko napisalo, ze to nesedi a Ty mas na vsetko "argument" a kazdej pises, ze je vynimka. o co Ti vlastne ide?

monika92
7. aug 2012

@soldi len celebrity moze clovek ociernovat?? A ja prekrucam slova??!! Kde som napisala prosim ta ze ma ociernujes?? Bud som slepa alebo blba...mna nezaujima co si myslis...viem ze o tak je ako som pisala zo 100bab to neyslo mozno 10 mozno menej... A ktora metoda funguje na 100%?? Vieme to od znamena doktora... A riadime sa tym dlho keby to nebola pravda nehadam sa to je vlastne jedno..necham si to pre seba ako doteraz a poraim len tym, ktori o to stoja ... Vela ludi som tym presvedcila a vela ludom to vyslo tak ma tento nazor nezaujima riadim sa podla mojej metody... Aj budem ...ked chces pisat ze to nefunguje tak mi to radsej nepis mna to nezaujima, nemusim to pocuvat..DAKUJEM Za pochopenie

monika92
7. aug 2012

@soldi kazdej pisem ze je vynimka?:D no ktorym?to ma zaujima...ze kolko ich
Bolo.. a nutim im nazor?:D komu nutim??oni sa pytaju same ja len odpovedam niektore napisu aj 3 krat... Co teba do toho??nerozumiem... Moja metoda funguje viac nez hocitora ina na nete a kazdy si za to plati ... Toez baby pisu ze nezalezi na polavi ale na zdravi..hlavne ze za odpoved a vseliake meody y boli ochotny zaplatit ... Blbost.... Viem vypocitat pohlaie babatka a sojim si za tym tvoj nazor ma uz nezaujima..

monika92
7. aug 2012

@soldi presne??!! To ani neviem strasne vela ... Ktorych osobne poznam mozno okolo 20 parov okolo mna ludia co sa pohybuju + babam ktorym som poradila olo neskutocne vela stasne vela ludom som vyratala polavie deti kazdy den okolo 70 zien co mi pisu niekedy menej.. Ale este som sa nestretla s tym pripadom ze by mal niekto v rovnakom roku narodene pary chlapca aj dievca... O tom neviem

soldi
7. aug 2012

@monika92
odpoved na Tvoj citat: " len celebrity moze clovek ociernovat?? A ja prekrucam slova??!! Kde som napisala prosim ta ze ma ociernujes?? Bud som slepa alebo blba" asi blba, 😀 resp. necitas poriadne. skus si prejst este raz stranu dozadu a budeme sa mozno chapat 😉

vies, mne je velmi tazko uverit, ze taka uuuzasnaa metoda vypoctu pohlavia, najlepsia z celeho sveta ako pises, ostava tajomne neodhalena v internetovom svete u jednej malej slovenky. proste tomu neverim a podla mna balamutis hlavy.

pohlavie zalezi od spermii muza. a pokial ten muz bude pracovat v podmienkach, kedy nepreziju muzske spermie, tak je uplne jedno v ktorom roku je kto narodeny a bude mat len dievcatka. nie som prisny vedec, verim aj na rozne ine alternativy, ale proste na vypocet pohlavia nie. a uz vobec nie, ked je prezentovany takym pochybnym sposobom.

na druhu stranu chapem, ze Ty tomu veris, len mmi je luto kazdej mamicky, ktoru si svojim vypoctom sklamala.

soldi
7. aug 2012

@monika92 ale vsak stranu dozadu Ti pisala kocka, ze jej rodicia to tak maju. co si necitala? 😀 a Ty z fleku o stranu dalej napises, ze o takom pripade nevies. to je sila 😀 😀 😀

tymto si len dokazala, ze cele tie Tvoje statistiky stoja za prd, kedze beries do uvahy len to, co Ti sedi 🙂

soldi
7. aug 2012

@monika92 a kazdy den Ti pise 70 zien? cize za posledny rok si urobila tento vypocet 25 000 zenam? tolko ich na slovensku ani hadam neotehotnie 😀 😀 😀

monika92
7. aug 2012

@soldi a na otazku, ociernuju sa len celebrity??? Mozes ociernit hociktoreho normalneho cloveka... Neviem len ja tento sposob, vedia to dalsie baby ktore mi napisali presne ako sa to pocita a ze aj oni si vypocitali pohlavie ... Vedia ze je o pravda ale nechavaju si to pre seba, ja som chcela pomoct a nebavi ma pisat kady den aspon 50 zenam co budu mat... Chcela som kazdej pomoct ale upozornila som ze to ychadza tak na 90% hlavne u tych, co su narodeny v rovnnaky rok, alebo rok po sebe inak to vychadza uplne... Ja viem najlepsie.. A necham si to asi pre seba a pomozem ludom ktori to bdu vazne chciet ked nebudu verit nech si overia sami... Necham to na ne..

monika92
7. aug 2012

@soldi no kazdy den rodia zeny tak ako kazdy den nejaka otehotnie..nejsom len na tejto stranke mam aj svoju .. Pracujem a venujem sa tomu a ludi v okoli tiez mam kazdy den mam toho
Vela tak neviem co ides riesit ked nevies nechapem co teba do toho..

vejula
7. aug 2012

@monika92 ešte sa chcem spytať, ako potom vysvetliš dvojčata chlapca a dievča???

monika92
7. aug 2012

@soldi co tebe co mam prosim ta dokazovat..uz nepisem mudrejsi ustupi za to ze ty tomu neveis nemusis ma zhadzovat za to ze tebe to nahodou nevyslo alebo neviem a neveris tomu..podla mna je to detinske...zbohom

sorciera24
7. aug 2012

@monika92 hlavne, ze si tu predtym tvrdila, ze pri rovnakom rocniku sa to neda urcit (co tvrdim aj ja...)...a teraz tvrdis, ze maju rovnake pohlavie....(no aj napr. @dadak su jeden rocnik a maju rozne pohlavia....a viem, ze ich najdeme kopu;)...nie 90% 😉 len skoda, ze tu presviedcas zeny, ako keby to bolo naisto...ked vidis, ze nie je.....mam pocit, ze potrebujes presvedcit samu seba;)

monika92
7. aug 2012

@vejula viem vypocitat pohlaie nie pocet!!!co to s tym ma spolocne??!!ako mam ovplyvnit kolko sa ich narodi ..boze moj..

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 pri rovnakom rocniku sa to tazko urcuje...ale to ze budu mat len 1 pohlavie deti len chlapcov ci dievcaa si za tym stojim to ze to tak nie je je rarita a ja o takom pripade neviem

vejula
7. aug 2012

@monika92 no podla tvojich vypočtov sa v danom roku môže narodiť bud len chlapec alebo len dievča. Ale ako je potom možne, že sa v tom istom dni narodi aj chlapec aj dievča, pričom ta krv bude ukazovať len jedno pohlavie

sorciera24
7. aug 2012

@soldi cely den odpisuje 70 zenam? 😀 bbaba to robi asi na zivnost...alebo sa niekto cez prazdniny nudi 😝

monika92
7. aug 2012

@vejula ako moze krv ukazovat 1 pohlavie??!!! Podla krvi sa da vypocitat pohlavie nie pocet!!!!!

sorciera24
7. aug 2012

@sorciera24 tak okolo mna je tak 50% raritnych parov 😀 (mozno maju deti so susedmi;)) 😀

vejula
7. aug 2012

@monika92 no ved však o tom hovorim, že ty podla toho kedy je splodene dieťa vieš určite či bude chlapec alebo dievča, podla toho kto ma staršiu krv. Ako je potom možne, že deti splodene v tom istom dni môžu mať rozdielne pohlavie.

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 :D ja poznam tolko ludi a nikdy som nevidela ze maju v rovnakom roku aj chlapca aj dievca tak ty si super potom..ked vies e ich je 50% to sa kazdeho okoloiduceho pytas na rok na rodenia a surodenca?ci poznas viac ludi ako ja??no to by simusela inak makat aby si tolkych poznala...tak vela stastia a zistivania prajem

monika92
7. aug 2012

@vejula leo su to dvojicky viem povedat ake pohlavie co im vychadza to druhe moze byt cokolvek... To je jedno nehadam sa...v celej rodine vela ludom som pomohla a je to tak..proste 3 baby sa hadaju nikto sa nikdy nehadal.. Adi som na tuto stranku nemala ist...neriesim 🙂

soldi
7. aug 2012

@monika92 mne nemalo co vyjst, lebo ma to nezaujimalo 😉
na slovensku sa rocne rodi okolo 60 000 deti, z toho su nejake dvojcata a trojcata. cize Ty mi tvrdis, ze 50% slovenskych mamiciek si s Tebou pise o pohlavi. to je odvazne tvrdenie.

pises bludy a sama sa do nich zamotavas.

a presne by ma zaujimala odpoved na otazku, ze ako je mozne, ze mamicke sa narodia v jeden den deti a kazde ma ine pohlavie? 🙂

vejula
7. aug 2012

@monika92 ja sa nehadam, ja sa len pytam. LEbo tvoja metoda by odporovala možnosti mať dvojičky rôzneho pohlavia. A to sa stava pomerne často 😉 Lem tolko som chcela. Pekny den 😉

soldi
7. aug 2012

@monika92 ha ha, vela ludom si pomohla?
a ako konkretne niekomu pomozes, ked mu napises predpokladane pohlavie s pravdepodobnostou 80%?

soldi
7. aug 2012

@sorciera24 podla mna pise na striedacku chlapec, dievca a niekedy jej to vyjde a niekedy nie 😀
ale pravdaze prizna len pripady, kedy jej to vyslo 😀

a 70 zien denne je taka cifra, ze si to podla mna nedokaze ani realne predstavit 😀

sorciera24
7. aug 2012

@monika92 hovorim 50% z mojho okolia...z 8 parov 4+moji rodicia...dakujem staci...halvne, ekd mam okolo seba rarity;
) ci rodne listy ti treba? 😀

monika92
7. aug 2012

@soldi 50%???????? To som nepovedala povedala som kolko mamiciek mi pise a kolko ludi poznam i ktori ma poznaju poradim a veria mi posuvaju ma dalej a pise mi viac ludi hcu vediet co budu mat alebo co by mali ...a maju to co so im povedala... Ty uz nevies co mas pisat ani jednu blbost som tu nepovedala a nezamotavam sa do nicoho :D boze moj....:D ked viem ze nemam docoho lebo nic nepravdive som nepovedala to ze sa mamicke sa narodia dvojicky trojicky ja zato mozem??boze to
Mam pisat ako detom???to zavisi
Od spermii kolko vnikne do vajicka 2,3,4.... Vtedy vznikne viac ako JEDNO dieta ja viem pocitat pohlavie nie PoCET!!!

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 vies co to co hovoris je blbost a do re to vies spomedzi tolkyh ludi di ty ta vynimocna :D a spomedzi 5 milionov obyvatelov y 8 ste 50%?:D spomezi 8 parov 4+ tvoji rodicia??matika ti asi nesla 🙂

vejula
7. aug 2012

@monika92 ale my nepišeme o počte, to nezavisi od teba, ale keby zaležalo od tej krvi, tak by sa mohli rodiť len dvojčata jedneho pohlavia, pretože v danom dni splodenia mal len jeden z rodičov staršiu krv... Takže by nebolo možne v jeden den splodiť deti s rozdielnym pohlavim. No aj to sa stava a nieje to ojedinele 😉

soldi
7. aug 2012

@monika92 och, vidis, a dalsiu blbost si napisala. do vajicka vnikne vzdy len jedna spermia 😉
dvojicky a trojicky vznikaju trosku inak 🙂 a pocet neriesil nikto, len tu roznorodost pohlavi pri vacsom pocte deti. Ty proste necitas poriadne, co kto pise 🙂

napisala si, ze Ti denne pise 70 zien, to je cez 25 000 zien rocne. na slovensku sa narodi 60 000 deti. cize z toho vyplyva, ze by si musela radit takmer 50% zenam na slovensku ohladom pohlavia. to je matematika zo zakladnej skoly 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre